Zachův gól pomohl New Jersey k výhře, Hanzal měl další plodný den

Martin Hanzal nepřerušil sérii úspěšných zápasů a skóroval ve třetím utkání za sebou. Jeho gól ale prohru Arizony 2:5 s Edmontonem neodvrátil. Nadějný mladíček Pavel Zacha naopak svým sedmým gólem v NHL pomohl New Jersey porazit Colorado 3:2.
15.02.2017 09:40 |

Osobnosti: Martin Hanzal (55 článků)

NHL: Plodný den měli hlavně Hanzal, Kotalík a Voráček

Český hokejový útočník Martin Hanzal si ve čtvrtečním utkání NHL připsal gól a asistenci, čímž nasměroval Phoenix k výhře 3:1 nad Chicagem. Dařilo se i jeho krajanům.
06.11.2009 08:55 |

Hemský řídil fantastický obrat Edmontonu. Hanzal zase táhnul Phoenix

Parádní večer prožili v NHL čeští útočníci Martin Hanzal a Aleš Hemský. Hanzal se dvěma góly a jednou asistencí zasloužil o výhru Phoenixu nad Columbusem 5:3. Dařilo se i Hemskému, který dvěma zásahy pomohl Edmontonu k výhře 6:4 na ledě Colorada.
17.02.2013 08:05 |

Osobnosti: Aleš Hemský (81 článků) , Martin Hanzal (55 článků)

Hanzal byl u 2 ze 3 gólů Phoenixu, který zdolal Jersey. Jágrova trefa nepomohla

Český útočník Martin Hanzal přispěl v sobotním utkání NHL gólem a přihrávkou k výhře Phoenixu 3:2 nad New Jersey a byl vyhlášen první hvězdou zápasu.
19.01.2014 09:20 |

NHL: Eliáš SKOLIL dvěma góly Philadelphii, skóroval i Hanzal

Ďáblové z New Jersey porazili Letce z Philadelphie 3:1 i díky dvěma trefám Patrika Eliáše. Dařilo se i dalším Čechům - Hanzal gólem pomohl k výhře Phoenixu, Krejčí dvakrát asistoval.
22.01.2011 22:25 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (245 článků)

Mrázek čtyřikrát inkasoval, přesto slavil výhru. Zachův gól stačil jen na bod

Brankář Petr Mrázek pomohl Detroitu 32 úspěšnými zákroky k vítězství 5:4 nad NY Islanders a připsal si teprve druhé vítězství z posledních deseti startů. Popáté v sezoně se střelecky prosadil útočník New Jersey Pavel Zacha, ani jeho gól ale nezabránil porážce Devils 3:4 v utkání s Calgary. U vítězné branky Flames asistoval v prodloužení Michael Frolík.
04.02.2017 10:25 |

Osobnosti: Michael Frolík (156 článků) , Petr Mrázek (83 článků) , Michael Michael (972 článků)

Hanzal skóroval podruhé v řadě a pomohl Arizoně k výhře

Český útočník Martin Hanzal skóroval ve druhém utkání za sebou. V duelu s Calgary pomohl Arizoně k vítězství 5:0 a připsal si tak 13. gól v sezoně.
14.02.2017 09:30 |

Hanzal dal vítězný gól Phoenixu, Voráček odstartoval obrat Flyers

Český útočník Martin Hanzal přispěl v sobotním utkání NHL gólem a přihrávkou k výhře Phoenixu 3:2 nad New Jersey a byl vyhlášen první hvězdou zápasu. Branka píseckého rodáka byla v utkání rozdílová, když v závěru druhé třetiny za asistence Radima Vrbaty zvyšoval díky důrazu v brankovišti na 3:1. V poslední části už jen korigoval skóre patnáctou trefou sezony Jaromír Jágr.
19.01.2014 08:45 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2215 článků) , Martin Hanzal (55 článků) , Radim Vrbata (94 článků)

Jágr, Hemský a Hanzal vstřelili gól. Čeští brankáři neměli svůj den

Jaromír Jágr vstřelil ve čtvrtečním utkání proti San Jose svůj 740. gól v NHL a od legendárního Bretta Hulla už ho dělí jen jeden přesný zásah. Martin Hanzal přispěl gólem a dvěma asistencemi k výhře Arizony nad Dallasem, v jehož dresu se gólově prosadil Aleš Hemský. Nedařilo se českým brankářům, Petr Mrázek inkasoval pětkrát a poprvé v sezoně musel střídat.
19.02.2016 11:00 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2215 článků) , Aleš Hemský (81 článků) , Martin Hanzal (55 článků) , Petr Mrázek (83 článků)

Posledními postupujícími jsou New York Rangers a New Jersey

Hokejisté New Yorku Rangers a New Jersey uspěli v rozhodujících sedmých zápasech a prošli do druhého kola play off NHL. Rangers v domácím prostředí udolali Ottawu 2:1, Devils si vybojovali postup na ledě Floridy až ve druhém prodloužení - v 84. minutě zařídil hostům výhru 4:3 druhým gólem v utkání Adam Henrique. Rangers, nejlepší tým Východní konference, narazí v další fázi na Washington, New Jersey se střetne s Philadelphií.
27.04.2012 08:50 |

Chcete mít dítě, ale nemáte partnera? Tento plodný muž vám ho udělá zdarma! Uhodnete, kolik už zplodil dětí?

Nizozemec Ed Houben je v "Evropě":http://www.extra.cz/tema/evropa oslavován jako nejvíce "plodný muž":http://www.extra.cz/tema/plodny-muz, když vyšlo najevo, že jako dárce zplodil 98 dětí za 10 let.
20.03.2014 12:25 |

Eliáš pomohl v NHL New Jersey k první domácí výhře v sezoně

Český útočník Patrik Eliáš přispěl dvěma asistencemi k výhře New Jersey nad Edmontonem 4:3 po prodloužení, Devils se tak vůbec poprvé v sezoně radovali z úspěchu na domácím ledě.
13.11.2010 09:10 |

Jágr bude hrát za Panthers. Z New Jersey přechází na Floridu

Pittsburgh, Washington, New York Rangers, Philadelphii, Dallas, Boston, New Jersey – všechny tyto týmy si už vyzkoušel legendární český útočník Jaromír Jágr. A nyní má před sebou další stěhování. Z New Jersey ho totiž vyměnili do týmu Florida Panthers. Devils za to získali právo výběru ve druhém kole letošního draftu a třetím kole příští rok.
27.02.2015 09:21 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2215 článků)

Eliáš vstřelil vítězný gól New Jersey

Český útočník Patrik Eliáš dovedl hokejisty New Jersey k výhře na ledě Anaheimu 2:1. Eliáš vstřelil vítězný gól, když v 42. minutě ranou bez přípravy zlomil nerozhodný stav 1:1 a připsal si druhou trefu v sezoně. Mezi střelce se v pátečních zápasech NHL zapsali také Tomáš Plekanec z Montrealu a Aleš Hemský z Edmontonu.
13.10.2010 18:00 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (245 článků) , Aleš Hemský (81 článků) , Tomáš Plekanec (268 článků)

Hanzal s Vrbatou se v NHL podíleli na obratu Phoenixu

12.01.2011 08:25 |

Český hokejista Martin Hanzal pomohl v úterním utkání NHL dvěma asistencemi k výhře Phoenixu 4:3 na ledě Columbusu a byl vyhlášen první hvězdou zápasu. Po akcích třiadvacetiletého rodáka z Písku završili Coyotes obrat z 1:3.
12.01.2011 10:05 |

Frolík přispěl gólem k vítězství Chicaga. Skóroval také Hanzal

Útočník Michael Frolík pomohl v NHL trefou Chicagu k výhře nad Minnesotou 4:3 po nájezdech, skóroval také Martin Hanzal, ale jeho Phoenix podlehl Anaheimu 1:4.
15.12.2011 08:05 |

Osobnosti: Michael Frolík (156 článků) , Martin Hanzal (55 článků)

Hanzal s Vrbatou zařídili výhru Phoenixu

Hokejový útočník Martin Hanzal se dvěma góly a jednou asistencí zasloužil o výhru Phoenixu v sobotním duelu NHL nad Columbusem 5:3. Jednou se trefil i jeho parťák Radim Vrbata. Povedený večer prožil také Aleš Hemský, jenž dvěma zásahy pomohl Edmontonu k výhře 6:4 na ledě Colorada.
17.02.2013 08:55 |

Osobnosti: Aleš Hemský (81 článků) , Martin Hanzal (55 článků) , Radim Vrbata (94 článků)

Mrázek znovu hvězdou zápasu, Hanzal přerušil gólový půst

Brankář Petr Mrázek pomohl dvaadvaceti zákroky Detroitu k vítězství 3:1 nad Ottawou a získal ocenění pro první hvězdu zápasu. Z hráčů v poli byl nejvíce vidět Martin Hanzal, jehož gól do sítě Vancouveru však neodvrátil porážku Arizony 1:2.
11.02.2016 10:35 |

Osobnosti: Martin Hanzal (55 článků) , Petr Mrázek (83 článků)