Článek

Zábava pro děti na zahradě

 
Máte k dispozici zahradu a přemýšlíte, jak ji co nejlépe využít pro děti a jejich kamarády? Jistě jste si v posledních letech všimli obrovského rozmachu velkých zahradních hraček – počínaje pískovišti, velkými houpačkovými sety a hracími centry konče. Jak ale vybrat to správné?
26.05.2015 00:05 |

podobné články

Podobné články

Ordinace v růžové zahradě očima eXtra.cz: Magda Mázlová zemřela, pro české diváky je to větší tragédie než smrt Nelsona Mandely a Paula Walkera dohromady!

 
Poslední výraznou smrtí v "Ordinaci v růžové zahradě":http://www.extra.cz/tema/ordinace-v-ruzove-zahrade byl odchod Dalibora Frynty alias Jana Šťastného, a tak byl po delší době čas zase na nějakou "pořádnou tragickou smrt":http://www.extra.cz/ordinace-v-ruzove-zahrade-ocima-extra-cz-scenariste-nas-konecne-poslechli-a-nechavaji-magdu-mazlovou-umirat, která rozloží životy několika hlavních postav a bude se řešit minimálně do konce sezony.
06.12.2013 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Paul Walker (174 článků) , Nelson Mandela (199 článků)

Víme, kdo zemře v zítřejším díle Ordinace v růžové zahradě! Popraví tvůrci konečně nemastnou neslanou Gábinu Šímovou?

 
"Ordinace v růžové zahradě":http://www.extra.cz/tema/ordinace-v-ruzove-zahrade po vánoční pauze pokračuje a diváci čekají, že "po smrti Magdy Mázlové":http://www.extra.cz/ordinace-v-ruzove-zahrade-ocima-extra-cz-magda-mazlova-zemrela-pro-ceske-divaky-je-to-vetsi-tragedie-nez-smrt-nelsona-mandely-a-paula-walkera-dohromady dají scénáristé s úmrtími chvíli pokoj. Ale oni se rozhodli udělat z Ordinace takovou českou verzi Vražd v Midsomeru a zamordovat další postavu.
15.01.2014 16:55 |

podobné články

Kdo dojede na černo nejdál? Zábava školáků, která může přijít na tisíce

 
Děti a studenti mají od dopravních podniků různé druhy zvýhodněného jízdného. Přesto stále více narůstá počet mladých, kteří se vydávají na cestu městskou hromadnou dopravou na černo. Občas jde jen o hru nervů, kdo déle vydrží být černým pasažérem. Jenže tato zábava se může pěkně prodražit a jízdu na černo dopravní podnik jen tak neodpouští.
12.06.2016 19:20 |

podobné články

Hudebník Example: Jednoho dne se má zábava dostala do rádia

 
Britský hudebník Example vystoupil v neděli v Praze. "Kolem osmnácti mě to ovšem chytlo a začal jsem pro zábavu vydávat singly na vinylu. No a jednoho dne se moje zábava dostala až do národního rádia. To bylo před osmi lety a od té doby to roste," řekl v rozhovoru pro Právo.
29.02.2012 13:05 |

podobné články

Hoďte si šipky. Zahradní zábava za pár korun

 
Házet, vrhat, metat nebo zapichovat šipky do terče - to je parádní zábava a nejen pro chalupáře!
06.05.2011 05:55 |

podobné články

Zábava budoucnosti: 21metrový robot žongluje s auťáky!

 
Zábava budoucnosti bude obrovská, mechanická a pompézní. Alespoň podle bývalého inženýra NASA Dana Granetta. Právě tento muž totiž stojí za nevídaným designem obrovského robota BugJugglera (žonglér s brouky), pro jehož stvoření potřebuje 46 milionů korun.
02.07.2014 06:05 |

podobné články

Finalisté SuperStar o večírcích: Je to nuda a povinnost!

 
Zábava, smích, alkohol až do rána a vratké cesty ranní Prahou na hotel – tak by měly vypadat večírky SuperStar. Opak je ale pravdou. Znudění fi nalisté posedávají v křeslech a čekají, až padne půlnoc, aby mohli jít spát. „Musíme tady být, protože je to naše povinnost. Zábava tu ale není žádná,“ přiznávají potají fi nalisté...
27.04.2011 18:55 |

podobné články

Legendární zbraně a převozníkovy mince v Darksiders II

 
Jasně, hrát za Smrt, to je jistě samo o sobě zábava. Ale větší zábava je, když si pan Smrtka může hledat nové a nové kosy, sekundární zbraně a všemožnou výbavu díky níž bude ještě víc smrtící. A nebo naopak smrti (jakkoliv je to paradoxní) odolnější. Vybavení bude mít šest úrovní, z nichž nejvyšší bude ta legendární. U zbraní se budou získávat zkušenosti,...
13.08.2012 10:50 |

podobné články

Nová zábava mladých: Za jízdy skáčou z vlaku na vlak

 
Mezi ruskými teenagery se rozmohla nová adrenalinová zábava přeskakování mezi jedoucími vlaky.
15.08.2012 19:05 |

podobné články

Jak se dělá prezident: kampaň Vladimíra Franze vznikla jako zábava na Facebooku

 
Propagace kandidáta přímé volby prezidenta začala jako internetová zábava dvou kamarádů. Dnes má na Facebooku 17 tisíc příznivců.
17.08.2012 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Franz (175 článků)

»Zábava« teenagerů, která může zabíjet: Inhalují alkohol!

 
Američtí teenageři posedí štíhlou linií přišli na nový způsob, jak se co nejrychleji opít a přitom nepřibrat ani deko: nalijí alkohol na suchý led a výpary pak inhalují. Taková »zábava« se však může vmžiku proměnit v tragédii. Lékaři varují! Alkohol se totiž v takovém případě dostane skrz plíce do krve a mozku příliš rychle a dokáže poškodit orgány! Neméně nebezpečný je i toxický účinek výparů na plíce.
03.06.2013 05:05 |

podobné články

Tohle na dovolené nezkoušejte! Zábava, za kterou mladíci ZAPLATILI ŽIVOTEM

 
Vyjdou schody do patra hotelu, stoupnou si na balkonovou římsu a skočí. Vše si navíc nahrávají na mobilní telefony. Tohle je zábava, kterou se mladí baví na dovolených. Jen letos už stála dva lidské životy.
28.06.2013 12:40 |

podobné články

VIDEO: Šokující zábava! Mladíci mlátí nic netušící lidi na ulici!

 
Na internetu se objevila děsivá videa, na kterých je cílem pokud možno jedinou ranou srazit k zemi kolemjdoucí. Otřesná zábava se začíná mezi mladými lidmi šířit jako lavina.
25.11.2013 18:02 |

podobné články

TÝRÁNÍ, NEBO ZÁBAVA? Tohle udělá s kočkami obyčejná lepenka

 
Tohle video vyvolalo vlnu spekulací! Jedni si myslí, že je to velká zábava, druzí, že by se takhle zvířata trápit neměla. Může se to však brát i jako zajímavý experiment!
17.12.2013 20:25 |

podobné články

VIDEO: Skok o tyči ve dvou? Zkuste trénink, je to docela zábava!

 
Skok o tyči je bezva zábava, nebo jste to snad nikdy nezkoušeli? Tato atletická disciplína je rozhodně technicky nejsložitějším odvětví, borci, kteří ale létají až do šestimetrové výšky, si to umí užít!
29.05.2014 14:15 |

podobné články

Zábava maskovaných chuligánů v Praze: Kopali a mlátili do kolemjdoucích!

 
Zábava, ze které mrazí! Dva mladíci si v centru metropole vyhlíželi kolemjdoucí a pak na ně bezdůvodně útočili.
04.03.2015 22:25 |

podobné články

Japonci jsou národem úchyláků! Televizní zábava - komu vletí do huby šváb?

 
Že Japonsko je nová země neomezených možností a jejich televizní zábava dosahuje vrcholové bizár úrovně, už všichni víme. A pokaždé, když si myslíme, že už není možné, aby to zašlo dál, se objeví další televizní show ze země vycházejícího slunce a polovina redakce eXtra.cz se zasekává na tom, že si to pouští pořád dokola.
13.05.2015 16:34 |

podobné články

Recenze: Nový Captain America soutěží ve hře "kolik hrdinů se může poprat, aby to ještě byla zábava"

 
Do kin vstoupil další film z velkého marvelovského univerza, je jím superhrdinská novinka Captain America: Občanská válka. Jde o třetí film s Captainem Amerikou v názvu, ale klidně by se mohl jmenovat Avengers Extra, protože se v něm objevuje přinejmenším tucet různých superhrdinů. Snímek se tak podle recenzenta Aktuálně.cz Tomáše Stejskala snaží překonat rekord ve hře „Kolik superhrdinů se může poprat v jediném filmu, aby to stále byla zábava“.
06.05.2016 14:30 |

podobné články

Videohry nejsou jen zábava, Olda se jejich hraním živí a cestuje po světě. Takhle vypadá jeho den

 
Videohry už nejsou jen zábava, i v Česku si lze jejich hraním přijít na dobré peníze.
24.08.2016 15:05 |

podobné články