Wimbledon je tady. Budu nervózní, přiznává obhájkyně titulu Kvitová

Loni to byla ve Wimbledonu báječná jízda českých dívek korunovaná vítězstvím Petry Kvitové. Bude se našim tenistkám dařit v All England Clubu i letos? Nejslavnější tenisový turnaj začíná už v pondělí.
26.06.2015 18:21 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1450 článků)

Kvitová: Vítězka Wimbledonu 2011 a 2014. Proč jí proboha vybírají tak strašné šaty?

Obrovskou radost zažila tenistka "Petra Kvitová":http://www.extra.cz/tema/petra-kvitova (24) v sobotu 5. července, kdy za pouhých padesát pět minut "porazila na kurtu ve Wimbledonu":http://www.extra.cz/kvitova-vyhrala-wimbledon-ve-finale-porazila-sexy-kanadanku-eugenii Kanaďanku "Eugenii Bouchard":http://www.extra.cz/tema/eugenie-bouchard (20).
07.07.2014 17:30 |

Kvitová vyhrála tenisový Wimbledon: Petro, už jsi... Nesmrtelná!

Proboha, ona to vážně dokázala! Petra Kvitová (21) vyhrála nejslavnější tenisový turnaj světa, magický Wimbledon! Ve finále umlčela »sibiřskou sirénu« Šarapovovou a vyhrála 6:3, 6:4. Česko má po 13 letech znovu šampiona z londýnské trávy!
03.07.2011 12:05 |

Kvitová chce triumf oslavit. Na velké flámování to ale nevidí

Loni vyhrála Wimbledon, Turnaj mistryň a nakonec i Fed Cup, ale letos se před vrcholy sezony cítí Petra Kvitová, třetí tenistka světového žebříčku WTA, lépe a těší se na antukovou sezonu, Wimbledon, olympiádu ve wimbledonském All England Clubu i na finále Fed Cupu.
22.04.2012 20:40 |

Kvitová zahájila generálku na Wimbledon úspěšně. V Easbourne postoupila do 2. kola

Tenistka Petra Kvitová vstoupila do generálky na Wimbledon v Eastbourne vítězstvím 6:4 a 6:1 v prvním kole nad Rumunkou Monicou Niculescuovou. Český souboj vyhrála Lucie Šafářová, jež zdolala Kláru Zakopalovou 6:4 a 7:6. Vypadla také Kristýna Plíšková.
18.06.2013 16:15 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (472 článků) , Klára Zakopalová (148 článků) , Petra Kvitová (1450 článků) , Kristýna Plíšková (44 článků)

NĚMECKO SMUTNÍ! Obhájkyně titulu vypadly s Japonskem ve čtvrtfinále MS

Fotbalistky Japonska senzačně vyřadily v sobotním čtvrtfinále mistrovství světa obhájkyně titulu z Německa, když zvítězily 1:0 v prodloužení.
10.07.2011 11:05 |

Obhájkyně titulu Azarenková postoupila do čtvrtfinále. Berdycha čeká Djokovič

Obhájkyně titulu Viktoria Azarenková postoupila na grandslamovém Australian Open do čtvrtfinále. Běloruska si ve čtvrtém kole hladce poradila s Jelenou Vesninovou dvakrát 6:1 a čeká ji další Ruska Světlana Kuzněcovová, která vyřadila Caroline Wozniackou z Dánska.
25.01.2013 11:17 |

Osobnosti: Světlana Kuzněcovová (36 článků)

Byla jsem nervózní, přiznala Kvitová. Loňský šok ale nedopustila

V roce 2013 vypadla ve druhém kole a loni dokonce neprošla ani přes to úvodní. Není divu, že před vstupem do letošního ročníku Australian Open byla tenistka Petra Kvitová nervózní. Obavy ale byly zbytečné. Světová čtyřka si poradila s Nizozemkou Hogenkampovou a vcelku bez problémů postoupila.
20.01.2015 17:27 |

WIMBLEDON: Obhájkyně Serena Williamsová se protrápila do 2. kola

Obhájkyně loňského vítězství Serena Williamsová vstoupila do Wimbledonu třísetovou výhrou 6:3, 3:6 a 6:1 nad Francouzkou Rezaiovou. V první kole uspěli také šestinásobný král z All England Clubu Roger Federer a světová jednička Caroline Wozniacká.
21.06.2011 17:10 |

Osobnosti: Roger Federer (473 článků) , Serena Williams (273 článků)

Petra Kvitová hráčkou roku: Je jako Lendl!

Ceny jí jenom prší! Petra Kvitová (21) byla včera vyhlášena Mezinárodní tenisovou federací ITF hráčkou roku. „Budu tu cenu opatrovat, je to třešnička na závěr báječné sezony, ve které jsem vyhrála Wimbledon, Turnaj mistryň i Fed Cup,“ jásala.
14.12.2011 12:10 |

Lucka tu hrála nejlepší tenis v životě, litovala Kvitová poraženou kamarádku

Po zápase k sobě přišly k síti a přátelsky se objaly. Petra Kvitová trochu chlácholivě, Lucie Šafářová zase myslela na to, aby ten Wimbledon její přemožitelka v sobotu vyhrála za obě. Pak ke svým lavičkám kráčely bok po boku a na tvářích jim hrály úsměvy. Byly rády, že mají nepříjemnou bitvu kamarádek za sebou. Dál mohla jít jen jedna. Vítězkou se stala Kvitová.
03.07.2014 23:35 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (472 článků) , Petra Kvitová (1450 článků)

Kvitová vyhrála Wimbledon, ve finále porazila sexy Kanaďanku Eugenii!

05.07.2014 17:15 |

Frackovo okénko: Huml je srab, Kvitová okrádá nás všechny!

Na kauze Lid versus Huml aneb "Je Kvitová špína?" je legrační, jak v ní Huml selhává nikoli jako český tenisový fanoušek, který byl zlý na "nedotknutelnou Petru":http://www.extra.cz/kvitova-vyhrala-wimbledon-ve-finale-porazila-sexy-kanadanku-eugenii, ale jako člověk/politik, který se podělal, jen se ukázalo, že něco asi nevhodně vysdílel.
11.07.2014 13:25 |

Petra Kvitová zavěsí životní matchball. Bude se vdávat!

Vyhrála Wimbledon, muži z celého světa po ní šílí, ale Petra Kvitová už má jasno. Šampion jejího srdce ji totiž požádal o ruku. A Kvitová řekla "ano"!
17.12.2015 10:46 |

Kvitová porazila Lisickou a tenisky jsou v semifinále Fed Cupu

Petra Kvitová posunula české tenistky do semifinále Fed Cupu. Světová dvojka v neděli ve Stuttgartu porazila Sabine Lisickou 6:7, 6:4 a 6:1 a obhájkyně titulu vedou nad Německem 3:0 na zápasy. Závěrečná dvouhra a čtyřhra na postupu českých hráček nic nezmění, jen upraví výsledek.
05.02.2012 14:15 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1450 článků) , Sabine (40 článků)

Kvitová porazila Schiavoneovou a tenistky jsou ve finále Fed Cupu

České tenistky postoupily podruhé za sebou do finále Fed Cupu. Třetí postupový bod dnes vybojovala Petra Kvitová výhrou nad Franceskou Schiavoneovou 6:4, 7:6. Obhájkyně titulu vedou v semifinále v Ostravě nad Italkami nedostižně 3:0.
22.04.2012 14:05 |

Kvitová bude Wimbledonu nasazenou čtyřkou, Berdych má šestku

Obhájkyně titulu Petra Kvitová bude ve Wimbledonu nasazena jako číslo čtyři podle svého postavení ve světovém žebříčku. Předloňský finalista Tomáš Berdych bude plnit roli turnajové šestky. Mezi nasazené se dostali z českých tenistů ještě Radek Štěpánek (28.), Lucie Šafářová (19.) a Petra Cetkovská (23.).
20.06.2012 14:35 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1371 článků) , Lucie Šafářová (472 článků) , Radek Štěpánek (809 článků) , Petra Cetkovská (68 článků) , Petra Kvitová (1450 článků) , Petr Štěpánek (540 článků) , Radek Petr (163 článků) , Petr Štěpánek (540 článků)

Petra Kvitová se vítězně vrátila na wimbledonský centrkurt: Táto, breč!

Jaké je její největší přání? Vidět tátu znovu brečet! Tenistka Petra Kvitová (22) včera vstoupila do Wimbledonu coby obhájkyně titulu hodně nevýrazně a připravila svým rodičům v královské lóži pekelné nervy.
27.06.2012 12:10 |

Kvitová porazila Gajdošovou. České tenistky vedou nad Austrálií 1:0

České tenistky vedou v zápase 1. kola Světové skupiny Fed Cupu nad Austrálií 1:0. První bod pro obhájkyně titulu, které usilují o třetí vítězství v soutěži za sebou, získala v úvodní dvouhře jednička Petra Kvitová po vítězství 7:6 a 6:3 nad Jarmilou Gajdošovou. V druhém singlu nastoupí v Ostravě Lucie Šafářová a Samantha Stosurová.
09.02.2013 18:10 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (472 článků) , Petra Kvitová (1450 článků) , Samantha Stosurová (46 článků) , Jarmila Gajdošová (4 články)

Kvitová prohrála ve finále v Katovicích s Vinciovou

Tenistka Petra Kvitová nezískala titul na turnaji v polských Katovicích. Nejvýše nasazená hráčka dnes prohrála ve finále s Italkou Robertou Vinciovou 6:7, 1:6. Zápas byl generálkou na semifinále Fed Cupu, v kterém české obhájkyně titulu budou hrát příští týden na antuce v Palermu.
14.04.2013 20:20 |