Článek

Zajíci začali nahánět zaječice, na tuhou zimu to letos nevypadá

 
Současné teplé počasí zvířatům v lesích spíše vyhovuje, než aby je tížilo. Zvlášť některým, jako třeba zajícům.
03.08.2015 18:31 |

podobné články

Podobné články

Zajíci začali nahánět zaječice, na tuhou zimu to letos nevypadá

 
Současné teplé počasí zvířatům v lesích spíše vyhovuje, než aby je tížilo. Zvlášť některým, jako třeba zajícům.
04.03.2013 09:15 |

podobné články

Tipy jak přes zimu nepřijít o ladné křivky

 
Kalendářně i teplotně nám stále ještě panuje barevný podzim, ovšem nebude to tak dlouho trvat, studená zima se přihlásí o slovo a svými ledovými prsty se ujme kralujícího žezla. Mnozí z nás se pak ani nebudou stačit divit, že jsou rána chladná, dny strašně krátké a naše pracně vydřené linie den ode dne kulatější. Možná i vám dalo práci shodit přebytečná kila a dosáhnout takové postavy, o které jste snili. S vidinou studené zimy a dlouhých zimních večerů s plnou lednicí ale máte strach, že veškerá píle přijde vniveč. Říkáte si, jak přes zimu nepřijít o ladné křivky? Pak si odpověď najděte v následujících řádcích! Bojíte se zimního přejídání? Poradíme vám, jak přes zimu nepřijít o ladné křivky! Zimní období není jen o Vánocích, které jsou typické pro stoly plné jídla a sladké cukroví, ale i o dlouhých večerech, které většina z nás tráví na sedačce v obýváku u televizních seriálů. Jestliže i vy tímto způsobem trávíte zimu, nemůžete se divit, že jde vaše snaha udržet si postavičku jako lusk do kytek. Neztrácejte hlavu, my vám poradíme, jak přes zimu nepřijít o ladné křivky. Díky nám budete před zimními měsíci o krok napřed! Tip první: Hodně spěte Ne nadarmo se v zimě všechna zvířátka ukládají k zimnímu spánku. Ačkoli si před tím pořádně plní bříška, u vás bohatě postačí, pokud se na spánku nebudete šidit. I nedostatek spánku se může negativně projevit na vašich proporcích. Je dokázáno, že nevyspalí lidé mají větší tendence zajídat únavu jídlem, navíc si dopřávají hodně cukru právě pro nabuzení energie a to má fatální důsledky na jejich postavu. Tip druhý: Hýbejte se, i když se vám nechce Zima je protivná v tom, že jsou dny velmi krátké, zato večery dlouhé. Brzy se stmívá a my tak máme tendence schovávat se za zdmi našich domovů, zatímco... Čtěte více Příspěvek Tipy jak přes zimu nepřijít o ladné křivky pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
19.09.2016 18:05 |

podobné články

Průzkum: V parlamentu chceme nové lidi z radnic. A tuhou disciplínu

 
Většina Čechů by chtěla po volbách vidět ve Sněmovně nové strany, ale s lidmi se zkušenostmi z komunální politiky. A navíc by je nadpoloviční většina Čechů ráda svázala tuhou disciplínou, aby museli hlasovat podle vůle strany.
03.10.2013 06:10 |

podobné články

Muž přežil drsnou zimu v Andách. Jedl jen rozinky a krysy

 
Čtyři měsíce strávil vysoko v Andách Uruguayec, kterému se porouchal motocykl a během cesty pak ztratil směr. Osmapadesátiletý muž je v relativně dobrém zdravotním stavu. Aby tuhou zimu v jihoamerickém pohoří přežil, živil se krysami a rozinkami. O případu informovala místní média.
09.09.2013 06:45 |

podobné články

Honba na atentátníka Carnajeva jen tak neskončí. Jak dlouho bude nahánět hrůzu?

 
Amerika zažívá hodiny a dny hrůzy. Jeden z atentátníků z Bostonu, při kterém zemřeli tři lidé, stále uniká. Ačkoliv ho hledá až 10 tisíc policistů a příslušníků národní gardy, jakoby se po něm slehla zem. Džochar Carnajev tak bude podle policie nahánět hrůzu Američanům ještě několik dní.
19.04.2013 21:45 |

podobné články

Retro digi hry! Pamatujete na Jen počkej, zajíci?

 
Dneska zavzpomínáme na legendární digi hru s názvem „Nu, pogodi“ neboli „Jen počkej, zajíci“.
22.03.2016 12:30 |

podobné články

Mezi letadly na Ruzyni kličkují zajíci. Co se stane, když vběhnou pod kola?

 
Řev burácejících motorů jim nevadí, a kdyby se připletli do cesty letadlu, nezbude z nich ani mastný flek. Přesto zajíci jeden přes druhého hopsají po Letišti Václava Havla v pražské Ruzyni sem a tam. Jediným, kdo na ně platí, jsou vycvičení dravci a psi.
13.04.2017 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4806 článků)

Řidička se snažila vyhnout zajíci: Škodovku obrátila na střechu a stejně ho zabila

 
Takové škody! Řidička za volantem škodovky se u Jindřichova ve Slezsku snažila vyhnout zajíci, který jí vběhl do cesty. Skončilo to katastrofálně.
11.06.2017 16:40 |

podobné články

Vyhýbala se zajíci, skončila ve stromě!

 
Snažila se vyhnout zajíci, skončila v nemocnici a auto má na odpis. S takovou zkušeností vyvázla ze sobotní nehody řidička v Jindřichově na Bruntálsku.
12.06.2017 05:05 |

podobné články

NPÚ: Výherci soutěže převzali ceny v zámku, kde běhají po stropě zajíci

 
Soutěž Výlety s Dvojkou, na níž se spolu s Českým rozhlasem podílí i Národní památkový ústav, zná své vítěze. Vylosovanými výherci, kteří správně odpověděli, že zajíci běhají po stropě na zámku v Bučovicích, jsou Regina Večerková z Prostějova, Marie Spilková z Nymburka a Jana Fišerová z Chrudimi.
08.12.2017 18:55 |

podobné články

Zima začne na Martina a bude tuhá, míní meteorolog. Teplo skončilo v pondělí

 
Nástup zimy v Česku bude letos tužší než v minulých letech, začne zhruba za měsíc kolem svátku svatého Martina. Tvrdí to meteorolog Rudolf Kovařík, který pro Blesk.cz uvedl i to, že teplých dnů si letos už moc neužijeme. Teplé období totiž skončilo v pondělí, zmínil. Kovařík upozornil na to, že se na tuhou zimu už příroda postupně připravuje.
03.10.2017 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Rudolf Martin (10 článků)

Herečka Sandra Nováková vítala rok 2011 na Srí Lance

 
Herečka Sandra Nováková vyzrála na tuhou zimu v Česku a nový rok 2011 vítala v tropech. S partnerem Janem Nejedlým si vybrali Srí Lanku, kde je nyní 25 stupňů.
03.01.2011 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Nováková (222 článků)

Chcete mít příští rok hezký trávník? Postarejte se o něj již dnes

 
Teplé počasí se pro letošní rok pomalu stává minulostí, a proto bychom se měli postarat o trávník, aby v pořádku přečkal tuhou a náročnou zimu.
13.10.2011 00:05 |

podobné články

Zoufalá charita. Do KLDR putují i balóny s ponožkami!

 
O tom, jaká bída panuje v totalitní KLDR, dobře svědčí nejnovější akce jihokorejských aktivistů. V sobotu přivázali k několika balónům zhruba tisíc párů ponožek a poslali je do Severní Koreje. Ponožky mají Severokorejcům pomoci přežít tuhou zimu, informuje agentura AFP.
28.01.2012 10:15 |

podobné články

Muž se ztratil v Andách a přežil tam čtyři měsíce

 
Čtyři měsíce strávil vysoko v Andách Uruguayec, kterému se porouchal motocykl a během cesty pak ztratil směr. Osmapadesátiletý muž je v relativně dobrém zdravotním stavu. Aby tuhou zimu v jihoamerickém pohoří přežil, živil se krysami a rozinkami. O případu informovala místní média.
09.09.2013 09:45 |

podobné články

Snowboarďáci v akci: Podívejte se, jak manželé Prachařovi řádili v třeskutých mrazech na sjezdovce

 
Modelka Agáta Prachařová  (30) si užívala tuhou zimu na tom nejlepším možném místě - na horách. Prosluněné Thajsko, kde s rodinkou trávila přelom roku , vyměnila za sjezdovky v Peci pod Sněžkou.
23.01.2016 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2549 článků)

10 březnových pranostik, které nám prozradí, na co se máme těšit

 
Tak nám začíná březen a my se pomalu, ale jistě těšíme na jaro. Přesto, že to za okny vypadá na tuhou zimu, první jarní den se neúprosně blíží. Připomeňme si nejznámější březnové pranostiky.
01.03.2016 21:25 |

podobné články

V pondělí očekávejte první sníh. Postupem týdne se ale v Praze oteplí

 
Podle meteoroložky Dagmar Honsové bychom se mohli dočkat začátkem týdne bílých vloček. Tuhou zimu ale nečekejte, postupem týdne přijde mírné oteplení. Zatímco poslední dny se teploty držely na 6 stupních, ve čtvrtek se vyšplhají až k 11 stupňům Celsia.
19.11.2017 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Honsová (699 článků)

Řidič vletěl do stáda divočáků, auto má na mraky!

 
Kuriózní dopravní nehoda se stala v úterý večer na Chrudimsku. Mezi obcemi Chrast a Zaječice srazil řidič osobního auta celkem čtyři divoká prasata, řekl ve středu agentuře Mediafax mluvčí chrudimské policie Lukáš Maier.
16.11.2011 15:35 |

podobné články