Článek

Za zničení Maova portrétu půjde Číňan na 14 měsíců do vězení

 
Muž, který loni barvou zničil obří portrét komunistického vůdce Mao Ce-tunga, byl odsouzen ke 14 měsícům vězení.
23.04.2015 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Mao Mao (32 článků)
Podobné články

Před 20 lety zemřel Miloš Kopecký (†73): Tajemství jeho rodiny! Vnuk skončil v kriminále

 
Dnes je tomu právě 20 let, co zemřel populární herec Miloš Kopecký (+73). Po jeho smrti čekala rodinu řada těžkých zkoušek, ta největší jeho milovanou dceru Barboru – jejího syna a Kopeckého vnuka Martina totiž soud před časem poslal do vězení za krádeže! Vnuk slavného herce Miloše Kopeckého (†73) Martin Vencour (24), který si odpykává ve vazební věznici Praha-Pankrác několikaměsíční trest za krádež, má více vroubků! reklama* Jak deník Aha! včera informoval, ve věznici se Martin ocitl letos na jaře, kdy 11. dubna Městský soud v Praze zamítl jeho stížnost proti nařízení výkonu trestu. Ten mu už 22. září 2008 uložil Obvodní soud pro Prahu 3 za krádež a odsoudil ho na 8 měsíců s podmínkou na 24 měsíců. Jenže Martin podmínku nesplnil. Ve zkušební době ho policie přistihla při řízení motorového vozidla, i když mu pražský magistrát vyslovil roční zákaz. Tím spáchal přečin maření výkonu úředního rozhodnutí a byl odsouzen na dalších 6 měsíců se zkušební dobou na 18 měsíců. Do konce roku by mohl být teoreticky opět na svobodě. Jenže jakmile opustí brány věznice, začne se mu odměřovat druhý trest. Pokud ani tuto podmínku nedodrží, mohl by se ve vězení ocitnout brzy zase. Co na to Martinova máma, Kopeckého jediná dcera Barbora Vencourová? „To se může stát každému,“ odsekla rozčileně na otázku deníku Aha! a více se k věci nechtěla vyjadřovat.Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/63891/uvezneny-vnuk-milose-kopeckeho-az-vyjde-z-basy-zacne-dalsi-trest.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy Vnuk slavného herce Miloše Kopeckého (†73) Martin Vencour (24), který si odpykává ve vazební věznici Praha-Pankrác několikaměsíční trest za krádež, má více vroubků! reklama* Jak deník Aha! včera informoval, ve věznici se Martin ocitl letos na jaře, kdy 11. dubna Městský soud v Praze zamítl jeho stížnost proti nařízení výkonu trestu. Ten mu už 22. září 2008 uložil Obvodní soud pro Prahu 3 za krádež a odsoudil ho na 8 měsíců s podmínkou na 24 měsíců. Jenže Martin podmínku nesplnil. Ve zkušební době ho policie přistihla při řízení motorového vozidla, i když mu pražský magistrát vyslovil roční zákaz. Tím spáchal přečin maření výkonu úředního rozhodnutí a byl odsouzen na dalších 6 měsíců se zkušební dobou na 18 měsíců. Do konce roku by mohl být teoreticky opět na svobodě. Jenže jakmile opustí brány věznice, začne se mu odměřovat druhý trest. Pokud ani tuto podmínku nedodrží, mohl by se ve vězení ocitnout brzy zase. Co na to Martinova máma, Kopeckého jediná dcera Barbora Vencourová? „To se může stát každému,“ odsekla rozčileně na otázku deníku Aha! a více se k věci nechtěla vyjadřovat.Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/63891/uvezneny-vnuk-milose-kopeckeho-az-vyjde-z-basy-zacne-dalsi-trest.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy
16.02.2016 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Kopecký (99 článků)

Fotografka si udělala legraci ze Zemanova portrétu a zažila peklo. Takto se chovají prezidentovi příznivci, líčí její příběh Pavel Šafr

 
Fotografka Iva Mažgutová se prý zdravě naštvala, když viděla oficiální portrét prezidenta Miloše Zemana a porovnala ho s tím, jak prezident skutečně vypadá. Na vyretušovaném portrétu je prezident hubenější a má ruce i vlasy mladíka.Tvář na oficiálním portrétu neodpovídá ani věku ani životnímu stylu prezidenta. Ale to ještě není nic v porovnání s vlnou vzteku, které fotografka čelila, když vytvořila neretušovaný portrét prezidenta.
28.11.2015 21:36 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20442 článků)

Plán na likvidaci Donalda Trumpa prý jede na plné obrátky. Má za ním stát vlivný lobbista a sponzoři Clintonové a Obamy

 
Proti 45. prezidentovi USA Donaldu Trumpovi se prý zformovala mohutná fronta odporu. Tedy přesněji řečeno, zformoval ji jeden muž, který se před několika lety postaral o zničení pověsti exprezidenta Billa Clintona. Později ovšem změnil strany. Dnes „tajemný muž“ údajně pracuje pro Hillary Clintonovou a vytrvale usiluje o zničení Donalda Trumpa. Seznamte se s Davidem Brockem, mužem, který rozpohyboval stroj určený ke Trumpovu zničení.
05.03.2017 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Bill Clinton (224 článků) , Donald Trump (3641 článků)

Nešťastný Číňan si uřízl penis. Zraněný se vydal do nemocnice, ale pyj zapomněl doma. Musel se pro něj vrátit na kole

 
"Číňan":http://www.extra.cz/silene-opily-cinan-ruckuje-po-dratech-elektrickeho-napeti Yang Hu byl natolik frustrovaný z toho, že nemá přítelkyni, až se rozhodl uříznout si svůj pohlavní úd. Prý proto, že ho neměl k čemu používat.
29.10.2013 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Yang Yang (18 článků)

Jak dlouho zvládnete stát na jedné noze? Tenhle Číňan to vydržel neuvěřitelných 7 hodin a 26 minut a vyhrál BMW!

 
"Číňan":http://www.extra.cz/neuverite-jakym-silenym-zpusobem-se-tenhle-cinan-zbavil-hemoroidu Wu Qide díky dobré fyzické kondici získal zbrusu nové BMW X1. Zvítězil totiž v neobvyklém klání, jehož účastníci museli stát na jedné noze a současně se jednou rukou dotýkat výše zmíněného automobilu.
23.03.2014 18:35 |

podobné články

To je fajnšmekr: Neuvěříte, co už třicet let požírá tenhle Číňan

 
Daleko víc železa než ve špenátu je v hřebících. Toho si je dobře vědom tenhle devětačtyřicetiletý "Číňan":http://www.extra.cz/tema/cinan.
21.05.2014 21:35 |

podobné články

Moment, u kterého se všem zastavilo srdce! Číňan úplnou náhodou zachránil život malého miminka!

 
Jeden z nejnapínavějších a nejzásadnějších momentů ve svém životě "zažil Číňan jménem Li":http://www.extra.cz/tema/cinan.
23.05.2014 14:15 |

podobné články

4letý chlapeček totálně zničil pas svému otci. Jak doklad po zásahu malého nezbedníka vypadá?

 
Tahle story "nemá chybu":http://www.extra.cz/moment-u-ktereho-se-vsem-zastavilo-srdce-cinan-uplnou-nahodou-zachranil-zivot-maleho-miminka. "Číňan":http://www.extra.cz/pekne-ujety-konicek-cinan-sbira-pouzite-podprsenky-a-uz-jich-ma-pres-5000-co-s-nimi-hodla-delat a jeho čtyřletý syn zůstali uvězněni v Jižní Koreji, protože se malý kluk rozhodl udělat z tatínkova pasu omalovánky.
03.06.2014 07:20 |

podobné články

Český malíř uspěl v nejprestižnější soutěži portrétů na světě

 
Malíř Jan Mikulka uspěl se svým obrazem Jakub v nejprestižnější soutěži portrétů na světě, kterou každoročně pořádá britská Národní galerie. Mikulka sice nezískal žádnou z hlavních cen, ale jeho dílo mezi více než dvěma tisíci přihlášenými skončilo v nejužším výběru pěti desítek nejzajímavějších prací. Ty od tohoto týdne Národní galerie v Londýně nabídne k zhlédnutí veřejnosti.
15.06.2011 18:00 |

podobné články

Depp, Jolie a Kidman: Komu to nejvíce sluší na historickém portrétu?

 
Pokud by zahraniční celebrity žily v období renesance, tak nějak by je zachytili tehdejší malíři. Čí obličej se na historickém portrétu vyjímá nejvíce?
06.11.2011 05:05 |

podobné články

Školy nechtějí portréty nového prezidenta. Děti ho prý stejně znají

 
Portrét Miloše Zemana (SPOZ) jako příštího prezidenta zřejmě nebude viset na všech školách. Zákon to nenařizuje a některým ředitelům se pořízení Zemanova portrétu v nákladném rámu jeví příliš finančně náročné. Jiní ředitelé nechávají rozhodnutí o portrétu v jednotlivých třídách na žácích. V jedné škole nebude Zemanův portrét viset vůbec. Ředitel se na něj odmítá dívat. Informuje o tom Český rozhlas.
03.02.2013 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20442 článků)

Zeman se fotil. Za pár dní bude mít kolekci oficiálních portrétů

 
První kolekci oficiálních portrétů bude mít nastávající prezident Miloš Zeman k dispozici už za několik dní. Dnes ho portrétoval fotograf Herbert Slavík. ČTK řekl, že standardně vytvořil sérii snímků tak, aby vzniklo více fotografií, které se dají využívat delší čas.
06.02.2013 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20442 článků)

MISTRYNĚ TUŽKY: Kreslířka umí dokonalé portréty hledaných

 
I v našich končinách se používá policejní metoda zvaná identikit, tedy vytvoření portrétu podezřelého pouze na základě slovního popisu. Ať už od obětí zločinu, nebo třeba náhodným svědkem. Svět teď obletěly fotky přesných portrétů jedné kreslířky z USA.
19.06.2014 17:35 |

podobné články

NPÚ: Jedinečnou výstavou šlechtických portrétů vrcholí Rok renesanční šlechty

 
Výstava Podoby a příběhy. Portréty renesanční šlechty, kterou Národní památkový ústav pořádá ve Šternberském paláci ve spolupráci s Národní galerií v Praze, nabídne návštěvníkům rozsáhlou kolekci renesančních portrétů a osobních předmětů nejvyšší české a moravské šlechty.
17.10.2017 09:50 |

podobné články

Urbanová žaluje Čunka za zničení pověsti. Senátor k soudu nedorazil

 
Senátor a expředseda KDU-ČSL Jiří Čunek, po kterém bývalá sekretářka požaduje deset milionů korun za údajné zničení pověsti, v pondělí k ostravskému krajskému soudu opět nepřišel. Odjel do Prahy, přestože svou účast přislíbil.
30.05.2011 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (634 článků)

Čunek musí sekretářce zaplatit 80 tisíc za zničení pověsti

 
Senátor a expředseda KDU-ČSL Jiří Čunek musí své bývalé sekretářce zaplatit 80 tisíc korun za zničení pověsti.
26.07.2011 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (634 článků)

DNEŠNÍ TISK: Podvodné lékárny na internetu a plán vědců na zničení vesmírné hrozby

 
V dnešních denících se dozvíte, jaký plán mají vědci na zničení vesmírné hrozby i to, že Tereza Maxová slaví čtyřicítku.
25.08.2011 06:50 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Maxová (410 článků)

Baxa (SPOZ): Zničení sociálního systému. Tragédie nebo statistika?

 
Akce na zničení sociálního systému vychází ministrovi asociálních věcí na výbornou.
01.02.2012 17:20 |

podobné články

Dohodu o zničení střel dodržujeme, to USA podvádí, zní z Moskvy

 
Smlouvu o zničení střel se středním a krátkým doletem splnily obě mocnosti před 23 lety. Přesto se země nyní obviňují z porušení smlouvy. Moskva údajně zkouší rakety na zemi, přestože smlouva jasně dovoluje testy pouze námořních raket. Bezpilotní letouny USA zase podle Ruska spadají do kategorie raket, které jsou podle dohody zakázány.
30.07.2014 20:55 |

podobné články