Záhadná smrt biatlonistky Jakimkinové (†21): Zemřela při závodu!

Záhada. Ruská biatlonistka Alena Jakimkinová (†21) zemřela během vytrvalostního závodu v Ťumeni. Podle oficiálních zpráv šlo o selhání srdce. Ale skutečně?
23.02.2015 05:15 |

Výborně! České biatlonistky skončily druhé ve štafetovém závodu v Anterselvě

České biatlonistky si dojely pro druhé místo v dnešním štafetovém závodu Světového poháru v italské Anterselvě. Kvarteto ve složení Eva Puskarčíková, Lucie Charvátová, Gabriela Soukalová a Veronika Vítková nestačilo pouze na Francouzky a vůbec poprvé v letošní sezoně se dostalo na stupně vítězů.
24.01.2016 13:15 |

Osobnosti: Lucie Charvátová (11 článků) , Gabriela Koukalová (220 článků) , Eva Puskarčíková (12 článků)

Biatlonistky mají další medaili! Větrný závod jim přinesl stříbro

České biatlonistky dál dokazují, že patří k nejlepším na světě. Kvarteto Eva Puskarčíková, Gabriela Soukalová, Jitka Landová a Veronika Vítková dojelo v italské Anterselvě ve větrném závodu na druhém místě.
25.01.2015 16:36 |

Osobnosti: Gabriela Koukalová (220 článků)

Vítková předčila Soukalovou, českým biatlonistkám však medaile stále uniká

Vytrvalostní závod žen na 15 kilometrů ovládly francouzské biatlonistky. Novou světovou šampionkou se v norském Oslu stala  Marie Dorinová Habertová, která v běžeckém souboji zdolala svou reprezentační kolegyni Anais Bescondovou. České biatlonistky Veronika Vítková a Gabriela Soukalová se seřadily těsně pod stupni vítězů, v cíli závodu jim totiž patřilo čtvrté a páté místo.
09.03.2016 15:20 |

Biatlonistky rozjely vytrvalostní závod skvěle, ale pokazily závěr

České biatlonistky Gabriela Soukalová a Veronika Vítková útočily ve vytrvalostním závodě na 15 kilometrů na MS v Novém Městě na Moravě na umístění v první šestce, kvůli chybě při poslední střelbě ale skončily až v druhé desítce. Soukalová obsadila dvanácté místo, Vítková dojela o dvě místa za ní.
13.02.2013 20:30 |

Mostecká uhelná: Role Miloše Zemana, záhadná smrt a miliardy! Tady je 10 otázek a odpovědí

Záhadná role Miloše Zemana, záhadná smrt miliardáře Měkoty a zmizelé miliardy. To je v kostce kauza Mostecké uhelné, na kterou si nyní důkladně posvítí švýcarská justice. O co přesně jde?
13.05.2013 11:30 |

Osobnosti: Miloš Zeman (17919 článků)

Biatlonistky zakončily olympiádu čtvrtým místem ve štafetě

České biatlonistky skončily ve štafetovém závodě na olympiádě v Soči na čtvrtém místě a dosáhly na nejlepší výsledek v historii her. Čtveřice Eva Puskarčíková, Gabriela Soukalová, Jitka Landová a Veronika Vítková o dvě místa překonala umístění kvarteta v Naganu z roku 1998. Češky musely hned čtrnáctkrát dobíjet, ale skvěle běžely. K bronzu jim scházelo 46 sekund. Ze zlata se poprvé v historii radují Ukrajinky.
21.02.2014 17:50 |

Bronzová medaile: České biatlonistky dojely ve štafetě třetí!

Biatlonistky Eva Puskarčíková, Gabriela Soukalová, Jitka Landová a Veronika Vítková obsadily v Hochfilzenu třetí místo v první ženské štafetě sezony Světového poháru. České kvarteto nestačilo pouze na vítězné Němky a v závěru na Bělorusky.
13.12.2014 14:50 |

Biatlonistky na pódiu! O stříbro ve štafetě přišly až ve finiši

S první štafetou v nové sezoně Světového poháru mohou být české biatlonistky spokojené. Kvarteto ve složení Eva Puskarčíková, Gabriela Soukalová, Jitka Landová a Veronika Vítková obsadilo v rakouském Hochfilzenu třetí místo. Mužům se na střelnici tolik nedařilo  a skončili sedmí.
13.12.2014 14:56 |

FANTAZIE! České biatlonistky po dlouhých 17 letech ovládly štafetu

České biatlonistky vyhrály po více než 17 letech štafetu Světového poháru. O triumf se dnes v německém Oberhofu postaralo kvarteto Eva Puskarčíková, Gabriela Soukalová, Jitka Landová a Veronika Vítková.
07.01.2015 16:26 |

Fantazie! Biatlonistky si podmanily štafetu v Oberhofu

Český biatlon si připsal další velký úspěch. Kvarteto ve složení Eva Puskarčíková, Gabriela Soukalová, Jitka Landová a Veronika Vítková triumfovalo ve štafetě Světového poháru v německém Oberhofu. Na vítězství v tomto závodě čekaly české biatlonistky přes 17 let.
07.01.2015 20:29 |

České biatlonistky ovládly závody v Oberhofu, zářila hlavně Vítková

České biatlonistky za sebou mají vynikající podnik Světového poháru. V Oberhofu nejdříve vyhrály štafetu a Vítková pak ve sprintu vybojovala své první individuální vítězství. V neděli pak v závodě s hromadným startem obsadila druhé místo, když ji porazila jen Běloruska Darja Domračevová.
11.01.2015 19:27 |

Konkurence rozdrcena! Biatlonistky vyhrály druhou štafetu v řadě

České biatlonistky mají v úvodu nového roku famózní formu. Po triumfu v Oberhofu štafeta ve složení Eva Puskarčíková, Gabriela Soukalová, Jitka Landová a Veronika Vítková  suverénně ovládla i další závod Světového poháru v Ruhpoldingu. Finišmanka Vítková dojela do cíle s náskokem jedné minuty a 13 sekund před Běloruskem.
14.01.2015 17:17 |

Podruhé za sebou ukázaly české biatlonistky záda světové konkurenci. Po Oberhofu ovládla štafeta ve složení Eva Puskarčíková, Gabriela Soukalová, Jitka Landová a Veronika Vítková také závod v Ruhpoldingu. Není tedy překvapením, že v týmu panuje výborná nálada. To se ukázalo také na tiskové konferenci.
15.01.2015 15:02 |

Biatlonistky si ve štafetě podmanily i Oslo! Mají třetí triumf v sezoně

České biatlonistky slaví třetí štafetový triumf v této sezoně Světového poháru. Tradiční kvarteto ve složení Eva Puskarčíková, Gabriela Soukalová, Jitka Landová a Veronika Vítková vyhrálo v norském Oslu s náskokem 28 sekund před druhými Italkami. Bronz patří Francii. Muži skončili čtvrtí, čímž zaznamenali svůj nejlepší výsledek v sezoně.
15.02.2015 14:25 |

České biatlonistky se na střelnici trápily, přesto ovládly štafetu

Především zásluhou vynikajícího běhu ovládly české biatlonistky štafetu v americkém Presque Isle. Kvarteto Eva Puskarčíková, Lucie Charvátová, Gabriela Soukalová a Veronika Vítková sice mělo na kontě čtrnáct dobíjení i jedno trestné kolo, přesto nenašlo na trati konkurenci.
14.02.2016 00:40 |

Kovarčíkova smrt: V koupelně se asi skácel opilý! Pil víc než Džambulka, tutově ji měl jak z praku!

Dva týdny po smrti Petera Kovarčíka se dočítáme jen dvě věci. Že to byla smrt záhadná a pak ještě zpěvačka Míša Nosková dokola všem vypráví, že si byli blízcí, ale nespali spolu. Obojí je samozřejmě kravina. Třeba ta smrt v důsledku pádu v koupelně nám záhadná fakt nepřipadá.
03.04.2015 00:51 |

Osobnosti: Peter Kovarčík (64 článků)

Kovarčíkova smrt: V koupelně se asi skácel opilý! Chlastal víc než Džambulka, tutově ji měl jak z praku!

02.04.2015 19:42 |

Záhadná smrt sester v dovolenkovém ráji: Policie už zná příčinu!

Záhadná smrt v ráji! Sestry Annie Korkki (37) a Robin Korkki (42) pocházející z Minnesoty byly nalezeny mrtvé v jejich pokoji v luxusním hotelu na Seychelách. Podle provedené pitvy sestry zemřely na plicní edém. V plicích se jim tedy nahromadila kapalina, která způsobila smrt.
01.10.2016 18:20 |

Češky v polovině štafety vedly. Pak ale přišel výbuch

Výborným způsobem rozjely české biatlonistky na MS v Novém městě štafetový závod na 4x6 kilometrů. Po skvělých výkonech opor Veroniky Vítkové a Gabriely Soukalové po polovině závodu vedly, druhá část závodu se jim ale vůbec nepovedla a nakonec skončily až desáté.
15.02.2013 20:05 |