Wimbledon: Plíšková má těžkou soupeřku, vítězku z Eastbourne

Tenistku Kristýnu Plíškovou, která poprvé v kariéře postoupila z kvalifikace do hlavní grandslamové soutěže, čeká přemožitelka Kvitové ze sobotního finále turnaje v Eastbourne a devátá hráčka světa Marion Bartoliová z Francie.
19.06.2011 13:25 |

Osobnosti: Marion Bartoli (32 článků) , Kristýna Plíšková (52 článků)

Plíšková obstála v generálce na Wimbledon. V Eastbourne si zahraje finále

Karolína Plíšková v páteční dohrávce v Eastbourne porazila britskou soupeřku Johannu Kontaovou 6:7, 6:3 a 6:3. V sobotu si zahraje finále. Dostane tak možnost navázat na triumf z Nottinghamu, kde před dvěma týdny získala pátý titul na okruhu WTA.
24.06.2016 21:35 |

Osobnosti: Karolína Plíšková (329 článků)

Šafářová vyřadila Stosurovou. V Eastbourne je ve čtvrtfinále

Lucie Šafářová si před Wimbledonem připsala cenné vítězství nad světovou čtrnáctkou Samanthou Stosurovou a na trávě v Eastbourne postoupila do čtvrtfinále. Šestadvacetiletá Češka porazila australskou soupeřku a vítězku US Open z roku 2011 potřetí za sebou, dnes po setech 7:6 a 6:3.
19.06.2013 15:25 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (478 článků) , Samantha Stosurová (46 článků)

Kvitová a Plíšková vstoupily na trávu v Eastbourne šťastnou nohou

Tenistka Petra Kvitová o sobě tvrdí, že miluje hru na trávě. A svá slova potvrzuje i činy. V úterý po propršeném dni, kdy nemohla trénovat, úspěšně vstoupila do turnaje WTA v Eastbourne. Svou maďarskou soupeřku Timeu Babosovou vyprovodila z kurtu ve druhém kole po setech 6:4 a 7:6. Dařilo se i  desáté nasazené Karolíně Plíškové, která přehrála Australanku Dariu Gavrilovovou dvakrát 6:2.
21.06.2016 17:35 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1485 článků)

Kvitová vypadla v Eastbourne v osmifinále. Plíšková dohraje ve čtvrtek

Petru Kvitovou vyřadila z turnaje v Eastbourne v osmifinále Britka Johanna Kontaová. Pátá nasazená hráčka od ní dostala kanára. Zda skončí nebo postoupí do čtvrtfinále Karolína Plíšková, se rozhodne ve čtvrtek. Zápas s Japonkou Misaki Doiovou dohraje ve čtvrtek, byl přerušen za stavu 6:2, 4:3.
22.06.2016 21:45 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1485 článků) , Karolína Plíšková (329 článků)

Plíšková tentokrát zůstala bez titulu. V Eastbourne prohrála se Slovenkou

Karolína Plíšková si z Eastbourne titul neodveze. Ve finále podlehla Slovence Dominice Cibulkové 5:7, 3:6.
25.06.2016 17:55 |

Osobnosti: Dominika Cibulková (78 článků) , Karolína Plíšková (329 článků)

Manželé si omylem zarezervovali hotel na špatném světadílu

Jihoafričtí dovolenkáři udělali minelu, která se stane jen jednou za život. Zarezervovali si totiž hotel s nádhernými výhledy na molu v Eastbourne. V britském Eastbourne. Problém byl však v tom, že svůj hotel hledali v novozélandském Eastbourne, více než 19 000 kilometrů od místa, kde si své ubytování ve skutečnosti zarezervovali.
14.09.2011 12:05 |

Kvitová zahájila generálku na Wimbledon úspěšně. V Easbourne postoupila do 2. kola

Tenistka Petra Kvitová vstoupila do generálky na Wimbledon v Eastbourne vítězstvím 6:4 a 6:1 v prvním kole nad Rumunkou Monicou Niculescuovou. Český souboj vyhrála Lucie Šafářová, jež zdolala Kláru Zakopalovou 6:4 a 7:6. Vypadla také Kristýna Plíšková.
18.06.2013 16:15 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (478 článků) , Klára Zakopalová (148 článků) , Petra Kvitová (1485 článků) , Kristýna Plíšková (52 článků)

Kvitová přípravu na Wimbledon nezvládla. V Eastbourne vypadla už v 1. kole

Čestká tenista Petra Kvitová skončila na turnaji v Eastbourne hned v 1. kole, když podlehla Rusce Jekatěrině Makarovové po setech 5:7 a 4:6.
19.06.2012 14:20 |

Kvitová balí v Eastbourne kufry. Generálka na Wimbledon se jí nepovedla

Tohle Petře Kvitové nevyšlo. V Eastbourne měla předvést aktuální formu a také získat jistotu na trávě. Před Wimbledonem to byl totiž její první a poslední turnaj na trávě. Jenže Kvitová se po porážce od Belgičanky Janiny Wickmayerové 6:3, 4:6 a 5:7 rozloučila s tímto podnikem už ve 2. kole.
19.06.2013 17:05 |

'Druhá' Plíšková dál ničí soupeřky. K titulu jí chybí poslední krok

Kristýna Plíšková si poprvé v kariéře zahraje finále WTA. Doposud méně úspěšná sestra Karolíny porazila v semifinále turnaje v Taškentu Ukrajinku Katerynu Kozlovovou 7:6, 6:0. Ve finále ji čeká Japonka Nao Hibinová, která si poradila s českou tenistkou Denisou Allertovou ve dvou setech. Plíšková se může na finále těšit, svoji soupeřku vždy porazila.
30.09.2016 13:00 |

Osobnosti: Kristýna Plíšková (52 článků) , Denisa Allertová (18 článků) , Karolína Plíšková (329 článků)

Štěpánek i Šafářová vypadli v generálce na Wimbledon ve čtvrtfinále

Pro Lucii Šafářovou i Radka Štěpánka skončila generálka na tenisový Wimbledon na turnaji v Eastbourne ve čtvrtfinále. Šafářová dnes prohrála s Američankou Jamie Hamptonovou po setech 6:3, 6:7 a 4:6, Štěpánek podlehl loňskému finalistovi a předloňskému šampionovi Andreasi Seppimu z Itálie 4:6 a 2:6.
20.06.2013 19:25 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (478 článků) , Radek Štěpánek (841 článků)

Kvitovou nepustil na kurt déš. Navíc má jinou soupeřku

Pro loňskou vítězku Petru Kvitovou začal tenisový turnaj v New Havenu dvěma změnami. Déšť odložil její úvodní zápas až na dnešek, navíc má jinou soupeřku. Polka Urszula Radwaňská se totiž na poslední chvíli odhlásila kvůli nemoci, místo ní dostala šanci Annika Becková z Německa.
20.08.2013 10:20 |

Tenistka Šafářová na úvod v Eastbourne vyhrála

Česká tenistka Lucie Šafářová si poradila v prvním kole v anglickém Eastbourne s Ruslkou Pavljučenkovovou ve třech setech.
14.06.2010 18:45 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (478 článků)

Tenistka Serena Williamsová se vrátí na turnaji v Eastbourne

Tenistka Serena Williamsová se po dlouhé pauze zaviněné zdravotními problémy vrátí na kurty příští týden na turnaji na trávě v Eastbourne. Bývalá světová jednička, která nehrála téměř rok, by tak mohla být připravena na obhajobu titulu ve Wimbledonu, který začíná 20. června. Oznámil to dnes management americké hráčky.
07.06.2011 09:35 |

Osobnosti: Serena Williams (293 článků)

Serena Williamsová se vrátí na turnaji v Eastbourne

Tenistka Serena Williamsová se po dlouhé pauze zaviněné zdravotními problémy vrátí na kurty příští týden na turnaji na trávě v Eastbourne.
07.06.2011 10:35 |

Štěpánek a Kvitová jdou v Eastbourne dál

Česká tenistka Petra Kvitová na úvod turnaje v Eastbourne porazila Anastasiju Sevastovovou z Lotyšska 5:7, 6:1 a 6:3. První kolo na trávě zvládl také Radek Štěpánek, který si poradil se 723. hráčem světa Colinem Flemingem z Británie 6:3 a 6:4.
13.06.2011 18:15 |

Osobnosti: Radek Štěpánek (841 článků) , Petra Kvitová (1485 článků) , Petr Štěpánek (605 článků) , Radek Petr (181 článků) , Petr Štěpánek (605 článků)

Kvitová porazila Makarovovou a prošla v Eastbourne do čtvrtfinále

Tenistka Petra Kvitová si pošesté v sezoně zahraje na okruhu WTA čtvrtfinále. Turnajová pětka wimbledonské generálky na trávě v Eastbourne ve středu porazila ve 2. kole Rusku Jekatěrinu Makarovovou dvakrát 7:6.
15.06.2011 14:20 |

Štěpánek vyřadil v Eastbourne nasazenou jedničku Tsongu

Čeští tenisté Radek Štěpánek a Petra Kvitová si zahrají ve wimbledonské generálce na trávě v Eastbourne ve čtvrtfinále. Štěpánek se ve středu ve druhém kole blýskl vítězstvím nad nasazenou jedničkou Jo-Wilfriedem Tsongou z Francie po setech 6:2, 6:3.
15.06.2011 19:50 |

Osobnosti: Radek Štěpánek (841 článků) , Petra Kvitová (1485 článků) , Jo-Wilfried Tsonga (57 článků) , Petr Štěpánek (605 článků) , Radek Petr (181 článků) , Petr Štěpánek (605 článků)

Kvitová si v Eastbourne zahraje čtvrté semifinále v sezoně

Česká tenistka Petra Kvitová si počtvrté v sezoně zahraje na okruhu WTA v semifinále. Turnajová pětka wimbledonské generálky na trávě v Eastbourne porazila ve čtvrtfinále Agnieszku Radwaňskou z Polska 1:6, 6:2, 7:6.
16.06.2011 17:45 |