Článek
Podobné články

Válka se blíží! Nepřátelé se musí spojit, hlásá ukázka z filmu Warcraft: První střet

 
Další ukázka z filmu Warcraft s podtitulem První střet ukazuje již lepší triky než předchozí trailer, píše web FirstShowing. Film vychází z oblíbené videoherní série Warcraft společnosti Blizzard, která se podílí na produkci snímku. Děj se soustředí na konflikt mezi orky a lidmi, kteří se střetnou ve světě zvaném Azeroth. Hlavní role znepřátelených vůdců, kteří se spojí, ztvárnili Travis Fimmel (Anduin Lothar) a Toby Kebbell (Durotan). Režisérem filmu je Duncan Jones, který natočil sci-fi Zdrojový kód (2011) nebo Moon (2009). Scénář napsal Duncan spolu s Charlesem Leavittem (V srdci moře). Warcraft: První střet dorazí do českých kin 9. června.
26.01.2016 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Toby Kebbell (1 článek) , Travis Fimmel (1 článek) , Duncan Jones (12 článků) , Toby Jones (3 články)

Jolie je pro pokračování Tomb Raider stará! Kdo ji nahradí?

 
Angelina Jolie (33) si už v žádném dalším pokračování filmu Tomb Raider nezahraje. Je považována za příliš starou. Kdo půjde asi místo ní? Hollywoodská superstar, která s partnerem Bradem Pittem vychovává šest dětí, hrála Laru Croft v prvních dvou dílech Tomb Raider v letech 2001 a 2003. Šéfové filmu ji teď nahradí mladší hvězdou už v příštím pokračování. „Chceme Laru Croft restartovat,“ říká producent Dan Lins. „Je to dobrý námět s orientací na charakter. Nový díl by měl být víc realistický než ty předchozí. Je to původní pohádka, takže se objeví mladší Lara Croft.“ „Všechny akce, které se tam objeví, budou charakterové. Pro mě jsou hry a filmy s Larou Croft málo orientované na akci. Chci tam mít hodně akcí, ale s charakterem.“ V zákulisí se šušká, že by Jolie nahradila herečka Megan Fox (23). Žhavou kandidátku prozradil počítkem roku neznámý zdroj.
03.06.2009 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1642 článků) , Angelina Jolie (2045 článků) , Megan Fox (300 článků) , Megan Fox (299 článků) , Lara Croft (85 článků)

Crystal Dynamics už myslí na Tomb Raidera 2

 
Nic, na co by nepřišlo tříleté dítě, ale vždy je pěkné to mít černé na bílém: Crystal Dynamics už mají v hlavě připravený plán na další pokračování Tomb Raidera. "Musíme být opatrní, protože přesně víme, kam Lara míří," řekl šéf značky Karl Stewart. V podstatě tak naznačil, že druhý díl restartovaného Tomb Raidera už je v preprodukci - navzdory...
14.12.2010 10:50 |

podobné články

Nejkrásnější Lara Croft všech dob! Recenze Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration

 
Je tomu už 20 let, co se poprvé hrdinka a archeoložka Lara Croft objevila na konzoli PlayStation. Tehdy byla ještě celá z kostiček, měla hranatá prsa a ovládání prvního dílu ságy Tomb Raider se neobejde bez skřípání zubů. Přesto šlo o zrod legendy, kterou je nutno oslavit. A jak jinak, než konverzí posledního dílu Rise of the Tomb Raider, který měl doposud cestu na PlayStation 4 zapovězenou.
30.11.2016 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Lara Croft (85 článků)

Zranitelnější Lara se v Tomb Raiderovi podívá v noci na pláž

 
Redaktoři časopisu PSM3 si zahráli aktuální build nového Tomb Raidera a odnesli si z něj hlavně ten dojem, že hlavní hrdinka Lara Croft je mnohem zranitelnější, než kdy dřív. Klaustrofobickými jeskyněmi se prochází někdy dokonce se šípem či kamenem zabodnutým v těle, křičí a vzlyká bolestí a snad poprvé v sérii si netroufne skočit z výšky šesti metrů. Nový Tomb...
30.11.2010 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4806 článků) , Lara Croft (85 článků)

Nepřátelé Lary Croft v novém Tomb Raiderovi

 
Tomb Raider už dávno není jen o vylidněných kobkách, kde na vás občas vybafne vlk, medvěd, dinosaurus, nebo jiná potvora. Lidští nepřátelé jsou v sérii už dlouho a v novém Tomb Raiderovi budou pochopitelně také. Jenže tentokrát by neměli být jen anonymními terči bez osobnosti, cílu či systému. Nepřátelé na ostrově, kde Lara se svojí lodí Endurance ztroskotá, jsou...
18.12.2010 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Céline Dion (176 článků) , Lara Croft (85 článků)

O čem budou další World of Warcraft datadisky?

 
Komunita okolo World of Warcraft se možná právě nyní těší na datadisk Mists of Pandaria (nebo ho naopak proklíná), ale to není důvod, aby se kolegové z fanstránky Wowfan nemohli zamyslet nad tím, co Blizzard plánuje v oblasti World of Warcraft datadisků dále. Nové rasy, kontinenty, příběhová tematika, důležité postavy...nad tím vším se dá již nyní dumat. Nic z toho,...
08.12.2010 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9472 článků)

Tomb Raider prokletí filmových adaptací videoher nezlomil, je to opět průměr

 
Filmové adaptace videoher nemají valnou pověst. Přesto se takových snímků točí stále hodně, protože popularita jejich předloh je veliká. Do kin se nyní dostává již třetí filmový Tomb Raider, který diváky a hráče navnadil na serióznější a realističtější pojetí. A i když nejde rozhodně o průšvih, žádná velká sláva se nekoná. Prokletí filmových adaptací zlomeno opět nebylo.
14.03.2018 22:00 |

podobné články

Sam Raimi zfilmuje slavnou počítačovou hru Warcraft

 
Režisér Sam Raimi podepsal smlouvu na film Warcraft, inspirovaný jednou z nejslavnějších fantasy her World of Warcraft. Na financování se budou podílet filmové společnosti Legendary Pictures a Warner Bros. i vydavatel her Blizzard Entertainment, uvedl server Variety.
23.07.2009 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Sam Raimi (10 článků)

World of Warcraft a další hry od Blizzardu už si nezahrajete na starších verzích Windows

 
World of Warcraft, StarCraft 2, Diablo 3, Hearthstone nebo Heroes of the Storm – oblíbené starší hry, které se ve velkém hrají doteď.
01.03.2017 16:10 |

podobné články

E3 2012 rozhovor: Brian Horton o Tomb Raider a Laře Croft

 
S Tomb Raiderem to bylo na letošní E3 hodně obtížné. Po traileru, který běžel během tiskovky Microsoftu, si mnozí mysleli, že se tvůrci zbláznili a ze hry udělali sérii absurdně dramatických Quick Time Eventů s občasným zábleskem nějaké hry. Později, když jsme viděli půlhodinové demo (viz Martinovy dojmy), vyšlo najevo, že trailer velmi klamal a hra samotná naopak...
15.12.2010 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Lara Croft (85 článků)

Škola je dnes naprosto vzdálená realitě, říká úspěšný tvůrce počítačových her

 
Ian Livingstone, jenž pomáhal vytvářet počítačové hry jako  Tomb Rider , se rozhodl obnovit Komenského myšlenku "školy hrou". Tvrdí, že informace je dnes potřeba považovat za samozřejmost, jelikož jsou vždy okamžitě dostupné na internetu. Výuka by proto měla být především zábavná a měla by se soustředit na jiné věci, než na vyučování faktů. O jeho názorech a rozhodnutí zakládat vlastní školy informuje dnešní vydání deníku The Times.
09.01.2014 20:05 |

podobné články

Filmové premiéry - Železná lady, Ďábel v těle a Ghost Rider 2

 
Tento týden vstupuje do kin čerstvým Oscarem ověnčená Meryl Streepová jako Železná lady. Ďábel v těle je další z variant filmů na téma vymítání ďábla a Ghost Rider 2 pokračuje v ještě drsnějším duchu, než byl ten první.
29.02.2012 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Meryl Streep (189 článků)

Z Tomb Raidera šla pryč malá holčička i jízda na koni

 
Na nového Tomb Raidera si sice ještě počkáme (březen 2013), ale už teď tvůrci prozradili, co muselo jít během vývoje z kola ven. To je trochu neobvyklé, většinou se o věcech, které se nestihly nebo odstranily, mluví až dávno po vydání hry v post mortemech. Crystal Dynamics toho sice nepráskli příliš, ale řekli, že v jednu chvíli měli ve hře ještě malou holčičku,...
20.12.2010 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků) , Petr Tluchoř (558 článků)

Odklad Tomb Raidera na rok 2013

 
Měl vyjít na podzim, nakonec vůbec nestihne letošní rok. Crystal Dynamics dnes odložili nového Tomb Raidera, údajně proto, že zbrusu nový koncept hry potřebuje ještě vyladit. Nyní se s ním počítá až v 1. čtvrtletí roku 2013, podobně jako s nedávno odloženým BioShock: Infinite. "Datum vydání jsme o několik měsíců posunuli proto, abychom mohli hru dodat v nejvyšší...
10.12.2010 13:35 |

podobné články

Lara Croft vs. baba Jaga: Tomb Raider se změnil v hororovou pohádku

 
Když se Lara Croft vydala v posledním dobrodružství Rise of the Tomb Raider na zamrzlou Sibiř, nečekala, s kým vším se tam utká. Narazila na hlavové vlky i medvědy a utkala se dokonce s nesmrtelnými strážci legendami opředeného města Kitěž. Nyní, více než dva měsíce od vydání hry, se vyplatí do zasněženého Ruska vrátit. Na Laru totiž čeká krutá pohádková postava – baba Jaga!
27.01.2016 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Lara Croft (85 článků)

Odkopla tahle krásná blondýna Davida Hasselhoffa? Knight Rider mlží

 
David Hasselhoff  (59) se v posledních měsících netajil tím, že je až po uši zamilovaný. Herec, který se proslavil rolí Michaela Knighta v seriálu Knight Rider, půl roku chodil s 31letou blondýnkou Hayley Roberts, s níž se dokonce plánoval potřetí oženit.
20.10.2011 22:00 |

podobné články

Osobnosti: David Hasselhoff (217 článků)

Ghost Rider 2

 
Nicolas Cage se vrací jako Johnny Blaze ve filmu Ghost Rider 2. ...
25.02.2012 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Nicolas Cage (131 článků)

Superauto KITT ze seriálu Knight Rider se dočkalo dokonalé kopie

 
Američan Chris Palmer vyrůstal v osmdesátých letech se seriálem Knight Rider. Od prvního dílu Davidu Hasselhoffovi záviděl inteligentní vůz a vždy snil o tom, že jednou za stejnou palubní desku zasedne. Tři roky se pak snažil, aby si sen splnil. A dnes jezdí ve voze, jenž je do puntíku shodnou replikou slavného KITTa.
27.08.2013 09:45 |

podobné články

Osobnosti: David Hasselhoff (217 článků)