Článek

Za dobrotu na žebrotu: Studentka (22) zničila celý život učitelce, která jí nabídla pomoc

 
Lži, manipulace a zničení celého života. Tím si prošla Sally Rettallack, učitelka, která se rozhodla obrátit svůj život vzhůru nohama, aby mohla strávit poslední měsíce života s mladou, údajně umírající ženou.
22.12.2015 12:36 |

podobné články

Podobné články

Pro dobrotu na žebrotu? Zachránkyně pomohly ženě, ta má ale infekční nemoc!

 
Policie pátrá po zachránkyních napadené ženy v Plzni. Ukázalo se, že žena má infekční chorobu a nakažení hrozí i ženám, které jí pomáhaly. Police ženy prosí, aby ihned vyhledaly pomoc tísňové linky nebo samotné policie.
06.03.2015 23:10 |

podobné články

Zvědavý řidič (55) koukal na porouchaný vůz a sám boural: Sestřelil škodovku dobrodince

 
Pořekadlo »pro dobrotu na žebrotu« pocítil ve čtvrtek ráno na vlastní kůži řidič (52) škodovky. V Orlové si v protisměru všiml odstaveného auta, zastavil a vydal se osádce na pomoc. V tu chvíli jel kolem další muž (55) za volantem volkswagenu. Situace na silnici ho tak zaujala, že nevěnoval pozornost řízení a do odstaveného vozu dobrodince narazil!
24.08.2017 12:45 |

podobné články

Zoufalý muž dostal kopačky před cestou kolem světa. Můžete s ním teď jet vy! Má to ale jeden háček

 
Za dobrotu na žebrotu. Sedmadvacetiletý Jordan Axani chtěl své přítelkyni letos na Vánoce nadělit "cestu kolem světa":http://www.extra.cz/to-jsou-libanky-zena-objela-ve-svatebnich-satech-cely-svet-manzel-ji-nafotil-hned-v-devatenacti-zemich. Vše pečlivě naplánoval a v březnu zabookoval letenky. Během dvou týdnů se milenecký pár měl podívat do třech světadílů a do měst jako New York, Paříž, Bangkok nebo Praha.
08.11.2014 11:45 |

podobné články

Iveta Bartošová: Drsná pomsta chůvě!

 
Pro dobrotu na žebrotu... Zpěvačka Iveta Bartošová (45) činí opravdu neuvěřitelná rozhodnutí. S chůvou Danielou Jevtičovou přerušila veškeré kontakty! Přitom právě tato žena jí minulý pátek zachránila život. Zavolala záchranku, když Iveta zkolabovala ve vlastním baráku a byla krůček od smrti. A toto je »odměna«! „Dana má zákaz vejít do jejího domu,“ řekl deníku Aha! Lukáš Rejmon, člověk, který se momentálně pohybuje v blízkosti Bartošové.
17.08.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6720 článků)

Zachránce půjde bručet!

 
Pro dobrotu na žebrotu! Američan Michael Rogers (49) zachránil život topící se dívce (16) a policistovi, který se ji pokoušel vytáhnout. Nešťastnice ho přitom prosila, aby ji nechal zemřít, chtěla spáchat sebevraždu.
03.12.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Michael Rogers (4 články) , Michael Rogers (4 články) , Michael Rogers (4 články) , Michael Rogers (4 články)

Brit utratil 330 tisíc za víza pro transsexuální manželku, po 14 dnech mu utekla

 
Za dobrotu na žebrotu by si mohl říct Angličan Ian Young, který zaplatil v přepočtu 336 tisíc korun za víza a další náklady spojené s přesunem své vyhlédnuté malajské manželky Fatine do Británie. Kuriózní na celé události je skutečnost, že Malajka je ve skutečnosti transsexuálka, která po dvou týdnech chudáka Younga opustila, informoval britský Daily Mail.
13.04.2011 10:15 |

podobné články

Prsatá herečka Bittnerová přistižena: "Kradla" na výstavě!

 
Pro dobrotu na žebrotu, mohla by si postesknout cvičitelka Hanka Kynychová (45). Ta totiž už před sedmi lety založila nadační fond, který se věnuje dětem z dětských domovů a aby jim zpříjemnila prázdniny, vzala je na pražskou výstavu egyptského faraona Tutanchamona. Všechno ale málem pokazila herečka Miluše Bittnerová (35), která se pokusila krást!
12.08.2013 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Tutanchamon (16 článků) , Miluše Bittnerová (166 článků) , Hanka Kynychová (200 článků)

Hvězda Ordinace Dana Morávková: Utíká od manžela!

 
Pro dobrotu na žebrotu! Dana Morávková (43), která v současné době září v Ordinaci jako doktorka Suchá, se uchýlila k milosrdné lži, aby neublížila člověku, na kterém jí záleží. Jenže pak se to zvrtlo…
23.03.2015 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Dana Morávková (570 článků)

Šílená zlodějka: Umřely mi děti, vypadni z auta!

 
Za dobrotu na žebrotu! To si na na vlastní kůži ověřila řidička (38) u Sedlčan. Ta zastavila stopařce (47), která tvrdila, že jí umřely děti. Nakonec ale šoférku vystrčila z auta a ujela.
22.12.2016 12:10 |

podobné články

Proměna nešťastné Aleny (60) z Radotína: Rána rok a půl před důchodem!

 
Pro dobrotu na žebrotu. Přesně tak si teď zoufá paní Alena Š. (60) z Radotína, která v práci získala hned první měsíc výborné ohodnocení, jenže místo další spolupráce ji zaměstnavatel vyhodil.
26.12.2016 09:15 |

podobné články

Kubelková versus rozčilená fanynka: Roztržka kvůli luxusnímu vysavači!

 
Pro dobrotu na žebrotu! To si teď asi říká Iva Kubelková (40), která propůjčila svou osobu reklamě na luxusní vysavač. Ihned za to slízla kritiku od jedné fanynky, se kterou se moderátorka pustila do slovní přestřelky.
07.08.2017 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (511 článků)

Škola v Novém Jičíně ztichla, i když byla plná dětí

 
„Je nám to moc a moc líto, co se stalo paní učitelce a Petrovi. Odpočívejte v pokoji. Budete stále v našich srdcích.“ I takový vzkaz napsali žáci ZŠ Jubilejní své učitelce a spolužáku, která ve čtvrtek při marné záchraně žáka sedmé třídy na školním výletě v Olomouci utonula.
11.06.2011 09:30 |

podobné články

Studentka vyhrála boj s univerzitou, která ji vyhodila kvůli příliš krátké minisukni

 
Brazilská studentka vyhrála soudní proces s univerzitou, který se vlekl téměř celý rok. Jednadvacetiletou Geisy Arrudovou vedení školy vyhodilo kvůli příliš krátkým šatům. Studentka se ale nedala tak snadno odbýt a incident dovedla až do pro ni úspěšného konce. Vysoká škola bude muset Arrudové vyplatit jako kompenzaci v přepočtu téměř 380 tisíc korun.
07.10.2010 11:25 |

podobné články

Xindl X vystoupil v Talentu a popudil proti sobě celou Primu

 
Pro dobrotu na žebrotu, říkají si pravděpodobně tvůrci primácké soutěže Česko Slovensko má talent. Dali totiž prostor Xindlu X (31), který zde měl zpropagovat Olgu Lounovou (31). Jenže místo propagace došlo k veřejné haně talentových soutěží.
23.11.2010 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Olga Lounová (307 článků)

Matka rozmluvila cizí ženě sebevraždu, u auta pak našla pokutu za parkování

 
Za dobrotu na žebrotu by si mohla říct Cathryn Jamesová z města Swansea na jihu Walesu. Když projížděla autem městem, zahlédla, jak si cizí žena dodává odvahy ke skoku z mostu do řeky Tawe. Rychle zastavila a spěchala k nešťastné ženě, které sebevraždu trpělivě rozmlouvala. Poté, co se jí podařilo dotyčnou přesvědčit a případ převzala policie, se Jamesová vrátila ke svému vozu, kde našla pokutu za překročení povoleného tříhodinového parkovacího limitu.
02.12.2010 16:00 |

podobné články

Sámer Issa: Rozchod kvůli dvojníkovi?

 
Pro dobrotu na žebrotu! Zpěvák Sámer Issa (25) chtěl prospět dobré věci a málem ho to stálo vztah s houslistkou Pavlou Dubnou (26).
09.02.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (616 článků)

Odhalila korupci na radnici. Následovalo peklo zakončené vyhazovem

 
ROZHOVOR Za dobrotu na žebrotu.Tak se nejspíš může cítit paní Renata Horáková ze Znojma. Prokázala svou odvahu, když se postavila korupci vedení radnice města Znojma. Dočkala se však jen nadávek a nakonec výpovědi.
25.12.2011 14:30 |

podobné články

Zní v českých hospodách: Pospíšil skončil v duchu přísloví pro dobrotu na žebrotu

 
REPORTÁŽ Všichni kradou a vláda by měla být vyměněná kompletně. To zaznívá od zlatavého moku v mladoboleslavském Herna Baru Desperado. O politice k pivu si sem vyrazily popovídat, stejně jako v těchto dnech i v jiných krajích, také ParlamentníListy.cz.
29.07.2012 17:10 |

podobné články

Starosti Agáty Hanychové: Kryšpín je nemocný!

 
Pro dobrotu na žebrotu! Přesně tak se cítí expartner Agáty Hanychové (27) Mirek Dopita (30), který v pondělí už podruhé stanul u soudu právě kvůli rebelce. Za nepřiměřený útok na fotografa, jenž chtěl Agátu zvěčnit v choulostivé situaci, mu Krajský soud v Plzni napařil dvouletou podmínku! A co na to Agáta? Pro ni je mrtvý člověk!
25.01.2013 11:12 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2571 článků)