Článek

Vzniká další kreatura, jako je Donatella Versace? Nejúspěšnější žena světa se mění v zombie!

 
Donatella Versace a Victoria Beckham toho mají společného mnohem víc, než by asi obě chtěly. A jak to vypadá, za pár let budou jako vejce vejci.
13.03.2015 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Victoria Beckham (793 článků) , Donatella Versace (78 článků)
Podobné články

Donatella Versace děsila návštěvníky muzea v New Yorku svým opičím obličejem. Vypadá snad nejhůř za celou kariéru!

 
Známá návrhářka "Donatella Versace":http://www.extra.cz/tema/donatella-versace (59) patří mezi dámy, které prostě neumějí a nechtějí zestárnout s grácií. Versace se objevila na slavnostním otevření nového Kostýmního centra Anny Wintour v Metropolitním muzeu umění v "New Yorku":http://www.extra.cz/tema/new-york a vypadala snad úplně nejhůř za celou kariéru.
07.05.2014 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Donatella Versace (78 článků) , Anna Wintour (46 článků)

Nejstrašnější Kyblíková výzva: Plastická kreatura Donatella si nechala zmáčet svůj botoxový obličej a je to dost hrozivé

 
Když se někde objeví návrhářka "Donatella Versace":http://www.extra.cz/tema/donatella-versace (159), všichni kolem mají pocit, že je říjen a blíží se Halloween. Tahle oběť plastické chirurgie se přidala k dalším slavným osobnostem, které se rozhodly podpořit nemoc ALS a "polít se kýblem ledové vody":http://www.extra.cz/kdo-ma-absolutne-nejlepsi-kyblikovou-vyzvu-rozhodne-kapela-foo-fighters-to-musite-videt, aby si alespoň na pár vteřin vyzkoušely, jaké to je, mít ztuhlé svaly.
28.08.2014 18:45 |

podobné články

Nepovedená vosková figurína? Ne, vyžehlená masařka Donatella Versace bez obočí

 
Módní návrhářka Donatella Versace v úterý odpoledne přistála v brazilském Sao Paulu a její přítomnost vyvolala na letišti pořádné pozdvižení. Drobné Italce dodali na důležitosti i bodyguardi, kterými byla obklopená. Její přísný vzhled pak podpořily ‚masařkoidní‘ sluneční brýle a uhlazený blond ohon. Donatella, na kterou se kritika za její zpackané plastiky hrne dlouhodobě ze všech stran, tím nechala vyniknout své znovu precizně vyhlazené tváři.
07.11.2014 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Donatella Versace (78 článků)

NEUVĚŘITELNÉ: Takhle nádherná byla kdysi Donatella Versace! Pak začala s plastickými operacemi a je z ní vyschlá, plastiková kostra potažená kůží!

 
Jednašedesátiletá módní návrhářka Donatella Versace nesměla chybět na udílení cen British Fashion Awards 2016 v Londýně. Ačkoliv se Donatella stále snaží udržet ve formě, z její vychrtlé postavy jde hrůza.
07.12.2016 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Donatella Versace (78 článků)

Lady Gaga je tváří Versace, v reklamní kampani vypadá jako Donatella

 
Zpěvačka Lady Gaga není jen popová hvězda, ale také módní ikona, a toho se rozhodl využít módní dům Versace. Jeho majitelka Donatella Versace moc stála o to, aby tváří její příští kolekce byla právě Lady Gaga. A povedlo se. Další články k tématu: Chameleon Lady Gaga: dáma na koni a sexy sekretářka v Bílém domě RECENZE: Lady Gaga umí jen pop. Ale lehký, autorský a kvalitní VIDEO: Lady Gaga se vznesla, představila první létací oblek Na cenách YouTube vyhrál Eminem a Lady Gaga nasadila falešné zuby Nejsem konvenčně krásná a jsem s tím smířená, prohlašuje Lady Gaga Lady Gaga je zase ve formě, nasadila knír a obří chlupatou masku
13.12.2011 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Donatella Versace (78 článků) , Simona Krainová (1893 článků) , Karel Vágner (380 článků) , Jakub Vágner (262 článků)

Babi Versace opět v plavkách: Už nevypadá jako vyschlá treska, víme, co se s ní stalo!

 
Bouchněte šampáňo, "Donatella Versace":http://www.extra.cz/tema/donatella-versace se najedla.
12.08.2013 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Donatella Versace (78 článků)

Vyhladit obličej nestačí: Donatella Versace má ruce jako stařena

 
Pokračovatelka módní značky Versace, kterou založil v roce 1978 její zesnulý bratr Gianni Versace, zavítala v pondělí večer i s pánským doprovodem na párty pořádanou londýnským hotelem Claridge’s. Donatella se oblékla od hlavy k patě do černé, což je dlouhodobě její nejoblíbenější barva. Platinová blondýnka, která je pro mnohé ztělesněním nepovedených plastik, se sice snaží všemožně oddálit stárnutí, ale jsou oblasti, které krutou realitu bez milosti odhalí.
03.12.2013 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Donatella Versace (78 článků) , Gianni Versace (12 článků)

Donatella Versace (62) bude opět mladá a krásná!

 
Donatella Versace (62) oplývá zajisté mnoha kvalitami. Je viceprezidentkou a hlavní návrhářkou módní superznačky Versace, kterou založil její bratr Gianni (†50), a tak určitě rozumí módě a má nějaký vkus. Jen ho nedovede aplikovat sama na sebe.
29.05.2017 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Donatella Versace (78 článků) , Gianni Versace (12 článků) , Gianni Versace (3 články)

Šokující pohled! Nejslavnější anorektička Allegra Versace vyvenčila své třicetikilové tělíčko

 
Dcera návrhářky "Donatelly Versace":http://www.extra.cz/tema/donatella-versace "Allegra":http://www.extra.cz/tema/allegra-versace (27) je typickým příkladem dívky vyrůstající ve slavné rodině, která neustálou pozornost veřejnosti neunesla. Začala bojovat s anorexií a nemoci se v podstatě nezbavila dodnes.
10.06.2014 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Allegra Versace (9 článků)

Seznamte se: Baf! Jsem Donatella Versace a budu vás strašit!

 
Když je vám 59 let, investujete ohromné peníze do toho, abyste vypadali na 19, a "lidé vám potom hádají 109":http://www.extra.cz/nejstrasnejsi-kyblikova-vyzva-plasticka-kreatura-donatella-si-nechala-zmacet-svuj-botoxovy-oblicej-a-je-to-dost-hrozive, je to hodně smutný příběh.
06.11.2014 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Donatella Versace (78 článků)

Donatella Versace slaví 62. narozeniny! Kolik let ještě vydrží v celku?

 
Jedna z nejslavnějších návrhářek světa, Donatella Versace slaví 62. narozeniny. Je s podivem, že se jich vůbec dožila vcelku. Módní legenda se totiž bohužel neproslavila jenom svojí značkou, ale také láskou ke kokainu, hlubokými depresemi a následnými plastikami, které zajistily zjev, nad kterým zůstává rozum stát.
02.05.2017 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Donatella Versace (78 článků)

Donatella Versace neumí stárnout! Předávkování botoxem z ní udělalo UFO

 
Desetiletí udává módní trendy a její modely nosí světové celebrity, méně úspěšní návrháři se jí chtějí vyrovnat a být stejně úspěšní jako ona. Že by ale někdo chtěl VYPADAT jako ona, to nehrozí. Leda by se do ní zamilovalo nějaké ufo. Italská návrhářka Donatella Versace totiž na posledních snímcích vypadá, jako by byla z jiné planety. Co se jí to děje s tváří?
06.11.2014 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Donatella Versace (78 článků)

Kýblovou výzvu přijala i vyzáblá Donatella Versace. Dva polonazí koloušci ji slušně zlili

 
Seznam celebrit, které se přidaly k charitativnímu projektu ALS Ice Bucket Challenge, se rozšířil o další exkluzivní jméno. Polít se kýbly ledové vody nechala i devětapadesátiletá módní návrhářka Donatella Versace. Její provedení samozřejmě nepostrádalo styl...
28.08.2014 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Donatella Versace (78 článků)

Donatella Versace obléká Lady Gaga, chce i královnu Alžbětu II. a Kate

 
Šéfka italského módního domu Donatella Versace by ráda viděla královnu Alžbětu II. ve svých modelech. Britská panovnice je podle ní módní ikonou, stejně jako manželka jejího vnuka Kate.
14.02.2011 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Donatella Versace (78 článků)

Donatella Versace to přehání: Po plastikách vypadá jako muž

 
Světoznámá podnikatelka Donatella Versace (56) na sebe po smrti svého manžela přebrala velkou zodpovědnost. Starosti a také velké množství nepovedených plastik se podepsaly na jejím nepěkném vzhledu.
29.05.2011 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Donatella Versace (78 článků)

Donatella Versace v plavkách: Už nestraší jako kostra z domu hrůzy

 
Svět nedávno obletěly velice nelichotivé fotografie módní návrhářky Donatelly Versace (58) v plavkách. Povyslá kůže, silikonová ňadra a přehnané opálení návrhářky vzbudily pořádný rozruch. Donatella šla do sebe a na letošní dovolené v Karibiku, byl pohled na ni o poznání příjemnější.
12.08.2013 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Donatella Versace (78 článků)

Hrozivě vyhublá Donatella Versace snad nikdy nevypadala hůř. Proč ta mrtvolná image?

 
Uznávaná módní návrhářka Donatella Versace se podobně jako řada dalších hvězd v pondělí účastnila slavnostního otevření nového Kostýmního centra Anny Wintour v Metropolitním muzeu umění v New Yorku. Bílý kostýmek na událost zvolila dobře, ale flastr by si zasloužil ten, kdo jí připravoval make-up. Mix přehnaně tmavého kouřového líčení očí v kombinaci s odbarveným obočím a nepřirozeně světlou barvou pleti i rtů ve tvářích ostatních hostů vzbuzoval zděšení. To vše korunovaly vyhlazené zplihlé vlasy v platinové blond...
07.05.2014 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Donatella Versace (78 článků) , Anna Wintour (46 článků)

Donatella Versace je tváří reklamní kampaně, vybral si ji konkurent

 
Módní návrhářka Donatella Versace (60) bude dělat reklamu konkurenční firmě Givenchy. Její kreativní ředitel Riccardo Tisci(40) si ji zvolil jako tvář kampaně pro letošní podzim.
29.04.2015 12:51 |

podobné články

Osobnosti: Donatella Versace (78 článků)

Donatella Versace vyděsila na červeném koberci. Jak tohle drží pohromadě?!

 
Jak to dopadne, když to člověk přežene s hubnutím a plastikami? Může skončit jako módní návrhářka Donatella Versace!
08.12.2016 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Donatella Versace (78 článků)