Článek

Z Bentley za 5 milionů s nápisy "Smrt fízlům" je vrak: Exšéfovi jihočeského podsvětí po letech vrátili zabavené auto, chce se soudit

 
Tři roky se mu prý smáli, teď se směje on. Bývalý král jihočeského podsvětí Tomáš Bartyzal (47) má totiž zpět své luxusní bentley polepené hanlivými nápisy, které mu policie před 3 roky zabavila. O vrácení vozu rozhodl soud.
18.09.2016 16:35 |

podobné články

Podobné články

PŘEJU SI SMRT FÍZLŮM! Takto si vyzdobil luxusní bentley podnikatel z Budějovic

 
Hodně netradičně si "vyzdobil" své luxusní auto invalidní podnikatel Tomáš B. Prý projevil jen svůj názor. Na autě má nápisy mířící proti policie a přeje i "smrt fízlům". Na kapotě pak má dokonce podobiznu Adolfa Hitlera a Usámy bin Ládina.
20.08.2013 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Hitler (664 článků) , Usáma bin Ládin (321 článků)

Bentley za 4 miliony, jeho majitel vyzývá: »Smrt fízlům«!

 
Jezdí si v luxusním černém bentley s nápisem »Smrt fízlům« a  »Polibte mi prdel«, ale české policii to nevadí!
09.05.2011 12:10 |

podobné články

Invalida s bentley s nápisem "SMRT FÍZLŮM": Desetkrát znásilnil kamarádku, tvrdí policie

 
Českobudějovický invalidní důchodce Tomáš B. (44), který dráždil policisty a veřejnost v luxusním bentley s nápisem „Smrt fízlům“, skončil za mřížemi. Policie ho viní z vydírání, nebezpečného vyhrožování, znásilnění a dalších trestných činů.
09.09.2013 18:15 |

podobné články

Invalidní důchodce z Budějovic: Jezdí v luxusním bentley s nápisem "SMRT FÍZLŮM"

 
Má svůj názor a sdělil ho světu. Už pár týdnů křižuje České Budějovice v luxusním bentley podnikatel Tomáš B. (44) a šokuje sprostými nápisy na adresu »fízlů«. „Ty nápisy z kapoty nesundám,“ řekl Blesku.
19.08.2013 06:35 |

podobné články

Bentley EXP 9 F na novém videu

 
Záměrně sem dávám na dnešek tohle nové video s konceptem super-SUV od Bentley, který byl představen v Ženevě a podle ohlasů většiny motoristických fanoušků jde o ošklivé auto se špatnými proporcemi. Já si nemůžu pomoci, ale Bentley je už dnes opravdu třeba brát jako luxusní Volkswagen a nechápu tedy, kde se bere tolik té senzace. SUV od Bentley je rozhodně přijatelnější než SUV od Lamborghini nebo od Aston Martinu. Říkejte si co chcete, ale podívejte se nejprve na Continental, Flying Spur a na Mulsane a pokud se vám tato tři auta od Bentley líbí, pak se vám snad nemůže EXP 9 F až tak ošklivit....
07.07.2012 13:15 |

podobné články

Invalidní majitel auta s nápisem SMRT FÍZLŮM je za mřížemi! Prý desetkrát ZNÁSILNIL známou

 
Nedávno vyvolal rozruch svým luxusním bentley s nápisem "Smrt fízlům" a dalšími hesly namířenými proti policii. Ta teď invalidního podnikatele Tomáše B. viní z vydírání, znásilnění, nebezpečného vyhrožování a dalších trestných činů. Svou známou prý znásilnil hned desetkrát!
09.09.2013 19:20 |

podobné články

Invalida ověšený zlatem sedí za mřížemi: Nápis SMRT FÍZLŮM má i na domě!

 
Invalidní důchodce Tomáš B. (44) ještě nedávno brázdil ulice krajského města v luxusním bouráku Bentley s nápisem »smrt fízlům.« Muže zákona provokoval sprostými nadávkami a veřejnost bohatstvím. Teď sedí v cele a hrozí mu až 8 let za mřížemi. Blesk však zjistil, že pobuřující nápis zdobí i jeho domov...
16.09.2013 06:15 |

podobné články

Bentley Continental GT Speed – je to nejrychlejší Bentley historie?

 
První generace Continentalu GT Speed měla výkon 610 koní a později přišlo ještě ostřejší auto s výkonem 621 koní a označením Supersports. Bentley však dnes vydalo oficiální informace k novému Conti Speed a média vystavují titulky o nejrychlejším Bentley všech dob. Podle mě jde o pitomost, protože Supersports zrychlilo na stovku pod 4 vteřiny a maximální rychlost je totožná.
20.06.2012 14:50 |

podobné články

Kontroverzní podnikatel z jihu Čech nemá na právníka: Psal Smrt fízlům! Teď je (prý) bez peněz!

 
Bývalý šéf jihočeského podsvětí, kontroverzní podnikatel Tomáš Bartyzal zchudl zřejmě tak, že ani nemá na právníka. Přitom ještě před rokem chodil ověšený zlatem, jezdil v bentley a žil v luxusu.
23.07.2014 07:30 |

podobné články

Auto plné sprosťáren: Víme, kdo s ním jezdí!

 
Aha! odhalilo, kdo jezdí s autem plným sprosťáren, o němž jsme včera informovali. Bentley za čtyři miliony s nápisy »Smrt fízlům« a »Polibte mi prdel« patří známému budějovickému podnikateli Tomáši B. (42).
10.05.2011 12:10 |

podobné články

David Beckham si pořídil nový Bentley za 4,7 milionu

 
Fotbalista David Beckham opět rozšiřuje svůj vozový park. Tentokráte si pořídil nový vůz značky Bentley, který ho v přepočtu přišel na 4,7 milionu korun. V novém šedém voze Bentley Continental Supersport spatřili hvězdu týmu LA Galaxy prohánět se ulicemi Los Angeles. Tento model se přitom prodává pouze v USA a to od letošního září.
30.11.2009 08:35 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (1018 článků)

Nový showroom Bentley v srdci Prahy

 
Bentley posiluje svou pozici na středoevropském trhu otevřením zastoupení Bentley Praha, které je součástí sítě Porsche Inter Auto CZ. Nové prodejní a servisní místo leží v srdci hlavního města ČR. Moderní showroom nabízí profesionální prodejní a poprodejní služby.
28.06.2012 00:45 |

podobné články

Nový Bentley - pro nejlepší klientelu

 
Luxusní vozy Bentley budou mít nový nejlepší model. Jmenuje se Mulsanne, ale všichni mu říkají Grand Bentley.
21.08.2009 14:05 |

podobné články

Znak Bentley ohrožuje chodce, firma stahuje auta z amerického trhu

 
Britský výrobce luxusních vozů značky Bentley, společnost Bentley Motors, začal stahovat z amerického trhu 569 automobilů.
23.09.2010 12:50 |

podobné články

Naučte se driftovat s Bentley !

 
Bentley Motors pořádá každý rok na zamrzlých jezerech ve Finsku řidičské kurzy pro majitele Continentalů. Conti GT je samozřejmě pohodlný a těžký Grand Tourer a má tedy opravdu daleko k ideálnímu sportovnímu stroji. Zároveň tu ale jde o pohon všech kol a obrovský výkon pod kapotou - ať už tam je W12 nebo V8. Kurzy jsou velmi lákavé hlavně proto, protože vedoucím instruktorem hvězda rally - čtyřnásobný šampion WRC a moderní Bentley Boy, Juha Kankkunen. Právě on je pro tuto pozici ideální a je považován za jednoho z největších odborníků pokud jde o rychlou jízdu na sněhu a ledu. Minulý rok Juha překonal rekord, když se speciálním Conti GT jel na ledovém podkladu rychlostí 330 km/h.
01.11.2012 18:25 |

podobné články

Nález! Vrak lodi ze 17. století je téměř vcelku

 
Výzkumný tým společnosti Deep See Productions objevil u ostrova Öland v jižním Švédsku lodní vrak, o němž je přesvědčen, že jde o tolik hledané trosky válečného plavidla ze 17. století. Dřevěný vrak v délce 25 metrů je podle výzkumníků pozůstatkem legendárního admirálského plavidla Svärdet, které šlo ke dnu při námořní bitvě z roku 1676, v níž dánsko-nizozemská flotila porazila švédské loďstvo.
16.11.2011 18:20 |

podobné články

Vrak autobusu na Smíchově zmizel. Odvezl ho majitel, přelstil úřady

 
Vrak autobusu, který přes půl roku blokoval autobusové nádraží v Praze na Smíchově, zmizel. Není to ale tak úplně zásluhou úřadů, které situaci dlouhé měsíce jen přihlížely. Vrak si podle všeho odvezl sám majitel. Údajná porucha brzd najednou nebyla problém.
08.11.2013 13:56 |

podobné články

Archeologové objevili 500 let starý vrak lodi z výpravy Vasca da Gamy

 
Námořní archeologové zřejmě objevili nejstarší vrak lodi z věku zámořských objevů. Jde o vrak lodi Esmeralda, která byla v roce 1502 součástí druhé výpravy objevitele Vasca da Gamy do Indie. 
18.03.2016 14:35 |

podobné články

Zloději ukradli zabavené auto přímo z policejního areálu!

 
Neobyčejná drzost zlodějů a ostuda policie! Jinak nelze charakterizovat skutečnost, že mužům zákona přímo z jejich areálu v Lounech ukradli zloději zabavené auto. Tuto krádež nyní policisté vyšetřují.
15.09.2010 23:45 |

podobné články