Článek

Yemiho dechberoucí vystoupení v Tváři: Nečekaná zpráva ze zákulisí!

 
Celou dobu se tanečník Yemi skrýval v zákulisí a pomáhal soutěžícím s choreografií. Připravoval za týden osm vystoupení, což je opravdu velmi náročné. Ale spolu se svým týmem to zvládl bravurně. V sobotu poprvé sám vystupoval na pódiu jako Will Smith z hollywoodského trháku Men in Black. Jak mu to šlo?
13.06.2016 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Will Smith (119 článků) , Will Smith (119 článků)
Podobné články

Gott u tanečníka Yemiho: chce se sedřít z kůže

 
Karel Gott se nechal zlákat nápadem tanečníka Yemiho A.D., aby se zdokonalil v pohybu a bere u něj hodiny tance. Fyzičku má na svá léta skvělou, hned při prvním tréninku totiž vydržel na sále Yemiho taneční školy v centru Prahy celé tři hodiny.
01.03.2010 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4651 článků)

Gay Yemi A. D.: "České holky jsou málo sexy!"

 
Homosexuální orientace tanečníka Yemiho A. D. (27) je již nějakou dobu známá. Přesto z profesionálního hlediska často hodnotí ženy a k těm českým je zcela nekompromisní. České tanečnice podle Yemiho postrádají sexappeal.
22.05.2009 05:25 |

podobné články

Yemiho české tanečnice moc nepřitahují

 
Poměrně dlouhou dobu je známá homosexuální orientace známého tanečníka Yemiho. I to mu ale nebrání posuzovat přitažlivost českých tanečnic. Mohlo by se zdát, že jeho hodnocení budou plná pochopení a kompromisů. Opak je ale ...
27.05.2009 09:05 |

podobné články

Vyhrožoval Daře Rolins: Vydává se za Yemiho!

 
Muž, který vyhrožuje porotkyni Česko Slovenské SuperStar Daře Rolins (36), se schovává za tanečníka Yemiho. Podle informací Blesku policisté již přišli na to, jakým způsobem se neznámý, který Daře sprostě nadává, dostal k jejímu číslu.
08.10.2009 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2198 článků)

Yemiho partner: „Pokoušíme se otěhotnět!"

 
Uvolněná atmosféra a dobrá nálada na svatbě tanečníka Yemiho A.D. (29) a jeho přítele způsobily, že na sebe nový registrovaný pár prozradil i své nejtajnější přání a komplikace s tím spojené.
26.07.2010 08:00 |

podobné články

Partner tanečníka Yemiho spával se ženami!

 
Novomanžel a registrovaný partner tanečníka Yemiho (29) Jaromír Smetana (28) se přiznal, že dříve chodil se ženami a nebylo jich málo. Jako „ta pravá" se ale ukázal až známý choreograf.
27.07.2010 08:05 |

podobné články

Mladičká Bagárová svůdně olizovala čokoládu a jahody se šlehačkou

 
Zpěvačka a finalistka soutěže Česko Slovenská SuperStar Monika Bagárová (16) se ukázala jako jediná spolehlivá celebritka, která nepodrazila tanečníka a moderátora Yemiho A.D. (29). Jeho taneční škola v centru Prahy totiž slavila své první narozeniny a na Yemiho se vykašlal jak zpěvák Sámer Issa (25), tak modelka Simona Krainová (38)!
28.02.2011 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (615 článků) , Simona Krainová (1893 článků) , Monika Bagárová (379 článků)

Na svatbu odmítl Yemiho otec přijít. Nyní zpěváka jeho tatínek konečně veřejně podpořil

 
Yemi A.D. má za sebou fantastický den, neboť pokřtil své zbrusu nové album Equals. Na křtu v klubu Mecca nechyběli jeho přátelé a kamarádi, manžel Vladimír, maminka a dokonce zde zavítal i Yemiho otec Yomi Abayomi Akinyemi, který je původně z Nigérie.
15.09.2013 07:00 |

podobné články

Už jste viděli blonďatého černocha? Náš známý tanečník prohrál sázku a takhle to dopadlo

 
Tanečníka Yemiho A.D. jsme v Česku už dlouho nepotkali. Žije totiž se svým registrovaným partnerem v Los Angeles. Jsou svoji už přes tři roky, a když jsme teď Yemiho viděli, říkali jsme si, zda už ze soužití nezešedivěl.
19.09.2014 06:00 |

podobné články

Jak odstranit chloupky na tváři?

 
Jak odstranit chloupky na tváři? Jestliže řešíte tuhle otázku a trápíte se pro rostoucí ochlupení v obličeji, pak jste tu správně. V dnešním článku vám poradíme, jak se chloupků zbavit. Ochlupení v obličeji není výsadou pouze mužů. I celá řada žen se trápí pro jemné i výraznější chloupky na tváři a je logické, že se snaží přijít na způsoby, jak se těchto chloupků zbavit. Jak odstranit chloupky na tváři? Společnost klade na úpravu žen a dívek poměrně vysoké nároky. Na rozdíl od mužů u nich neodpouští ochlupení a pohled na ženu s chlupatým podpažím nebo nohama je pro ně tabu. Dříve to bylo jinak, dnes bohužel musíme brát to, co je. Společně se v dnešním článku podíváme na metody, jak odstranit chloupky na tváři. Určitě si mezi našimi tipy vyberete ten nejpohodlnější. Bolestivě, ale účinně Prvním ze způsobů, kterým můžete ze svého obličeje chloupky poměrně účinně odstranit, je epilátor. Určitě tohohle šikovného pomocníka znáte a možná si s jeho pomocí holíte nohy. Chloupky vytrhává i s kořínky, ale musíme vás upozornit na to, že je to hodně bolestivé. Jednoduše a nepříjemně Další metoda odstranění ochlupení na tváři je použití klasické pinzety. Tu má doma snad každá žena či dívka a není proto problém po ní sáhnout kdykoli, kdy to budete potřebovat. Nevýhodou je samozřejmě určitá bolest a fakt, že vám to zabere poměrně dost času. Chemicky a levně Na trhu jsou k dostání nejrůznější gely či krémy, které jsou založené na chemické bázi a jejich úkolem je rozpustit chloupky. Použití je jednoduché – přípravek nanesete na požadované místo, necháte chvilku působit a poté setřete. Je to jednoduché, levné a především to nebolí. Příspěvek Jak odstranit chloupky na tváři? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
16.02.2017 13:40 |

podobné články

Nečekaná zpráva! Gott po rakovině: Musím na další operaci! Je životně důležitá!

 
V den, kdy dcera Karla Gotta (76) Charlotte slaví desáté narozeniny, vyděsila zpěvákovy fanoušky nečekaná zpráva! Mistr oznámil, že musí koncem příštího týdne podstoupit další operaci! Ta sice prý nemá nic společného s dřívějším nádorovým onemocněním, je ale životně důležitá.
30.04.2016 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4651 článků)

Komentář: Dechberoucí zpráva. Mareš a Faltýnová opět spolu! Proč tentokrát Petře nenaložíme?

 
Mám od šéfredaktora eXtra.cz Pavla Novotného zakázané dvě věci. Používat v titulcích slovo dechberoucí a od určité doby se jakkoliv vyjadřovat k osobě Leoše Mareše. Z toho logicky vyplývá, že si musíme povědět něco o DECHBEROUCÍM návratu Leoše k Petře.
27.03.2015 18:11 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2964 článků) , Pavel Novotný (517 článků) , Petra Faltýnová (698 článků)

Podívejte se na unikátní fotografie odlíčených modelek ze zákulisí přehlídky Victoria’s Secret

 
Pro tentokrát vám nepřinášíme dechberoucí fotografie nádherných modelek značky Victoria’s Secret  přímo z módního mola, ale necháme vás nahlédnout do zákulisí významné módní události. Pompézní přehlídka této značky se koná každý rok a pokaždé se jedná o úchvatnou podívanou, kde se dokonalí ‚andílci‘ svléknou do nejnovější kolekce svůdného spodního prádla. Letošní show se konala ve středu večer v New Yorku a jako vždy se bylo nač dívat.
10.11.2011 16:55 |

podobné články

Paroubek: Měl nejlepší léta před sebou, to je obzvlášť smutná zpráva. Věřil jsem v zázrak

 
Když z tohoto světa odejde člověk starý a po plně prožitém životě, je to důvod k zármutku. Když však vinou těžké nemoci odejde člověk, který mohl mít nejlepší léta ještě před sebou, jako tomu bylo u Stanislava Grosse, je to obzvlášť smutná zpráva. Nicméně pro přátele S. Grosse, s ohledem na jeho v posledních měsících stále se zhoršující zdraví, nebyla tato zpráva až tak nečekaná.
16.04.2015 17:31 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (719 článků)

Dechberoucí pohled do chřtánu kouřící sopky

 
Mexické úřady zveřejnily úterní záznam přeletu helikoptéry nad popel chrlící sopkou Popocatépetl. Dechberoucí záběry byly pořízeny za jasného dne a zachycují popel stoupající z kráteru až do výšky 1500 metrů.
28.06.2013 08:35 |

podobné články

Dechberoucí detektivka pokračuje, Džambulka prosí Rychtáře: Vysvoboď mě!

 
Dechberoucí detektivka a zvrácená lovestory pokračuje! Iveta Bartošová je stále v Itálii se svým samozvaným ochráncem Zdeňkem Macurou, který prchá před jejím (ex)přítelem Josefem Rychtářem. Má strach, že ho zbije, a proto hledá veřejné místo, kde by mu Džambulku předal.
10.07.2013 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6694 článků)

DECHBEROUCÍ VIDEO: Trojrozměrná projekce vám vyrazí dech

 
Tak takhle to vypadá, když se spojí robotické paže a digitální umění zvané videomapping s trojrozměrnou grafikou. Výsledkem je dechberoucí video, které dokáže naprosto ošálit váš zrak natolik, že uvěříte, že to skutečné.
27.09.2013 21:25 |

podobné články

DECHBEROUCÍ GALERIE: Světová města z ptačí perspektivy!

 
Podívejte se na úžasné fotografie světových měst, která byla vyfocena z ptačí perspektivy. Fotografie byly pořízeny v průběhu tří let po celém světě a jsou doslova dechberoucí. To musíte vidět!
20.12.2013 21:17 |

podobné články

EROTICKÉ JISKŘENÍ VE TVÁŘI: Ivana Jirešová startuje po všem, co se hýbe

 
Hudební show Tvoje tvář má známý hlas není jen o pěveckých výkonech a práci maskérů. V zákulisí to také pořádně jiskří. A nejen v zákulisí. Taková Iva Pazderková si v Tváři dokonce našla někoho na sex a další na tom pracují.
18.10.2016 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Jirešová (349 článků) , Iva Pazderková (244 článků)