Článek

Za procházku po okruhu v Singapuru čeká Brita soud

 
Až půl roku vězení hrozí britskému fanouškovi za vniknutí na okruh při nedělní Velké ceně Singapuru formule 1. Muž si dnes vyslechl obvinění z bezohledného jednání. Hazardér odmítl kauci, protože nemá peníze, a hlavní líčení u singapurského soudu ho čeká 6. října.  
22.09.2015 10:35 |

podobné články

Podobné články

Koncert Madonny v Singapuru? Kvůli sexuálním narážkám až od 18 let

 
Únorový koncert ‘Rebel Heart’ zpěvačky Madonny, který se v rámci asijské části turné koná 28. února v Singapuru, bude přístupný pouze od 18 let. Důvodem jsou podle úřadů sexuální narážky. Informaci potvrdil místní promotér, který na Facebooku varoval, že na akci se mladší 18 let nedostanou. V Singapuru měl problém s cenzurou už americký zpěvák Adam Lambert, jehož koncert v roce 2013 byl podle cenzorů pro návštěvníky pod 16 let nevhodný. Důvodem byl obsah písní, v nichž homosexuální zpěvák referuje o svém životním stylu a zážitcích. U vystoupení Lady Gaga v roce 2012 cenzoři upozorňovali na "nevhodný náboženský obsah".
09.01.2016 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Lady Gaga (1288 článků) , Adam Lambert (23 článků)

Začal soud kvůli Pražskému okruhu. Městské části se bojí hluku a emisí

 
Městský soud v Praze začal ve středu projednávat žalobu městských částí a obcí na Prahu kvůli Pražskému okruhu. Požadují zrušení části aktualizace zásad územního rozvoje přijaté pražským zastupitelstvem v roce 2014, která trasu okruhu vymezila. Trasa by tak měla vést od Ruzyně kolem Suchdola k dálnici D8 a dále kolem Vinoře a Satalic k dálnici D10 a D11. Soud bude pokračovat ve středu 17. února.
10.02.2016 18:00 |

podobné články

Tréninky na GP Singapuru ovládl tým Red Bull

 
Nejrychlejší čas si na městském okruhu v Singapuru připsal Němec Sebastian Vettel.
24.09.2010 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Michael Schumacher (467 článků) , Sebastian Vettel (452 článků)

Hamilton vyhrál zkrácený úvodní trénink na VC Singapuru

 
První páteční trénink na Velkou cenu Singapuru, čtrnáctý podnik mistrovství světa F1, který začal na okruhu Yas Marina s třicetiminutovým zpožděním a trval jen hodinu, vyhrál Brit Lewis Hamilton s vozem McLaren.
23.09.2011 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Lewis Hamilton (501 článků)

Vettel ovládl druhý trénink na GP Singapuru F1

 
Němec Sebastian Vettel s vozem Red Bull vyhrál za umělého osvětlení na okruhu Yas Marina druhý trénink na Velkou cenu Singapuru F1.
23.09.2011 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Sebastian Vettel (452 článků)

Webber vyhrál poslední trénink před kvalifikací na VC Singapuru

 
Australan Mark Webber s vozem Red Bull byl nejrychlejší na okruhu Yas Marina v sobotním třetím tréninku před Velkou cenu Singapuru F1.
24.09.2011 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Mark Webber (209 článků) , Mark Webber (204 článků)

Dopravu na Pražském okruhu zkomplikovala série nehod 11 aut

 
Dopravu na Pražském okruhu dnes zhruba na čtyři hodiny zkomplikovala série nehod dohromady 11 aut u Lochkovského tunelu. Jedna z nehod si vyžádala lehké zranění. ČTK to řekla mluvčí pražské policie Andrea Zoulová. Na řadě míst Česka dnes působí problémy ledovka. Zda i havárie na okruhu souvisí s počasím, zatím podle policie není jasné, podle silničářů se ale na okruhu ledovka objevila.
01.12.2014 16:40 |

podobné články

Vladimir Kličko zmlátil Brita Hayeho: Mámo, je to doma!

 
Přestěhujte celý box na Ukrajinu, protože všechny pásy šampionů těžké váhy už tam jsou! Vladimir Kličko (35) v sobotu večer v Hamburku udolal Brita Davida Hayeho (30), sebral mu titul organizace WBA a má čtyři mistrovské pásy. Bratr Vitalij (39) vlastní pátý.
04.07.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Kličko (166 článků) , David Haye (54 článků)

Z muzea se ztratily nosorožčí rohy. Z krádeže obvinili Brita

 
Německá policie zatkla Brita, kterého podezřívá z účasti na krádeži rohů nosorožců z muzea ve městě Offenburgu. Informuje o tom ve čtvrtek agentura AFP.
22.03.2012 18:55 |

podobné články

Vrátíme vám uneseného Brita za našeho duchovního, navrhuje Al-Káida

 
Al-Káida islámského Maghrebu nabízí Londýnu uneseného Brita výměnou za jordánského radikálního duchovního Abú Katadu, který je pokládán za vůdce islamistů v Evropě. Informuje o tom v pondělí agentura Reuters.
30.04.2012 08:20 |

podobné články

Nové knihy: Eganová, Erichsen, Davisová, J. R. Ward, McBain, Adlard i Kubo

 
Nabídku knih, které stojí za to si přečíst, uvádíme novinkou Američanky Jennifer Eganové, pokračujeme novým románem Nora Erlenda Erichsena a připomínáme knihu britského prozaika Howarda Jacobsona. Lindsey Davisová jde za vraždou až do Starého Egypta, o život jde i v knize amerického autora J. R. Warda, což je pseudonym Jessiky Birdové. Přichází také další detektivka Ed McBaina. Zločin je rovněž tématem prózy Brita Jamese Twininga. Nádavkem dva unikátní komiksy Brita Charlieho Adlarda, Američana Roberta Kirkmana i Japonce Titeho Kuby.
08.06.2012 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Davis (1 článek) , Jennifer James (3 články) , Jennifer Howard (1 článek) , Robert Ward (3 články) , James Howard (8 článků) , Jennifer Howard (1 článek)

Nové knihy: Larssonová, Chandler, Lauire, Březina i Rutherford

 
Ve směsi novinek tohoto týdne i připomínek několika titulů z toho minulého zahajujeme debutem americké prozaičky Mii Marchové i Britky Katie Priceové, píšících o současných ženách. Sérii detektivních příběhů zahajujeme švédskou autorkou Åsou Larssonovou, pokračujeme novým vydáním románu Raymonda Chandlera, prózou Jiřího Březiny, dotiskem dobrodružného příběhu Brita Hugha Laurieho i příběhem norské spisovatelky Unni Lindellové. Následuje pohled do světa luxusního zboží od Francouzky Edwigy Martinové i soubor historických románů od Skota Scotta Marianiho, Američana Alexa Rutherforda a Brita Tima Severina. Nádavkem dva zcela nové komiksy.
02.08.2013 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Hugh Laurie (58 článků) , Raymond Chandler (3 články)

Budete koukat, koho lidé zvolili za nejlépe oblékaného Brita v dějinách

 
Ostrované mají asi velmi výstřední vkus. Jako nejlépe oblékaného Brita, jejich krajana, vyhlásili zpěváka Davida Bowieho. Rozhodli o tom čtenáři měsíčníku BBC History Magazine.
17.10.2013 11:10 |

podobné články

Osobnosti: David Bowie (204 článků)

Zoufalí lidé dělají zoufalé věci. Expert ohodnotil případ malého Brita s nádorem

 
Přednosta kliniky dětské hematologie a onkologie FN Motol Jan Starý usedl do křesla hosta pondělního Interview ČT24. Hovořil o případu pětiletého Brita Ashyi Kinga s mozkovým nádorem, který bude léčen v pražském protonovém centru. Popsal i určité peripetie, které případ provázejí.
08.09.2014 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Starý (14 článků) , Jan Starý (12 článků)

Přátelé zadržovaného Brita chtěli vyplatit jeho únosce: Teroristé odmítli miliony

 
Víra je pro ně silnější než vůně peněz. Teroristé z Islámského státu odmítli »balík« za propuštění Brita a (47), kterého vězní. Stovky tisíc liber, v přepočtu desítky milionů korun, pro ně prý nic neznamenají.
17.09.2014 21:35 |

podobné články

Po stopách Brita ztraceného v Praze: Jeho tříletý syn stále neví, že táta zmizel!

 
Rodina i přátelé Karla Lawa, který zmizel 15. listopadu v Praze na divoké rozlučce se svobodou, stále trnou strachy. Přestože svědci volají, že Brita viděli na různých místech Prahy, stále není k nalezení. Blesk.cz se proto vydal s Karlovým bratrancem Stevem a kamarádem Stuem po stopách zmizelého muže, na kterého se ptá jeho tříletý syn Lenny.
26.11.2014 20:20 |

podobné články

Bratranec zmizelého Brita v Praze: Hledat budeme i o Vánocích, když to bude třeba!

 
Rodina a přátelé Brita Karla Lawa (34), který zmizel v Praze na rozlučce se svobodou, své pátrání nevzdává. A to i přes to, že od doby, kdy ho viděli naposledy, už uplynuly tři týdny. „Hledat budeme i o Vánocích, když to bude třeba,“ řekl Blesk.cz Karlův bratranec Steve.
06.12.2014 05:35 |

podobné články

Ve Vltavě našli mrtvolu, jde o zmizelého Brita? To nejsou Karlovy věci, tvrdí bratranec!

 
Hrozivý nález na břehu Vltavy! Policie našla u Jiráskova mostu mrtvolu utonulého muže ve značném stádiu rozkladu. Její totožnost určit nelze, ale podle policie je jedna z vyšetřovacích teorií i ta, že jde o zmizelého Brita Karla Lawa (34), který zmizel v Praze na rozlučce se svobodou 15. listopadu. To ale popírá Karlův bratranec Steve. Podle něj věci, které policie u mrtvoly zabezpečila, zmizelému Britovi nepatří.
10.12.2014 13:12 |

podobné články

Pokud myslí nepřítel archaicky, tak i pro moderně vychovaného Evropana začne znovu platit „oko za oko“! Robejšek po útoku na muslimy v Londýně vypustil ohromující analýzu

 
Zakladatel strany Realisté Petr Robejšek má za to, že v Evropě zuří občanská válka. Dokazuje to prý případ Brita, který vjel autem do muslimů odcházejících z jedné z londýnských mešit. Elity se ale budou snažit označit tohoto Brita za duševně chorého, aby skryly fakt, že na starém kontinentě už zuří občanská válka, ve které se Evropané začali bránit muslimským radikálům.
25.06.2017 10:00 |

podobné články