Článek

Záhubu Zemi prý přinese kometa! Podle vědců jsou to "časované bomby"

 
Zapomeňte na asteroidy, větší nebezpečí nám prý hrozí z komet! Podle vědců je nebezpečí, které představují komety pohybující se v naší sluneční soustavě, podceňováno.
23.12.2015 20:00 |

podobné články

Podobné články

Časovaná bomba, nebo sebevrah? Pád ruského letadla dál obestírá záhada

 
Dvě rozdílené teorie o typu bomby, která zničila ruské letadlo nad Egyptem, přinesla americká a ruská média. Podle ruských médií šlo o stejný typ časované bomby, kterým teroristé zaútočili na obytné domy v Rusku v roce 1999. Americká CNN ale uvedla, že na palubě byl terorista – sebevrah.
19.11.2015 21:00 |

podobné články

K Zemi se přiblížila kometa! NÁVOD JAK JI POZOROVAT

 
Nedávno objevená kometa s názvem Pan-STARRS se přiblížila k Zemi. Kometa směřující ke Slunci podle ní bude pro obyvatele severní polokoule viditelná do 24. března.
10.03.2013 16:20 |

podobné články

FNUSA-ICRC pořádá historicky první setkání zahraničních vědců žijících v Brně

 
Mobilita – svět v pohybu. To je ústředním tématem letošního ročníku celoevropské iniciativy Noci vědců, která má za cíl propagovat vědu, výzkum a techniku. Přestože většina institucí v Česku pořádá populárně-naučné akce s cílem přiblížit laické veřejnosti práci vědců, Mezinárodní centrum klinického výzkumu Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FNUSA-ICRC) letošní akci pojalo jinak. Uspořádá Noc vědců pro vědce, tedy historicky první setkání zahraničních vědců a výzkumníků, kteří pracují v Brně.
06.10.2017 11:45 |

podobné články

Kauza Petr Kramný: Vyrazil do Egypta s předem promyšleným plánem?

 
Sobotní příjezd kriminálního týmu z egyptské Hurghady do Prahy se rovnal odpálení časované bomby - kriminalisté pro FTV Prima prozradili, že dvojice Češek nebyla otrávena! Jak ale tedy zemřely Monika a Klárka? A jakou roli sehrál Petr Kramný, který momentálně sedí ve vazbě? Podle zdrojů Primy měl Kramný předem promyšlený plán. A právě Egypt jako cíl rodinné dovolené nemusel zvolit vůbec náhodně!
09.03.2014 20:25 |

podobné články

Ledové kry udělaly z řek časované bomby! Kdy se rozlijí?!

 
Je to příjemné po tak krušné zimě! Konečně trochu tepla! Jenže oteplení, které v těchto dnech vládne nad celým územím naší republiky, s sebou přináší problémy. Především ucpané vodní toky, protože ledy nestačí tát tak rychle.
28.02.2012 12:05 |

podobné články

VIDEO: Pneumatiky v F1 jako časované bomby! Explodovaly hned čtyři. Co se dělo?

 
Seriál formule 1 nabídl hodně bláznivou Velkou cenu. Na okruhu v Silverstone bouchaly pneumatiky. Čtyři piloti zažili bezmoc, když jim explodovalo levé zadní kolo. V čem byl problém? To se zatím neví.
01.07.2013 07:45 |

podobné články

To snad ne: Magazín Rolling Stone dal na obálku teroristu, který zabíjel na maratonu v Bostonu

 
Tradiční bostonský maraton se letos 15. dubna změnil v peklo ve chvíli, kdy na něm vybouchly dvě časované bomby. Zraněny byly stovky lidí, desítky z nich velice těžce. Pátrání po útočníkovi nakonec dovedlo policii k bratrům Dzhokharovi (19) a Tamerlanovi (26) Tsarnaevům z Čečenska. Tamerlan nepřežil četná zranění způsobená během policejní honičky, Dzhokhar je nyní pod zámkem a čeká na soud.
19.07.2013 13:00 |

podobné články

Leoš oprášil na party roku ve Špindlu dýdžeje Kulku, tasil motýlka za sto tisíc a Verešová s Darou vlhly!

 
Do Špindlu se sjely zlatokopky z blízkého a dalekého okolí, aby lačně nahlížely přes plot na mumraj okolo zdejšího vyhlášeného klubu, kde majitel luxusního pražského autosalonu Milan Vopička pořádal party s názvem Advantage Cars Unfair Party, na kterou se jako obvykle sjely nejen krásné vozy, ale i celebritní klienti jeho podniku v čele s "Leošem Marešem":http://www.extra.cz/tema/leos-mares (37), který se konečně zbavil jeho konto i kariéru ohrožující časované bomby "Petry Faltýnové":http://www.extra.cz/tema/petra-faltynova (35), a tak místní šelmy vycítily šanci.
20.03.2014 20:55 |

podobné články

Mražené jídlo vám může pěkně zavařit, cesta z nákupu v horku je nejrizikovější

 
V následujícím týdnu vydrží teploty vysoko nad 30 °C, které dál rostou v rozpálených autech. Než do kufru zavřete tašky s nákupem, měli byste vědět, že si mezi potravinami vlastně vezete časované bomby. O co jde? O mražené jídlo.
11.08.2015 05:55 |

podobné články

Kde k tomu tahle barbína přišla? Obrovské časované bomby nejsou práce pro chirurga, ale pro pyrotechnika!

 
Tak tohle je už opravdu moc! Co to je za šílenou kreaturu? Hádejte, koho si vzala takhle blondýna za vzor?
25.11.2015 21:36 |

podobné články

Ministr Brabec: Jedná se o časované bomby, které akutně ohrožují životní prostředí i zdraví

 
Ministr Brabec v Ostravě: Dalších 100 milionů pro obce a kraje na likvidaci akutních ekologických zátěží, Vratimov má šanci na celkovou sanaci uskladněných kalů.
12.03.2017 10:05 |

podobné články

Kometa ISON při letu kolem Slunce zanikla

 
Kometa ISON nepřežila listopadový let kolem Slunce. Zprvu se zdálo, že let překonala, i když s těžkými ztrátami, ale astronomové jsou si nyní jistí zánikem tohoto prastarého vesmírného tělesa, které vzbuzovalo ohromnou zvědavost vědců. S odvoláním na představitele NASA to uvedly agentury AFP a Reuters.
04.12.2013 17:50 |

podobné články

Ekonom: Letošní rok může být dobrý. Ale Sobotkova vláda musí navýšit investice

 
Ekonom a žurnalista Lukáš Kovanda dává za pravdu známému ekonomu Nourielu Roubinimu, který pro letošek České republice nevěstí žádnou ekonomickou záhubu. Naopak na začátku roku v jedné ze svých prognóz předpověděl celkem úspěšný rok. A Kovanda souhlasí, růst hrubého domácího produktu by prý mohl skončit v plusu, zásadní budou vládní výdaje a spotřeba domácností.
17.01.2014 08:45 |

podobné články

Oberreiter (SPO): Žádní sluníčkáři! Idioti to jsou a chtějí naší záhubu

 
Pravdoláškaři postrádají pud sebezáchovy, ohlupují společnost svými pseudolidskoprávním pohledy a bezbranné obyvatelstvo vystavují aktérům terorismu.
14.11.2015 20:16 |

podobné články

Kometa McNaught se blíží k Zemi. Po více jak 2 letech

 
Po více jak dvou letech se přiblížila k Zemi na dohled kometa C/2009 R1 McNaught. Uvidíme ji nad severním obzorem.
31.05.2010 10:40 |

podobné články

K Zemi se blíží kometa. Bude vidět i bez dalekohledu

 
Na vzdálenost 18 milionů kilometrů se 20. října přiblíží k Zemi kometa Hartley. Těleso už dnes pečlivě zkoumá Hubbleův vesmírný teleskop.
07.10.2010 10:05 |

podobné články

K Zemi letí Hartleyova kometa. Odhalí ji malý dalekohled

 
K Zemi se blíží kometa Hartley. K jejímu pozorování je však stále ještě třeba malý dalekohled.
16.10.2010 01:20 |

podobné články

Zvrácenost a záhuba. Nelituji svých slov o gayích. Mediální šikana. Islám je velká hrozba. Propaganda, že za vše může Putin. A Chovancův úřad… Poslankyně, která odešla z ČSSD, hovoří

 
ROZHOVOR Poslankyně Pavlína Nytrová, která nedávno vystoupila z ČSSD a vzbudila pozornost zmíněním souvislosti mezi homosexualitou a pedofilií, svých slov nelituje a občané jí vyjadřují podporu. Teorie genderu je podle ní zvrácenost, která podporuje záhubu společnosti. Islám považuje za velkou hrozbu. „Za komunistů jsme byli krmeni ruskou propagandou a vše na západ bylo špatné, dnes je dobré jen to, co jde ze západu a z Ameriky, a společnost je denně ujišťována o tom, že za vše může Vladimir Putin,“ říká.
13.01.2017 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2987 článků)

Erika Magdalena Peprná: Migranti přinášejí smrtelné choroby. Budeme opět umírat na TBC či mor? Esenciální oleje jako nová antibiotika

 
Erika Magdalena Peprná se pozastavuje nad dvěma články, z nichž jeden věstí pro naše zdraví i civilizaci záhubu, zatímco druhý nabízí poměrně jednoduché a přitom účinné řešení.
06.02.2017 21:10 |

podobné články