Článek

Za dobrotu na žebrotu: Studentka (22) zničila celý život učitelce, která jí nabídla pomoc

 
Lži, manipulace a zničení celého života. Tím si prošla Sally Rettallack, učitelka, která se rozhodla obrátit svůj život vzhůru nohama, aby mohla strávit poslední měsíce života s mladou, údajně umírající ženou.
22.12.2015 12:36 |

podobné články

Podobné články

Pro dobrotu na žebrotu? Zachránkyně pomohly ženě, ta má ale infekční nemoc!

 
Policie pátrá po zachránkyních napadené ženy v Plzni. Ukázalo se, že žena má infekční chorobu a nakažení hrozí i ženám, které jí pomáhaly. Police ženy prosí, aby ihned vyhledaly pomoc tísňové linky nebo samotné policie.
06.03.2015 23:10 |

podobné články

Zoufalý muž dostal kopačky před cestou kolem světa. Můžete s ním teď jet vy! Má to ale jeden háček

 
Za dobrotu na žebrotu. Sedmadvacetiletý Jordan Axani chtěl své přítelkyni letos na Vánoce nadělit "cestu kolem světa":http://www.extra.cz/to-jsou-libanky-zena-objela-ve-svatebnich-satech-cely-svet-manzel-ji-nafotil-hned-v-devatenacti-zemich. Vše pečlivě naplánoval a v březnu zabookoval letenky. Během dvou týdnů se milenecký pár měl podívat do třech světadílů a do měst jako New York, Paříž, Bangkok nebo Praha.
08.11.2014 11:45 |

podobné články

Iveta Bartošová: Drsná pomsta chůvě!

 
Pro dobrotu na žebrotu... Zpěvačka Iveta Bartošová (45) činí opravdu neuvěřitelná rozhodnutí. S chůvou Danielou Jevtičovou přerušila veškeré kontakty! Přitom právě tato žena jí minulý pátek zachránila život. Zavolala záchranku, když Iveta zkolabovala ve vlastním baráku a byla krůček od smrti. A toto je »odměna«! „Dana má zákaz vejít do jejího domu,“ řekl deníku Aha! Lukáš Rejmon, člověk, který se momentálně pohybuje v blízkosti Bartošové.
17.08.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6627 článků)

Zachránce půjde bručet!

 
Pro dobrotu na žebrotu! Američan Michael Rogers (49) zachránil život topící se dívce (16) a policistovi, který se ji pokoušel vytáhnout. Nešťastnice ho přitom prosila, aby ji nechal zemřít, chtěla spáchat sebevraždu.
03.12.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Michael Rogers (4 články) , Michael Rogers (4 články) , Michael Rogers (4 články) , Michael Rogers (4 články)

Brit utratil 330 tisíc za víza pro transsexuální manželku, po 14 dnech mu utekla

 
Za dobrotu na žebrotu by si mohl říct Angličan Ian Young, který zaplatil v přepočtu 336 tisíc korun za víza a další náklady spojené s přesunem své vyhlédnuté malajské manželky Fatine do Británie. Kuriózní na celé události je skutečnost, že Malajka je ve skutečnosti transsexuálka, která po dvou týdnech chudáka Younga opustila, informoval britský Daily Mail.
13.04.2011 10:15 |

podobné články

Prsatá herečka Bittnerová přistižena: "Kradla" na výstavě!

 
Pro dobrotu na žebrotu, mohla by si postesknout cvičitelka Hanka Kynychová (45). Ta totiž už před sedmi lety založila nadační fond, který se věnuje dětem z dětských domovů a aby jim zpříjemnila prázdniny, vzala je na pražskou výstavu egyptského faraona Tutanchamona. Všechno ale málem pokazila herečka Miluše Bittnerová (35), která se pokusila krást!
12.08.2013 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Tutanchamon (16 článků) , Miluše Bittnerová (162 článků) , Hanka Kynychová (189 článků)

Hvězda Ordinace Dana Morávková: Utíká od manžela!

 
Pro dobrotu na žebrotu! Dana Morávková (43), která v současné době září v Ordinaci jako doktorka Suchá, se uchýlila k milosrdné lži, aby neublížila člověku, na kterém jí záleží. Jenže pak se to zvrtlo…
23.03.2015 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Dana Morávková (514 článků)

Šílená zlodějka: Umřely mi děti, vypadni z auta!

 
Za dobrotu na žebrotu! To si na na vlastní kůži ověřila řidička (38) u Sedlčan. Ta zastavila stopařce (47), která tvrdila, že jí umřely děti. Nakonec ale šoférku vystrčila z auta a ujela.
22.12.2016 12:10 |

podobné články

Proměna nešťastné Aleny (60) z Radotína: Rána rok a půl před důchodem!

 
Pro dobrotu na žebrotu. Přesně tak si teď zoufá paní Alena Š. (60) z Radotína, která v práci získala hned první měsíc výborné ohodnocení, jenže místo další spolupráce ji zaměstnavatel vyhodil.
26.12.2016 09:15 |

podobné články

Studentka vyhrála boj s univerzitou, která ji vyhodila kvůli příliš krátké minisukni

 
Brazilská studentka vyhrála soudní proces s univerzitou, který se vlekl téměř celý rok. Jednadvacetiletou Geisy Arrudovou vedení školy vyhodilo kvůli příliš krátkým šatům. Studentka se ale nedala tak snadno odbýt a incident dovedla až do pro ni úspěšného konce. Vysoká škola bude muset Arrudové vyplatit jako kompenzaci v přepočtu téměř 380 tisíc korun.
07.10.2010 11:25 |

podobné články

Xindl X vystoupil v Talentu a popudil proti sobě celou Primu

 
Pro dobrotu na žebrotu, říkají si pravděpodobně tvůrci primácké soutěže Česko Slovensko má talent. Dali totiž prostor Xindlu X (31), který zde měl zpropagovat Olgu Lounovou (31). Jenže místo propagace došlo k veřejné haně talentových soutěží.
23.11.2010 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Olga Lounová (293 článků)

Matka rozmluvila cizí ženě sebevraždu, u auta pak našla pokutu za parkování

 
Za dobrotu na žebrotu by si mohla říct Cathryn Jamesová z města Swansea na jihu Walesu. Když projížděla autem městem, zahlédla, jak si cizí žena dodává odvahy ke skoku z mostu do řeky Tawe. Rychle zastavila a spěchala k nešťastné ženě, které sebevraždu trpělivě rozmlouvala. Poté, co se jí podařilo dotyčnou přesvědčit a případ převzala policie, se Jamesová vrátila ke svému vozu, kde našla pokutu za překročení povoleného tříhodinového parkovacího limitu.
02.12.2010 16:00 |

podobné články

Sámer Issa: Rozchod kvůli dvojníkovi?

 
Pro dobrotu na žebrotu! Zpěvák Sámer Issa (25) chtěl prospět dobré věci a málem ho to stálo vztah s houslistkou Pavlou Dubnou (26).
09.02.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (601 článků)

Odhalila korupci na radnici. Následovalo peklo zakončené vyhazovem

 
ROZHOVOR Za dobrotu na žebrotu.Tak se nejspíš může cítit paní Renata Horáková ze Znojma. Prokázala svou odvahu, když se postavila korupci vedení radnice města Znojma. Dočkala se však jen nadávek a nakonec výpovědi.
25.12.2011 14:30 |

podobné články

Zní v českých hospodách: Pospíšil skončil v duchu přísloví pro dobrotu na žebrotu

 
REPORTÁŽ Všichni kradou a vláda by měla být vyměněná kompletně. To zaznívá od zlatavého moku v mladoboleslavském Herna Baru Desperado. O politice k pivu si sem vyrazily popovídat, stejně jako v těchto dnech i v jiných krajích, také ParlamentníListy.cz.
29.07.2012 17:10 |

podobné články

Starosti Agáty Hanychové: Kryšpín je nemocný!

 
Pro dobrotu na žebrotu! Přesně tak se cítí expartner Agáty Hanychové (27) Mirek Dopita (30), který v pondělí už podruhé stanul u soudu právě kvůli rebelce. Za nepřiměřený útok na fotografa, jenž chtěl Agátu zvěčnit v choulostivé situaci, mu Krajský soud v Plzni napařil dvouletou podmínku! A co na to Agáta? Pro ni je mrtvý člověk!
25.01.2013 11:12 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2398 článků)

Pavel Liška přišel o práci a ještě půjde k soudu

 
Pro dobrotu na žebrotu. Přesně tak se cítí herec Pavel Liška (42). Proč? Režíroval videoklip hudební skupině Fru Fru a po lídrovi kapely Václavu Bartošovi požadoval, aby přibral 20 kilo. A ten ho chce teď žalovat!
12.02.2013 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Liška (229 článků) , Václav Liška (65 článků)

Údajný znásilňovač Ivety Bartošové promluvil: V noci mi volala, že ji Rychtář bije

 
Iveta Bartošová  (46) nedávno svěřila médiím jednu ze svých neuvěřitelných historek o tom, že ji do auta tahal kamarád a chtěl ji osahávat . Josef Rychtář  (54) , Ivetin přítel, to viděl ještě černěji a považoval mladíka Jakuba prakticky za zvrhlíka a znásilňovače. Muž, který přitom zcela evidentně Ivetě chtěl jen pomoci, a když si postěžovala, že jí je doma ubližováno, doprovodil ji i na policii , dnes už ví, co to znamená „pro dobrotu na žebrotu“. „Několikrát denně mi volala, že je na ní Josef zlej, zmlátil ji nebo jí něco udělal,“ svěřil se nyní Jakub Wais.
15.03.2013 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6627 článků)

Pro dobrotu na žebrotu? Sbírka na zavražděnou Petru (†15) byla nelegální!

 
Ač chtěli udělat jistě dobrý skutek a pomoct rodině zavražděné Petry (†15), jejich snaha možná přijde vniveč. Sbírka, kterou přátelé mladé školačky uspořádali, byla nelegální. Peníze možná zůstanou viset ve vzduchu.
12.04.2013 18:30 |

podobné články