Washington se probral a udolal Sacramento, Satoranský ale vyšel opět naprázdno

Basketbalisté Washingtonu začali konečně vyhrávat, byť Sacramento porazili těsně 101:95 v prodloužení. Šestá výhra v sezoně NBA a třetí z posledních čtyř utkání jim pomohla k jedenáctému místu v tabulce Východní konference. Tomáš Satoranský se ale na vítězství nepodílel, za dvanáct minut hry si připsal jen jednu asistenci a také ztrátu. Jeho střely vyšly naprázdno.
29.11.2016 09:25 |

Osobnosti: Tomáš Satoranský (14 článků)

Bývalá hvězda NBA O'Neal koupil podíl v Sacramento Kings

Slavný basketbalista Shaquille O'Neal se stal spolumajitelem klubu Sacramento Kings. Během kariéry za něj nikdy nehrál, v NBA prošel šesti jinými týmy, ale ode dneška mu patří v kalifornském celku minoritní podíl. Kolik jednačtyřicetiletá nedávná hvězda do nákupu investovala, není známo.
23.09.2013 20:25 |

Osobnosti: Shaquille O'Neal (8 článků)

Sbohem Evropo! Satoranský neodolal a míří do NBA

Český basketbalista Tomáš Satoranský se stane čtvrtým Čechem, který zkusí zámořskou NBA. Podepsal tříletou smlouvu s klubem Washington Wizards, díky níž si přijde na devět milionů dolarů (219 milionů korun). Oficiálně bude jeho příchod potvrzen až ve čtvrtek.
04.07.2016 11:10 |

Satoranský porazil nejlepší tým NBA. Pohrál si i s božským LeBronem

Tomáš Satoranský získal cenný skalp, když jeho Washington Wizards porazil v přípravném zápase obhájce titulu z Clevelandu 96:91. Jediný český hráč v NBA stihl za 23 minut na palubovce získat sedm bodů a dva doskoky. Navíc si poradil i s největší hvězdou soutěže LeBronem Jamesem.
19.10.2016 09:40 |

Ronaldo přiblížil Portugalce k postupu, Zlatan vyšel naprázdno

Cristiano Ronaldo - Zlatan Ibrahimovič 1:0. Hvězdný Portugalec zařídil vítězství svého týmu proti Švédsku v ostře sledovaném šlágru baráže o postup na mistrovství světa 2014 a získal pro Portugalsko důležitý náskok. Naproti tomu Zlatan Ibrahimovič vyšel naprázdno. Odvety se budou hrát v úterý.
15.11.2013 23:21 |

Osobnosti: Cristiano Ronaldo (438 článků) , Zlatan Ibrahimovič (92 článků)

Satoranský vzpomíná na intimnosti se Schoberovou: Naklonil jsem se a…

Jaroslav Satoranský má to štěstí, že si jako jeden z mála českých herců mohl střihnout milostnou scénu s nádhernou Olgou Schoberovou. Ta ale probíhala poněkud jinak, než si představoval.
08.05.2015 12:20 |

Osobnosti: Olga Schoberová (47 článků) , Jaroslav Satoranský (11 článků)

Satoranský se mihne ve Vyprávěj!

Herec Jaroslav Satoranský (69) se po dlouhé době vrací na obrazovku. Zahraje si v pondělním 9. dílu seriálu Vyprávěj.
26.10.2009 13:15 |

Osobnosti: Jaroslav Satoranský (11 článků)

Jaroslav Satoranský: Ještě bych nechtěl zahálet

Herec Jaroslav Satoranský oslavil svou sedmdesátku na jevišti a v rozhovoru pro Právo řekl, že ještě nechce zahálet. Letos prý nebilancuje, protože se nic nepamatuje.
31.12.2009 12:35 |

Basketbalista Satoranský po finále EP: Prohra nás posune dál

Ještě dva dny po prohraném nedělním finále Evropského poháru ULEB se český basketbalista Tomáš Satoranský těžko srovnával s chmurnými pocity, které jeho Seville přinesla prohra s ruskou Kazaní.
20.04.2011 11:25 |

Veselý a Satoranský dostali ve Washingtonu zákaz používat češtinu

Trenér zámořského basketbalového týmu NBA Washingtonu Wizards Randy Wittman zakázal české dvojici Jan Veselý, Tomáš Satoranský používat v klubu češtinu, aby tak neznevýhodňovali své spoluhráče.
13.07.2012 10:15 |

Osobnosti: Jan Veselý (142 článků) , Tomáš Satoranský (14 článků) , Jan Veselý (142 článků)

Satoranský s Chýlkovou: V zajetí nemravnosti!

Herec Jaroslav Satoranský (74) se nezdá! Na »stará kolena« přiznal, že si libuje v lehce lechtivých a erotických příbězích. V tom mu sekunduje i herečka Ivana Chýlková (), která se dokonce stala kmotrou takto tematicky laděné knihy.
13.11.2014 05:00 |

Osobnosti: Ivana Chýlková (263 článků) , Jaroslav Satoranský (11 článků)

Premiéra v NBA jako hrom: Satoranský hrál nejvíc, má i rekord

Český basketbalista Tomáš Satoranský prožil v zámořské soutěži hodně náročný debut. Ve svém prvním utkání v dresu Washingtonu byl s odehranými 31 minutami jeho nejvytíženějším hráčem. V přípravném utkání, které jeho tým prohrál s Miami 95:106, si připsal osm bodů, pět doskoků a šest asistencí.
05.10.2016 09:55 |

Satoranský slavil první výhru v NBA. Fanoušci ho milují!

Basketbalista Tomáš Satoranský si získává fanoušky Wizards. I při svém druhém zápase v NBA byl se 40 minutami nejvytíženějším hráčem a svými deseti body, šesti doskoky a asistencí pomohl k výhře nad týmem Philadelphie 76ers 124:119 po druhém prodloužení.
07.10.2016 09:35 |

Satoranský zdolává první překážku. Návrat hvězdného kapitána

Basketbalista Tomáš Satoranský dál pokračuje ve svém boji o místo v sestavě Washingtonu Wizards. Navzdory návratu kapitána Johna Walla do sestavy odehrál j ediný český zástupce v NBA úctyhodných 18 minut. Při porážce s New York Knicks 88:90 si připsal na své konto dva body, pět doskoků, dvě asistence a blok.
11.10.2016 10:40 |

Basketbalistu Satoranského si v draftu NBA vybral Washington

Čtvrtým českým hráčem v historii NBA se může stát Tomáš Satoranský, kterého si ve čtvrtečním draftu vybrali z 32. pozice Washington Wizards.
29.06.2012 09:00 |

Veselý se proti Sacramentu jen mihnul a nebodoval

Washington - Sacramento 107:115
23.02.2012 07:35 |

Voráčkova bodová série skončila, Flyers přesto vyhráli nad Washingtonem

Po šesti zápasech, v nichž získal 14 bodů, vyšel v hokejové NHL bodově naprázdno český útočník Jakub Voráček. Jeho Philadelphia ale ve středečním zápase porazila Washington 4:1.
28.02.2013 10:35 |

Osobnosti: Jakub Voráček (224 článků)

Čech dobývá svojí inteligencí NBA. Nemůžou si ho vynachválit

Český basketbalista Tomáš Satoranský se připravuje v týmu Washington Wizards na svoji první sezónu v nejlepší basketbalové soutěži světa. I když v ní dosud nehrál ani minutu, dostává pochvaly ze všech stran. Odchovanec pražského USK totiž poutá pozornost svými pro basketbalistu netypickými vlastnostmi.
29.09.2016 18:40 |

Štěpánek udolal Fallu a prošel v Tokiu do 2. kola

Tenista Radek Štěpánek postoupil do 2. kola turnaje v Tokiu, když za téměř tři hodiny udolal Kolumbijce Alejandra Fallu 2:6, 7:6 a 7:6.
04.10.2010 16:15 |

Osobnosti: Radek Štěpánek (803 článků)

Berdych udolal Tipsareviče 2:1 na sety a udržel šanci na postup

AKTUALIZOVÁNO. Tenista Tomáš Berdych vybojoval na Turnaji mistrů ve druhém utkání první výhru a udržel si naději na postup do semifinále. Český hráč dnes v zápase s Jankem Tipsarevičem, náhradníkem za zraněného Brita Andyho Murrayho, odvrátil v tie-breaku mečbol a Srba v Londýně ve skupině A udolal po dvou hodinách a 26 minutách 2:6, 6:3 a 7:6.
23.11.2011 16:15 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1360 článků) , Janko Tipsarevič (17 článků)