Článek
Podobné články

Slavný bezdomovec z videa, kde mu mění život, je zpátky na dně! Už zase chlastá a byl nedávno i zatčen!

 
"Pamatujete si na video":http://www.extra.cz/jak-je-snadne-zachranit-zivot-sledujte-promenu-bezdomovce-v-byznysmena-pomohlo-mu-to-dat-si-zivot-dokupy, ve kterém se rozhodli změnit "bezdomovce":http://www.extra.cz/tema/bezdomovec v byznysmena v dobře padnoucím obleku, aby si konečně našel práci? Bylo to ke Dni veteránů, a jelikož James Wolf patřil mezi veterány americké armády, vybrali na proměnu právě jeho.
22.11.2013 09:57 |

podobné články

Nigerijského byznysmena zabil sex s pěti manželkami

 
Polygamie nemusí být zase taková výhra. Nigerijského byznysmena dokonce přivedla do hrobu. Po sexu s pěti manželkami zemřel vyčerpáním.
25.07.2012 17:50 |

podobné články

Hit internetu: Přeměna bezdomovce na elegána

 
Časosběrný záznam přeměny zarostlého amerického bezdomovce a válečného veterána Jima Wolfa v upraveného elegána se stal internetovým hitem. Video na serveru YouTube již zhlédlo na 14 milionů diváků. Akce byla součástí kampaně, která má za cíl upozornit na problémy lidí bez domova.
15.11.2013 11:21 |

podobné články

Program Ford Army pomohl prvnímu těžce postiženému válečnému veteránovi

 
Před několika dny proběhlo v Pardubicích ve společnosti AUTO IN slavnostní předání speciálně upraveného vozu rodině těžce postiženého válečného veterána rotmistra Josefa Bělohlávka, který se po autonehodě během výkonu služby potýká s trvalými následky svého zranění. Předání upraveného vozu se zúčastnil plukovník gšt. Eduard Stehlík, ředitel odboru pro válečné veterány a vojáci 43. výsadkového praporu v Chrudimi.
22.10.2016 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Josef Stehlík (19 článků)

Změna je život! VIDEO, jak se nuzný bezdomovec změnil v dokonalého gentlemana

 
Neuvěřitelné video viděly už miliony lidí! Dokonalá proměna bezdomovce v byznysmena velmi zaujala. Podívejte se, jak jednoduše si lze dát život dohromady.
11.11.2013 15:51 |

podobné články

Jak je snadné zachránit život: Sledujte proměnu bezdomovce v byznysmena, pomohlo mu to dát si život dokupy

 
Den veteránů je celosvětově dnem dobré vůle a lidé se snaží pomoct těm, kteří mají ten život trochu těžší. Nejde jen o ty, kdo mají trauma z bojů, ale i ty, kteří se po návratu nějak neuměli začlenit do běžného života.
08.11.2013 11:51 |

podobné články

Za surovou vraždu bezdomovce půjde muž na 16 let za mříže

 
Za surovou vraždu bezdomovce v Bělé pod Bezdězem si spolupachatel Petr Borč odpyká 16 let ve vězení. Jeho dovolání odmítl Nejvyšší soud (NS). Dvojice útočníků bezdomovce po předchozí hádce brutálně zbila a pobodala. Borč mu prý navíc uřízl ucho. Rozhodnutí NS se týká pouze Borče, nikoli komplice Jana Švejdy, jenž dostal třináctiletý trest.
23.07.2013 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Švejda (2 články)

Vysokoškolák se pokusil zabít dva bezdomovce: Lituji, že přežili!

 
Chtěl, aby trpěli. Čtyřiadvacetiletý Jan M. obžalovaný z pokusu o vraždu dvou bezdomovců přiznal soudu, že chtěl tyto muže mučit. Lituje toho, že přežili. Fyzicky prý napadl i další bezdomovce. Vysokoškolský student zdůraznil, že si vybíral „bezdomovce s velkým B“, což jsou podle něj ti, kteří si na lidi bez domova „jenom hrají“ a ve skutečnosti chodí na brigády a mají značkové věci.
16.03.2015 11:35 |

podobné články

Matfyzák, který toužil vraždit bezdomovce: Dostal od soudu sedmnáct let

 
Loni v dubnu a červnu se pokusil zabít dva bezdomovce. To, co prohlásil u soudu, bylo ovšem několikanásobně děsivější, než kdokoliv asi čekal. Litoval, že dva bezbranné muže nezabil. Uvedl, že chtěl bezdomovce i mučit, a dodal, že na svobodě by vše zopakoval.
24.03.2015 14:30 |

podobné články

Další útok na bezdomovce: Jednomu v Ostravě někdo tyčí rozbil hlavu

 
Teprve čtyřiadvacetiletému bezdomovci z Ostravy neznámý pachatel minulý pátek rozbil hlavu tyčí. Jedná se už o druhý brutální útok na bezdomovce během jednoho týdne. Předešlé pondělí dva nezletilí kluci utýrali bezdomovce na autobusovém nádraží v Pardubicích.
12.08.2015 12:20 |

podobné články

Mladý muž zabil bezdomovce kvůli penězům: Odsedí si 17 let

 
Na 17 let poslal do vězení českobudějovický soud Andreje M. za loňskou vraždu bezdomovce v Jindřichově Hradci. Čtyřiadvacetiletý obžalovaný umírajícího muže okradl přibližně o 5 000 korun. Vražda se stala v objektu bývalého nákladového nádraží a policisté tělo bezdomovce objevili po dvou týdnech. Rozsudek není pravomocný. Státní zástupce i obhajoba se nevyjádřili, zda se odvolají.
13.02.2017 10:45 |

podobné články

Boj o střechu nad hlavou v Berlíně: Uprchlíci „vyhazují“ bezdomovce

 
Bezdomovci jedné berlínské ubytovny budou muset asi vyklidit prostory, aby udělali místo uprchlíkům. Důvod je jednoduchý – úřad, který se stará o uprchlíky, platí provozovateli dvojnásobek toho, co jiný německý úřad platí za místní bezdomovce. Za lidi bez domova nyní bojuje radní, který tvrdí, že mnozí provozovatelé ubytovacích prostor vidí v uprchlické krizi vynikající příležitost, jak se obohatit.
04.02.2016 19:35 |

podobné články

Superproměna! Z bezdomovce udělali fešáka

 
Na ulici strávil 25 let a lidi svým zjevem spíše odpuzoval. Aby ne, když Španěl Jose Antonio (55) vypadal jako zarostlý vagabund. Teď si ho ale vzali do parády v jednom kadeřnickém salonu a ze dne na den mu změnili život. Proměnili ho totiž v pohledného muže, za kterým se nejedna žena otočí!
18.03.2017 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Aby Jose (1 článek)

Tenhle zubožený pejsek byl ponechán na ulici, aby zemřel. Neuvěříte, co se stalo potom!

 
Jenom kost a kůže s infekcí. Tak vypadal "pes":http://www.extra.cz/tema/pes, kterého našel Sean McCormack v ulicích "Thajska":http://www.extra.cz/tema/thajsko. Jenom tak ležel a vypadal, že je připraven "zemřít":http://www.extra.cz/tema/pravo-zemrit. Sean McCormack si ale řekl, že to jen tak nenechá.
18.03.2014 15:30 |

podobné články

Podívejte se, jak vypadal Al Bunda na začátku natáčení seriálu Ženatý se závazky! Poznáte ho vůbec?

 
Herec Ed O'Neill ze seriálů Ženatý se závazky nebo Taková moderní rodinka oslavil své jednasedmdesáté narozeniny. Vzpomenete si ještě na to, jak vypadal jako mladý švihák?
13.04.2017 09:00 |

podobné články

Britové se skládají na laskavého bezdomovce. Po teroru pomáhal raněným dětem

 
Jako hrdinu Britové oslavují bezdomovce, který po útoku v Manchesteru pomáhal zachraňovat raněné. Na muže lidé uspořádali sbírku a místní fotbalový magnát mu dokonce nabídl ubytování a peníze do začátku, aby se mohl postavit na vlastní nohy.
24.05.2017 20:35 |

podobné články

Nepoučitelní stylisté: Z náctileté Farné udělali úču z kabaretu!

 
Kde udělali stylisté Superstar chybu? Týden co týden na Ewě Farné zkoušejí různé hokusy pokusy s oblečením. Bohužel ani jednou se dosud netrefili. Tentokrát z teprve devátenáctileté Ewy udělali přísnou učitelku, která by mohla hrát hlavní roli v kabaretním vystoupení.
26.05.2013 21:35 |

podobné články

Proč kluci v Pardubicích umučili muže (55)? Prý proto, že v Česku žijeme v blahobytu!

 
Dva kluci mladší 18 let v Pardubicích bestiálně umučili muže (55). Proč to udělali? Nad tím se nyní zamýšlí široká veřejnost. 99 % lidí si myslí, že to udělali z nudy, protože jsou to grázlové bez špetky lidství. Pak se ale také objevují názory, že to udělali, protože Češi žijí v blahobytu a mají se moc dobře.
12.08.2015 18:46 |

podobné články

Neuvěříte, co si na sebe zase oblékli Mareš s Hezuckým!

 
To, že se Leoš Mareš a Patrik Hezucký neberou až tak vážně, jsme si už zvykli, protože to dokazují každé ráno v Ranní show. Neuvěříte, co ale udělali tentokrát. Pro novou kampaň Evropy 2 se nechali vyfotit pouze v tělo odhalujících hábitech. Schválně, koho vám Patrik Hezucký připomíná?
01.11.2016 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2963 článků) , Patrik Hezucký (182 článků)