Článek

Záchranářský pes Tai zmizel!

 
Po psím parťákovi, přes rok starém vlkošedém německém ovčáku Taiovi, pátrají členové Asociace dobrovolných záchranářů.
15.08.2016 16:50 |

podobné články

Podobné články

U Letohradu zmizel záchranářský pes Tai: Pomozte s pátráním!

 
Po psím parťákovi, přes rok starém vlkošedém německém ovčáku Taiovi, pátrají členové Asociace dobrovolných záchranářů. Zaběhl se poté, co karabinou v okolí Ústí nad Orlicí zachytil o elektrický ohradník.
15.08.2016 18:05 |

podobné články

Hitem letošní zimy na Šumavě budou vyjížďky na sáních i záchranářský pes

 
Romantická projížďka na voze taženým koňmi, nové pozorovací místo v přezimovací obůrce a záchranářský pes Bady se stanou hlavním tahákem letošní zimy v Národním parku Šumava. Správa šumavského parku na zimu připravila celkem 111 akcí, což je o dvacet procent více než loni.
28.11.2013 18:20 |

podobné články

Záchranářský král Jan Šimek (50): Vytáhl čtyři lidi z potoka!

 
Zlatý záchranářský kříž převzal na Hradě Jan Šimek (50) ze Zlínska. Loni v květnu vyprostil dvě děti a dva dospělé z auta, které v Bohuslavicích havarovalo a skončilo převrácené na střeše v rozvodněném potoce.
15.04.2011 12:05 |

podobné články

Policisté obdrželi za záchranu životů zlatý záchranářský kříž

 
Tři policisté Územního odboru Třebíč převzali z rukou prezidenta republiky, pana Miloše Zemana, prestižní ocenění Zlatý záchranářský kříž. Policisté pprap. Bc. Iveta Vávrová, pprap. Michal Durda a pprap. Petr Dvořák vloni v dubnu zachránili při náročném zásahu dva lidské životy.
29.03.2014 01:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (500 článků) , Miloš Zeman (16405 článků) , Petr Dvořák (495 článků) , Michal Dvořák (140 článků) , Michal Dvořák (138 článků)

VIDEO: Fenka zachránila své štěně před utopením v bazénu

 
Dojemná scénka se naskytla majiteli fenky zlatého retrívra. Ta se vrhla do bazénu za svým štěnětem, které se nemohlo dostat ven z vody. Když viděla, že mu nemůže pomoci z bazénu, vylezla ven a vytáhla ho svými zuby. Další články k tématu: Pes zachránil v Kanadě malého chlapce před rozzuřenou pumou Pes zachránil postiženou, kočku už z ohně nedostal Pes zachránil celou rodinu, vzbudil je, když začala hořet střecha Pes ukousl svému pánovi palec u nohy. A zachránil mu život Tříletý hoch přečkal noc v polských hvozdech, zachránil ho věrný pes
10.04.2012 14:20 |

podobné články

Mentálně zaostalý Jaromír (31) před osmi lety zmizel beze stopy, teď se objevil ve vlaku a zase zmizel

 
Jeho rodina začala po Jaromíru Škvárovi z Berouna pátrat v roce 2009, kdy beze stopy zmizel. Po osmi letech už ztráceli naději, když muže jejich sousedka zahlédla o osm let později ve vlaku. Jen proběhl kupé a zase zmizel. Kde se tedy skrývá a proč bez rozloučení odešel? Podrobnosti přinesla Česká televize.
22.02.2017 23:15 |

podobné články

Pes – hrdina z 11. září: Má pět klonů!

 
Slavný záchranářský pes Trakr, který pomohl vyhledávat zasypané lidi v rozvalinách po atentátu na Světové obchodní středisko v New Yorku 11. září, byl klonován. Jeho geny získalo pět nádherných štěňátek.
19.06.2009 05:10 |

podobné články

Láska až za hrob - doslova. Pes sedí na hrobu svého pána už šest let

 
V pořekadle „Pes, nejlepší přítel člověka“ se zhlédl kříženec Capitan, který se už šest let nevzdálil od hrobu svého mrtvého pána. Z domova zmizel krátce po pohřbu a rodina zesnulého ho našla až na hřbitově. Podivné na celé situaci je, že pes na hřbitově předtím nikdy nebyl, a nemohl tak znát cestu.
20.09.2012 16:10 |

podobné články

Ospalá panda: Méďa se probudil kotrmelcem

 
FOTOGALERIE: Neuvěřitelný moment se podařilo zvěčnit návštěvnici washingtonské zoo Judy Young (61), když ospalou pandu Tai Shan přepadl spánek zrovna vsedě.
05.01.2010 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Shan Tai (1 článek)

Zora Jandová: Cvičí každý den, ale postavu má jako rosol

 
Herečka Zora Jandová už několik let pravidelně cvičí tai-tchi. Přesto nás překvapila svým outfitem na koncertě hvězd na hradě Houska, který jí přidával několik kil navíc. Komentovala módní redaktorka Markéta H.
10.08.2010 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Zora Jandová (35 článků)

Herečka Zora Jandová vypadá ve dvaapadesáti fantasticky. Víme, jak to dělá

 
Zora Jandová (52) se už úplně vykašlala na herectví. Občas se mihla jen v televizním seriálech jako třeba v pokračování Nemocnice na kraji města nebo Dobrá čtvrť. Pro diváky je to jenom škoda. Fantastickou figuru si udržuje díky cvičení tai - chi. Byla dokonce sedmá na mistrovství světa v tomto sportu. Dokonce začala ve svých letech studovat i na Fakultě tělesné výchovy a sportu.
25.07.2011 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Zora Jandová (35 článků)

Františka: Krásná Zora Jandová jako žena rezignovala?

 
Herečka, šansoniérka a šampiónka v tai-chi Zora Jandová a zpěvačka Jitka Zelenková vystoupily na vánočním koncertu v divadle Hybernia a obě dokázaly překvapit. Miss ČR Sokolová v modelu Dolce & Gabbana zklamala a charismatický herec Rašilov svým koženým sakem stylisty poněkud zneklidnil…
14.12.2011 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Zelenková (159 článků) , Zora Jandová (35 článků)

Mladičká Zora Jandová to uměla rozjet: Mrkněte, jak se nahá natřásala před Ondřejem Pavelkou

 
Bývalé herečce Zoře Jandové by jen málokdo hádal, že dnes oslavila pětapadesáté narozeniny. Jandová si totiž především díky cvičení tai-chi udržuje dokonalou postavu a rozhodně nevypadá na svůj věk.
06.09.2013 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Pavelka (43 článků) , Zora Jandová (35 článků)

Kostička pro pejskaře: první záběry z PES 2013

 
O Češích se krom jiného říká, že jsou národem pejskařů. Ale s ohlédnutím na fakt, že se tu řady příznivců série PES rok od roku tenčí na úkor popularity série FIFA, o tom dost pochybuju. Anebo to možná bude tím, že zde série PES nikdo oficiálně nedistribuuje, protože se to prostě nevyplatí. Buď jak buď, nový PES vyjde i letos a ksichtem hry bude Cristiano Ronaldo....
12.12.2010 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Cristiano Ronaldo (447 článků)

Zemřel nejstarší pes na světě, bylo mu 186 lidských let

 
V Japonsku zemřel v pondělí nejstarší pes na světě. Kříženec šiby byl uznán jako nejstarší pes planety zástupci Guinnessovy knihy rekordů v prosinci 2010. Pes Pusuke se dožil 26 let a osmi měsíců, což v přepočtu tzv. "psích roků" znamená neuvěřitelných 186 let. Každý běžný rok totiž pejskaři u svých mazlíčků často násobí sedmi. Modernější a přesnější přepočet mu připisuje zhruba 120 lidských let.
08.12.2011 13:30 |

podobné články

Pes zachraňoval umírající vyplavené ryby. Hrnul na ně vodu

 
Pes je nejlepší přítel člověka. Podle videa, které pořídili thajští rybáři, se však zdá, že pes je i nejlepší přítel ryby. Pes se na záznamu totiž snaží zachránit polomrtvé vyplavené ryby tím, že na ně čumákem hrne vodu.
05.09.2014 12:11 |

podobné články

Zfetovaný řidič boural, spolujezdec pak dezorientovaný zmizel: Police ho už našla!

 
Spolujezdec řidiče, který pod vlivem drog naboural, zmizel ihned po nehodě. Zvláštností ale je, že zavolal na policii, že se účastnil nehody a bolí ho hlava. Pak zmizel a záchranáři ho našli až po celém dnu hledání. Nyní musí vysvětlit, co se stalo!
07.07.2014 21:20 |

podobné články

Černá vdova: Manžela pohřbila v divanu, další její muž zmizel

 
Vypadala jako milá stařenka, která pečuje o svou zahrádku. Sousedi ji měli velmi rádi. Po smrti Leigh Ann Sabine (†74) však policie našla v divanu tělo jejího manžela Johna, který zmizel před 18 lety. Po celou dobu byl nejspíš ukryt v gauči, na kterém se pelešila s dalším mužem. Ten však záhadně zmizel.
16.12.2015 18:40 |

podobné články

Osobnosti: John Leigh (3 články)

Po návratu z USA jaderného vědce oběsili. Zmizel při pouti do Mekky

 
Jaderný vědec Šahram Amiri zmizel při pouti do Mekky, poté se objevil v USA, kde natočil několik videí. Nakonec se v roce 2010 vrátil do vlasti, na letišti ho vítala i dojatá manželka a malý syn. Jenže pak vědec zmizel opět. Íránci ho uvěznili. A nakonec popravili – oběsili ho. BBC v té souvislosti připomíná i obávaný íránský jaderný program.
07.08.2016 08:55 |

podobné články