Z bláta do sněhu a zpět: Recenze Sébastien Loeb Rally Evo

Závody rallye vždy patřily ke specifickým závodním videohrám, v nichž hráči prověřili své schopnosti v terénu. Jízda na asfaltu, v bahně, na poušti nebo ve sněhu vždy vyžadovala odlišný přístup. Své o tom ví nejlíp Sébastien Loeb, devítinásobný mistr světa, který se konečně dočkal vlastní videohry. Ta ho sice oslavuje jako boha za volantem, ale k nebeským kvalitám má daleko.
10.02.2016 20:45 |

Osobnosti: Sébastien Loeb (73 článků)

Rallye Acropolis – další double Citroënu

Božská rally, jak organizátoři přezdívají Rally Acropolis, aneb řecký díl v mistrovství světa WRC, byl svědkem skvělého výsledku pro Citroën Total World Rally Team. Sébastien Loeb/Daniel Elena a Mikko Hirvonen/Jarmo Lehtinen, posádky francouzského týmu, totiž zaznamenaly jejich v pořadí třetí double sezony - po Mexiku a Argentině, kde také obě posádky skončily na prvním a druhém místě ve stejném pořadí. Sébastien Loeb a Citroën tudíž zvýšili náskok na čele World Championships, zatímco Mikko Hirvonen se přesunuje hned na druhé místo v pořadí pilotů.
30.05.2012 11:55 |

Osobnosti: Sébastien Loeb (73 článků) , Mikko Hirvonen (33 článků)

Citroen a fenomenální rally úspěch

Tým Citroën Total World Rally Team získal na závěr rally Francie svůj 8. titul v Poháru konstruktérů. Za výsledkem stojí výkonnost jeho obou posádek za volantem vozů DS3 WRC i celý tým Citroën Racing. Dvojice Sébastien Loeb a Daniel Elena současně získala svůj 9. titul v řadě v mistrovství světa v rally, což je v motoristickém sportu až neuvěřitelný výkon!
20.10.2012 09:40 |

Jordánskou rallye zahájil nejlépe Ogier. Loeb hloupě chyboval a ztrácí

Francouzský závodník Sébastien Ogier zvládl nejrychleji páteční etapu Jordánské rally. S více než půlminutovou ztrátou je druhý jeho kolega z týmu Citroën Sébastien Loeb.
15.04.2011 19:00 |

Osobnosti: Sébastien Loeb (73 článků) , Sébastien Ogier (25 článků)

Citroën bude v závěru Rally Akropolis usilovat o šesté letošní vítězství v řadě

Francouzští jezdci Sébastien Loeb a Sébastien Ogier budou v nedělní závěreční třetí etapě Rally Akropolis usilovat o šesté letošní vítězství týmu Citroën v řadě.
19.06.2011 10:30 |

Do Finské rally nejlépe vstoupil Francouz Loeb

Francouzský závodník Sébastien Loeb vyhrál úvodní rychlostní zkoušku Finské rally, která je devátýám podnikem mistrovství světa.
30.07.2009 21:10 |

Loeb: Do F1 se už asi nedostanu, teď chci ale vyhrát Britskou rally

Pětinásobný mistr světa v rally Sebastien Loeb se obává, že závod F1 už si asi nikdy nevyzkouší.
22.10.2009 12:10 |

Francouz Loeb vede i po druhé etapě Bulharské rally

Francouz Sébastien Loeb s vozem Citroën C4 WRC udržel v sobotní druhé etapě vedení v Bulharské rally, která je sedmým podnikem mistrovství světa v automobilových soutěžích.
10.07.2010 18:05 |

Nezastavitelný fenomén Loeb vyhrál i Katalánskou rally

Již jistý mistr světa Sébastien Loeb z Francie se stal vítězem Katalánské rally.
24.10.2010 15:20 |

Páteční etapu Rally Sardinie vyhrál Francouz Loeb

Francouzský závodník Sébastien Loeb zvládl nejrychleji páteční etapu Rally Sardinie, která se jede jako pátý podnik mistrovství světa.
06.05.2011 19:50 |

Finskou rally OVLÁDL Francouz Loeb, Prokop byl dvanáctý

Francouzský pilot Sebastien Loeb vyhrál podruhé v kariéře Finskou rally.
30.07.2011 20:25 |

Rally Monte Carlo vede po třetím dnu Francouz Loeb

Mistr světa Sébastien Loeb s vozem Citröen je i po třetím dnu na čele Rally Monte Carlo, která je úvodním podnikem mistrovství světa WRC.
20.01.2012 16:40 |

Rally Monte Carlo vede i po čtvrtém dnu Loeb a je blízko triumfu

Mistr světa Sébastien Loeb s vozem Citröen je i po čtvrtém dnu v čele Rally Monte Carlo, která je úvodním podnikem mistrovství světa WRC.
21.01.2012 22:10 |

Loeb vyhrál Rally Nový Zéland a slaví pátý triumf v sezoně

Francouzský jezdec Sébastien Loeb s vozem Citroën DS3 WRC vyhrál Rally Nový Zéland a triumfoval už v pátém závodu letošní sezony. Na druhé příčce skončil Loebův týmový kolega Mikko Hirvonen z Finska, třetí byl Nor Petter Solberg.
24.06.2012 11:40 |

Loeb podeváté mistrem světa!

Od pátečního rána vedli Sébastien Loeb a Daniel Elena na Rally Francie, aby si v neděli odpoledne dojeli ve Štrasburku pro osmé vítězství sezony a v pořadí už 75. triumf kariéry. Tento výsledek značí jediné - devátý titul mistra světa v řadě! A že také Mikko Hirvonen a Jarmo Lehtinen stanuli na stupních vítězů, přidali body potřebné k dalšímu světovému titulu, tentokráte pro Citroën v Poháru konstruktérů. Citroën Total World Rally Team tak docílil celkově osmou světovou korunku.
08.10.2012 09:35 |

WRC: Další double Citroënu

Od pátku až do nedělního finále vydržel tandem Citroën Total World Rally Team na prvních dvou místech Rally Argentina. Sébastien Loeb a Daniel Elena stvrdili jejich 7. triumf na této jihoamerické rally v řadě a 70. vítězství v kariéře ve WRC, když vyhráli před týmovými kolegy Mikko Hirvonenem a Jarmo Lehtinenenem.
04.05.2012 00:00 |

Citroen WRC před Rally Nový Zéland

První polovinu sezony 2012 završí mistrovství světa FIA WRC u protinožců na Brother Rally Nový Zéland. Vedoucí v pořadí světového šampionátu pilotů i Poháru konstruktérů, Sébastien Loeb - Daniel Elena a Citroën Total World Rally Team udělají vše pro to, aby jejich daleká cesta byla úspěšná. Druzí v celkovém pořadí, Mikko Hirvonen a Jarmo Lehtinen, budou na Novém Zélandu obhajovat své pozice.
21.06.2012 09:25 |

Evo je vrah? Bolívie bojuje s nejhorším suchem za čtvrt století

"Voda je život, Evo je vrah". Tento nápis se objevil na transparentu jedné z mnoha demonstrací, které se v posledních dnech staly každodenní součástí života velkých bolívijských měst. Nejchudší stát v Jižní Americe totiž sužuje nejhorší sucho za posledních 25 let a "Evo", tedy bolivijský prezident Evo Morales, se zatím marně potýká s jeho následky.
29.11.2016 10:40 |

Osobnosti: Evo Morales (6 článků)

Rally Argentina vyhrál Loeb, Prokop obsadil čtvrtou příčku

Rally Argentina, čtvrtý podnik mistrovství světa WRC vyhrál francouzský pilot Sebastian Loeb s vozem Citroen DS3 a slaví jubilejní 70. vítězství v rally.
29.04.2012 21:30 |

Koči a Zámečník startují na Rally Acropolis

Juniorská posádka týmu Styllex motorsport Martin Koči - Lukáš Zámečník poprvé startují na World Rally Championship při řecké rally. S číslem 65 na vozidle Citroën C2 R2 MAX se postaví na start Rally Acropolis 2012 – The Rally of Gods. Celkem je čeká 22 rychlostních zkoušek o celkové délce 411,38 km.
25.05.2012 09:55 |