Článek

Z tropického léta skočíme rovnou do chladného podzimu

 
Tropické teploty potrvají od čtvrtka až do 31. srpna. Velmi teplý vzduch, který bude proudit na naše území od jihozápadu, přinese podle meteoroložky Dagmar Honsové ze společnosti Meteopress opět teplotní rekordy. Z léta ovšem přeskočíme rovnou na podzim. Děti bude první školní den doprovázet déšť a teploty klesnou až o 15 stupňů.
27.08.2015 11:06 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Honsová (700 článků)
Podobné články

Víme, kdy přijde hnusný podzim! A pozor, bude to hodně brzo!

 
Z tropického léta skočíme rovnou do nepříjemného podzimu. První školní den teploty poklesnou na 15 stupňů Celsia a bude sychravo. Pokud vám vadilo letošní horké léto, tak si můžete oddychnout, za dveřmi stojí podzim a již brzy vtrhne do Česka.
28.08.2015 07:26 |

podobné články

V Česku bude o víkendu větší „hic“ než u moře. Ze zimy skočíme rovnou do léta

 
Zima je zřejmě definitivně pryč. Výrazný teplotní skok nás čeká o víkendu, kdy bude rtuť teploměru stoupat až k 21 stupňům. V Česku tak bude tepleji než v některých přímořských letoviscích, např. v Portugalsku bude pouhých 16 stupňů, ve Španělsku 19.
04.04.2018 05:05 |

podobné články

Co si myslí o Fair Trade studenti napoví Mezinárodní férová party na ČZU

 
Zahraniční studenti z exotických koutů světa, kteří představí svoji kulturu, a také pohled českých studentů studujících společně s nimi na Fakultě tropického zemědělství České zemědělské univerzity v Praze (ČZU), budou hlavními protagonisty Mezinárodní studentské férové party, která se uskuteční 4. prosince v 17.30 v prostorách Fakulty tropického zemědělství (Kamýcká 129, Praha Suchdol). Akce je součástí kampaně podporující vyhlášení ČZU za „Fair Trade vysokou školu“.
27.11.2013 19:17 |

podobné články

Počasí bude chladné a deštivé. Pražany z deprese dostane kus dortu

 
Poslední dubnový pracovní týden od 25. až do 30. dubna bude podle slov meteoroložky Dagmar Honsové ve znamení chladného severního proudění a bude tak připomínat spíše začátek března. Nejvyšší denní teploty se v průměru budou pohybovat do 12 stupňů Celsia a občas zaprší, deštníky budou potřeba. Při velké oblačnosti a dešti Pražané budou mít chuť spíše na pravou českou kuchyni a deprese z chladného počasí zaženou sladkým.
24.04.2016 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Honsová (700 článků)

Řádná porce letní srandy

 
Jelikož léto je za humny a my už se chystáme na dovolené, skočíme rovnou po hlavě do prosluněné pohody. Jestli se na léto těšíte stejně jako my, tak si prohlédněte tyto fotky. Vlastně už si letních veder tak trochu užíváme, možná vám tedy přijdou povědomé.
28.05.2012 05:35 |

podobné články

Profesor Pirk varuje: Změny počasí nahrávají infarktům!

 
Po nekonečně dlouhé a studené zimě se zdá, že skočíme rovnou do letního počasí. Jarní mezidobí se zřejmě nedostaví a to může být pro lidský organismus pěkný šok. Minimálně si můžeme »uhnat si« nějaké to nachlazení nebo chřipku, v horším případě nás může skolit infarkt.
11.04.2013 11:50 |

podobné články

Po víkendu se oteplí až o 21 °C, vločky vystřídají dešťové kapky

 
Dnes v noci bude rtuť teploměru klesat hluboko pod nulu. Ale už během soboty k nám začne od jihozápadu proudit teplejší vzduch. Díky tomu z minusových hodnot skočíme rovnou na sedm stupňů nad nulu.
22.01.2016 18:50 |

podobné články

Jaro plné překvapení

 
O tom, že po zimě přijde jaro a pak léto, nikdo nepochybuje. Nikdy však nevíme, navzdory statistikám, pranostikám a úředně stanovenému okamžiku, kdy to bude a s jakou razancí. Jestli ze zimních kabátů a bund skočíme rovnou do letních šatů a šortek, nebo jestli bude příležitost nosit také lehké pláště a saka nebo tenké bundy. Nebo jestli po dvou týdnech jara nastoupí horké a suché léto. Přesto musí návrháři a designéři připravit jarní a letní kolekci, abyste to nejisté období prožili s radostí a naplno. I proto jsme do vláken našich textilií doplnili filtr proti agresívnímu slunečnímu svitu.
13.04.2016 12:00 |

podobné články

3 věci, které vašemu vzhledu zbytečne přidávají léta

 
Ačkoli se snažíte líčit podle nejnovějších trendů, působíte unaveným dojmem a co víc – vaše okolí vám hádá více let, nežli kolik vám ve skutečnosti je. Ptáte se sama sebe, kde je chyba a co děláte špatně, že i přes veškerou snahu působíte starší, což žádná žena nechce. Možná chybujete v líčení a sázíte na prvky, které vám zbytečně přidávají léta – a v tom bude zakopaný pes. Líčení k ženám neodmyslitelně patří. Make-up nám umožňuje zamaskovat nedostatky a dodat si sebevědomí. Každá z nás chce být krásná a na své okolí působit přitažlivě. Jenže ne vždy se nám to daří. Proč? Někdy zkrátka děláme chybičky, které nám přidávají léta a jsou tak viníkem toho, že na naše okolí působíme starší. A to přece nechceme, ne? Chyby v líčení, které vám přidávají léta Líčíte se? A líčíte se správně? Možná sledujete nejnovější trendy v líčení, se kterými se snažíte udržet krok. Mnohdy si myslíme, že jsou dané prvky a fígle pro nás ty pravé, ale ne vždy je tomu tak. Nemusíte se přestat líčit, jestliže vám make-up pomáhá cítit se lépe a přitažlivěji, pak si jen dejte pozor na přešlapy, které vám přidávají léta a to úplně zbytečně. Postačí, pokud se širokým obloukem vyhnete následujícím třem prohřeškům. Umíte kouzlit s řasenkou? První chybou v líčení, o které se v dnešním článku zmíníme, je řasenka – spíše její špatné použití. Ne všem ženám příroda do vínku nadělila krásné a husté řasy, které by nepotřebovaly zvýraznit, není se proto čemu divit, že drtivá většina z nás zkrátka po řasence sáhnout musí. Jenže pokud si s řasenkou pohrajete špatně, pak si uškodíte. A v čem je tedy chyba? Pokud si řasenku nanesete na dolní řasy – tady platí, že méně je více. Nepřehánějte to, jinak se dolní řasy slepí a váš pohled bude... Čtěte více Příspěvek 3 věci, které vašemu vzhledu zbytečne přidávají léta pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
08.01.2017 08:45 |

podobné články

Začátek astronomického podzimu doprovodí návrat babího léta

 
Začátek letošního astronomického podzimu doprovodí podle meteorologů po deštivých dnech návrat babího léta a podle mykologů možná ještě překvapení pro houbaře. Podzimní rovnodennost nastane v pátek 23. září v 10:04 středoevropského času, kdy Slunce vstoupí do znamení Vah. Noci se budou až do zimního slunovratu stále prodlužovat a dny naopak krátit. Letní čas Evropa opustí v neděli 30. října.
20.09.2011 12:55 |

podobné články

Dana Syrová: Donátoři podporují festival

 
Jarní gala Strun podzimu se odehraje ve čtvrtek na pražském Žofíně. Představí se na něm americký jazzový zpěvák Gregory Porter. Výtěžek z prodeje vstupenek je určen na podporu a rozvoj mezinárodního hudebního festivalu Struny podzimu. O tom hovoří Dana Syrová, výkonná ředitelka Strun podzimu.
13.03.2013 11:50 |

podobné články

To je krása: Nádherná Eliška Bučková ukázala dokonalé tělo v plavkách a v náručí svalnatých borců!

 
Česká Miss Eliška Bučková  (23) předvedla za chladného podzimu dokonalé tělíčko a luxusní silikonová ňadra v sexy bílých plavečkách. A aby toho nebylo málo, obklopila se pořádnými svalnatými fešáky. Co na to řekne její snoubenec Vašek Noid Bárta  (31) ? Tihle svalouši asi jeho kamarádi nebudou.
23.10.2012 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Bučková (996 článků) , Václav Bárta (1138 článků)

7 nehorázných lží, kterými vás před volbami krmí politici

 
Jste pro nás ti nejdůležitější a vaše blaho nám bude zákonem! Tak bezostyšně nás oblbují politici před volbami. A skutek utek. Pokaždé! Proč jim na to ale volby co volby skočíme?
26.07.2009 06:40 |

podobné články

Agáta Hanychová ukázala bradavky, aby zamaskovala svoje špeky!

 
A to si myslí, že jí na to skočíme?
09.09.2009 03:25 |

podobné články

Miran Jireš: Rakovina mi rozežrala kosti

 
„Manželka mi řekla: Pojď, skočíme spolu z balkonu. Teprve pak mi došlo, jak moc chci žít.“ Kdyby se udeřil do hlavy, lebka by se mu rozpadla na padrť. Téměř všechny kosti v těle mu totiž „rozežral“ mnohočetný myelom, vzácná forma rakoviny krve. Mirana Jireše (65) z Prahy dohnala nevyléčitelná nemoc až k myšlenkám na sebevraždu. Ty ale nakonec zapudil a rakovině, s níž žije už šestým rokem, se postavil čelem.
08.02.2010 00:45 |

podobné články

Bulvár jde po Kristýně Kočí. Sympatická dáma, brání ji Uzel

 
Kdy na to skočíme? Hlásá titulek bulvárního deníku Blesk, kde jsou popisovány praktiky poslankyně Kristýny Kočí, kterak chtěla získat politický vliv hlavně přes postel. Odkazuje na nahrávku z kavárny v centru Prahy, kde se Kočí rozpovídala kromě připravovaného puče na stranu Věci veřejné a roli ODS v něm i o intimnostech. Mediálnímu expertovi Petru Žantovskému takové chování bulváru připadá normální. S pověstí sexuální dračice se stala v předchozí úřednické vládě Jana Fischera šéfkou ministerstva spravedlnosti i Daniela Kovářová.
16.04.2011 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Fischer (1743 článků) , Daniela Kovářová (197 článků) , Kristýna Kočí (698 článků) , Petra Buzková (51 článků)

Zpěvačka Věra Bílá vyhrožuje: Dejte mi prachy, nebo skočím pod vlak!

 
Vážná finanční situace dohnala romskou zpěvačku Věru Bílou  (57) do kouta. Žena, které ještě před pár lety ležela celá Evropa u nohou, a vydělávala statisíce, jež však později nastrkala do „výherních“ automatů, nemá nárok na důchod a živoří. Teď dokonce už veřejně varuje, že jestli nedostane peníze od podle ní bohatších lidí, ukončí život svůj i svého manžela. „Dejte mi hned nějaké prachy, nebo se chytneme s Fandou za ruce a skočíme pod vlak,“ řekla v úterý rozrušená Věra Bílá.
22.03.2012 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Věra Bílá (128 článků)

Fleischer (SPR-RSČ): Skočíme na špek zase miliardáři s prázdnou stranou a populistickými sliby?

 
Sytý hladovému nevěří, se říká a je to pravda. Bohužel zatím je to jen poučka – pořekadlo, které ale nikdo z voličů nevidí a neslyší. Změní se to, nebo si budeme volit prázdné strany vedené ziskuchtivými miliardáři?
31.12.2016 18:05 |

podobné články

Babí léto dorazí, říká meteoroložka. Začátek astronomického podzimu však proprší

 
Začátek astronomického podzimu proprší. V týdnu se ale počasí zlepší a lidé, kteří plánují prodloužený víkend, se podle Dagmar Honsové mohou těšit na příchod babího léta. Začátek října potom bude podle výhledu ČHMÚ spíše průměrný a po krátkém oteplení by nás měl čekat chladný druhý týden v říjnu.
23.09.2017 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Honsová (700 článků)