Článek

Vzpomínáte na sexy Anastaciu? Super pevná postava je minulostí, fanoušci zůstali

 
Ač by se na první dojem mohlo zdát, že Anastacia má své nejslavnější roky dávno za sebou, není tomu tak. I když u nás už tolik neboduje, její loňské album Resurrection se dostalo do TOP 10 v mnoha zemích Evropy včetně Velké Británie a zpěvačka nepřestala ani koncertovat. V úterý například vystoupila během populárního hudebního festivalu Starlite Marbella v Madridu. Španělské fanoušky přitom neochudila o pohled na sošnou postavu v černém krajkovém body.
23.08.2015 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Anastacia Anastacia (96 článků)
Podobné články

Zpěvák z Walda Gangu: Tenhle zjev chce Anastaciu!

 
Výstřední zpěvák Vláďa Šafránek chce svést zpěvačku Anastaciu. Tajně ji prý miluje už několik let, poslal jí několik dopisů a chystá se na osobní setkání se slavnou zpěvačkou v Praze. Dostane vůbec Šafránek šanci?
16.07.2009 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Anastacia (72 článků) , Vláďa Šafránek (3 články)

Moderní bezdrátová pevná linka: zřízení i na místech bez telefonní přípojky a úspora za volání

 
Dnešní bezdrátová pevná linka (na rozdíl od klasické pevné linky) nevyžaduje telefonní přípojku, lze ji libovolně přemisťovat a lze s ní telefonovat a posílat SMS i v těch místech, kde mobilní telefon (běžného operátora) signál postrádá (díky CDMA síti). Bezdrátová pevná linka poskytuje výhody moderního volání za nižší peníze, než které uživatel běžně zaplatí za účet za mobil.
26.04.2014 11:35 |

podobné články

Hudební lahůdky v Česku: Nakrmte své uši!

 
Letošní rok se, co se týče dobré hudby, zatím vydařil. A Českou republiku čekají další hudební žně! Po okouzlující krásce Beyoncé či nestárnoucí Tině Turner dorazí další velká jména hudebního světa! Můžeme se těšit na sexy Anastaciu, popové Simply Red nebo zarostlé ZZ Top.
18.05.2009 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Anastacia (72 článků) , Tina Turner (101 článků)

Škodovka představila nové sexy logo

 
Na čtvrtečním luxusním koncertu, který pro své prodejce uspořádalo vedení Škody se také pracovalo. Kromě pohledu na zpěvačku Anastaciu se návštěvníci dočkali představení zbrusu nového loga legendární automobilky.
11.02.2011 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Anastacia (72 článků)

Anastacia vyděsila italské fanoušky kačeřími pysky. Může za tohle botox?

 
Znepokojující pohled na zpěvačku Anastaciu se koncem minulého týdne naskytl jejím fanouškům na koncertě v severoitalském městě Padova. Během zpěvu sice americká pěnice vypadala vcelku normálně, byly však momenty, kdy se s její tváří od nosu dolů děly neskutečné věci. Posuďte sami, zda jde jen o hodně nepovedené fotky, nebo už se její záliba v botoxových injekcích obrátila proti ní.
19.01.2015 18:56 |

podobné články

Osobnosti: Anastacia Anastacia (96 článků)

Machač (Svobodní): Evropská unie, pevná hráz proti Číně?

 
Když jsem studoval na střední škole v Chebu, skoro v každé výloze a ulici vysely transparenty „CHEBSKO, PEVNÁ HRÁZ SOCIALISMU“. Že tomu tak nikdy nebylo, se ukázalo až v následujících letech, ve kterých se celý „tábor socialismu“ v Evropě rozpadl.
08.04.2012 18:20 |

podobné články

Tohle je nová miss. Porotcům se líbí hlavně její pevná figura

 
Kráva Loh Nastygirl dnes získala korunku miss. V soutěži nazvané Deutsche Holstein Schau o nejkrásnější krávu z holštýnského plemene porazila v Oldenburgu na severu Německa na 250 konkurentek, které pocházely nejen z Německa, ale také z Rakouska a Lucemburska. Porotu zaujala především "pevná figura".
14.06.2013 08:25 |

podobné články

Na velikosti nezáleží: Pořiďte si pevná a krásná prsa bez plastik

 
Přemýšlíte, jak se správně starat o svá prsa, aby byla co nejdéle pevná a krásná? Vyzkoušejte domácí péči šitou na míru přesně podle velikosti svého poprsí.
06.08.2013 08:45 |

podobné články

Yvetta Blanarovičová: Sexy, ale bez chlapa

 
Tyhle rajcovní snímky nafotila zpěvačka, které je téměř padesát let. Yvetta Blanarovičová (48) už brzy oslaví půlstoletí, avšak její postava je pevná a sexy, jako by jí bylo o dvacet let méně.
03.01.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Yvetta Blanarovičová (249 článků)

Pánové, vzpomínáte? Takhle Tomáš Hanák svlékal svůdnou Chantal a mačkal její nádherné vnady

 
Vzpomínáte? Herec Bolek Polívka  (63) si uměl vybrat pořádnou kočku. Jeho dnes už bývalá manželka Chantal Poullain se nestyděla svlékat před kamerami. Ve svých dvaatřiceti letech ukázala na pokyn režisérky Věry Chytilové své vnady v dramatu Kopytem sem, kopytem tam.
31.08.2012 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Bolek Polívka (476 článků) , Tomáš Hanák (111 článků) , Chantal Poullain (187 článků) , Věra Chytilová (119 článků)

Vzpomínáte? Bohyně tance Monika Absolonová divočila na parketu a ukazovala svá stehna v punčoškách

 
Vzpomínáte? Zpěvačka Monika Absolonová  (36) vlnila svými boky v taneční soutěži StarDance a v rytmu divokého tance sklízela nadšené ovace diváků. Pátá série této soutěže už brzy vtrhne na televizní obrazovky a my pro vás máme pořádně žhavou vzpomínku právě na Moniku Absolonovou, jež ve dvojici s charismatickým Václavem Masarykem skončila překvapivě těsně před branami velkého finále.
25.10.2012 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (864 článků) , Václav Masaryk (102 článků)

Veleba (SPO): Není na co čekat

 
„Ukrajina je proti Islámskému státu jenom chřipka“. Jistě vzpomínáte na tuto větu prezidenta Miloše Zemana, kterou vyslovil před rokem a dodal k tomu, že tento nový teroristický útvar je třeba vojensky nemilosrdně rozdrtit. A vzpomínáte na reakci zodpovědného ministra zahraničí Lubomíra Zaorálka? Ten tehdy pravil něco ve smyslu, že si snad prezident představuje nějaká novodobá křižácká tažení. Rok se s rokem sešel a každý vidí, možná už se probral i Zaorálek, jaký spád události nabírají.
29.06.2015 21:51 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (1836 článků) , Miloš Zeman (15947 článků)

Vzpomínáte na smyslnou nehodu? Takhle krásce Kerestešové při tanci vypadla ze šatů ňadra

 
Od chvíle, kdy se slovenská kráska Andrea Kerestešová  (31) objevila v reklamě na mobilního operátora, v komedii Rafťáci a seriálu Vyprávěj, se stala předmětem touhy nejednoho příslušníka silnějšího pohlaví. A ještě větší radost všem svým fanouškům udělala před pěti lety na jednom bujarém večírku. Vzpomínáte?
27.12.2015 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Kerestešová (279 článků)

Vzpomínáte s nostalgií na komunisty? Milovníci retra se dočkali

 
Jak se vám žilo za komunismu? Vzpomínáte na tuto dobu rádi, nebo jste šťastní, že je vše za námi? Většina lidí na komunismus nadává. Ale jakmile se někde objeví různé věci, filmy či hračky z této doby, hned všichni rádi vzpomínají a jsou nadšení.
12.01.2016 19:56 |

podobné články

Vzpomínáte si na romantického Dana Humphreyho z Velké drbny? Dnes vypadá jako odporný hipster!

 
Vzpomínáte si na roztomilého Penna Badgleyho (28) v roli nesmělého kluka Dana Humphreyho? V seriálu Velká drbna se snažil udělat všechno pro to, aby oslnil svou vyvolenou Selenu. Za pár sérií začal seriál připomínat Beverly Hills a chodil tam každý s každým. Po mnoha peripetiích se k sobě tihle dva zase vrátili. Co se ale s tím klukem pár let po natáčení stalo?
09.04.2016 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Penn Badgley (2 články) , Dan Humphrey (1 článek)

To budete koukat: Víme, který neuvěřitelně sexy herec se vrací do Cest domů

 
Fanoušci seriálu Cesty domů se mají na co těšit. Od září se do seriálu vrací sexy herec Jan Dolanský, který hrál záporáka Romana Hamzíka. Když jeho postava zmizela, fanynky sexy Dolanského zaplavily televizi maily. Chtěly svého hrdinu zpátky.
18.07.2012 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Dolanský (126 článků)

Aichmajerová: Jsem rozteklá a mám celulitidu! Ale bojuji

 
Moderátorka Eva Aichmajerová (30) sice už všechna těhotenská kila shodila, ale přece jenom její postava není tak pevná, co bývala. Proto se pustila do boje s gravitací a začala cvičit na stroji, který zpevnil problematické partie třeba modelce Simoně Krainové (37).
04.03.2010 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (668 článků) , Simona Krainová (1731 článků)

Svlečená Naomi Campbell uchvátila ve 43 letech na obálce. Hrozí, že o své božské křivky přijde!

 
Na titulních stranách magazínu Shape se každý měsíc objevuje některá z celebrit a obvykle toho na sobě příliš nemá. Nejde však o pánský časopis s nahotinkami, ale o inspiraci, aby se lidé začali více hýbat a žít zdravěji. Dubnové vydání zdobí Naomi Campbell  (43) , která překvapuje nejen stále stejně štíhlou linií, jakou měla před dvaceti lety, ale především tím, jak je její postava pevná a vyrýsovaná. Jenže s váhou by teď Naomi mohla mít potíže. Rozhodla se totiž seknout se svým velkým zlozvykem - kouřením.
22.03.2014 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Naomi Campbell (287 článků)

Čerstvá osmnáctka Kylie má na chlup stejnou postavu jako kdysi sestra Kim. Čeká ji také boj s váhou?

 
Postavou přesýpacích hodin se již od teenagerského věku může pochlubit Kylie Jenner  (18) . Úplně stejně na tom přitom byla i její slavnější sestra Kim Kardashian  (34) . Ovšem to, co kdysi představovalo nebývalé ‚přírodní bohatství‘ je s přibývajícími léty stále těžší udržet v původní podobě. Momentálně podruhé těhotná Kim moc dobře ví, o čem je řeč. Její pevná postava ji stojí každodenní dřinu v posilovně, a když jen na čas tréninky vysadí, hned je to znát. A pak už toho ani stahovačky moc nezmůžou...
03.09.2015 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1097 článků) , Kylie Jenner (77 článků)