Článek

Záhadné úmrtí slovenského poslance. Dnes se s ním jeho strana loučí

 
Ľudová strana Naše Slovensko se loučí se zesnulým poslancem Národní rady Ondrejem Binderem. Ten zemřel v sobotu za záhadných okolností za volantem.
16.05.2016 16:15 |

podobné články

Podobné články

Tempus objasnil další záhadné úmrtí: Muž byl před 8 lety ubit k smrti

 
Policejnímu týmu Tempus se zřejmě podařilo objasnit další záhadné úmrtí! Obětí je pětatřicetiletý muž, jehož tělo bylo nalezeno v únoru 2008 na poli v Chýnici u Prahy. Zabít ho měl jeho zaměstnavatel!
25.11.2016 22:35 |

podobné články

Bulvár k úmrtí poslance: Byl to hodný chlap, ale promluvil jen jednou

 
Deník Blesk na stránce věnované politice referoval o smrti poslance za ČSSD Petra Jalowiczora. „Mladého poslance zabila rakovina,“ zní titulek článku. Jako podtitul deník zvolil toto: „Zůstaly po něm dvě malé děti.“ Kromě toho zdůraznil, že před kolegy poslance se Jalowiczor postavil jen jednou a to v roce 2010, kdy vláda žádala o důvěru.
08.02.2012 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Jalowiczor (13 článků)

Bulvár k úmrtí poslance: Byl to hodný chlap, ale promluvil jen jednou

 
Deník Blesk na stránce věnované politice referoval o smrti poslance za ČSSD Petra Jalowiczora. „Mladého poslance zabila rakovina,“ zní titulek článku. Jako podtitul deník zvolil toto: „Zůstaly po něm dvě malé děti.“ Kromě toho zdůraznil, že před kolegy poslance se Jalowiczor postavil jen jednou a to v roce 2010, kdy vláda žádala o důvěru.
08.02.2012 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Jalowiczor (13 článků)

Pohřeb záhadně zemřelé Magdy (†27): Nad rakví truchlily stovky lidí

 
Smutek, nářky i pláč. Tak to vypadalo v polské Bogatyni, která je rodným městem záhadně zemřelé Magdaleny Zuk (†27). Její život záhadně vyhasl na dovolené v Egyptě. Pohřbu krásné Polky se zúčastnily stovky lidí. Někteří z nich ji ani neznali.
02.06.2017 11:30 |

podobné články

Okamuro, ty lžeš! A poneseš následky za spolupráci s Adamem B. Bartošem, uvádí strana, která se pyšní smlouvou s Marine Le Penovou

 
Občanská konzervativní strana (OK strana) se na svém facebookovém profilu vyjádřila k pochybnostem o členství českých stran v evropském politickém Hnutí pro Evropu národů a svobod (MENF) pod vedením Marine Le Penové a francouzské Národní fronty. Jak uvedla, diskutovalo se pouze o přistoupení hnutí Svoboda a přímé demokracie (SPD). „Pakliže tedy nějaký český politik či strana tvrdí, že jsou členy MENF a není to OK strana, jednoduše sprostě lžou,“ píše OK strana.
27.07.2015 12:01 |

podobné články

Osobnosti: Adam Svoboda (12 článků)

Policie už zřejmě má vraha slovenského poslance

 
AKTUALIZUJEME: Slovenská policie zadržela podezřelého z vraždy slovenského poslance Lászla Basternáka, kterého v pátek večer před jeho domem našli zastřeleného.
10.07.2010 07:50 |

podobné články

Bulvár si posvítil na záhadné auto Pavla Béma

 
Bulvár dumá nad záhadou auta (nebo aut) poslance ODS a bývalého pražského primátora Pavla Béma. Politik, který se pod přezdívkou „kotě“ stal jedním z hlavních hrdinů odposlechů kontroverzního podnikatele Romana Janouška, jezdí luxusním automobilem Volskwagen Tuareg, který ovšem záhadně mění poznávací značky.
19.09.2012 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bém (816 článků) , Pavel Roman (279 článků)

Bulvár si posvítil na záhadné auto Pavla Béma

 
Bulvár dumá nad záhadou auta (nebo aut) poslance ODS a bývalého pražského primátora Pavla Béma. Politik, který se pod přezdívkou „kotě“ stal jedním z hlavních hrdinů odposlechů kontroverzního podnikatele Romana Janouška, jezdí luxusním automobilem Volkskwagen Tuareg, který ovšem záhadně mění poznávací značky.
19.09.2012 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bém (816 článků) , Pavel Roman (279 článků)

Budou poslanci Evropského parlamentu podporovat důstojnou mzdu?

 
Nevládní organizace NaZemi vyzvala kadidáty a kandidátky do Evropského parlamentu napříč politickým spektrem, aby po svém zvolení využili svůj mandát k prosazování důstojné mzdy pro pracující v oděvním průmyslu (1). Stalo se tak v rámci dlouhodobé mezinárodní kampaně Za důstojnou mzdu. Podporu kampani již vyjádřily Strana zelených, KSČM a Česká strana pirátská. Zároveň kampaň podpořili konkrétní kandidáti na poslance: Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL), Ivan Bartoš (Česká strana pirátská), Tomáš Tožička (Česká pirátská strana), Kateřina Konečná (KSČM) a Zuzana Brzobohatá (ČSSD).
29.04.2014 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Konečná (215 článků) , Zuzana Brzobohatá (11 článků) , Katka Brzobohatá (17 článků)

Prahu jsme měli nechat vychcípat. Havel běhal nahatý po pivovaru, řekl v ČT otec poslance KSČM

 
Jméno komunistického poslance Zdeňka Ondráčka, který stál v roce 1989 proti studentům s obuškem v ruce jako ochránce socialistického zřízení, zná dnes v Česku řada lidí. Světlo světa však spatřil dokument, kde vystupuje otec komunistického poslance, Jaroslav Ondráček, který České televizi prozradil zvláštní věc. Jeho žena a maminka zmíněného poslance je prý přesvědčena, že komunisté měli v listopadu 1989 Prahu oplotit a demonstranty „nechat vychcípat“.
09.10.2017 13:00 |

podobné články

Slováci zrušili poslaneckou imunitu. Čeští poslanci jejich rozhodnutí kritizují

 
Rozhodnutí slovenského parlamentu, který dnes omezil trestní imunitu jen na projevy a hlasování svých členů, české poslance příliš nenadchlo. Senátoři byli naopak mírnější. Ze slovenského řešení měli radost zejména zástupci ODS, kteří podobný návrh neúspěšně prosazovali v Senátu. Většinou se ale i s jeho kritiky shodovali na tom, že český parlament by nyní tak razantní omezení neschválil na rozdíl od chystaného zrušení doživotní imunity.
26.07.2012 15:20 |

podobné články

Slováci si zrušili imunitu. Českým poslancům se to nelíbí

 
Rozhodnutí slovenského parlamentu, který dnes omezil trestní imunitu jen na projevy a hlasování svých členů, české poslance příliš nenadchlo. Senátoři byli naopak mírnější. Ze slovenského řešení měli radost zejména zástupci ODS, kteří podobný návrh neúspěšně prosazovali v Senátu. Většinou se ale i s jeho kritiky shodovali na tom, že český parlament by nyní tak razantní omezení neschválil.
26.07.2012 16:10 |

podobné články

Veřejnost se loučí s Havlem ve Vladislavském sále

 
AKTUALIZOVÁNO. Lidé se na Pražském hradě loučí s bývalým prezidentem Václavem Havlem. Rakev s jeho ostatky je vystavena na katafalku uprostřed Vladislavského sálu, který se pro veřejnost otevřel ve 13:00. Již před otevřením čekaly stovky lidí, aby vzdaly hold první polistopadové hlavě státu. Ostatky byly na Hrad převezeny dnes, doprovázel je smuteční průvod tisíců lidí. Rakev bude vystavena i ve čtvrtek. V pátek se uskuteční Havlův státní pohřeb.
21.12.2011 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4740 článků)

Záhadné úmrtí miminka na festivalu: Matka je v tom nevinně, ale...

 
Hudební festival v Janderově u Chrudimi přinesl o víkendu velkou tragédii - v autě mladého manželského páru zemřela teprve pětiměsíční dcera Sára. Ihned se vyrojily zvěsti o nezodpovědném přístupu rodičů. Pitva děťátka však prokázala - šlo o těžko vysvětlovaný syndrom náhlého úmrtí.
09.07.2012 12:25 |

podobné články

Rodina Kramných: Co tajila před okolím...

 
Krajský soud v Ostravě se už zítra pustí do řešení případu dvojnásobné vraždy matky s dítětem, z níž je obžalován manžel a otec rodiny Petr K. Záhady a spekulace kolem víc než podivného úmrtí v egyptském letovisku víc než co jiného připomínají »záhadu zamčeného pokoje«. Tím spíš, že dosud chybí motiv – důvod úmrtí paní Moniky a její Klárky. Představme si účastníky záhadné tragédie.
28.06.2015 05:15 |

podobné články

Ve stepích Kazachstánu zahynulo během dvou týdnů 140 tisíc vzácných sajg

 
Záhadné úmrtí 140 tisíc sajg tatarských ve stepích Kazachstánu zahrálo do noty křesťanským apokalyptikům. Ti předpovídají, že zatmění Měsíce na konci září bude znamením o konci světa. A že po něm nastanou po celé planetě pohromy, které vyhladí civilizaci. Je pravda, že náhlé úmrtí poloviny světové populace sajg udivilo samotné vědce. Podle nich však zřejmě u těchto antilop došlo k masové otravě bakteriemi.
11.09.2015 09:38 |

podobné články

Záhadné úmrtí v Ratibořicích: Mrtvá žena (†61) ležela v řece Úpě, co se stalo?

 
Policie vyšetřuje úmrtí jednašedesátileté ženy, jejíž tělo bylo při dnešní pátrací akci policie a hasičů nalezeno v řece Úpě nedaleko ratibořického zámku na Náchodsku. Podle kriminalistů žena mohla spáchat sebevraždu. ČTK to řekla mluvčí hradecké krajské policie Ivana Ježková.
19.06.2016 19:45 |

podobné články

Fotograf Holý (†42): Záhadné úmrtí autora plakátu!

 
Pořadatele filmové přehlídky zaskočila zpráva o úmrtí dvorního fotografa festivalového plakátu Adama Holého! Ten zemřel ve čtvrtek ve věku pouhých 42 let.
09.07.2016 05:10 |

podobné články

Záhadné úmrtí v Ostravě: Muž (†45) ležel v bezejmenné uličce

 
Zatím k záhadnému úmrtí došlo v pondělí brzy ráno v Ostravě. Patrně cyklistu (†45) tu našel mrtvého jiný cyklista. Policie nyní hledá svědky.
29.05.2017 15:35 |

podobné články