Článek

Zahájení pražského týdne módy: Babišová v luxusu za statisíce, ale nejbujnější dekolt měla Nesvadbová!

 
Manželka ministra financí Andreje Babiše (62) Monika (42) nechyběla na zahájení Mercedes-Benz Prague Fashion Week. A jak je u ní zvykem, vynesla nejnovější kolekci od Fendi. Její tyrkysové sandály na vysokém podpatku neměly konkurenci!
02.09.2016 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8323 článků) , Monika Mercedes (3 články)
Podobné články

Nejbujnější dekolt prázdnin! Tohle jsou největší vnady letošního festivalu ve Varech

 
Nejvnadnější česká modelka Lucie Králová  (30) letos filmový festival v Karlových Varech nenavštívila, a tak nejbujnější dekolt festivalu patří jiné krásce. Na módní přehlídce Beáty Rajské předvedla ňadra dmoucí modelka Martina Dvořáková.
06.07.2012 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Martina Dvořáková (39 článků) , Lucie Králová (293 článků)

Spisovatelka Bára Nesvadbová si chtěla nechat zmenšit svoje čtyřky: Proč, když má dekolt, ze kterého muži šílí?

 
Většinou chodí v černé, ale na zahájení týdne módy si spisovatelka Bára Nesvadbová  (38) , jejíž časopis akci zaštiťuje, vzala nádhernou červenou róbu s obřím výstřihem od své kamarádky, návrhářky Táni Kovaříkové. Ovšem všichni, kdo by si mysleli, že je Bára sebevědomá žena, která ráda vystavuje své křivky, by se mýlili.
10.09.2013 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Bára Nesvadbová (169 článků)

Tohle je nejbujnější výstřih ve Varech: Bez podprsenky si vyrazila vnadná dcera populární herečky

 
Dcera herečky Veroniky Freimanové  (56) Tereza Brabcová se od zahajovací párty filmového festivalu v Karlových Varech může pyšnit titulem "Nejbujnější výstřih". Oblékla si pořádně odvážné šaty a do očí se jí vydržel déle než deset vteřin dívat opravdu málokdo.
30.06.2012 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Freimanová (155 článků)

Lesk a bída výstřihů na plese v Brně: Nejvíc sexy dekolt měla Jitka Válková!

 
Plesová sezóna je v plném proudu a dámy se předhánějí, která bude mít tu nej róbu. Největší brněnský ples byl přehlídkou korzetových šatů, ale ne všechny do nich měly co dát. Jednoznačně nejbujnější dekolt měla Česká Miss Jitka Válková (23) v pudrové róbě z půjčovny.
19.01.2015 19:16 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Válková (521 článků)

Šílenost: Uštvaná řízkařka Bára Nesvadbová musela prchnout z podivného srazu sexuálně neuspokojených mužů!

 
To si takhle dali sraz milovníci romanticko-erotické literatury, aby si promluvili o tom, co jim u čtení tohoto druhu beletrie "dělá dobře". Předsedat jim měla novinářka "Barbara Nesvadbová":http://www.extra.cz/tema/barbara-nesvadbova (39) a doktor-sexuolog Zlatko Pastor. To ale ještě nevěděli, co je s některými exponáty v publiku čeká.
13.04.2014 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Bára Nesvadbová (169 článků)

Bára Nesvadbová a její... Nový chlap!

 
PRAHA – Bára Nesvadbová (33) opět po boku cizího muže! Který už je to v pořadí od doby, co se rozvedla s politikem Karlem Březinou (36)? Těžko spočítat. S novým přítelem, který se dle našich informací jmenuje Eduard, žije Nesvadbová už několik měsíců a postarší, lehce prošedivělý muž samozřejmě skvěle supluje otce malé Bibianě (5).
31.05.2009 02:35 |

podobné články

Osobnosti: Bára Nesvadbová (169 článků) , Karel Nový (138 článků)

Nesvadbová má nového milence: Bohatý zajíček?

 
Spisovatelka Barbora Nesvadbová (36) se pochlubila novým partnerem po svém boku. Je jím jihlavský podnikatel Lukáš Novák (31). Mladšího milence vyměnila za hudebního producenta Leška Wronku (50), kterého opustila před Vánoci. Nesvadbová dlouho nečekala a našla si náhradu. Informaci Blesk.cz potvrdila samotná Nesvatbová. "Ano, je to můj nový partner."
05.05.2011 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Bára Nesvadbová (169 článků)

To vás dostane: Tahle Mátlová má největší dekolt ze šesti sester

 
Sester Mátlových je celkem šest, jen tři z nich ale můžeme vídat na pódiích. Tereza Mátlová  (37) účinkuje v muzikálu Bídníci, Kateřina Mátlová se také pokoušela o hudební kariéru a uplatnila se spíše v zahraničí. Z Německa, kde pravidelně vystupuje, začala častěji přijíždět Markéta Mátlová. Ta má ze všech sester bezpochyby nejbujnější dekolt.
10.10.2012 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Mátlová (89 článků) , Markéta Mátlová (7 článků)

Tak tohle byl dekolt Českých lvů: Manželka známého režiséra má i po padesátce co ukázat

 
Byl tohle nejbujnější dekolt na Českých lvech? "Tak určitě," odpověděli bychom tradiční hokejistickou frází. Kdo na slavnostním večeru potkal manžele, režiséra Juraje Jakubiska a producentku a herečku Deanu Jakubiskovou, nemohl by o tom pochybovat a našel by se jen málokdo, kdo se vnadné brunetě podíval do očí.
24.02.2014 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Juraj Jakubisko (137 článků)

Nový trik na povadlá prsa! Kůže, lanka, obruče: Nosí to Bílá i Nesvadbová

 
Spisovatelka a šéfka módního měsíčníku Bára Nesvadbová (38) měla po dlouhé době sexy dekolt. V poslední době se jí jaksi nedařilo její větší poprsí zkrotit tak, aby neděsilo okolí. A stačilo jediné: vsadit na podprsenku s podpůrnými koženými pásky.
09.09.2013 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Bára Nesvadbová (169 článků)

Šaty, které vytvoří obří dekolt, jsou hitem! V sobotu je měla Kostková, v pondělí Nesvadbová

 
To už tady dlouho nebylo! Jedny šaty na dvou ženách. Tentokrát originální model od návrhářky Tatiany Kovaříkové první vynesla Tereza Kostková (40) v sobotním StarDance. A o dva dny později se v nich na křtu své knihy Laskonky objevila spisovatelka Bára Nesvadbová (41).
08.11.2016 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Bára Nesvadbová (169 článků) , Tereza Kostková (654 článků)

Útok na Babišovou! Někdo partnerce ministra financí založil falešný profil na Facebooku. Kde sehnal její intimní fotky?

 
Na sociální síti "Facebooku":http://www.extra.cz/tema/facebook se před pár dny objevil "profil partnerky ministra financí":http://www.extra.cz/babisova-si-zalozila-facebook-a-uz-se-stihla-vyprsit-v-sexy-krajkovem-pradle-nad-jeji-selfie-slinta-i-kokta "Andreje Babiše":http://www.extra.cz/tema/andrej-babis (59) "Moniky":http://www.extra.cz/tema/monika-babisova (39). Kromě sdílení "fotek":http://www.extra.cz/tema/fotky z luxusních restaurací se na profilu objevily i snímky, kde Babišová odhaluje svůj dekolt. A tahle hra, za kterou se ještě neví, kdo za ní stojí, se partnerce vysoce postaveného politika a podnikatele rozhodně nelíbí.
15.04.2014 17:45 |

podobné články

Nesvadbová brzdí: Místo výstřihů už radši nosí roláky!

 
Úspěšná česká spisovatelka Bára Nesvadbová (33) se ráda obléká podle nejnovější módy. Ale s mírou!
18.06.2009 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Bára Nesvadbová (169 článků)

Týden módy s Františkou: Lucka "TETKA" Vondráčková a Emma "ZMATENÁ" Smetana selhaly!

 
Sedmidenní maratón módy Týden módy v Praze je výjimečnou událostí, která prezentuje kreativní munici návrhářů ale i osobností, jež se přehlídek a doprovodných party tohoto týdenního maratonu módy zúčastní.
10.09.2013 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1050 článků) , Emma Smetana (393 článků)

Bujný dekolt oslnil na autoshow snad každého

 
K rychlým bourákům patří nepopiratelně pěkné slečny! A pokud mají nadměrně vyvinutá prsa a ještě je navíc odhalí, tak pak je z toho ta nejsenzačnější podívaná. Na jedné autoshow odkryla své nejbujnější vnady sexy Rukshana!
17.08.2009 15:45 |

podobné články

Roste jako z vody: Dcera spisovatelky Nesvadbové a politika Březiny už vyráží na přehlídky. A bere s sebou kámošky

 
Středeční přehlídku Taťány Kovaříkové, pořádanou v rámci pražského týdne módy, si nemohla nechat ujít Bára Nesvadbová  (38) .
23.09.2013 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Bára Nesvadbová (169 článků)

Bára Nesvadbová: Proč žije jen s dcerou?

 
Věří v pevnou rodinu, protože v ní vyrůstala a měla šťastné dětství. Přesto je rozvedená a říká: S mužem žít nepotřebuji! Co o svých láskách Barbara Nesvadbová ještě prozradila?
05.11.2009 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Bára Nesvadbová (169 článků)

Nahota, bizarní masky a pády modelek. Úlety z týdne módy

 
Na každém týdnu módy se najdou i modely, kterým běžný člověk módou se profesionálně nezabývající moc nerozumí. Ať už jde o výstřední kousky, nebo oblečení, v němž byste jen stěží vyšli na ulici. Výjimkou není ani letošní týden módy v New Yorku, který byl okořeněný i o několik pádů modelek.
26.03.2010 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Dolph Lundgren (16 článků) , Jana Doleželová (320 článků)

Hanbatý start týdne módy očima Františky: Zbytečná nahota...

 
Navýsost atraktivní týdenní maraton módy Týden módy v Praze odstartovala přehlídka japonské návrhářky Hirono, jejíž zn. Saphir East oslovila celý svět – mladé progresivní Japonce i hvězdy showbyznysu Ameriky či Evropy.
11.09.2013 12:45 |

podobné články