Článek

Warcraft, nejočekávanější dobrodružství roku, se odehraje v červnu v kinech

 
Až budete někomu vysvětlovat pojem „epické“, možná budete moct ukázat na tento film. Fanoušci to rozhodně očekávají. 9. června se dozvědí, jestli je Warcraft na plátně skutečně tak skvělý a strhující, jako ve své původní herní podobě.
13.05.2016 19:10 |

podobné články

Podobné články

Válka se blíží! Nepřátelé se musí spojit, hlásá ukázka z filmu Warcraft: První střet

 
Další ukázka z filmu Warcraft s podtitulem První střet ukazuje již lepší triky než předchozí trailer, píše web FirstShowing. Film vychází z oblíbené videoherní série Warcraft společnosti Blizzard, která se podílí na produkci snímku. Děj se soustředí na konflikt mezi orky a lidmi, kteří se střetnou ve světě zvaném Azeroth. Hlavní role znepřátelených vůdců, kteří se spojí, ztvárnili Travis Fimmel (Anduin Lothar) a Toby Kebbell (Durotan). Režisérem filmu je Duncan Jones, který natočil sci-fi Zdrojový kód (2011) nebo Moon (2009). Scénář napsal Duncan spolu s Charlesem Leavittem (V srdci moře). Warcraft: První střet dorazí do českých kin 9. června.
26.01.2016 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Toby Kebbell (1 článek) , Travis Fimmel (1 článek) , Duncan Jones (12 článků) , Toby Jones (3 články)

Sam Raimi zfilmuje slavnou počítačovou hru Warcraft

 
Režisér Sam Raimi podepsal smlouvu na film Warcraft, inspirovaný jednou z nejslavnějších fantasy her World of Warcraft. Na financování se budou podílet filmové společnosti Legendary Pictures a Warner Bros. i vydavatel her Blizzard Entertainment, uvedl server Variety.
23.07.2009 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Sam Raimi (10 článků)

O čem budou další World of Warcraft datadisky?

 
Komunita okolo World of Warcraft se možná právě nyní těší na datadisk Mists of Pandaria (nebo ho naopak proklíná), ale to není důvod, aby se kolegové z fanstránky Wowfan nemohli zamyslet nad tím, co Blizzard plánuje v oblasti World of Warcraft datadisků dále. Nové rasy, kontinenty, příběhová tematika, důležité postavy...nad tím vším se dá již nyní dumat. Nic z toho,...
08.12.2010 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9472 článků)

Soutěžte s Bleskem pro ženy o balíčky k filmu Tintinova dobrodružství!

 
Paramount Pictures a Columbia Pictures představují film ve formátu 3D motion capture „ Tintinovo dobrodružství: Tajemství jednorožce“ v režii Stevena Spielberga, ve kterém se představí Jamie Bell („Billy Elliot“, „Odpor“) jako Tintin, neohrožený mladý reportér, jehož neúnavné hledání dobrého příběhu ho dovede do světa velkého dobrodružství a Daniel Craig („Quantum of Solace“, „Odpor“) jako zločinec Red Rackham. Film, který je natočen podle série knih Tintinova dobrodružství od autora jménem Hergé, produkují Steven Spielberg, Peter Jackson a Kathleen Kennedy.
17.10.2011 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Steven Spielberg (142 článků) , Jamie Bell (5 článků) , Daniel Craig (307 článků) , Peter Jackson (57 článků) , Kathleen Kennedy (2 články) , Jamie Bell (5 článků) , Jamie Kennedy (3 články)

Sammyho dobrodružství: Konečně poučný animovaný film

 
Čerstvá kinopremiéra: Chytrý animovaný film pro děti, který sleduje dobrodružství malého želváka při jeho putování napříč oceány, je plný ponaučení, a, mimo jiné, i akcentuje přístupným způsobem ekologii. Jmenuje se Sammyho dobrodružství, v českých kinech ho můžete vidět od čtvrtka a atraktivní pro ty nejmenší i jejich rodičovský doprovod je i fakt, že film promítají ve 3D!
13.09.2010 02:50 |

podobné články

World of Warcraft: Cataclysm v prosinci

 
Koncem roku vyjde další přídavek pro populární MMORPG World of Warcraft.
05.10.2010 11:05 |

podobné články

World of Warcraft: Mists of Pandaria zná datum vydání

 
Všichni hráči World of Warcraft (a že jich je) jistě netrpělivě čekají na oznámení data vydání „pandí“ expanze Mists of Pandaria. Takže, bez dlouhých vytáček a otálení, pandy vám zaklepou tlapou na dveře 25. září tohoto roku. Jedná se o čtvrtou expanzi k tomuto populárnímu MMORPG a na oficiálních stránkách najdete kromě onoho data i ceny jednotlivých edicí,...
16.12.2010 12:00 |

podobné články

Letos bude na co koukat: Nejočekávanější filmy roku 2014!

 
Letošní rok bude bohatý na filmové premiéry dlouho očekávaných snímků. Na stříbrném plátně se představí celá řada originálních filmů, stejně jako pokračování kasovních trháků. A ani čeští filmaři nezahálejí. Toto jsou ty nejočekávanější snímky roku 2014!
06.01.2014 16:30 |

podobné články

Nejočekávanější česká videohra roku vychází za týden. Kingdom Come: Deliverance sází na historickou přesnost

 
Už pouze necelý týden dělí hráče od vydání jednoznačně nejočekávanější české videohry roku. Historické RPG Kingdom Come: Deliverance slibuje rozsáhlý svět umístěný v Zemi Koruny české. Graficky navíc vypadá hodně dobře.
06.02.2018 16:00 |

podobné články

Nejočekávanější česká videohra roku Kingdom Come: Deliverance je tak protkaná chybami, že v ní ožívají mrtvoly

 
Nejočekávanější česká videohra roku konečně vyšla a naše dojmy z ní jsou…rozporuplné. Učarovaly nám reálie Čech 15. století. Líbí se nám realismus, o který se hra snaží, a absolutní vypuštění fantasy prvků. Stejně jako obrovský herní svět. Bez chyb se ale novinka Kingdom Come: Deliverance neobešla.
21.02.2018 21:45 |

podobné články

World of Warcraft v číslech

 
Kolik kilo železa je potřeba, aby mohl běžet virtuální svět videohry World of Warcraft?
18.09.2009 04:20 |

podobné články

Režisér World of Warcraft je šamanem na 72. levelu

 
Sam Raimi prozradil další drobnosti ze zákulisí příprav filmu World of Warcraft.
25.06.2010 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Sam Raimi (10 článků)

Superman doufá, že si zahraje ve World of Warcraft filmu

 
Herec Brandon Routh se svěřil s tím, že je pařan a že by si rád zahrál ve filmu World of Warcraft.
05.08.2010 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Brandon Routh (4 články)

Konec světa World of Warcraft se blíží

 
Podívejte se na intro k World of Warcraft: Cataclysm.
18.10.2010 09:40 |

podobné články

Další přídavek pro World of Warcraft

 
Blizzardi prozradili, že jsou nadšení z prací na dalším datadisku pro World of Warcraft.
25.10.2010 16:05 |

podobné články

Opravil vývojáře World of Warcraft. Ti ho zvěčnili ve hře

 
V datadisku Cataclysm bude postava jednoho z největších fanoušků World of Warcraft.
02.11.2010 09:40 |

podobné články

World of Warcraft povídka Charge of the Aspects

 
Kolegové z WoWfanu se krom aktuálního zpravodajství, podcastů a rozborů všeho možného věnují také psaní, překladu a vydávání oficiálních i fanouškovských povídek ze světa World of Warcraft. Archiv povídek v češtině i slovenštině je už nyní dosti bohatý, jako poslední mají na WoWfanu rozpracovanou oficiální mini sérii sérii Charge of the Aspects od Matta Burnse....
02.12.2010 10:50 |

podobné články

První kroky v datadisku World of Warcraft: Mists of Pandaria

 
Blizzard nám nedávno předložil nový World of Warcraft datadisk Mists of Pandaria, v němž nás čeká dalších pět levelů navíc, takže se dostaneme zase o kousek blíže bájné stovce, konkrétně na 90ku. Z Pandarie logicky na každém rohu cítím snahu přiblížit se asijské kultuře. Hudba, prostředí a v neposlední řadě celkový pocit z pandarenů mi navozuje pocitu klidu a...
23.12.2010 14:55 |

podobné články

Kinect si rozumí i s PC hrami: World of Warcraft ovládaný pohybem!

 
VIDEO: Tak to je pecka! Pohybový ovladač se dá použít i na hraní běžných počítačových her. Přesně to vyzkoušeli vědci z americké Kalifornské univerzity. Vytvořili vlastní software pro hraní oblíbené multiplayerové hry World of Warcraft. Video vypadá velice zajímavě.
01.01.2011 12:40 |

podobné články