Článek

Záhada jednovaječných dvojčat-bezdomovců: Jeden se utopil! Ale který z nich?

 
Muž (†50) bez domova se utopil v rybníku v centru Bruntálu. Policie měla ale zapeklitý úkol. Bezdomovec měl jednovaječné dvojče, které také žije na ulici... Kriminalisté museli zjistit, kdo z bratrů přišel o život.
14.05.2015 12:05 |

podobné články

Podobné články

Po smrti dvojčat byla žena v depresi, dostala se z ní díky cvičení

 
Victoria Szomolanyi (31) z Londýna měla po smrti svých jednovaječných dvojčat velké deprese. Díky cvičení se z nich ale dostala a chtěla by vzkázat všem matkám v nesnázích, že se cvičení nemusí bát. Ona sama prý ani jednou nevkročila do posilovny a má větší svaly než kdejaký muž.
26.04.2016 14:05 |

podobné články

Světový unikát v Česku: Sňatek dvojčat? Hlavně to nepoplést!

 
To byla svatba! Ženich jako by z oka vypadl svědkovi, nevěsta úplně stejná jako svědkyně. Aby ne, když se v Zádveřicích kousek od Zlína brali Kateřina Hráčková (30) a Radovan Karola (34), oba z jednovaječných dvojčat.
15.08.2011 12:10 |

podobné články

Rodinný unikát. V Británii se narodila čtvrtá generace dvojčat po sobě

 
Pravděpodobnost, že se čtyřikrát po sobě narodí v jedné rodině dvojčata, je podle vědců jedna ke čtyřem miliardám. V Bristolu se to povedlo v rodině Gwynneových. Prababička, dědeček a maminka sedmiměsíčních sestřiček také pocházejí z jednovaječných dvojčat.
11.06.2014 12:40 |

podobné články

Musíte vidět: Dokonalé křivky playmate Karissy Shannon. Kde nechala svou sexy sestru?

 
Jednovaječných dvojčat chodí po světě opravdu málo. A žádná z nich nejsou tak sexy jako sestry Karissa a Kristina Shannon (21). Proto si také zakladatel Playboye Hugh Hefner (85) obě sestry vybral jako playmate.
01.06.2011 16:55 |

podobné články

Nejvíc sexy dvojčata světa: Podívejte se na dokonalé zadečky dvou krásek, které šlapou na paty Jennifer Lopez

 
Kristina a Karissa Shannonovy jsou jedny z nejznámějších jednovaječných dvojčat světa, tedy alespoň těch, která se objevují v pánských časopisech a lační po nich nejeden muž. Krásné hvězdy s dokonalými těly, které měl možnost laskat i Hugh Hefner, teď předvedly své křivky během focení v Beverly Hills.
11.07.2013 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (695 článků)

V Česku je přes 11 tisíc bezdomovců, kteří mají zájem o pomoc

 
V České republice žije skoro 11 500 lidí bez domova, kteří stojí o pomoc a vyhledávají ji. Vyplývá to z výsledků sčítání bezdomovců provedeného Českým statistickým úřadem ve spolupráci s organizacemi, které lidem v nouzi pomáhají. Klientů jim každý rok přibývá a skutečný celkový počet bezdomovců je také vyšší, než ukázaly výsledky sčítání, protože ne všichni pomoc vyhledávají.
22.02.2013 12:16 |

podobné články

Přejmenujte Los Angeles: Z Města Andělů je Město Bezdomovců!

 
Název Los Angeles znamená doslova Město Andělů. Jenže podle amerických sociologů by se mělo přejmenovat na Los Sin Techos neboli Město Bezdomovců. Metropole známá také jako Pozlátkov (Tinseltown) je totiž hlavním městem bezdomovců v rámci celých USA. Na ulici bez řádné střechy nad hlavou tam žije čtyřiačtyřicet tisíc lidí.
18.04.2016 21:05 |

podobné články

Jeden porod, dva páry dvojčat. Na Valentýna!

 
Dva páry dvojčat porodila císařským řezem žena v texaském Houstonu. V pondělí o tom informovala tamní nemocnice, podle níž pravděpodobnost narození dvou párů identických dvojčat počatých přirozenou cestou je přibližně jedna ku 70 milionům. Čtyři bratři, Ace, Blane, Cash a Dylan se Tresse Montalvové narodili na svátek svatého Valentýna v 31. týdnu těhotenství. 
19.02.2013 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Dylan Cash (2 články)

Dvojčata jsou posedlá identickým vzhledem. Mají i stejného přítele!

 
Některá dvojčata vypadají úplně stejně a jiná jsou hodně rozdílná. Většinou se ale chtějí od sebe odlišit, a tak se každé začne oblékat jinak a pořídí si i jiný účes. U jednovaječných dvojčat Anny a Lucy je to ale úplně obráceně. Chtějí být úplně stejné a dokonce mají i jednoho společného přítele.
18.03.2016 14:45 |

podobné články

Byla to premiéra a derniéra zároveň, říká o porodu Štěpánka Duchková

 
Moderátorka Štěpánka Duchková je od čtvrtka maminkou jednovaječných dvojčat Adama a Honzy. Po porodu je ještě oslabená, ale je šťastná, že už to má za sebou. "Byla to premiéra a derniéra zároveň," řekla iDNES.cz Duchková.
28.04.2009 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Štěpánka Duchková (144 článků) , Jan Adam (63 článků)

Genetický otazník: v indické vesnici se rodí samá dvojčata

 
Pokud návštěvníkovi indické vesnice Mohammadpur Umri přijde, že vidí dvojmo, není to jen zdání, ale realita. V této obci s asi 900 obyvateli totiž žije hned 54 párů jednovaječných dvojčat. Podle místních obyvatel neuplyne den, kdy by se někdo nepokusil o vtípek se záměnou identity.
17.04.2013 16:50 |

podobné články

Srdceryvné přání malé holčičky: Co si přeje pro ségru, vás dožene k slzám!

 
Příběh jednovaječných dvojčat je opravdu smutný. Jedna ze sester trpí mozkovou obrnou. Malá dívka přitom nechápe, proč její sestra může běhat a hrát si, a ona ne. Podstoupila náročnou léčbu. Na operaci, která by jí umožnila chodit, ale její rodina nemá peníze…
15.06.2016 08:40 |

podobné články

Podolská porodnice zachránila dvojče v děloze matky

 
Podolská porodnice zachránila dvojče v děloze matky, kterému bral výživu neživotaschopný plod. Poprvé tak užila metodu, kterou se destruují nádory. Operaci provedli odborníci v Centru fetální medicíny u jednovaječných dvojčat v šestnáctém týdnu těhotenství.
26.03.2013 14:30 |

podobné články

VIDEO: Americká dvojčata se při porodu držela za ruce

 
Narození jednovaječných dvojčat Jillian a Jenny Thistlethwaitových v americkém Ohiu bylo až dojemné. Holčičky se totiž držely za ruce.
22.04.2013 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Reese Witherspoon (210 článků)

Stejní, a přesto jiní: Jednovaječná dvojčata a jejich rozdílné osudy

 
Kdo je z jednovaječných dvojčat, moc dobře to zná. Lidé (a někdy i rodiče) si je vzájemně pletou, přesto ony samy se vidí jako dvě naprosto odlišné bytosti, ne podobné jedna druhé.
01.06.2013 16:55 |

podobné články

Třiaosmdesátiletá dvojčata zemřela ve stejný den

 
Němky Anna a Maria Bachmaierovy na sebe byly jako mnoho jiných jednovaječných dvojčat silně fixované. Stáří prožívaly 83leté ženy ve stejném domově důchodců a jejich životy byly tak propojené, že když Anna zemřela, její sestra skonala o pár hodin později, napsala německá verze serveru The Local.
23.08.2013 10:20 |

podobné články

Manželka známého politika zemřela po porodu dvojčat: Tragédie nepotkala pouze hokejistu Valacha

 
Smutek, který nyní prožívá slovenský hokejista Juraj Valach (27), jemuž zemřela při porodu dvojčat manželka, bohužel moc dobře zná i jeho známý krajan. I politikovi Peteru Gogolovi (48) zemřela manželka při té samé tragické události. Porod dvojčat ji před osmnácti lety stál život. Někdejší banskobystrický primátor moc dobře ví, jak se sportovec nyní cítí.
07.07.2016 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Juraj Valach (11 článků)

VIDEO: Manželka hokejového reprezentanta zemřela při porodu dvojčat: Co se dělo na sále? Tragédii prý nešlo zabránit

 
Neuvěřitelná rána postihla rodinu slovenského hokejisty Juraje Valacha. S krásnou manželkou Simonou se velmi těšili na příchod dvojčat, ale všechno je jinak. Simona Valachová zemřela při porodu dvojčat. Malý chlapec a holčička nyní bojují o život v inkubátoru v nemocnici F. D. Roosevelta v Bánské Bystrici.
28.06.2016 18:30 |

podobné články

Američanka porodila dva páry dvojčat

 
Dva páry dvojčat porodila císařským řezem žena v texaském Houstonu. V pondělí o tom informovala tamní nemocnice, podle níž pravděpodobnost narození dvou párů identických dvojčat počatých přirozenou cestou je přibližně jedna ku 70 miliónům. Čtyři bratři, Ace, Blane, Cash a Dylan se Tresse Montalvové narodili na svátek svatého Valentýna v 31. týdnu těhotenství.
19.02.2013 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Dylan Cash (2 články)