Článek

Z ODS je prý zastaralá a zastydlá parta. S kritikou uprchlíků nevystačí

 
Komentátor Martin Fendrych na serveru Aktuálně.cz zhodnotil víkendový kongres občanských demokratů. A bohužel pro Petra Fialu a jeho spolustraníky to není hodnocení právě příznivé. ODS nabízí zastaralé recepty v měnící se době. Správně sice brojí proti Babišovi, jenže by musela dělat mnohem více, aby mohla zase vyhrávat volby, na což se možná ODS třese.
18.01.2016 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1341 článků)
Podobné články

Donald Trump sepsul NATO. Je to prý zastaralá organizace

 
NATO je zastaralá instituce, za jejíž udržování USA platí příliš mnoho, řekl v rozhovoru pro deník New York Times uchazeč o kandidaturu na amerického prezidenta z republikánské strany Donald Trump. Informoval o tom server Prvnizpravy.cz.
27.03.2016 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3859 článků)

Zastydlá puberta? Podívejte, co předváděla se svým obličejem Jennifer Lawrence

 
Nejrušnějším místem s nejvyšší koncentrací celebrit bylo v sobotu večer losangeleské Shrine Auditorium, kde se konal jubilejní dvacátý ročník Screen Actors Guild Awards (SAG). Jak už bývá poslední dobou zvykem, jednou z oceněných se stala i mladinká herečka Jennifer Lawrence (23), jež sklízí od loňska jeden úspěch za druhým. Její doprovodné grimasy však stojí za pozornost možná ještě víc než skutečnost, že si doma může k Oscarovi, dvěma Zlatým glóbům a mnoha dalším cenám vystavit další kousek.
21.01.2014 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lawrence (259 článků)

Písničkář Hutka pro PL: Alexandrovci? Trapná parta zpívajících vojáků. Vondráčková a Bílá budou zpívat tomu, kdo jim zaplatí. I Karel Gott, ten mocný a velký český kýč

 
ROZHOVOR Alexandrovci jsou trapná parta zpívajících vojáků, to není umělecké těleso, ale propagandistické těleso dříve Sovětského svazu a nyní Ruska, říká po nedávném koncertním vystoupení ruského souboru v ČR písničkář a účastník třetího protikomunistického odboje Jaroslav Hutka. Silnou kritikou nešetřil vůči těm českým umělcům, kteří s Alexandrovci vystupovali na pódiu, tedy například Helena Vondráčková či Lucie Bílá. A stejně tak kriticky komentoval i slova Karla Gotta týkající se dění kolem vystoupení Alexandrovců.
19.10.2015 18:41 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2257 článků) , Karel Gott (4710 článků) , Helena Vondráčková (933 článků) , Jaroslav Hutka (47 článků) , Lucie Vondráčková (1136 článků)

Kritikou Rusnokovy vlády se řadíme mezi ODS a TOP 09, opřel se Škromach do Sobotky

 
Předseda soc. dem. Bohuslav Sobotka si svou kritikou vlády Jiřího Rusnoka a jejích podporovatelů ve vlastní straně vysloužil ostrou reakci místopředsedy ČSSD Zdeňka Škromacha. Podle něj jde o odvádění špinavé práce za ODS a TOP 09.
01.08.2013 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9488 článků) , Jiří Rusnok (1844 článků)

Místopředseda zelených zaútočil na Chovance a ODS. Kvůli uprchlíkům

 
ROZHOVOR Podle místopředsedy Strany zelených Michala Berga je ministru Chovancovi i opoziční ODS společné opakovaně odmítat všechny evropské návrhy týkající se migrace a nikdy nepřijít s vlastním. Odpovědný politik si ale podle Berga s pouhým „NE“ nevystačí a je to velké riziko do budoucna, Evropa totiž nemusí být solidární, až se dostaneme do potíží my.
07.04.2016 17:15 |

podobné články

Jachtaři z parlamentu a lobbisté: Toskánská parta! Už jsou od koryt pryč!

 
Přesně před třemi lety přinesl deník Aha! exkluzivní informace a fotky dokazující, že se v malém městečku Monte Argentario v italském Toskánsku prohání na jachtách a sluní na terasách luxusních vil parta prominentů včetně expremiéra Mirka Topolánka (56, ODS), tehdejšího generálního ředitele ČEZ Martina Romana (42) či exministra dopravy Aleše Řebíčka (45, ODS). A náš objev rozpoutal aféru, která doslova zatřásla českou politikou!
30.07.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2160 článků) , Martin Roman (285 článků) , Aleš Řebíček (94 článků)

Mirek Topolánek: Toskánská parta má další jméno!

 
Věrohodně svou dovolenou v Itálii, kde šéf ODS prý náhodně natrefil na lobbisty a podnikatele, Mirek Topolánek zatím nevysvětlil. Důkazy, že za jeho sledováním stála ČSSD, předkládat nehodlá. A aby toho nebylo málo, toskánská parta se podle tvrzení serveru Tyden.cz rozrostla o šéfa ústecké Spolchemie Martina Procházku.
03.08.2009 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Procházka (27 článků) , Mirek Topolánek (2160 článků) , Martin Procházka (27 článků)

Klaus není sám. S kritikou důchodů souhlasí i Filip: Mají nás za hlupáky

 
Prezident Václav Klaus zkritizoval vládní důchodovou reformu. Částečný souhlas s jeho kritikou vyjádřili opoziční politici a návrh nemá ani stoprocentní zastání v ODS.
04.03.2011 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9100 článků)

Lessy s Nečasovou kritikou zásadně nesouhlasí

 
Policejní prezident Petr Lessy nesouhlasí s kritikou premiéra Petra Nečase (ODS), který prohlásil, že Lessy nakročil v posledních dvou týdnech jemně za hranu politizace. Odpovídal jsem pouze na dotazy Výboru pro bezpečnost Poslanecké sněmovny, uvedl Lessy v úterý v rozhovoru pro Českou televizi.
17.07.2012 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Lessy (875 článků) , Petr Nečas (9268 článků) , Petr Lessy (799 článků)

Česko v EU odmítne povinné přijímání syrských uprchlíků

 
Česká vláda se na evropské úrovni postaví proti závazným kvótám, které by členským státům stanovily, kolik syrských uprchlíků musí přijmout. V pondělí to oznámil ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD), podle něhož není Česko připraveno na možný příliv tisíců uprchlíků. Kapacita uprchlických táborů v ČR je kolem 700 míst. Uvažované referendum o přijetí uprchlíků se nyní neuskuteční.
01.12.2014 16:57 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1391 článků)

Němečtí politici přiznávají, kolik vlastně může jejich země přijmout uprchlíků

 
Pro trvalé přerozdělování uprchlíků mezi jednotlivé země EU se vyslovili dva přední němečtí sociálnědemokratičtí politici v komentáři, který zveřejnily dnešní Lidové noviny. Německý vicekancléř a předseda SPD Sigmar Gabriel a německý ministr zahraničí Frank-Walter Steinmeier také přiznávají, že Německo nezvládne přijímat každý rok více než milion uprchlíků, a proto je kromě zavedení trvalého přerozdělování uprchlíků mezi evropské země nutné příliv migrantů do Evropy omezit.
16.10.2015 10:11 |

podobné články

Hejtman Netolický: Pobytové zařízení v Králíkách nikdo nechce

 
Počátkem letošního roku by nikdo nevěřil, že se jeho hlavním tématem stane takzvaná uprchlická krize a směřování nelegálních uprchlíků balkánskou cestou přes státy střední Evropy do Německa nebo Skandinávie. Přestože Česká republika využila všechny možnosti a vyjádřila prostřednictvím předních vládních činitelů nesouhlas s realokací uprchlíků dle stanovených kvót, byla přehlasována a musela začít řešit otázku umístění uprchlíků na svém území, byť legálních uprchlíků v souladu s mezinárodním právem.
27.11.2015 19:26 |

podobné články

„Zvete do Evropy půl milionu uprchlíků.“ Orbán nařkl Merkelovou z utajené dohody

 
Německo prý plánuje přesun půl milionu syrských uprchlíků z utečeneckých středisek v Turecku přímo do Evropy. Legálně. „Tajnou“ dohodu prý uzavřel Berlín s Ankarou ještě před evropsko-tureckým summitem, který proběhl v listopadu. Evropská unie existenci tajné dohody ale odmítá, se statisíci uprchlíků se prý od začátku počítalo.
04.12.2015 05:05 |

podobné články

Textař Horáček rýpal do Zemana: S takovou angličtinou, jako má on, ve světě nevystačíte

 
Český spisovatel, novinář, textař či producent Michal Horáček na sociální síti znovu zkritizoval prezidenta Miloše Zemana a spolu s ním i jeho předchůdce Václava Klause, když poukázal na to, že by se lidé měli učit angličtinu. Rozhodně si prý ale nevystačí s jazykovou znalostí na úrovni vědomostí Miloše Zemana či Václava Klause.
04.04.2013 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horáček (767 článků) , Václav Klaus (9100 článků) , Miloš Zeman (20962 článků) , Václav Český (440 článků) , Václav Horáček (63 článků)

Pane Hollande, paní Merkelová, to jste to dopracovali. Slavný americký konzervativec roztrhal dosavadní politiku vůči islamistům

 
Americký konzervativec a bývalý spolupracovník prezidenta Reagana Patrick. J. Buchanan kritizuje přístup Evropanů v boji proti radikálnímu islámu. Domnívá se, že je Evropa přímo paralyzována a její politici si prý s označováním všech kritiků přistěhovalecké politiky za rasisty a fašisty dlouho nevystačí.
09.01.2015 11:22 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Holland (1 článek)

Svinská lež, dezinformační incest. Petr Žantovský podrobně rozebral, jak média vytvořila kauzu Babišovách nahrávek. Novinářská parta se prý už zcela utrhla ze řetězu

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Dění kolem vicepremiéra Andreje Babiše potvrdilo, že většině novinářů nejde o to probírat záležitosti do detailů, aby si čtenář, divák nebo posluchač mohli udělat vlastní úsudek, ale o to, aby občan převzal názor, který mu vnucují. Při ohlédnutí za uplynulým týdnem v médiích upozorňuje Petr Žantovský na to, jak politická parta kolem Respektu a Economie zůstává stranou pozornosti, komu mohou sloužit zveřejněné nahrávky rozhovorů šéfa hnutí ANO, ale i dezinformační incest, který není ničím jiným než svinskou politickou lží.
13.05.2017 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13079 článků)

Svinská lež, dezinformační incest. Petr Žantovský podrobně rozebral, jak média vytvořila kauzu Babišových nahrávek. Novinářská parta se prý už zcela utrhla ze řetězu

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Dění kolem vicepremiéra Andreje Babiše potvrdilo, že většině novinářů nejde o to probírat záležitosti do detailů, aby si čtenář, divák nebo posluchač mohli udělat vlastní úsudek, ale o to, aby občan převzal názor, který mu vnucují. Při ohlédnutí za uplynulým týdnem v médiích upozorňuje Petr Žantovský na to, jak politická parta kolem Respektu a Economie zůstává stranou pozornosti, komu mohou sloužit zveřejněné nahrávky rozhovorů šéfa hnutí ANO, ale i dezinformační incest, který není ničím jiným než svinskou politickou lží.
13.05.2017 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13079 článků)

Když nezprovozníme letouny CASA, budeme létat antonovy, říká Vondra

 
Pokud se výrobci transportních letadel CASA nepodaří do konce listopadu odstranit jejich nedostatky, mohla by česká armada začít používat zastaralá letadla An-26. Uvedl to ministr obrany Alexandr Vondra (ODS).
19.10.2011 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1132 článků)

Je potřeba zjednodušit český trestní řád, myslí si šéf žalobců Zeman

 
Český trestní řád podle nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana potřebuje zjednodušit. Také podle ministra spravedlnosti Pavla Blažka (ODS) je norma zastaralá a potřebovala by revizi. Blažek a Zeman to řekli v pondělí po brněnské schůzce se slovenským ministrem spravedlnosti Tomášem Borcem. Informuje ČTK.
15.10.2012 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Blažek (551 článků) , Tomáš Blažek (22 článků)