Článek

Za smrt čtyřletého Kubíka může kromě řidiče nakladače i babička, rozhodl soud.

 
O zproštění viny za přejetí Kubíka (†4) v Chlumci nad Cidlinou usiloval řidič nakladače Miroslav K. (49). Soud mu sice nevyhověl, ale uložil mu mírnější trest. Dal mu totiž za pravdu, za nehodu mohla i Kubíkova babička.
20.10.2015 15:25 |

podobné články

Podobné články

Přejel Kubíka (†4), rozdrtil mu hlavu! Dostal podmínku

 
Smrt Kubíka (†4) pod koly nakladače v Chlumci nad Cidlinou potrestal po dvou letech královéhradecký soud. Řidiči nakladače Miroslavu K. (49) uložil podmínku.
22.05.2015 05:22 |

podobné články

Miroslav přejel traktorem Kubíka: Za smrt dítěte dostal podmínku!

 
Podmínkou potrestal soud řidiče nakladače Miroslava K. (49) za přejetí Kubíka (†4) v Chlumci nad Cidlinou. Hocha, který jel na kole, usmrtil, když vezl náklad dřeva.
21.05.2015 19:10 |

podobné články

Vaše Věc: Lži Kubíka a Slonkové mají krátké nohy

 
„V minulém týdnu mi přátelé, známí i desítky občanů vyjadřovali účast po zhlédnutí inkvizičního pořadu Slonkové a Kubíka na TV Seznam, týkajícího se financování strany LEV 21 v době před cca 4 – 5 lety,“ uvedl Jiří Paroubek ke lžikauze otevřené v pořadu Slonkové a Kubíka na TV seznam.
22.03.2017 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3427 článků)

TRAGICKÁ NEHODA! Mladý muž spadl pod kola nakladače a zemřel

 
Smrtelné zranění utrpěl v pátek dopoledne mladý muž, který spadl přímo pod kola čelního nakladače. Policie událost vyšetřuje jako pracovní úraz, řekla agentuře Mediafax mluvčí náchodské policie Eva Prachařová.
23.09.2011 13:45 |

podobné články

Návrat na místo smrti malého cyklisty: Řidič nakladače ukázal, jak přejel Jakoubka (†4)

 
Ani po třech měsících policie neuzavřela případ smrti cyklisty Jakuba (†4) pod koly nakladače v Chlumci nad Cidlinou. Šofér (47) nebyl dosud obviněn. Po čtvrteční rekonstrukci nehody, u které byl exkluzivně i Blesk.cz, to ale vypadá, že možná ani nebude a případ zůstane bez potrestání. Vše nasvědčuje tomu, že tragédie byla výsledkem souhry nešťastných náhod.
08.08.2013 21:55 |

podobné články

Na Opavsku se zřítila plošina nakladače: Dva zranění

 
Dva muži se ve čtvrtek večer těžce zranili poté, co spadli z výšky asi čtyř metrů z pracovní plošiny teleskopického nakladače na poli poblíž obce Melč na Opavsku.
05.08.2016 10:50 |

podobné články

Babička popisuje smrt vnoučka: Jakoubka (†4) přejelo velké kolo

 
Přesně rok dnes uplyne od smrti Jakoubka Š. (†4) pod koly nakladače v Chlumci nad Cidlinou. Vnuka, který jel na kole, doprovázela babička. Viděla, jak stroj na něj najel a rozdrtil ho.
16.05.2014 05:35 |

podobné články

Prokletí brášků Tomáška (11) a Kubíka (8): Nesmí ven v dešti!

 
Nesmí jezdit autobusem, nesmí ven v dešti a nesmí být hubení! Život Tomáška (11) a Kubíka (8) ze Všerub u Plzně, kteří trpí cystickou fibrózou, je plný zákazů.
28.11.2014 05:05 |

podobné články

Co muži kromě žen milují?

 
Co muži kromě žen milují? To je otázka, nad kterou se určitě nejednou zamyslela snad každá z nás. Ačkoli bychom se rády staly středobodem mužského zájmu, bohužel se o tuto příčku musíme dělit s několika dalšími věcmi. Které to jsou? Je logické, že každý muž je jiný a každý má jiné preference. I přesto se ale většina z nich shoduje na několika bodech, které mají nejradši. Jestliže i vás trápí otázky, co muži kromě žen milují, pak si nenechte ujít následující řádky. Odpověď na tuhle otázku jsme našli za vás! Tajemství odhaleno: co muži kromě žen milují? Jestliže jste si i vy několikrát pohrávali na jazyku s otázkou, co muži kromě žen milují a čemu tak musíme hrdě čelit, pak jste na správném místě. Přestaňte si lámat hlavu, přestaňte se pídit po faktech a podívejte se pravdě přímo do očí. Alkohol Na pomyslný žebříček mužského zájmu hned na samotném začátku zařadíme alkohol. Většina mužů těmto nápojům holduje, přičemž nejoblíbenější je bezesporu pivo. Zlatému českému moku totiž odolá opravdu jen málokdo. Samozřejmě jsou i tací, kteří dávají přednost opravdovému pití v podobě dražších whiskey. Sport Pokud řešíme, co muži kromě žen milují, nesmíme zapomenout na sport. Nejoblíbenější jsou především dva: fotbal a hokej. Tyto sporty dělí mužské publikum na dva tábory. Samozřejmě mužské pokolení holduje i jiným sportům, například tenisu, florbalu, hokejbalu a dalším. Kamarádi Snad žádný muž se kvůli ženě nevzdá svých kamarádů, kteří pro něho tvoří jakousi základnu jistoty. Nejednou se dokonce stalo, že měli kamarádi přednost i před přítelkyní nebo manželkou. Milé dámy, pamatujte – zakazovat mu kamarády nemá cenu! Jen málokterá z vás si může být jistá, že by z tohoto souboje vyšla jako vítěz! Koníčky Do pomyslného seznamu, co muži kromě žen milují, určitě musíme zařadit i koníčky a zájmy. Každý muž má něco – někoho... Čtěte více Příspěvek Co muži kromě žen milují? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
24.10.2016 16:55 |

podobné články

Hocha (†4) na kole přejel nakladač: Neštěstí viděla babička!

 
Bože, tohle ne! Pod koly nakladače zemřel ve čtvrtek v Chlumci nad Cidlinou chlapec (†4) na jízdním kole. Tragédie se stala před očima jeho babičky, která šla s ním a s pejskem na procházku. Řidič (47) se zhroutil.
17.05.2013 12:15 |

podobné články

ISIS poslal na smrt čtyřletého chlapečka: Udělali z něj sebevražedného atentátníka!

 
Barbaři z Islámského státu se neštítí žádného zvěrstva! Islamisté prý začali na sebevražedné mise posílat i opravdu malé děti! V Iráku údajně navlékli výbušniny na teprve čtyřletého chlapečka...
06.01.2016 19:05 |

podobné články

Radost z vnoučka! Z ministryně spravedlnosti Válkové je babička

 
Kromě práce na ministerstvu má nyní Helena Válková (63) ještě další starosti. Ale o poznání příjemnější. V červnu se z ní totiž stala babička. O svého vnoučka Vašíka se jako každá správná babička vzorně stará.
19.07.2014 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Helena Válková (338 článků)

Žena přišla o půdu na Podkarpatské Rusi. Ústavní soud rozhodl, že nevyplatit ji náhradu je v rozporu s Listinou základních práv a svobod

 
Ústavní soud (ÚS) dal ženě šanci na peněžní náhradu za půdu, o kterou její babička přišla po předání Podkarpatské Rusi Sovětskému svazu. Náhradu nezískala kvůli tomu, že babička nehospodařila v jednotném zemědělském družstvu, nebyla ani drobným zemědělcem. Ve sporu jde o víc než pět milionů korun, znovu jej musí projednat Obvodní soud pro Prahu 1.
23.06.2016 13:10 |

podobné články

Nechala čtyřletého syna hrát si na ulici! Mokrý od sněhu pobíhal mezi auty!

 
Matka z Novojičínska nechala čtyřletého syna víc než půl hodiny samotného na frekventované ulici v Novém Jičíně. Dítě běhalo po cestě, vbíhalo mezi auta. Navíc bylo v chladném počasí promočené. Soud už na žádost pracovníků sociálního odboru třiatřicetileté ženě potomka odebral, i kvůli jejím dřívějším pochybením.
13.02.2015 12:00 |

podobné články

Krejčíř zůstává za mřížemi: Soudce nezviklal ani infarkt uprchlíkovy matky!

 
Radovan Krejčíř se vrací za mříže, rozhodl soud. Kdo se nyní postará o nejmladšího syna českého uprchlíka, teprve čtyřletého Damiena? Poté, co policie dnes zadržela Kateřinu Krejčířovou a údajně pátrá i po synovi Denisovi, nikdo další už nezbývá. Babička Naděžda totiž údajně prodělala infarkt a je ve špatném zdravotním stavu. Malému Damienovi tak hrozí, že poputuje do dětského domova.
28.02.2014 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (704 článků)

Lékař Michaela Jacksona pyká za smrt Michaela Jacksona (†50) dál: Kolik musí zaplatit fanouškům?

 
Michael Jackson (†50) byl prý zabit a podíl na jeho smrti nese jeho lékař Conrad Murray, který se o krále popu staral. Ve vězení si za jeho smrt odseděl dva roky z čtyřletého trestu, nyní ale bude muset pykat dál. Soud totiž rozhodl, že musí zaplatit odškodné fanouškům! Kolik to bude?
20.02.2014 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1627 článků) , Michael Jackson (603 článků) , Michael Jackson (603 článků)

Policie chytila vraha čtyřletého uprchlíka. Udala ho vlastní matka

 
Německá policie ve čtvrtek zadržela 32letého muže podezřelého z únosu a zabití čtyřletého imigranta Mohameda, původem z Bosny a Hercegoviny. Muž se k činům přiznal, vyšetřovatele k pachateli přivedla jeho matka.
29.10.2015 19:30 |

podobné články

Smrt holčičky (†2) na přechodu v Praze-Michli: Babička zkoušela řidiče zastavit!

 
Zastavte, pod autem je dítě! Tak podle svědků křičela zoufalá babička dvouleté holčičky, kterou na přechodu v Praze 4-Michli srazila dodávka. Záchranářům se už dítě nepodařilo oživit.
16.10.2013 17:30 |

podobné články

Otec nabízel k prodeji čtyřletého syna přes inzerát

 
Policie ve městě Spokane v americkém státě Washington pátrá po muži, který na internetových stránkách Craiglist nabízel k prodeji svého čtyřletého syna. Žádal za něj 5 000 dolarů (přes 90 000 korun). Důvodem byla údajná finanční tíseň.
18.03.2010 12:30 |

podobné články