Článek

Z Lenky Kořínkové je šedesátnice: Takhle v mládí zářila před kamerou pozdější bohémka s pekelným vkusem

 
Když se pestrobarevná umělkyně ohlédne za svou minulostí, má určitě na co vzpomínat. Právě dnes šedesátiletá Lenka Kořínková má za sebou slušně rozjetou hereckou kariéru, hudební ambice, emigraci do Austrálie, období věnované dietám i boj s alkoholem, kvůli němuž skončila ve škarpě.
02.03.2016 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Kořínková (67 článků)
Podobné články

Jde ve stopách Lenky Kořínkové? Další pestrobarevná herečka skončila ve škarpě, je v tom ale nevinně

 
Při pohledu na záběry z nejnovějšího dílu Přístavu si nelze nevybavit legendární alkoholový dýchánek Lenky Kořínkové, která se u silnice rozhodla splynout s přírodou. Kateřina Kaira Hrachovcová  (41) se do podobné situace dostala kvůli scénáři, který jí nařizoval adrenalinovou akci.
24.03.2016 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Kořínková (67 článků) , Kateřina Hrachovcová (202 článků)

Podvod Kořínkové ve VIP PROSTŘENU: Dezert si nechala upéct!

 
Na večeři u rýpalky Lenky Kořínkové byli všichni zvědaví. S čím se předvede hostitelka, která kvůli zálibě v dělené stravě odmítala pokrmy druhých?
18.07.2012 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Kořínková (67 článků)

Podvod Kořínkové ve VIP PROSTŘENU: Dezert si nechala upéct! +VIDEO

 
Na večeři u rýpalky Lenky Kořínkové byli všichni zvědaví. S čím se předvede hostitelka, která kvůli zálibě v dělené stravě odmítala pokrmy druhých?
18.07.2012 10:41 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Kořínková (67 článků)

Nápady Jiřího Drahoše smrdí sírou a pekelným ohněm. Horáčkovy blafy, Topolánkova minulost. A nové vládě Jan Schneider doporučuje: Nebát se a nekrást

 
ROZHOVOR „Přestaňme volat po semknutosti a jednotě, rozmanitost k demokracii patří,“ říká bezpečnostní analytik, bývalý zpravodajec BIS, spolupracovník Lidových novin a chartista Jan Schneider. Drahoš prý těžko může na Hrad přinést slušnost, když některé jeho výmysly smrdí sírou a ohněm pekelným umělé snahy o sjednocování všeho a všech. Pokud jde o priority nové české vlády, hlavním heslem by dle Schneidera mělo být „nebát se a nekrást“.
04.01.2018 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Drahoš (982 článků)

Minové pole módy z ulice: Podívejte se na 6 žen s pekelným vkusem!

 
Módní policie ulice slaví půl roku! Najezdili jsme stovky kilometrů a natočili desítky modelů – za 6 měsíců jsme vybrali 6 NEJhorších modelů, které komentuje Františka Čížková. Podívejte se!
01.04.2015 05:50 |

podobné články

Spasitel Bednář: Plzně se nebojím, je jako Bohemka

 
Útočník pražské Sparty Roman Bednář se před šlágrem s Plzní rivala nebojí. Dle něj není lepší než Bohemka.
11.08.2013 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Roman Bednář (44 článků)

Poznali byste ji vůbec? Takhle v 15 letech před kamerou začínala pozdější sexbomba Kateřina Brožová

 
Kateřina Brožová  (47) si i pár let před padesátkou udržuje punc nestárnoucí blonďaté sexbomby. Vizuálně jako by se od dob svých nejslavnějších rolí v seriálech Život na zámku a Pojišťovna štěstí ani moc nezměnila. Tušíte ale, jaké byly její začátky před kamerou?
31.05.2015 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Brožová (454 článků)

Šedesátnice Jana Paulová: Uvědomuji si, že jsem zranitelnější

 
Janu Paulovou lidé znají jako věčně usměvavou komičku, jejíž postavy působí až naivně. V reálném životě čerstvá šedesátnice vyhledává extrémy. Leze po horách, sama cestuje po Dálném východě a před lety koncertovala s bigbítovou kapelou. V rozhovoru pro týdeník 5+2 prozradila, proč nesnáší večírky.
16.05.2015 00:51 |

podobné články

Osobnosti: Jana Paulová (120 článků)

Zírejte, jakou má šedesátnice Lenka Filipová figuru. Vypadá jako třicítka!

 
Zpěvačka Lenka Filipová bude za chvíli šedesátnice, ale na setkání interpretů k show to je náš hit všechny překvapila. Filipová má figuru, kterou by jí záviděly mnohem mladší ženy a bez obav ji předvedla v těsných džínách.
30.09.2011 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Filipová (123 článků)

Neuvěřitelné: Šedesátnice Lenka Filipová má figuru jako třicítka

 
Zpěvačka Lenka Filipová bude za chvíli šedesátnice, ale na setkání interpretů k show To byl náš hit všechny překvapila. Filipová má figuru, kterou by jí záviděly mnohem mladší ženy a bez obav ji předvedla v těsných džínách.
30.09.2011 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Filipová (123 článků)

Kaliforňanka zažalovala Kirstie Alley, její dieta prý nefunguje

 
Kirstie Alley bude muset dokazovat u soudu, co jí skutečně pomohlo zhubnout. Žena z Kalifornie totiž tvrdí, že to nebyl dietní program Organic Liaison, který za tučný honorář podporuje v reklamě. Sama po něm nezhubla a viní herečku ze lži a klamavé reklamy. Další články k tématu: Prestonové trvalo shazování po porodu 8 měsíců, pomohla Kirstie Alley Hledám hlubokou lásku a ne sex, říká zhublá Kristie Alley Šedesátnice Kirstie Alley v New Yorku zazářila coby modelka Šedesátnice Alley vypadá mnohem líp než mladší exmodelka Dickinsonová Štíhlá Kirstie Alley vypadá mladší, ale ruce prozradily její stáří Nevyhrála jsem, ale jsem poloviční, říká Alley po taneční soutěži
24.07.2012 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Kirstie Alley (100 článků)

Kirstie Alley svou dietou klame zákazníky, rozhodl soud

 
Kaliforňanka Marina Abramyanová zažalovala herečku Kirstie Alley za to, že její dieta nefunguje. Získala finanční vyrovnání a soud rozhodl i o tom, že obal na dietě klame zákazníky. Další články k tématu: Kaliforňanka zažalovala Kirstie Alley, její dieta prý nefunguje Prestonové trvalo shazování po porodu 8 měsíců, pomohla Kirstie Alley Štíhlá Kirstie Alley vypadá mladší, ale ruce prozradily její stáří Hledám hlubokou lásku a ne sex, říká zhublá Kirstie Alley Šedesátnice Kirstie Alley v New Yorku zazářila coby modelka Šedesátnice Alley vypadá mnohem líp než mladší exmodelka Dickinsonová Nevyhrála jsem, ale jsem poloviční, říká Alley po taneční soutěži
20.06.2013 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Kirstie Alley (100 článků)

Nevkusná Nosková, zaber! Na tvoje místo se dere tahle sexy kočička!

 
Otřesným vkusem proslulá zpěvačka Míša Nosková (26) by se možná měla začít bát o svůj flek. Na místa (nejen) muzikálových pěnic si brousí zuby další neméně talentované dívky s o poznání větším vkusem. Jednou z nich je třeba následující dáma.
04.11.2009 17:00 |

podobné články

Tajemství Lenky Kořínkové: Trpěla bulimií! Trápila se kvůli vlastnímu otci!

 
Již ve středu se ve speciálním díle VIP Prostřeno! představí Lenka Holas Kořínková (56) se svou dělenou stravou. Tou je doslova proslulá a vydala o ní nespočet knih. Jenže nikdo netuší, že Lenku k této dietě přivedlo její celoživotní trauma, které začalo filmem Holky z porcelánu.
17.07.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Kořínková (67 článků)

VIP PROSTŘENO: Nenávist mezi Heidi Janků a Lenkou Kořínkovou!

 
Večeře u trapnomága Richarda Nedvěda je pro hosty velkou neznámou. Budou jeho kouzla stačit na dusnou atmosféru? Heidi Janků už má připomínek Lenky Kořínkové plné zuby a rozhodně nebude mlčet...
19.07.2012 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Heidi Janků (478 článků) , Lenka Kořínková (67 článků) , Richard Nedvěd (23 článků)

Kořínková je na mizině a bez chlapa: Zničily ji Holky z porcelánu

 
Mladá štíhlá blondýnka s bujným poprsím se do povědomí diváků zapsala rolí Marušky ve filmu Juraje Herze Holky z porcelánu natočenou v roce 1974. I když to byla Lenky Holas Kořínkové (56) teprve druhá role, z povědomí diváků jí už nikdo nikdy nevymaže. Na tuto roli nikdy nevzpomínala v dobrém.
19.07.2012 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Juraj Herz (158 článků) , Lenka Kořínková (67 článků)

Nenávist ve VIP Prostřeno! Heidi už nemůže Kořínkovou ani cítit

 
Dusná atmosféra, vyhrocené vztahy. Věčné připomínky a nemístné poznámky dietářky Lenky Kořínkové jindy klidnou zěvačku Heidi Janků vytočily. Od plic jí řekla, co si o ní myslí. A nebrala si "servítky".
20.07.2012 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Heidi Janků (478 článků) , Lenka Kořínková (67 článků)

Další gastronomický výstřelek dietářky Noskové: Do čeho se pustila po hladovce?

 
Asi žádná osobnost včetně Lenky Kořínkové a Daniela Hůlky neexperimentuje s dietami a trendy ve stravování tak jako Míša Nosková  (31) . Co se týká jídla, tak je zpěvačka velkou kaskadérkou. Míša držela snad všechny existující diety a neváhá držet hladovky. V současnosti podlehla kultu syrové stravy.
19.04.2014 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Kořínková (67 článků)

Tyto fotky by nejraději vymazala ze světa: Připomeňte si legendární alkoholový dýchánek Lenky Kořínkové

 
Na kontě má desítky filmových rolí, knihy o zdravém stravování, ale také spoustu vypitého alkoholu, který ji přivedl na dno. Lenka Kořínková (58) už má naštěstí svá nejhorší léta za sebou, ale snímky dokazující její úpadek jsou pro ni stále varováním.
23.07.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Kořínková (67 článků)