Článek

'Zahodili rukavičky, už nic neskrývají': Státní televize v rukou autoritativní vlády

 
Masivní propouštění novinářů s "odlišným pohledem", ovlivňování obsahu vysílání...Vláda nepsaného polského vůdce Jaroslawa Kaczyńského a jeho konzervativní strany Právo a spravedlnost (PiS) využívají státní televizi zcela otevřeně k propagaci své nacionalistické a klerikální vize světa.
09.07.2016 10:55 |

podobné články

Podobné články

Zeman chválí autoritativní režim v Kazachstánu

 
Prezident Miloš Zeman je na státní návštěvě středoasijského Kazchstánu, v jehož čele už čtvrt století stojí autoritativní prezident Nursultan Nazarbajev. Ve jménu obchodu a kontraktů zejména v energetice Zeman pokračuje v lísání se k polodiktátorským režimům, k nimž patří i Kazachstán.
24.11.2014 10:16 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (16395 článků)

Sobotka varoval před autoritativní demokracií, Bělohradský před oligarchy

 
Šéf ČSSD Bohuslav Sobotka na programové konferenci své strany v pražském hotelu Olympik varoval před tím, aby se demokracie v reakci na současnou krizi posunula k autoritativní nebo populistické. Filozof Václav Bělohradský pak označil za staré středoevropské démony antipolitické hrdiny a oligarchy, kteří se nyní v českém politickém prostoru vyrojili.
12.11.2011 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (8220 článků)

Odborník na extremismus varuje před tím, co k nám může přijít z Vídně

 
Propojení různých forem islamismu s naivními neomarxistickými multikulturními představami, autoritativní formy nového evropského rasismu a eurasijské autoritativní koncepty z východu. To jsou podle experta na extremismus, politologa Miroslava Mareše, současná největší nebezpečí. Uvedl to v rozhovoru, který poskytl dnešní Mladé frontě Dnes. V něm se také zamýšlel nad tím, kde jsou hranice svobody slova.
09.01.2016 09:30 |

podobné články

Koupaliště neopravili, 9 milionů zahodili!

 
Sliby chyby. To se dá s klidným svědomím říci o vládnoucích stranách na krnovské radnici (ODS, ČSSD, KDU-ČSL). Tito koaliční partneři totiž o minulých volbách lidem slíbili, že opraví zchátralé městské koupaliště, které bylo postaveno už v roce 1934. Získali na to dokonce mnohamilionovou dotaci. Volby jsou tu opět, ale kde nic tu nic. Radnice ani s opravami nezačala, dotaci dokonce vrátila. A volby jsou tu opět. A radní už zase slibují.
22.09.2010 21:00 |

podobné články

Královna Alžběta promluvila v OSN - po 53 letech

 
Na svůj druhý projev v centrále světové organizace si vzala neodmyslitelný klobouk a bílé rukavičky. Navštívila také místo, kde stávaly věže Dvojčat
07.07.2010 03:55 |

podobné články

Spodní prádlo: Sexy trendy pro jaro a léto

 
Módní show rozpálila do ruda všechny přihlížející muže. Krásné modelky v Miláně představily trendy spodní prádlo pro jaro a léto. Podvazky, krajky, peří a sexy rukavičky. Barvám vévodila béžová a černá.
14.02.2011 17:30 |

podobné články

Jako doplněk rukavičky a rozsáhlá tetování: Poznáte, které české zpěvačce patří tohle tělo?

 
Na nedávném Plese jako Brno se to hemžilo krásnými róbami, které si dámy pečlivě vybíraly, aby na první velké události plesové sezony neudělaly ostudu. Nejoriginálnějším a zároveň nejextravagantnějších doplňkem se mohla pochlubit zpěvačka Marcela Březinové  (54) , jejíž ruce zdobí velká tetování.
24.01.2015 13:56 |

podobné články

Osobnosti: Marcela Březinová (128 článků)

Tady je důkaz, že si nejhůře oblečená návštěvnice Plesu v Opeře byla svého prohřešku vědoma

 
Ples v Opeře je jednou z mála společenských událostí, které jsou svázány striktním dress codem. O této akci si můžete myslet cokoli, ale pokud už se člověk rozhodne navštívit tuto společenskou událost, měl by přijmout pravidla hry - tedy důstojné šaty s dlouhou sukní, případně zahalené paže či rukavičky.
10.02.2015 14:50 |

podobné články

Evropský parlament: Zbili poslance! Krvácení do mozku?

 
Bitky poslanců se tu a tam vidí na Ukrajině či ještě dál na východ, ale mezi britskými gentlemany?! A ještě k tomu mezi spolustraníky?Europoslanci Strany nezávislosti Spojeného království (UKIP) ovšem rukavičky odložili a pustili se do sebe tak, že Steven Woolfe (49) skončil v nemocnici, kde bojoval o život!
07.10.2016 05:15 |

podobné články

Rarita na plese ostrostřelců v Chomutově: 100 let starý vějíř

 
Vějíře, rukavičky, a hlavně dlouhé šaty byly vidět na Reprezentačním ostrostřeleckém plese v Chomutově. Ten připomínal staré dobré časy velkých bálů.
13.03.2017 16:10 |

podobné články

Tom Cruise natočí Mission Impossible 4

 
Třikrát a dost herci Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Mission Impossible . Sám se počtvrté zhostí role neohroženého Ethana Hunta. Do kin by měl snímek vstoupit v květnu 2011 a na produkci se bude podílet také J. J. Abrams .
12.02.2010 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (852 článků)

»Dejte ho k nám!« křičí na Kramného spoluvězni. Dozorci ho zatím drží v izolaci

 
Bojí se, jestli to vydrží! Petr Kramný je podle svého okolí ve vězení pod obrovským tlakem. Spoluvězni totiž neskrývají, jak se těší, až se jim dostane do rukou. Dozorci ho proto od nich zatím izolují.
20.08.2016 05:15 |

podobné články

Baník vyhořel v koncovce a byl z EL vyřazen podprůměrným týmem

 
Fotbalisté Baníku Ostrava zahodili neskutečné penzum šancí a po zásluze byli z Evropské ligy vyřazeni běloruským Mogilevem, kterému na Bazalech podlehli 1:2.
05.08.2010 20:30 |

podobné články

V totálním chaosu na letišti jsme zahodili i kufry, líčí Čech odlet z Libye

 
Více než osmačtyřicet hodin plných bezradnosti a nejistoty, zda vůbec odletí z násilím zmítané Libye, prožila od pondělí do středečního večera šestice montážníků firmy Unico Modular z Vizovic na Zlínsku.
25.02.2011 04:45 |

podobné články

Děda našel pod stromem rámy Fillových obrazů!

 
Rámy z obrazů Emila Filly, které byly minulý týden ukradeny ze zámku v Peruci na Lounsku, zloději zahodili nedaleko Slaného u obce Byseň. Policejní mluvčí Michaela Nováková v úterý serveru iDnes řekla, že je našel muž (67) v ovocné aleji.
23.11.2011 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Emil Filla (48 článků)

Rozvod! Katy Perry s manželem zahodili prstýnky a končí spolu

 
Vánoce strávili tisíce kilometrů od sebe, na veřejnost už delší dobu prosakovaly zvěsti o jejich hádkách. Nyní se však zpěvačka Katy Perry (27) a její partner, herec Russell Brand (36), rozhodli, že takhle už to dál nejde. A požádali o rozvod! Kvůli nepřekonatelným rozdílům po čtrnácti měsících manželství.
31.12.2011 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Russell Brand (95 článků) , Katy Perry (492 článků)

Asi jinej gang... Z Kotka a Pavláska jsou trosečníci!

 
Herci Vojta Kotek (24) a Lukáš Pavlásek (34) zahodili motorky a rozhodli se zlepšit v olympijské disciplíně – plavání. Po pádu z letadla doplavali jako dva totální ztroskotanci až na Havajské ostrovy!
08.08.2012 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (277 článků) , Lukáš Pavlásek (190 článků)

Jak se baví české celebrity? Zapomeňte na golf, teď frčí volný pád!

 
Český showbyznys zasáhl nový trend aktivního odpočinku. Všichni zahodili golfové hole a nechali se strhnout adrenalinovým zážitkem, který má připomínat seskok Padákem, neboli pocit volného pádu.
16.08.2012 05:05 |

podobné články

Payne (Svobodní): Nedopusťte, abychom zahodili poukázku na úspěch

 
Strana svobodných občanů byla založena na unikátním principu, který je svým pojetím o hodně dál než všechny ostatní strany v Evropě (zatím jsem nenašel žádnou stranu, která by něco podobného praktikovala), že se každého podstatného rozhodování může zúčastnit každý člen.
08.06.2013 10:20 |

podobné články