Článek

Vždycky při tom dostanu křeč!

 
Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...
12.01.2017 12:05 |

podobné články

Podobné články

Muž během sexu uvízl ve vdané milence. Přihlížela celá vesnice

 
VIDEO. Muž v keňské Nairobi se dostal do pořádně nepříjemné a hlavně bolestivé situace. Uvízl v milence, která dostala svalovou křeč a on nemohl svou chloubu dostat ven. Trvalo několik hodin, než křeč povolila. Mezitím se na zaseknutý pár přišla podívat celá vesnice, včetně hodně naštvaného podváděného manžela.
15.05.2012 14:25 |

podobné články

Na laně ve výšce 300 metrů dostal provazochodec křeč

 
Australský provazochodec Kane Petersen zvládl ve středu přejít mezi dvěma vrcholy melbournského mrakodrapu Eureka Tower. Zhruba v polovině cesty sice dostal křeč do nohy, ale nakonec přes lano natažené ve výšce 300 metrů přešel.
16.09.2015 21:01 |

podobné články

Zita Kabátová otevřeně o Adině Mandlové: Vždycky se uměla vyspat s tím správným

 
O mrtvých jen dobře. Tímhle heslem se zřejmě neřídí nejstarší česká žijící herečka Zita Kabátová (98). U příležitosti blížícího se dvacátého výročí úmrtí své slavnější herecké kolegyně Adiny Mandlové (✝81), si v rozhovoru pro časopis Týden pustila pusu na špacír. Pověstný humor a ironie jí přitom rozhodně nechyběly: „Hezká, moc krásná holka. A také báječně rozmazlená! Na rozdíl ode mě na to vždycky měla čas, vždyť po filmování nemusela makat v divadle a mohla vyrazit do barů a do vináren. Vždycky byla výborně oblečená, to byly majlanty, co na ní visely, nejlepší šaty v Praze.“ Na Mandlové, která svého času pobláznila všechny muže, nenechala vitální Kabátová nit suchou. Bez skrupulí ji označila za zlatokopku: „Vždycky se uměla vyspat s tím správným, který měl dost peněz. Na tohle byla úžasně šikovná. Neexistovalo, že si namluvila nějakého ňoumu.“ Tím si nepřímo rýpla také do žijícího režiséra Otakara Vávry. V jeho umělecky hodnotných snímcích za války Mandlová excelovala. Zita Kabátová v té době hrála spíše v lidových filmech. Od Otakara Vávry roli nikdy nedostala. „Já jsem s Vávrou nikdy netočila, protože jsem mu nedala,“ prohlásila lakonicky stále energická Kabátová.
10.06.2011 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Adina Mandlová (100 článků) , Zita Kabátová (55 článků) , Otakar Vávra (97 článků)

Polský farář Czendlik zcela otevřeně: Nás Rusové vždycky podvedli. Pelikán je pro mě hrdina

 
ROZHOVOR „V tuto chvíli je pro mne pan ministr Pelikán hrdinou. Protože když se dostanete do tlaku mezi dvě světové mocnosti, jako jsou Rusko a Spojené státy, pak se dostanete zároveň i pod tlak veřejnosti, médií a nakonec i nejbližších. Já se panu ministrovi vůbec nedivím, ovšem bohužel si myslím, že tato kauza se za ním poměrně dost dlouho potáhne...,“ říká římskokatolický kněz polské národnosti Zbigniew Czendlik k aféře Jevgenije Nikulina. Kromě toho se ale poněkud otevřeněji než jindy vyjadřuje třeba ke vztahu Poláků k Rusku: „Rusové nás vždycky podvedli, vždycky to ve finále bylo jinak, než Rusko deklarovalo. My jsme ze strany Ruska vždycky dostali kudlu do zad!“
11.04.2018 17:25 |

podobné články

Snad už nebude jen za nevkusnou holku: Lucie Výborná chce konečně vydražit loňský ‚spacák‘ z Českých lvů

 
Moderátorka Lucie Výborná už podruhé uváděla ceny Český lev a trochu si nám postěžovala na úskalí přímého přenosu. "Vždycky se dostanu do nepříjemné situace, když někdo děkuje déle, než má. Chápu, že ten člověk chce vychrlit všechny titulky svého filmu, na druhou stranu je televizní divák, který to sleduje, zná. Do toho mám v uchu hlas režiséra, který říká, že už tečeme o čtyři minuty," svěřila.
08.03.2016 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Výborná (59 článků)

Na politika sosajícího peníze státu se vždycky přijde, míní Vondra

 
Na korupčníka se vždycky přijde. Ne vždy se jeho čin podaří vyšetřit a kauzu se povede dotáhnout do konce. Ale vždycky se na něj přijde a odrazí se to v jeho politické image. To si myslí ministr obrany Alexandr Vondra.
20.11.2011 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1124 článků)

Paroubek: Chce to nemít mindráky, pane Kreči!

 
V dnešních HN se pohoršuje redaktor Kreč nad tím, že jsem podle Wikileaks nabídl americkému viceprezidentu Joe Bidenovi, při jednání, které jsem s ním měl, pomoc české diplomacie při mírovém urovnání na Blízkém východě mezi Izraelem a arabskými státy.
05.09.2011 17:10 |

podobné články

Hop a je tu lidoop! Tanečník povalil Kirstie

 
VIDEO: Herečka Kirstie Alley (60), známá z filmové série "Kdopak to mluví", upadla se svým tanečním partnerem v americké taneční soutěži Dancing with the Stars. Kirstie v tom tentokrát se svou korpulentní postavou byla ale nevinně. Nemohla za to její neobratnost, ale chyba tanečníka. "Dostal jsem křeč do nohy, její chyba to nebyla," přiznal tanečník Maksim Chmerkovskiy.
05.04.2011 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Kirstie Alley (100 článků) , Maksim Chmerkovskiy (4 články)

Zkoušeli kámasútru a skončili v nemocnici

 
Z milostného propletence je dostali až lékaři. Manželku při pozici zvané “lehátko“ chytla svalová křeč.
29.04.2009 09:30 |

podobné články

Zasekli se při sexu, osvobodil je až lékař

 
Páreček se užíval v práci divokého sexu na WC, jenže žena dostala křeč a milenec zůstal uvězněný v její vagíně. Pomoci musel až přivolaný lékař.
11.05.2009 08:45 |

podobné články

Eva Mendes má strašidelný koníček

 
Herečka Eva Mendes (35) má podivnou zábavu. Chodí ráda po hřbitovech. Proč? Herečka připustila, že během svých cest po světě se snaží navštívit co nejvíce pohřebních míst. „Hřbitovy miluji,“ říká Mendes. „Jsou to tak nádherná, tichá a klidná místa. Čím starší, tím lepší.“ „Navštívila jsem jich už tolik, že si je ani nepamatuji. Je to jako chození do baru. Prostě je musím navštívit na každém místě ve světě, kam se dostanu, takže už v tom mám trochu chaos. To víte.“ Hvězda, která nedávno začala obchodovat se svou vlastní značkou lůžkovin, připouští, že její nejsilnější vzpomínkou je máma a její neustálý strach o finanční zajištění rodiny. Když byla Eva Mendes ještě malá. „Mám spoustu příběhů ze svého dětství, všechny jsou ale o tom, jak jsem se snažila různými způsoby pomoct mámě ušetřit. Třeba jsem si přála, aby mi Santa Claus nedonesl žádný dárek, ale zaplatil naše účty,“ svěřuje se herečka. „Tohle mě dnes už netrápí. Koupila jsem mámě před pěti lety dům. Bydlí patnáct minut ode mě.“
07.08.2009 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Mendes (122 článků)

Ivan S.: Zkoušel kamasútru a skončil v nemocnici!

 
Ivan S. (56) se pěkně vyděsil, když zjistil, že se nemůže vysprostit ze stehen své ženy Valentiny (51). Ta během sexu totiž dostala svalovou křeč
30.04.2009 18:40 |

podobné články

Módní policie: Průšvihy v SuperStar

 
Moderátoři Adela Banášová a Leoš Mareš měli v soutěži SuperStar jedinečnou možnost stát se módními ikonami ve stylu televizní stanice MTV. Nestalo se tak. Leoš s Adelou se po čtyři měsíce dvakrát týdně objevovali na obrazovce v jiných outfitech. Bohužel ti, co je oblékali, na svou roli nestačili. Modely leckdy působily lacině. Neseděly stylem, velikostí, typově. Kreativitu často nahradila stylistická křeč.
23.12.2009 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2957 článků) , Adela Banášová (450 článků)

Aby křeče netrápily

 
Utopil se, dostal křeč. O takové tragédii slyšel asi každý z nás. Co děla, když přijde zrádná bolest? Snad každý má zkušenosti se škytavkou, která je vlastně křečí bránice, nebo křečemi dolních končetin po namáhavé túře. ...
11.03.2010 07:50 |

podobné články

Sex ve městě 2: Módní bomba, nebo propadák?

 
Seriál Sex ve městě, kultovní záležitost mnohých žen a gayů, má už druhé filmové pokračování. Trailer prozradil, co bude mít  slavná čtyřka Newyorčanek na sobě. Budou to kreace hodné následování, nebo trapná křeč?
06.05.2010 04:15 |

podobné články

Slavní o Gottové: Byla to křeč!

 
Premiéra Ivany Gottové (34) coby moderátorky VIP zpráv na Primě vyvolala velmi rozpoluplné reakce. A to jak mezi diváky, tak mezi celebritami. Jak hodnotili slavní její výkon, který navíc vůbec neběžel živě, ale ze záznamu?
13.07.2010 13:30 |

podobné články

Nová fakta: Šílence zabili policisté. On se 'dorazil'.

 
Prezident slovenské policie Jaroslav Spišiak uvedl, že brutálního bratislavského vraha Ľubomíra Harmana (†48) zabila policejní kulka. Aby neprodlužoval Harman svou smrtelnou křeč, "dorazil" se. Potvrdila to pitva.
01.09.2010 10:26 |

podobné články

Osobnosti: Ľubomír Harman (26 článků)

Iveta a Pomeje: Setkání po 3 měsících. Byla to křeč!

 
Exmanželé se setkali na jedné akci
27.10.2010 11:05 |

podobné články