Článek

Z panství o 52 místnostech zbankrotovaného rappera 50 Centa postaví sanatorium

 
Tak tohle asi 50 Cent nečekal... Konečně totiž našel kupce pro svůj obrovský dům v Connecticutu, ale všech vymožeností, které zde čtyřicetiletý rapper nechal postavit a instalovat, nejspíš časem budou využívat převážně senioři...
05.03.2016 18:15 |

podobné články

Podobné články

Havlova poslední hra se bude jmenovat Sanatorium

 
Exprezident Václav Havel (74) je při chuti. Pokud bude mít čas a klid na soustředění, napíše prý ještě jednu divadelní hru. Děj už si sumíruje v hlavě, ale nechce ho prozradit. Pochlubil se ale aspoň názvem – jeho poslední dílo se má jmenovat Sanatorium.
06.03.2011 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4480 článků)

Hororové sanatorium: Léčil se v něm Adolf Hitler!

 
Rozpadlé zdi, oprýskané stěny, ponurá atmosféra a místnosti jako vystřižené z hororu… Tak vypadá zchátralé sanatorium v německém Beelitz Heilstättenu, ve kterém si v roce 1916 léčil Adolf Hitler (†56) poranění nohy.
13.09.2015 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Hitler (595 článků)

OBRAZEM: Jak vypadají herci seriálu Panství Downton v 21. století

 
Oblíbený seriál Panství Downton se odehrává za vlády krále Jiřího V. a začíná zprávou o ztroskotání Titaniku v roce 1912. Zachycuje příběhy členů šlechtické rodiny Crawleyových a jejich služebnictva. Podívejte, jak vypadají herci britské televizní minisérie, jejíž fanouškem je i princ William, v "civilu". Další články k tématu: Princ William je od narození syna fanouškem seriálu Panství Downton
14.09.2009 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Lily Allen (188 článků)

Beckhamovi shánějí vlastní „panství Downton“

 
Úspěšný seriál Panství Downton působí také na mnohé celebrity. Důkazem jsou manželé Beckhamovi, kteří sice vlastní v centru Londýna luxusní rezidenci za miliardu korun, ale zároveň touží po venkovském klidu v anglické přírodě. A tak si shánějí sídlo, které by bylo podobné právě panství Downton. Bývalý fotbalista David Beckham by si na něm rád nejen zahrál tenis a zaplaval si v bazénu, ale také zarybařil ve vlastním rybníku.
22.07.2016 09:05 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (992 článků)

Chystá se film Panství Downton. Vrátí se i milovaná Maggie Smith?

 
Před rokem herečka Maggie Smith prohlásila, že je ráda za konec seriálu Panství Downton. „Jsem ráda, že to skončilo, opravdu jsem. V době, kdy jsme skončili, jí (Violet) muselo být tak 110. Nemohlo to neustále pokračovat a jít dál, to už by nedávalo smysl,“ uvedla v říjnu 2015. Ale letos přes tato tvrzení znova kývla na roli Violet Crawley. V celovečerním filmu Panství Downton.
21.09.2016 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Maggie Smith (14 článků)

50 Cent na novém albu ventiluje nezkrotnou touhu vyhrát

 
Animal Ambition s podtitulem An Untamed Desire To Win; tak zní název nové desky rappera 50 Centa, jež vychází na přelomu května a června. Fanoušci na ni čekali pět let.
05.06.2014 16:05 |

podobné články

Co víc chtěl? Tuhle exotickou krásku i jejich syna opustil známý rapper

 
Jestli někdo skutečně ví, jak nosit jednodílné plavky, je to rozhodně Daphne Joy. Osmadvacetiletá původem filipínská modelka, která si občas odskočí k filmu nebo zavrtět se do nějakého videoklipu, je bývalou partnerkou rappera 50 Centa. Ten ji ovšem pustil k vodě dřív, než se stačil narodit jejich syn.
20.10.2015 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Daphne Joy (9 článků)

Chci kamery ve volebních místnostech, řekl Putin v přímém přenosu

 
Ruský premiér Vladimir Putin dnes navrhl instalovat při březnových prezidentských volbách kamery, které budou nepřetržitě na internet přenášet dění ve všech volebních místnostech. To podle něj zajistí, že legitimita hlasování nebude moci být zpochybněna.
15.12.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2727 článků)

V množírně žilo ve 3 místnostech 170 psů a koček: Tady se mohlo narodit i vaše štěně

 
Skutečně šokující a neuvěřitelně odpudivé fotografie ze zátahu policie na množitele se nyní šíří sociálními sítěmi. Manželé z Dobrcze ve středním Polsku „chovali“ ve třech místnostech svého domu 170 psů a koček. Zanedbaná, hladová a špinavá zvířata – takový pohled se naskytl zachráncům nevinných zvířat. Podobně to může vypadat i v původním domově vašeho domácího mazlíčka…
08.02.2017 16:00 |

podobné články

Další zářez pro kontroverzního rappera Řezníka: Ze Slavíků se odhlásil Michal David

 
Nepamatujeme, kdy by českým hudebním průmyslem hýbal tak neskutečný skandál, jakým je vyřazení "kontroverzního rappera Řezníka":http://www.extra.cz/tema/reznik-1 z ankety Hvězda internetu. Martin Pohl měl vyhrát hlasování, ale na poslední chvíli se jej pořadatelé rozhodli diskvalifikovat, odůvodnili to tím, "že jeho tvorba je nevhodná a násilná":http://www.extra.cz/skandal-kolem-rappera-reznika-k-jeho-tvorbe-se-vyjadruji-nejen-umelci-ale-i-advokati-a-psychologove. Pohl tak přišel nejen o symbolickou cenu, ale i o tu opravdovou, sto tisíc korun totiž není málo.
01.12.2013 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1211 článků) , Martin Pohl (42 článků)

"Drž hubu, ty svině, do kouta lehni..." Známá advokátka dává trestní oznámení na rappera, kterého vyhodili z Českého slavíka

 
Videoklip rappera Řezníka, který rozčeřil hladinu české populární scény hlavně po vyřazení ze soutěže Mattoni Český slavík, zhlédlo více než půl milionu diváků. V mnoha vzbudil odpor, vyvolal různé názory, jiné donutil k zamyšlení, kam až sahá svoboda. A advokátka Klára Samková se rozhodla podat na rappera trestní oznámení.
04.12.2013 09:40 |

podobné články

NHL brání přesunu Coyotes do Kanady, práva chce sama

 
NHL usiluje o koupi zbankrotovaného Phoenixu
26.08.2009 10:15 |

podobné články

Paroubek: Nic nechápou a z ničeho se nepoučili

 
Evropští lídři na skončené schůzi Evropské rady podali opravdu „vynikající“ výkon. Pozvali si „starostu“ východního Aleppa, což byla osobní iniciativa politicky zcela zbankrotovaného francouzského prezidenta Hollanda.
17.12.2016 10:10 |

podobné články

Dědička rodu Walderode se domohla části panství

 
Nárok na vrácení části po válce konfiskovaného panství Hrubý Rohozec přiznal Okresní soud v Jablonci Johanně Kammerlanderové, manželce zesnulého Karla Des Fours Walderode. Rozhodl o tom na sklonku minulého roku.
08.02.2011 05:35 |

podobné články

Maggie Smithová skončí v Panství Downton. Je mi přes sto let, říká

 
Maggie Smithová (80) oznámila, že dotočí šestou sérii Panství Downton a její kariéra hraběnky z Granthamu tím skončí. Britská hvězda míní, že skončí i celý seriál, protože podle ní už není moc co vyprávět. Kdyby se tvůrci ale rozhodli pro další řadu, její postava Violet Crawleyové tam nejspíš nebude.
09.02.2011 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Meryl Streep (169 článků) , Margaret Thatcher (129 článků)

Petra Ecclestone rekonstruovala své panství za 1,6 miliardy. Nebylo předtím dost luxusní?

 
Miliardářská dcera šéfa Formule 1 Bernieho Ecclestonea Petra si loni koupila nejdražší nemovitost ve Spojených státech, která dříve patřila slavnému režisérovi Aaronu Spellingovi a jeho ženě. Rozsáhlé a luxusem překypující panství o rozloze 6 hektarů v lukrativní lokalitě Holmby Hills v Los Angeles, jež Petra koupila v přepočtu za 1,6 miliardy korun, jí však nesedlo po všech stránkách.
26.02.2012 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Aaron Spelling (19 článků) , Bernie Ecclestone (105 článků)

Řecká televize vystřihla gaye ze slavného britského seriálu Panství Downton

 
Řecká státní televize vystřihla polibek gayů z britského seriálu Downton Abbey (Panství Downton). Překvapení diváci o tom hned začali diskutovat na internetu.
18.10.2012 10:30 |

podobné články

Nová DVD: Amazing Spider-Man, Panství Downton 1+2, Malý velký muž a Excalibur

 
Ve čtvrtém pokračování se Doba ledová jmenuje Země v pohybu. Spider-Mana hraje v jeho nové podobě Andrew Garfield. Na 2 DVD vychází 17 epizod seriálu Panství Downton. Skvělý výkon podal v legendárním filmu Malý velký muž Dustin Hoffman. Další klasiku představuje Excalibur režiséra Johna Boormana.
06.11.2012 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Dustin Hoffman (52 článků) , John Boorman (1 článek) , Andrew Garfield (18 článků)

Hvězda seriálu Panství Downton Maggie Smith šokovala: Neviděla jsem ani jeden díl

 
Britský seriál Panství Downton (Downton Abbey) si po celém světě získal milióny nadšených diváků a velmi příznivé ohlasy zazněly i z odborného světa. O to více překvapuje, že povedené dílo neviděla jedna z jeho největších hvězd.
24.02.2013 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Maggie Smith (14 článků)