Zachu si v draftu vybrali Ďáblové z New Jersey, Zbořil patří Bostonu

Dva čeští hokejisté byli v první desítce úvodního kola letošního draftu NHL. Jako celkově šestého si útočníka Pavla Zachu vybrali Ďáblové z New Jersey. Obránce Jakub Zbořil byl třináctý a sáhl po něm Boston. Podle předpokladů se jedničkou výběru talentů stal Connor McDavid, jehož zaměstnavatelem bude Edmonton.
27.06.2015 08:40 |

Jágr bude hrát za Panthers. Z New Jersey přechází na Floridu

Pittsburgh, Washington, New York Rangers, Philadelphii, Dallas, Boston, New Jersey – všechny tyto týmy si už vyzkoušel legendární český útočník Jaromír Jágr. A nyní má před sebou další stěhování. Z New Jersey ho totiž vyměnili do týmu Florida Panthers. Devils za to získali právo výběru ve druhém kole letošního draftu a třetím kole příští rok.
27.02.2015 09:21 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2181 článků)

Posledními postupujícími jsou New York Rangers a New Jersey

Hokejisté New Yorku Rangers a New Jersey uspěli v rozhodujících sedmých zápasech a prošli do druhého kola play off NHL. Rangers v domácím prostředí udolali Ottawu 2:1, Devils si vybojovali postup na ledě Floridy až ve druhém prodloužení - v 84. minutě zařídil hostům výhru 4:3 druhým gólem v utkání Adam Henrique. Rangers, nejlepší tým Východní konference, narazí v další fázi na Washington, New Jersey se střetne s Philadelphií.
27.04.2012 08:50 |

Ďáblové z New Jersey jsou ve finále Stanley Cupu

Hokejisté New Jersey Devils porazili na domácím ledě New York Rangers 3:2 po prodloužení, stali se vítězi Východní konference a zahrají si s Los Angeles Kings o Stanley Cup.
26.05.2012 10:50 |

JÁGR válí! Nahrál na dva góly a přispěl Bostonu k vítězství nad New Jersey

Jaromír Jágr přispěl dvěma asistencemi k výhře Bostonu na ledě New Jersey 5:4 a byl vyhlášen druhou hvězdou zápasu. Bruins se tak vyhoupli do čela tabulky Severovýchodní divize, když o bod přeskočili Montreal.
11.04.2013 07:30 |

Hokejový obránce Židlický byl vyměněn do New Jersey Devils

Český hokejový reprezentant a mistr světa z Vídně roku 2005 Marek Židlický byl v pátek vyměněn z Minnesoty Wild do New Jersey Devils, které za něj obětovalo hned tři hráče a pozici v druhém kole draftu letošního roku. Informují o tom oficiální stránky NHL.
25.02.2012 08:35 |

Osobnosti: Marek Židlický (85 článků)

Rooneyho bratra si v draftu MLS vybral New York

Mladšího bratra anglické fotbalové hvězdy Wayna Rooneyho Johna si v draftu zámořské ligy MLS vybral New York.
14.01.2011 13:20 |

Ďáblové zase vybouchli! Ani Jágrova přihrávka nepomohla

O víkendu konečně první vítězství v sezoně, v úterý zase pád až na zem! S Jágrovými New Jersey Devils to jde od desíti k pěti! Ďáblové prohráli 1:4 na ledě Columbusu. Jágrovi, který přihrával na jediný gól Rydera, tak zhořkl 1400. zápas v NHL.
23.10.2013 08:45 |

Skvělý JÁGR zařídil prodloužení a je první hvězdou! Ďáblové vyhráli v Anaheimu 4:3

Čeští hráči Jaromír Jágr, Marek Židlický a Patrik Eliáš režírovali skvělý obrat zápasu mezi hokejisty New Jersey a Anaheimu. Jágr vyrovnal 61 vteřin před koncem na 3:3 a zařídil tak prodloužení, v němž Ďáblové na ledě Anaheimu rozhodli o vítězství.
21.11.2013 07:26 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2181 článků) , Patrik Eliáš (245 článků) , Marek Židlický (85 článků)

ĎÁBLOVÉ žijí! Jágr na dálku musel děkovat Pavelcovi

Už jen jeden bod dělí tým New Jersey Devils od play off. Devils doma porazili Carolinu 3:1, stíhací jízdu Jágrova týmu ale podpořily jiné týmy. Ďáblové děkují Ondřejovi Pavelcovi, který vychytal Toronto.
06.04.2014 08:40 |

Basketbalistu Satoranského si v draftu NBA vybral Washington

Čtvrtým českým hráčem v historii NBA se může stát Tomáš Satoranský, kterého si ve čtvrtečním draftu vybrali z 32. pozice Washington Wizards.
29.06.2012 09:00 |

Osobnosti: Tomáš Satoranský (15 článků)

Ve třetím utkání dramatické série mezi Ďábli a Letci New Jersey v prodloužení porazilo Philadelphii Flyers 4:3 a v sérii vede 2:1 na zápasy.
04.05.2012 07:35 |

Ďáblové z New Jersey zvládli veledůležitou bitvu! Židlický asistoval, Eliáš nedohrál

Obránce Marek Židlický přihrál v pátečním utkání NHL na vítězný gól New Jersey, kteří v přímém souboji o postup do play off porazili Washington 2:1.
05.04.2014 08:55 |

Ďáblové z New Jersey stále bez ztráty, Havlát s Eliášem připravili vítězný gól

I po třetím utkání v nové sezoně NHL zůstávají hokejisté New Jersey stoprocentní. Na třetí výhře Devils v řadě mají lví podíl také Martin Havlát s Patrikem Eliášem, připravili totiž vítěznou trefu svého týmu na ledě Tampy Bay.
15.10.2014 09:35 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (245 článků) , Martin Havlát (86 článků)

Ďáblové z New Jersey posílili, k Jágrovi s Eliášem přichází Gomez

Do kádru New Jersey Devils se po sedmi letech vrátil zkušený americký útočník Scott Gomez.
02.12.2014 09:55 |

Osobnosti: Scott Gomez (1 článek)

New Jersey vyhrálo v Los Angeles 3:1 a odvrátilo první mečbol

Hokejisté New Jersey zůstávají ve hře o Stanleyův pohár. Devils i díky brance českého útočníka Patrika Eliáše dokázali zvítězit ve čtvrtém utkání finálové série play off na ledě Los Angeles 3:1 a odvrátili první mečbol soupeře. O tom, že si Kings musí na premiérový zisk Stanleyova poháru ještě počkat, rozhodl v čase 55:29 vítěznou trefou Adam Henrique. Páté utkání se hraje v hale New Jersey.
07.06.2012 09:55 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (245 článků)

Radost v New Jersey. Eliáš i Brodeur jsou připraveni hrát

Český hokejový útočník Patrik Eliáš z New Jersey dnes trénoval a bude podle svých slov připraven na čtvrteční úvodní zápas Devils v nové sezoně NHL na ledě Pittsburghu. Po pohřbu otce se vrátil do přípravy New Jersey také brankář Martin Brodeur.
01.10.2013 09:30 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (245 článků) , Martin Brodeur (13 článků)

Střídání stráží? Zacha v New Jersey debutoval, Eliáš zřejmě skončil

Zbývalo šestnáct vteřin do konce zápasu, základní části a v případě New Jersey i do konce ročníku, když Patrik Eliáš udělal svojí přesnou trefou gólovou tečku za 19. sezonou v dresu Ďáblů. A zřejmě i tou poslední. Čtyřicetiletému útočníkovi končí v létě smlouva a nové už se pravděpodobně nedočká. Pokud se tento scénář naplní, bude jeho odchod z New Jersey vskutku symbolický – jeho poslední zápas se totiž kryje s debutem o jednadvacet let mladšího českého forvarda Pavla Zachy.
11.04.2016 19:35 |

„Lidé padali jako kuželky.“ V New Jersey vletěl vlak na nástupiště

Ve městě Hoboken v americkém státě New Jersey narazil ve čtvrtek v ranní špičce příměstský vlak do místního nádraží. Zraněno bylo 108 lidí, řekl guvernér New Jersey Chris Christie. Minimálně jeden člověk zemřel. Christie také řekl, že záchranáři během několika hodin vyprostili z poškozené soupravy všechny uvězněné pasažéry.
29.09.2016 15:55 |

Souboj supertalentů vyhrála Evropa. Brankáři Mrázkovi hrozí lavička

Ostře sledovaný souboj dvou nejvýše postavených hráčů z posledního draftu vyhrál Fin Patrik Laine. Osmnáctiletý útočník dovršil v prodloužení svůj hattrick do sítě Toronta, kterým jeho Winnipeg dokončil fantastický obrat z 0:4 na 5:4. Jednička draftu Američan  Auston Matthews získal v dresu soupeře  bod za asistenci, podobně jako jeho spoluhráč Milan Michálek. V dalším zápase zastínil českého brankáře Petra Mrázka jeho konkurent z lavičky, který svým výkonem výrazně přispěl k vítězství Detroitu 2:1 nad New York Rangers.
20.10.2016 10:10 |

Osobnosti: Milan Michálek (120 článků) , Petr Mrázek (77 článků) , Auston Matthews (3 články) , Patrik Laine (2 články)