Článek

Winter Survival 2016: Potřetí v řadě zvítězili vojáci z hranické brigády

 
Ve čtvrtek 28. ledna odpoledne je v Jeseníkách po všem. Čtyři dny tvrdého soupeření s nástrahami přírody, náročnými úkoly a se sebou samým mají účastníci armádního závodu Winter Survival 2016 za sebou. Po finálové etapě přední pozice na mistrovství obsazují české týmy, které následně oceňuje náčelník Generálního štábu AČR generálporučík Josef Bečvář.
30.01.2016 15:06 |

podobné články

Podobné články

Další ročník extrémního závodu Winter Survival se blíží

 
Fenomén Winter Survival se po roce opět vrací. Generální štáb AČR a Univerzita obrany připravují již 21. ročník mezinárodního Mistrovství Armády České republiky v zimním přírodním víceboji Winter Survival 2015, který se pojede ve dnech 26. až 30. ledna v Jeseníkách v Moravskoslezském kraji.
07.01.2015 11:57 |

podobné články

Extrémní klání Winter Survival už vzdala polovina vojáků

 
Extrémní armádní soutěž s názvem Winter Survival, která se tento týden koná v Jeseníkách, vyřadila již více než polovinu účastníků. Doplatili především na únavu i zdravotní problémy. Závod doprovází silný mráz, vojáci přespávali dvě noci pod širým nebem až při minus 20 stupních. Osmnáctý ročník závodu, považovaného v podmínkách české armády za nejnáročnější sportovní soutěž, pokračuje do čtvrtka.
01.02.2012 18:55 |

podobné články

Češi vyhráli nejdrsnější armádní závod Winter Survival

 
Vítězem letošního ročníku nejtěžší sportovní soutěže české armády Winter Survival, která se od neděle konala v jesenických horách, se stal tým 73. tankového praporu z Přáslavic na Olomoucku.
03.02.2011 18:25 |

podobné články

Armádní Winter Survival 2015 byl zahájen

 
Nástupem účastníků a zapálením ohně mistrovství bylo v pondělí 26. ledna na Ovčárně pod Pradědem v Jeseníkách zahájeno Mezinárodní mistrovství Armády České republiky v zimním přírodním víceboji Winter Survival 2015.
27.01.2015 13:47 |

podobné články

Do Uncharted 3 přibude nový co-op mód

 
Multiplayer Uncharted 3 brzy obohatí zbrusu nový herní mód “Co-op Shade Survival.” Vývojáři ze studia Naughty Dog sice zatím drží jazyk za zuby a nechtějí prozradit detaily, ale ze Shade Survival vydali první obrázek, který vypadá mnohoslibně - je tma, dva pánové hoří a Drake se kryje. Když název Shade Survival, tak něco jako přežívání ve stínech? Bude to tedy připomínat...
21.02.2012 11:50 |

podobné články

Nevídaná záchrana: Sondu z hranické propasti vyprostil policejní robot

 
Únavu a zároveň velkou radost v úterý prožívala skupina speleopotápěčů z organizace Hranický Kras. Z Hranické propasti na Přerovsku, která je nejhlubší sladkovodní zatopenou jeskyní na světě, vytáhli po osmi měsících uvíznutou sondu.
11.07.2017 19:10 |

podobné články

V Hranické propasti se zřítil člověk: Na místě zemřel

 
V Hranické propasti u Hranic na Přerovsku zemřel v sobotu člověk. Spadl z prudkého srázu a když se mu hasiči snažili pomoci, nalezli ho již bez známek života. ČTK to řekl jejich mluvčí Zdeněk Hošák. Na místo neštěstí letěl ještě vrtulník letecké záchranné služby, návštěvníkovi vyhledávaného turistického místa však již nebylo pomoci. Okolnosti tragédie se vyšetřují.
29.04.2018 08:30 |

podobné články

Výlet k Hranické propasti skončil tragédií: Turista uklouzl, zřítil se dolů a zemřel

 
Tento víkend má na svědomí jednu lidskou oběť. Turista si v sobotu vyrazil na výlet k Hranické propasti, ale živý se domů už nevrátil. Muž nad velkým srázem uklouzl a následně se zřítil domů. Přivolaní hasiči a záchranáři posléze nalezli už jen mrtvé tělo.
29.04.2018 11:05 |

podobné články

Brigády: Šance pro studenty i nezaměstnané

 
Brigády už zdaleka nejsou vhodné jen pro studenty. S tím, jak roste nezaměstnanost, si totiž čím dál tím víc firem najímá brigádníky místo stálých zaměstnanců. A o brigády je čím dál tím větší zájem i mezi nezaměstnanými.
18.05.2009 05:05 |

podobné články

V Jeseníkách se koná mistrovství Armády České republiky v zimním přírodním víceboji

 
Ve dnech 25. až 29. ledna 2016 se v Jeseníkách uskuteční 22. ročník mezinárodního mistrovství Armády České republiky v zimním přírodním víceboji Winter Survival 2016.
25.01.2016 09:46 |

podobné články

Vojáci jsou v druhé polovině nejtěžší etapy závodu v zimním přežití

 
Dvě mrazivé noci strávené v lese, třicet kilometrů na lyžích nebo pěšky, dráha s vojenskými dovednostmi, měřené sjezdy volným i upraveným terénem, překonání brodu na řece Opavě. To byly prubířské kameny úvodní části první etapy náročné armádní soutěže Winter Survival 2015, která se v těchto dnech koná v Jeseníkách.
28.01.2015 18:18 |

podobné články

Ubisoft vydá survival dobrodružství I Am Alive i na PC

 
Šestku uštědřila letos v březnu Lucka Jiříková X360 verzi postapokalyptické survival hry I Am Alive od Ubisoftu, která, pokud si dobře pamatujete, prošla v průběhu svého vývoje řadou změn. Snad i kvůli tomu, že I Am Alive obecně herní obec nijak zvlášť neuhranula, jsem ani nepočítal s tím, že by se s naznačovanou PC verzí Ubisoft vůbec chtěl zabývat. A počítal...
19.12.2010 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Jiříková (1 článek)

Vylepšená verze I Am Alive vyšla potichu na PC

 
Stylová survival hra, která na PC měla původně vyjít, se tam nakonec přeci jen dostane. Respektive dostala. Ubisoft docela potichu vydal I Am Alive i pro počítače. Žádné pompézní oznámení, jen jeden docela pěkný trailer. PC verze I Am Alive byla nejdřív zrušena, načež byla zrušena skoro celá hra. Nakonec se survival kousek dostal na konzole v první polovině letošního...
20.12.2010 14:45 |

podobné články

Pětiminutovka z Resident Evil: Revelations

 
Kolik, že zbývá dní do vydání Resident Evil: Revelations? Rychlý pohled o kalendáře ukazuje, že se fandové survival hororů už jen čtyřikrát vyspí a další zástup příšer vzešlých z T-viru (nebo jiného) už jim zaklepe na dveře. Revelations je hra důležitá nejenom pro fanoušky série Resident Evil, pro které představuje tolik vítaný návrat k „survival“ pojetí...
23.01.2012 11:55 |

podobné články

Vývojáři Two World ohlásili nový survival horor Sacrilegium

 
Se survival hororem jako žánrem se dnes ohání kdekdo, ale ne každý má na to naplnit to, co sebou tenhle termín nese. Ale když se blíže podíváme na právě ohlášený projekt Sacrilegium od polského studia Reality Pump, které má na svědomí třeba Two Worlds, nejde nezačít propadat naivní naději, že se na nás chystá nervydrásající záležitost. !--gallery-15016--Sacrilegium...
06.06.2012 23:10 |

podobné články

Oficiální písní letních olympijských her bude Survival od skupiny Muse

 
Skladba Survival (Přežití) od britské skupiny Muse bude oficiální písní letních olympijských her v Londýně. Skladba zazní nejen při slavnostním ceremoniálu, ale bude se také hrát před předáváním medailí.
09.07.2012 13:05 |

podobné články

Producent vám řekne, jak přežít ve světě ZombiU

 
Připravovaná survival akce ZombiU na WiiU se dočkala prvního ze série video deníčků, ve kterých nám budou vývojáři vysvětlovat jak hra vlastně funguje, proč vyjde zrovna pro WiiU a proč by nás vůbec měla zajímat. V první epizodě nazvané “Když se survival horor střetne s WiiU” nám hned na začátku senior producent Guillaume Bruner zdůrazní, že vývojáři chtěli...
24.08.2012 15:45 |

podobné články

První in-game ukázky ze survival onlineovky The WarZ

 
Oznámení survival onlineovky The WarZ spadlo před nějakým časem jako blesk z čistého nebe a navzdory proklamacím tvůrců, že na hře makají už přes rok, se objevovalo nemálo hlasů podezřívající je z plagiátorství a zneužívání popularity Arma 2 modu DayZ. O tom, že vývojáři WarZ z týmu Hammerpoint Interactive jsou za popularitu DayZ rádi a s radostí jí využijí,...
03.09.2012 14:25 |

podobné články

Generali Survival 2013

 
Smíšené dvojice sportovců na vozíku a „choďáků“, tedy závodníků bez handicapu, vyrazí v pátek 14. června na trať 24hodinového outdoorového víceboje Generali Survival 2013.
24.05.2013 12:05 |

podobné články