Článek

Výzkum: Černoši doženou bělochy za 228 let

 
Teprve za 228 let se dostane průměrná černá rodina ve Spojených státech na současnou úroveň bílé rodiny. To je hlavní zpráva výzkumu amerického institutu pro politická studia IPS a společnosti pro ekonomický rozvoj CFED. Informoval o tom server Dotyk.cz.
22.08.2016 14:10 |

podobné články

Podobné články

Mou prací je umlčovat bělochy. Teď musíte poslouchat ten zoufalý křik menšin. Nová krev amerických Demokratů se rozjela tak, že i spolustraníci jen koukali

 
Američtí demokraté se chtějí co nejdříve vzpamatovat z porážky své prezidentské kandidátky Hillary Clintonové a znovu začít vítězit. Rokování demokratů ve Washingtonu však ukázalo, že pánové a dámy možná zvolí poněkud klikatou cestu k vítězství. Členka strany Sally Boynton Brownová své kolegy v hlavním městě USA pravděpodobně velmi zaskočila, když bez obalu prohlašovala, že hodlá umlčovat bělochy žijící v USA, aby více vynikl hlas menšin.
25.01.2017 22:20 |

podobné články

Černoch zavraždil v Americe tři bělochy, přitom křičel Allahu Akbar. Ale pozor, policie říká, že to s ničím nemá nic společného

 
V Kalifornii zavraždil černoch tři bělochy a čtvrtého zranil. Přitom křičel „Allahu Akbar“, podle policie se však nejednalo o terorismus, ale o projev protestu proti vládě bílé většiny. S vražděním měl přitom nejspíš zkušenost – byl hledán pro týden starou vraždu ochrankáře v motelu. Samotný výkřik byl policií interpretován jako „žádost o pomoc Boha“.
19.04.2017 09:25 |

podobné články

Pravdoláskaři, vaše dluhy vás doženou, účtování přijde. Ekonomka Šichtařová varuje

 
Ekonomka Markéta Šichtařová vykreslila další chmurný obraz evropské budoucnosti. Budoucnosti, kterou mnozí lidé v Evropě nechtějí vidět. Část evropských politických elit věří, že to celé ve jménu „pravdy a lásky“ nějak slepí. Další evropští politici jen strkají hlavu do písku a nechtějí vidět, že staré dluhy každého tak či onak doženou.
15.04.2016 21:40 |

podobné články

Cimrmana hráli nigerijští černoši! Publikum nejvíc pobavilo: "Sníme psy..."

 
I Cimrman by se nejspíš divil. Hru Dobytí severního pólu odehráli černoši v Nigérii - když vztyčovali na pomyslném zamrzlém pólu českou vlajku, museli se notně zapotit. Panovala teplota 38 °C.
25.03.2014 18:55 |

podobné články

Být černý a gay = vyšší příjmy!

 
Kombinace několika menšinových vlastností, kvůli kterým jsou lidé často diskriminováni, může být někdy paradoxně výhodou. Přišli na to sociologové ze Stanfordovy a Princetonské univerzity. Sledovali vliv sexuální menšinové orientace a rasy na výši příjmů. Zatímco heterosexuální běloši vydělávali více než homosexuální běloši a heterosexuální černoši, homosexuální černoši vydělávali stejně jako oni. Kombinace dvou nevýhodných vlastností vedla k výhodě.
23.05.2014 08:10 |

podobné články

Vtipálci přejmenovali obec na Tachovsku: Z Černošína jsou Černoši!

 
Pořádné překvapení připravili neznámí vtipálci obyvatelům obce Černošín na Tachovsku. Pečlivě přelepili čárku nad »í« a poslední písmeno v názvu obce. Z Černošína se tak rázem stali Černoši.
10.04.2017 10:50 |

podobné články

Zpráva z černé skřínky: Proč si zkáza airbusu vyžádala 228 životů!

 
Letoun ztrácel rychlost a řítil se dolů. Psal se 1. červen 2009 a let Air France AF 447 z Brazílie do Paříže skončil pádem do hlubin Atlantiku. Zahynulo všech 228 lidí na palubě.
30.05.2011 12:05 |

podobné články

Letadlo s 228 lidmi na palubě se rozpadlo už za letu

 
Letoun Air France, který s 228 lidmi na palubě zmizel začátkem týdne v Atlantiku, se nejspíš rozpadl na kusy už za letu před dopadem do oceánu.
04.06.2009 09:50 |

podobné články

Nalezli trosky letadla, které pohřbilo 228 lidí

 
Francouzští vyšetřovatelé lokalizovali části letounu společnosti Air France, který v roce 2009 spadl s 228 lidmi do Atlantiku. Trosky by mohly být vytaženy na hladinu do tří týdnů až jednoho měsíce.
04.04.2011 08:45 |

podobné články

Zkáza Airbusu: 228 lidí zemřelo za 210 vteřin

 
Airbusu společnosti Air France, který se s 228 lidmi na palubě  zřítil do Atlantiku, trval podle záznamů černých skříněk pád do oceánu 3,5 minuty. Dva roky po havárii to v Pařízi sdělili vyšetřovatelé katastrofy.
27.05.2011 18:30 |

podobné články

Dobeš vyhodil 228 úředníků, na byrokracii údajně ušetřil 487 miliónů

 
Ministr školství Josef Dobeš (VV) podle svého vyjádření letos propustil 228 úředníků. Spolu s rušením úřadů tak na byrokracii ušetřil 487 miliónů korun. Oznámil to v pondělí na tiskové konferenci. Dobeš má do Vánoc předat premiéru Petru Nečasovi (ODS) zprávu o plnění programového prohlášení vlády.
28.11.2011 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9204 článků)

Za smrt 228 lidí na palubě airbusu Airfrance mohou piloti i technika

 
Nehodu airbusu Airfrance z roku 2009 zavinili podle vyšetřovací zprávy technická závada a chybná reakce pilotů na ni. Při nehodě zemřelo všech 228 lidí na palubě.
05.07.2012 16:30 |

podobné články

Kořeny Češky, která se vydávala za černošku: Její rodová linie je plná bělochů

 
Minimálně osm let se absolutně bílá Američanka s českými kořeny Rachel Doležal vydávala za černošku. Jenže podle vyšetřování a zkoumání jejího rodokmenu nemá minimálně do roku 1671 žádné jiné předky než bělochy. Původně pochází totiž zčásti i z Česka!
17.06.2015 13:50 |

podobné články

Vzkaz hospitalizované: Co je mi do Kalouska. Češi, probuďte se, hlavní je zdraví

 
Tým lékařských expertů z Masarykovy univerzity zabodoval. Podařil se jim unikátní objev, který přispěje velkou mírou k léčbě chronické lymfocytární leukémie. Jedná se o nejčastější druh leukémie, který postihuje především bělochy.
02.05.2012 21:40 |

podobné články

Jihoafričanka obvinila psa z rasismu. Pokousal jí dceru

 
Pam Nkosiová je přesvědčena, že bulteriér, který kousl její dceru do kolena, jednal z rasistického přesvědčení. Na sedmiletou dívku podle ní zaútočil jen proto, že je tmavé pleti. Bílé dítě by zřejmě minul, a tudíž si zaslouží obvinění z rasistického útoku. K přesvědčení došla žena z Jihoafrické republiky tak, že si její dcera hrála na hřišti v Johannesburgu i s bělochy, ale pes si vybral zrovna ji.
28.02.2013 11:15 |

podobné články

Extrémní umění vizážistů: Černošskou rodinu přeměnili na bělochy, budete šokováni stejně jako oni

 
Radikální proměna, tak by se dal nazvat tento experiment v jedné francouzské televizní stanici. Před kamerami přivítali černošskou rodinu, z níž během několika hodin udělali bílou. Rasová otázka? Nikoliv, spíš jen zkouška hranic, kam až mohou zajít mistři "extrémního make-upu":http://www.extra.cz/tema/make-up.
16.11.2013 09:36 |

podobné články

Neskutečná proměna! Obyčejný kluk ze sebe během několika minut udělá sexy kost

 
Pánové, měli byste se mít na pozoru. Ne každá sexy holka, která se vám nabízí na internetu, je ve skutečnosti tak krásná. Díky moderním technikám líčení a hodinám stráveným před zrcadlem je prakticky z kohokoliv možné vyčarovat krasavu, za níž se budete otáčet. Jak taková "transformace":http://www.extra.cz/extremni-umeni-vizazistu-cernosskou-rodinu-premenili-na-belochy-budete-sokovani-stejne-jako-oni probíhá, ukazuje názorně toto video. A zachází ještě dál: nejde totiž o proměnu obyčejné díky na modelku, ale z krátkovlasého bruneta se v něm stane blondýnka s vlasy až po pás. Wow!
17.11.2013 21:06 |

podobné články

ŠOKUJÍCÍ ZMĚNA: Podívejte se, jak z černošské rodiny udělali bělochy

 
Všichni vědí, že nalíčení dokáže člověka naprosto změnit, ale dokáže z černoch udělat bělocha? Tomu se věnoval francouzský seriál V kůži člověka s černou kůží. Podívejte se, jak to vypadá, když se se do díla pustí profesionální maskéři a jak se u výsledku nalíčení tváří aktéři!
22.03.2014 15:40 |

podobné články

Umělec se dokáže přetransformovat do jakékoliv ženské celebrity!

 
Seznamte se asi s nejtalentovanějším "make-up umělcem":http://www.extra.cz/extremni-umeni-vizazistu-cernosskou-rodinu-premenili-na-belochy-budete-sokovani-stejne-jako-oni na světě. Jmenuje se Paolo Ballesteros (31), je z Filipín a dokáže se pomocí šminek transformovat na jakoukoli ženskou (!!) celebritu.
10.10.2014 08:45 |

podobné články