Článek

Záhadná světla nad Tureckem: „UFO, to nám po puči ještě chybělo,“ děsí se místní

 
Dvě linie světel, která jakoby se proplétala na noční obloze. Takový pohled se naskytl včera lidem v Turecku poblíž místního letiště. Někteří začali úkaz označovat za létající talíř, jiní zase za stopu paliva z raket nebo zbytky vesmírného smetí či kometu.
20.07.2016 20:55 |

podobné články

Podobné články

Nad britským městem proletělo 21 objektů UFO

 
Velká Británie má další zajímavou kauzu UFO - nad Readingem proletělo velké množství neidentifikovaných objektů, podle Lizzie Tangové, která UFO natočila, jich bylo asi 21. S jejím názorem se shoduje i další pozorovatelka, která jich údajně viděla stejný počet. Jde o další případ v početné sérii sledování UFO ve Velké Británii v posledních letech.
08.07.2010 20:40 |

podobné články

Světla v našem domě i mimo něj – kde všude je potřebujeme?

 
Věděla jste, že dostatek světla je pro náš život jednou z důležitých potřeb? Pokud ne, podívejme se krátce na to, co vše je spojeno s dostatečně osvětlenou místností: Eliminace naší únavy. Zlepšení naší nálady. Zlepšení našeho pracovního výkonu. Proto bychom měli dbát na to, abychom i doma měli vždy dostatek světla. Ideálně venkovního přírodního, které následně doplní svítidla. Začneme-li v našich interiérech, určitě zde nesmí chybět lustry, stejně jako je třeba zaměřit se také na doplňkové osvětlení, kam patří lampy. Ty mohou být volně stojící, stejně jako mohou být součástí nočního stolku právě ve vašich ložnicích. Každý prostor má svá specifika Při výměru správného svítidla nezapomínejte ani na to, kam ho budeme umisťovat. Začneme-li kuchyní, je třeba se zaměřit hlavně na praktičnost a možnost dokonalého osvětlení pracovní desky. Zde se hodí třeba LED pásky. Naopak obývací pokoj by měl působit spíše elegantně. Hodí se sem propracované moderní lustry, které zaujmou jak kombinací materiálů, tak hlavně svým nadčasovým vzhledem. V koupelně bychom se zase měli zaměřit hlavně na oblast zrcadla. Dokonalé osvětlení tohoto prostoru je dokonalou cestou k našemu nádhernému nalíčení. Zde navíc nezapomínejte na kvalitu světel, vzhledem k vyšší vlhkosti v daném prostoru. Osvětlit lze také váš exteriér Světla ale můžeme využít i mimo náš dům. Zde by měly mít hlavně praktickou funkci. Hodí se třeba osvětlit příjezdovou cestu ke garáži, nebo chodníky na naší zahradě. Stejně tak může venkovní osvětlení přijít vhod ve chvíli, kdy se vracíme pozdě domů a nechceme potmě hledat naše klíče. Další možností jsou už speciální řešení, třeba ve formě halogenů. Ty mohou dobře posloužit v rámci večerního grilování, stejně jako se hodí ve chvíli, kdy chceme osvětlit některý z dekoračních prvků na naší zahradě. Hledá levné osvětlení pro váš interiér a zahradu? Doporučujeme renomovaného prodejce osvětlení Uni-svitidla.cz. Příspěvek Světla v našem domě i mimo něj – kde všude je potřebujeme? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.08.2015 08:21 |

podobné články

VIDEO: Nad Austrálií se objevila záhadná světla. Je to UFO?!

 
Nad australským Melbourne se v sobotu zřejmě objevilo UFO! Svítívá pohyblivá tělesa nahlásily desítky lidí.
13.02.2013 13:45 |

podobné články

Dnes je světový den UFO: Vše nejlepší marťanům, i jejich kamarádům!

 
Na 2. července oficiálně připadá svátek Světový den UFO (World UFO Day). Proč se slaví právě dnes? Co vůbec zkratka UFO znamená? A jak tenhle významný den oslaví Jirka Paroubek?
02.07.2012 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3426 článků)

Záhada kruhů v obilí odhalena! Není to UFO! Jsou do Dívky léta!

 
UFO je dlouhodobě diskutovaným tématem, vedle svítivých objektů na obloze jsou to i kruhy v obilí, které lidi znervózňují. My už ale víme, že kruhy v obilí nejsou ani od UFO ani od divokých prasat! Můžou za to Dívky léta, které na polích přešlapují tak dlouho, dokud nenajdou to nejlepší místo pro svoji sexy fotku, kterou následně posílají do soutěže. Tady jsou dvě nejhezčí UFO-Dívky!
03.08.2013 13:50 |

podobné články

Nad silnicí ve Skotsku prolétla dvě záhadná světla

 
Nadšenci do pozorování UFO mají opět hody. Bezpečnostní kamera umístěná za předním sklem vozidla skotské záchranné horské služby totiž natočila dvě podivná světla, která za mlhavého dne proletěla nad silnicí.
10.01.2012 07:05 |

podobné články

UFO se srazilo s čínským letadlem: Promáčklo mu čumák!

 
Naprosté zděšení zažili pasažéři společnosti Air China. Během letu se objevila záhadná světla a po chvíli do letadla něco silně vrazilo. Letoun pak musel nouzově přistát. Odborníci na záhady mají jasno: Do stroje narazilo UFO!
10.06.2013 20:50 |

podobné články

Tajuplná světla na noční obloze vyděsila tisíce Američanů

 
Pořádně vystrašení byli obyvatelé amerického města Cincinnati, když minulý týden spatřili podivně se pohybující světla na noční obloze. Video upoutalo UFO komunitu, která okamžitě začala spekulovat o původu světelných koulí. Ty dokonce dostaly název Cincinnati Lights (Světla Cincinnati). Po pár dnech se ale ukázalo, že se jednalo pouze o parašutisty, kteří předváděli světelnou show.
06.10.2012 12:05 |

podobné články

V hoře Brown Mountain se už 100 let zjevují záhadná světla

 
Dvě oranžové koule vznášející se zhruba tři metry nad zemí spatřil Steve Woody u hory Brown Mountain v Severní Karolíně, když tam před padesáti lety byl na lovu se svým otcem. Záhadná světla se v tomto místě ale zjevují kontinuálně už sto let. Zatím se nepodařilo objasnit jejich původ, informoval server myfox8.com.
01.05.2012 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Steve Brown (1 článek)

Armáda v Chile zachytila UFO. Nenašla žádné vysvětlení a video zveřejnila

 
Neidentifikovatelný létající objekt (UFO) s podivným chováním natočilo na kameru námořnictvo v Chile v roce 2014. Přes dva roky zkoumala místní armáda a řada odborníku, co byl objekt zač a kde se vzal, až dospěli k závěru, že objekt nemá vysvětlení. Chilská vláda proto tento týden veřejnosti zveřejnila záběry, na kterých je UFO zaznamenané.
15.01.2017 20:55 |

podobné články

UFO možná vyvolalo prudkou bouřku nad stadiónem

 
Na diváky, kteří sledovali na stadiónu v Indianě zápas univerzitních týmů v rugby, čekalo hned několik překvapení. Během utkání se nejdřív strhla silná bouřka, kvůli které musela být hra dvakrát přerušena. A pak se na obloze mezi blesky zjevilo UFO. Právě to podle serveru UFO Sightings Daily možná bouři způsobilo.
17.09.2011 18:35 |

podobné články

Ve Skotsku prolétla nad silnicí dvě podivná světla

 
Nadšenci do pozorování UFO mají opět hody. Bezpečnostní kamera umístěná za předním sklem vozidla skotské záchranné horské služby totiž natočila dvě podivná světla, která za mlhavého dne proletěla nad silnicí.
10.01.2012 03:35 |

podobné články

Nad domem se čtyři hodiny vznášelo UFO, odborníci jsou zaskočeni

 
Bezesnou noc zažila v sobotu rodina ze skotského Fraserburghu. Uprostřed noci probudila 50letou Morag Ritchiovou podivná světla, která se pohybovala nad jejím domem. Žena pro jistotu vzbudila ostatní členy rodiny a jeden z nich světla natočil. Úkaz vyvolal rozruch mezi ufology, nejsou ho totiž schopni uspokojivě vysvětlit.
23.10.2012 14:30 |

podobné články

V tureckém puči USA prsty nemají, soudí exvelvyslanec Kolář. Kdyby měly, poznali bychom to z těchto znaků...

 
„Pokud by v puči měly prsty USA, turecký prezident Erdogan by už nebyl prezidentem,“ myslí si bývalý velvyslanec v USA a Rusku Petr Kolář. Píše to server Aktuálně.cz.
19.07.2016 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (494 článků)

Spoušť po puči v Turecku: Veliká příležitost pro Rusko. Evropa ,,utřela" kvůli USA, jak už to bývá

 
Změní se zahraniční politika Erdoganova Turecka po nevydařeném puči? Využije možné zhoršení vztahů mezi Západem a Tureckem Moskva ve svůj prospěch? Bude Turecko v Sýrii a přilehlém regionu více aktivní, nebo Erdoganovy čistky oslabí armádu tak, že Turecko bude muset z oblasti ustoupit do nedobrovolného ústraní? Na možné důsledky puče v Turecku se z pohledu ruské zahraničněpolitické strategie podívala pro ParlamentníListy.cz Veronika Sušová-Salminen.
20.07.2016 08:50 |

podobné články

UFO nad Prahou. Čtenářka vyfotila záhadná světla

 
Nad Prahou v oblasti letiště Ruzyně se měly o víkendu vznášet nezvyklé objekty oranžové barvy. Na událost upozornila čtenářka serveru tn.cz.
22.06.2010 09:15 |

podobné články

Nad Kansas City se objevilo UFO, viděly ho desítky lidí

 
V tomto týdnu se nad Kansas City v americkém Missouri objevila záhadná světla. Obyvatelé, kteří je spatřili, si kladou otázku, zda náhodou nešlo o návštěvníky z mimozemské civilizace. Podivný svítící objekt na noční obloze natočil v pondělí jeden z místních občanů na mobilní telefon.
07.10.2011 19:00 |

podobné články

Skupina podivných světel se zjevila na obloze nad Massachusetts

 
Na noční obloze nad Andoverem v americkém státě Massachusetts se 19. prosince zjevilo UFO. Podle svědka, který zvláštní úkaz natočil, se záhadná světla zhruba po 90 vteřinách rozplynula, uvedl server metro.co.uk.
27.12.2013 19:42 |

podobné články

Británie zveřejnila největší soubor záznamů o UFO

 
Britské ministerstvo obrany pokračuje ve zveřejňování záznamů o UFO. Ve čtvrtek bylo uvolněno 6000 stran pořízených v letech 1994 až 2000. Jsou mezi nimi i záznamy o modrém létajícím trojúhelníku nad zahradou v Birminghamu a případ Velšana, kterému přestal fungovat mobil a autorádio, když se k němu přiblížila z oblohy velká trubice světla.
18.02.2010 15:10 |

podobné články