Článek

Z vlády mám smíšené pocity, říká starosta Dobříše

 
Po dvanácti letech se Stanislav Vacek (STAN) vrátil do čela radnice. Co jej po návratu nejvíce překvapilo? Nejen to zajímalo naší redakci. Hovořili jsme ale také o osudu stadionu, který musel být kvůli svému stavu uzavřen či o řadě dalších objektů, které jsou ve městě v dezolátním stavu. Sám je rozhodnut, přistupovat k majetku města odpovědněji. Jaké budou jeho další kroky? Vyjádřil se i k problematice s přemnoženými divokými zvířaty a nejen k tomu.
02.04.2015 16:06 |

podobné články

Podobné články

… ale my jsme řekli NE!

 
Budvar představil kampaň, ze které mám smíšené pocity, ovšem velmi silné smíšené pocity.
19.04.2012 10:50 |

podobné články

Z nové funkce mám smíšené pocity, řekla Bradáčová

 
Nová vrchní státní zástupkyně v Praze Lenka Bradáčová vystoupila krátce po svém jmenování do funkce. Před novináři uvedla, že má představu, jak funkci vykonávat. Zatím má ale smíšené pocity.
30.07.2012 15:15 |

podobné články

Propadák Saši Rašilova i gay postelová scéna! Seriál Bohéma zanechal v divácích smíšené pocity!

 
Včera odstartovala Česká televize nový seriál Bohéma s příhodným názvem Snad to nebude tak hrozné. Seriál popisuje situaci na české herecké scéně v dobách okupace Československa. Legendární herce a režiséry ztvárnily již poněkud méně legendární, nám dobře známé tváře českého šoubyznysu, které v nás po odvysílání pilotního dílu zanechaly smíšené pocity.
16.01.2017 19:05 |

podobné články

Hasiči z Dobříše získali pohár hejtmana Středočeského kraje

 
Družstvo Dobříše reprezentující Územní odbor Příbram Hasičského záchranného sboru (HZS) Středočeského kraje vyhrálo Velkou cenu Hořovic ve vyprošťování osob z havarovaného vozidla. Vítězové tak vedle hodnotných cen získali i Pohár hejtmana Středočeského kraje.
30.09.2013 16:10 |

podobné články

Česká miss World Machová bude rosnička!

 
Česká miss World Veronika Machová (19) se vrhla na moderátorskou dráhu. Od soboty se představí jako nová moderátorka počasí rádia Frekvence 1. „Mám smíšené pocity. Je to pro mě velká výzva a zároveň mám trochu obavy,“ svěřila se Blesku Machová, která smlouvu s rádiem podepsala před pár dny.
16.07.2010 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Machová (149 článků)

Radost z bodu i smutek, že obral Spartu. Takové pocity měl gólman Blažek

 
Smíšené pocity prožíval brankář jihlavských fotbalistů Jaromír Blažek po remíze 2:2 na hřišti pražské Sparty, kam se jako soupeř vrátil poprvé od svého konce v letenském klubu. Velkou radost mu udělaly dary od domácího klubu i přivítání od fanoušků, na druhou stranu ale nevěděl, zda se má z nerozhodného výsledku radovat nebo ne.
27.04.2013 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Blažek (35 článků)

Čapí hnízdo? Cítím pochybnosti. Mám smíšené pocity, promluvil kandidát na ministra vnitra Metnar

 
Lubomír Metnar býval detektivem a šetřil kauzu žhářů z Vítkova. V minulosti působil také v blízkosti Martina Peciny, který byl ministrem vnitra v Rusnokově úřednické vládě, ustavené prezidentem Milošem Zemanem, z přelomu let 2013 a 2014. O Metnarovi se tedy říká, že má blízko k Pecinovi. Existují také určité pochybnosti o tom, zda chce Českou republiku udržet v NATO a v EU. Pravděpodobný budoucí ministr vnitra vysvětlil, že v EU i v NATO musíme zůstat. Ale to nebylo zdaleka to jediné, co Metnar prozradil.
01.12.2017 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20900 článků) , Al Martino (108 článků) , Martin Pecina (407 článků)

Starosta Kuřimi: Úvahy o poloprezidentském režimu jsou přehnané

 
Starosta Drago Sukalovský (STAN) nesouhlasí s interpretací, že by se prezident snažil zavést poloprezidentský režim. Podle něj se jen snaží interpretovat nejasnosti Ústavy a zákonů ve svůj prospěch a případně pozměnit zaběhlé procedury a postupy tak, aby nebyl pouhým kladečem věnců. Důležitější pro něj však budou jeho postoje ke změnám ve stávajícím modelu smíšené státní správy a samosprávy. On sám podporuje přímou volbu starostů. V rozhovoru, který poskytl našim stránkám, se také rozpovídal o nadměrné byrokracii, kterou jsou ze strany vlády obce a města zatěžovány, ale i o nezaměstnanosti ve městě či o problémech, které trápí zdejší obyvatele.
14.06.2013 12:15 |

podobné články

Herečka Kolářová: Mám podobné pocity jako v letech 1988 a 1989. Umělci jsou citlivým měřítkem, že se něco děje. Čekají nás daleko masivnější protesty

 
Česká herečka Daniela Kolářová se v rozhovoru v pořadu Výzva na webu Seznam Zprávy svěřila s tím, že ji děsí narůstající absence hodnot, která má svého původce ve volebních programech stran, kde neexistuje morální rejstřík. Jasným ukazatelem, že přituhuje, je podle ní to, že se začínají bouřit umělci. „Mám stažený žaludek a pocity jako v roce 1988 a 1989,“ vyjádřila své obavy.
16.03.2018 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Kolářová (137 článků)

Jak odlehčit svému trávení?

 
Jestliže vás často trápí pocity plnosti, je vám těžko od žaludku a do toho všeho se ještě přidá únava, pak může být viníkem všech vašich obtíží špatné trávení, které se může projevovat právě pocity přesycení, nedostatkem energie i bolestmi žaludku. Možná by nebylo od věci vašemu trávení trochu odlehčit a my vám v dnešním článku poradíme, jak na to! S výše zmíněnými nepříjemnosti se denně potýká nespočet lidí a zatímco někdo tyto stavy tiše přetrpí, jiný se jim snaží zabránit – a to je dobře! Slyšeli jste již o termínu známém jako fruit day? Pokud ne, tak si nenechte ujít následující řádky! Fruit day, aneb jak odlehčit svému trávení? Problémy s trávením a s ním spojené obtíže dokážou nepříjemně potrápit. Neberte varovné signály na lehkou váhu. Trpět vůbec nemusíte, bohatě stačí, když do svého jídelníčku zařadíte fruit day! Den plný ovoce Ovoce představuje nedílnou součást našeho jídelníčku a měli bychom jej konzumovat každý den. Ne všichni toto pravidlo dodržují a své tělo potřebnými vitamíny nezásobují, což má za následek právě zvýšenou únavu a pocity těžkého žaludku. Cílem ovocného dne je odlehčit nejen vašemu trávení, ale zároveň i žaludku a střevům, což má za následek skutečnost, že jednoduché ovocné enzymy jdou trávit velmi lehce. Jak na to? Rozhodnete-li se ovocný den vyzkoušet, pak si předem ujasněte, jaké druhy ovoce si během dne dopřejete. Důležité rovněž je rozhodnutí, kterou alternativu podstoupíte – zda přísnou nebo volnější. Při přísné variantě budete během celého dne jíst pouze syrové ovoce, v případě odlehčené varianty si můžete například ovocný salát doplnit oříšky nebo medem. Pamatujte, že byste ovoce měli konzumovat vždy po 2,5 hodinách, přičemž vám doporučujeme zažít pomerančem nebo grapefruitem, poté si dát jablko nebo hrušku, pokračovat ananasem, mangem nebo kiwi. Vystřídat můžete i druhy exotického ovoce a jednotlivé druhy mezi sebou libovolně střídat. Opomenout... Čtěte více Příspěvek Jak odlehčit svému trávení? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.09.2016 05:40 |

podobné články

Ondřej Hejma: Zatím mám smíšené pocity!

 
5:00 - Zřejmě nenajdeme v porotě, která byla sestavena pro novou pěveckou soutěž Česko Slovenská SuperStar, zkušenějšího glosátora, než je Ondřej Hejma (58). Účinkoval v první i třetí řadě Česko hledá SuperStar, druhou řadu odmítl s tím, že podmínky, včetně těch finančních, se pro porotce zhoršily. Frontman skupiny Žlutý pes byl znám jako nekompromisní kat, který si vůči soutěžícím nebral vůbec žádné servítky a s chutí a vtipem je posílal z kola ven. Nedělnímu Aha! poskytl těsně před soutěží exkluzivní rozhovor.
06.09.2009 02:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Hejma (125 článků)

Vyhozený reportér Novy Brunclík: Jsem zklamaný!

 
Hodinový vyhazov z Novy zatím jen těžko vstřebává hvězda televizních Střepin, moderátor Stanislav Brunclík (37). „Mám z toho smíšené pocity. A v osobní rovině cítím určité roztrpčení,“ přiznal z dovolené v Anglii...
03.05.2010 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Brunclík (24 článků)

Vettel: Po výhře mám smíšené pocity

 
Historicky prvního vítěze Velké ceny Indie na duši poznamenaly dvě tragické smrti v motorsportu. I proto se radoval ménně než jindy.
30.10.2011 16:05 |

podobné články

Pánové, pozor! Tahle rozkošná brunetka je nová královna krásy. A je nezadaná!

 
Nová Miss Hasička ČeskoSlovensko, Slovenka Stanislava Halušková, si korunku krásy užívá teprve pár dní a stále svému vítězství nemůže věřit. "Mám smíšené pocity, stále tomu nevěřím. Jsem šťastná. Vůbec jsem to nečekala," řekla Super.cz půvabná hasička.
19.10.2013 16:10 |

podobné články

Rafaja (KSČM): Zákon o obecném referendu jako pojistka voličů proti „zapomnětlivosti“ politiků

 
Když poslouchám zprávy o jednání budoucí vládní koalice, mám velmi smíšené pocity. Připadá mi, jakoby se za jednáním o rozdělení konkrétních resortů mezi jednotlivé aktéry opět značně vytrácely předvolební sliby. Nejvíc je to znát na otázce tzv. církevních restitucí.
06.01.2014 13:50 |

podobné články

Očima Františky: Jak jsem v seriálu Neviditelní roztáčela kohoutek zn. móda

 
Jsem novinářka, módní kritička, glosátorka dění. Živím se slovem. Pokud se octnu v roli zpovídané, což se mi občas stává, mívám smíšené pocity. Se vší upřímností odpovídám kolegům z branže na otázky a výsledek rozhovoru v rámci autorizace pak většinou přepíšu. Mám na to právo, které ctím i u těch, jež zase někdy zpovídám já. Taková jsou pravidla hry. Měla by být.
26.07.2014 05:05 |

podobné články

Tenistka Peschkeová titul ve smíšené čtyřhře na US Open nezískala

 
Česká tenistka neuspěla ve finále smíšené čtyřhry na posledním grandslamu sezony již podruhé.
09.09.2010 21:40 |

podobné články

POČASÍ: Ráno ledovka, odpoledne smíšené srážky

 
Ve čtvrtek čeká Českou republiku převážně zataženo s občasným deštěm nebo přeháňkami, v polohách nad 900 m, na severu nad 500 m, budou srážky smíšené nebo sněhové.
19.01.2012 05:45 |

podobné články

Kvitová se Štěpánkem budou na OH hrát smíšenou čtyřhru

 
Českou medailovou nadějí na olympijských hrách v Londýně bude v tenisovém turnaji nově sestavená dvojice ve smíšené čtyřhře Radek Štěpánek, Petra Kvitová. Deblový vítěz Australian Open Štěpánek si mix zahraje vůbec poprvé, wimbledonská šampionka ve dvouhře Kvitová hrála ve smíšené čtyřhře na oficiálních turnajích tři zápasy.
17.02.2012 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Radek Štěpánek (849 článků) , Petra Kvitová (1489 článků) , Petr Štěpánek (609 článků) , Radek Petr (183 článků) , Petr Štěpánek (609 článků)