Článek

Zakoutí svého klína neukázala poprvé: Takhle Zuzanu Norisovou změnilo osm let a mateřství

 
Před patnácti lety zazářila na filmovém plátně poprvé, ale i dnes jako maminka tříleté dcery Julie může nejednoho příslušníka silnějšího pohlaví omámit svými ženskými zbraněmi. Slovenská herečka Zuzana Norisová to dokázala nedávno na prezentaci francouzské kosmetiky.
28.03.2016 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Norisová (79 článků)
Podobné články

Masáž klína – rozkoš, které neodolá!

 
Potěšte partnera smyslným pokušením a dopřejte mu masáž klína. Masáže všeobecně jsou vnímány velice příjemně, proč do toho nezapojit trochu erotiky a z obyčejné masáže vykouzlit nezapomenutelný sexuální zážitek, který jej vynese až na vrchol blaha? Což o to, genitální masáž muže v dnešní době nikoho nepřekvapí. Na internetu či v časopisech naleznete nespočet návodů, jak k tomuto úkolu správně přistupovat. Věnovat pozornost mužské chloubě je jedna věc, ovšem zamířit i o kousek níž a pohrát si s varlaty – na to už tolik žen nemyslí! A to je škoda, což by vám potvrdil nejeden muž. Pamatujte, že i tahle dvojčátka touží po vaší pozornosti, tak jim ji věnujte! Pojďte se přiučit, jak má správně probíhat masáž klína! Je ti teplo, miláčku? Ihned poté, co vašemu partnerovi svlečete spodní prádlo, se ujistěte, že je mu teplo. Proč? Přeci moc dobře víte, jak chladné počasí působí na mužské partie – když je jim zima, jednoduše se schovají. Jakmile je kůže šourku napjatá, varlata se tisknou k penisu a žádná kouzla s nimi neuděláte. Pytlíkový trik Masáž klína může začít tím, že partnerovu chloubu dostanete do pozoru. Vytaste se proto s tzv. pytlíkovým trikem, který každého muže zaručeně dostane do rozpoložení, po kterém toužíte. Je to jednoduché: pozornost věnujte místu, kde penis navazuje na konečník, neboť právě tam se skrývá tajný bod – dal by se nazvat „soutok nervových zakončení“ – a jestliže tohle místo jemně promasírujete, partnerova chlouba bude rázem připravena do akce! Pohrajte si s dvojčaty Jakmile se dostanete přes zahřívací kolo, může masáž klína pokračovat o kousek níže, tedy u varlat. Jemným prstokladem se vydejte a průzkum tohoto místa a poté palcem a ukazováčkem obejměte horní část šourku – místo, kde se napojuje k tělu – a stiskněte tak, aby se vám varlata ukázala v celé parádě. Postupujte jemně, aby... Čtěte více Příspěvek Masáž klína – rozkoš, které neodolá! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.11.2015 06:55 |

podobné články

Vytížený Blažek: Skočil do postele s Norisovou i Schneiderovou!

 
Herec Filip Blažek (38) měl to štěstí, že mohl v posteli vyzkoušet hned dvě známé české herečky – Jitku Schneiderovou (38) a Zuzanu Norisovou (32). Ani jedna z nich přitom na první pohled nevypadá, že jsou schopné před kamerou spáchat takovou „divočinu“!
19.08.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Filip Blažek (87 článků) , Jitka Schneiderová (260 článků) , Zuzana Norisová (79 článků)

Krásná slovenská herečka, která zářila v Rebelech, je opět v kurzu: Po pohádce má další roli

 
Zuzanu Norisovou si každý asi nejprve spojí s rolí Terezky v retro filmu Rebelové (2001). S blonďatými loknami byla kouzelná. Třináct let poté a jako maminka půlroční dcery Júlie už pravděpodobně nefiguruje ve snech dospívajících rebelů, půvabů však nepozbyla. Jen jsou jiné a otevírají nové dveře.
02.09.2014 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Norisová (79 článků)

Téhle dámě že je 72 let? Slovenská zpěvačka, jejíž hit proslavil Zuzanu Norisovou, stárne s grácií

 
Další slovenskou zpěvačkou, která úspěšně vzdoruje času, je Helena Blehárová, která stejně jako Yvetta Blanarovičová  (52) , Sisa Sklovska  (50) či Marcela Molnárová (50), nechyběla na galavečeru Slovenské divy , který se nedávno konal v pražské Lucerně.
04.02.2016 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Norisová (79 článků) , Yvetta Blanarovičová (262 článků) , Helena Blehárová (1 článek)

Norisová umřela v primáckých Přešlapech - Tragická smrt kvůli Nově?

 
Stejně jako Nova porotkyním Česko Slovensko hledá SuperStar Martě Jandové (36) a Daře Rolins (37) neodpustila přechod ke konkurenci, i Prima »přeběhlíky« krutě trestá. Hvězdu seriálu Přešlapy Zuzanu Norisovou (31) alias Radku Bendovou nechali scenáristé tragicky zahynout. Svoji roli v tomto případě dost možná sehrál fakt, že slovenská herečka září v konkurenčním seriálu Dokonalý svět.
03.11.2010 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2081 článků) , Zuzana Norisová (79 článků) , Marta Jandová (850 článků) , Zuzana Jandová (183 článků)

Zuzana Norisová podstoupila operaci

 
Zuzanu Norisovou známe většinou s brýlemi různých barev a tvarů a i když byly součástí její image, rozhodla se podstoupit laserovou operaci očí na pražské klinice DuoVize, která vyřešila její problémy se zrakem.
19.09.2011 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Norisová (79 článků)

Módní katovna: Norisová je přestřelená Marfuša, Mátlová se hodí na candrbál v Bavorsku

 
Jeden z nejlepších českých stylistů, módní guru Filip Vaněk  (33) si ve své pravidelné rubrice Módní katovna tentokrát posvítil na Elišku Bučkovou, Zuzanu Norisovou, Terezu Mátlovou  (36) , Michaelu Dolinovou  (47) a Gábinu Partyšovou  (33) . Všechny krásky navštívily premiéru muzikálu Vražda za Oponou v Hudebním divadle v Karlíně.
03.10.2011 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Norisová (79 článků) , Michaela Dolinová (141 článků) , Eliška Bučková (924 článků)

Hlavní roli v novém českém filmu mají krávy, sekunduje jim Norisová

 
V Roprachticích na Semilsku nedaleko Vysokého nad Jizerou dnes končí natáčení filmu Bella Mia. Režisér Martin Duba do hlavních rolí obsadil Petra Formana, Igora Orozoviče, Zuzanu Norisovou a Petra Rajcherta, hrdiny filmu jsou ale krávy.
24.08.2012 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Norisová (79 článků) , Petr Forman (11 článků) , Martin Duba (9 článků) , Petr Rajchert (19 článků) , Igor Orozovič (9 článků) , Martin Bell (3 články)

Takový dekolt nikdy neměla: Zuzana Norisová už rok a půl kojí a ňadra má nalitá mlékem

 
Herečku Zuzanu Norisovou jsme v Praze už hodně dlouho neviděli. Odstěhovala se za partnerem do Bratislavy a vychovává tam svoji rok a půl starou dcerku. "Uvidíme, jak to bude dál, ale mám tam rodinu, která mi může pomáhat, což by v Praze nebylo. Ale zase mi chybí kamarádky," svěřila.
14.08.2014 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Norisová (79 článků)

Je sice starší, ale hezčí než její známější sestra: Nádherná Slovenka se objeví v hlavní roli seriálu

 
Dříve než ji jsme v Česku znali její mladší sestru, zpěvačku a herečku Zuzanu Norisovou. Starší sestra Soňa Norisová se před pěti lety objevila jako jedna z hrdinek oblíbeného seriálu Přešlapy, hrála ve filmech Václav a Ve stínu a nyní dostala hlavní roli v seriálu Kriminálka Modrava, který o víkendu začne vysílat TV Nova.
28.02.2015 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Norisová (79 článků) , Soňa Norisová (56 článků)

A zase to udělala: Zorka Kepková nechala diváky nahlédnout do útrob svého klína i svůdného výstřihu

 
Dámy v pěvecké soutěži SuperStar jsou nepoučitelné. Moderátorka Zorka Kepková  (22) už podruhé na stejném místě neuhlídala své krátké šatičky a nechala diváky nahlédnout do útrob svého klína.
27.05.2013 19:00 |

podobné články

Mateřství můžu jen doporučit, říká Barbora Poláková

 
Herečka a zpěvačka Barbora Poláková (32) se loni v září poprvé stala maminkou. S partnerem Pavlem Liškou (44) má dceru Ronju. Herečka pro týdeník Téma prozradila, jak ji mateřství změnilo.
19.02.2016 00:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Liška (228 článků) , Barbora Poláková (198 článků)

Alicia Keys: Mateřství mě naučilo nelhat

 
Zpěvačka Alicia Keys věří, že jí mateřství dodalo odvahu a sebevědomí. Konečně se naučila nelhat o svých pocitech a říkat věci tak, jak opravdu jsou. Upřímnost v ní probudilo mateřství a manželství. Syna Egypta porodila před dvěma roky manželovi Swizzu Beatzovi.
22.04.2013 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Alicia Keys (109 článků) , Swizz Beatz (21 článků)

Anděl i dračice: Takhle šel čas s nastávající maminkou Zuzanou Norisovou

 
Od doby, kdy se poprvé na filmovém plátně objevila půvabná rodačka ze slovenských Malacek Zuzana Norisová (33) v hlavní roli Renčových Rebelů, uplynulo již dvanáct let. Ze dne na den se z ní stala hvězda a vzdychali po ní nejen náctiletí chlapci.
14.02.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Norisová (79 článků)

ELEKTROWIN za osm let zrecykloval osm milionů spotřebičů

 
Přes osm milionů vysloužilých elektrospotřebičů už zrecykloval kolektivní systém ELEKTROWIN za osm let své činnosti. Osm let už také mohou Češi odevzdávat staré elektro zcela zdarma. ELEKTROWIN vytvořil sběrnou síť, která zahrnuje na 12 000 míst zpětného odběru.
19.08.2013 17:45 |

podobné články

Rodiče zesnulé herečky Dřízhalové (†36) prolomili hradbu mlčení: Dceru odpojili od přístrojů před očima manžela

 
Před dvěma roky jim zákeřná rakovina vzala dceru, herečku Zuzanu Dřízhalovou. Rodiče se se smrtí dcery stále nedokáží vyrovnat, přesto poprvé promluvili. Prozradili, že Zuzana umírala v náručí svého muže Hynka. "Z nemocnice mu zavolali, ať přijede, že Zuzanu odpojují z přístrojů. Oblékl se celý do černého a šel tam. Tam mu umřela v náručí," řekla maminka herečky.
12.09.2013 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Dřízhalová (85 článků)

Podívejte se: Agáta předvedla dva týdny po porodu obří dekolt! Prsa má větší o dvě vělikosti

 
Modelka Agáta Hanychová  (26) si naplno užívá mateřství. A kupodivu si nejvíc ulítává na kojení. "Klidně budu Kryšpína kojit do osmnácti," řekla se smíchem Super.cz Hanychová. "Fakt si to šíleně užívám. Je to nádherný pocit. Mateřství mě úplně změnilo. I těhotná jsem nevydržela pár hodin v klidu a musela jsem trajdat po mejdanech a teď jsem nejšťastnější s Kryšpínem doma," upřesnila Agáta.
20.08.2011 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2362 článků)

Nerozlučná dvojka Aňa a Táňa opět "s dvojkou": Které mateřství víc sluší?

 
Rok se s rokem sešel a Aňa Geislerová (37) s Táňou Vilhelmovou (35) opět organizují svůj každoroční bazar. Jak moc je těhotenství a mateřství za ten rok změnilo?
19.09.2013 12:10 |

podobné články

Matkami na stará kolena: Slavné Češky, které nechaly mateřství na poslední chvíli

 
Vypadaly, že svůj život obětují práci. Simonu Krainovou, Ilonu Csákovou nebo Martu Jandovou jsme už viděli v mnoha uměleckých podobách, ale málokdo si je uměl představit v roli matky. Překvapily. Jak je mateřství změnilo?
23.09.2013 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Ilona Csáková (465 článků) , Simona Krainová (1788 článků) , Marta Jandová (850 článků)