Článek

Výživový poradce Havlíček se pochlubil desetiletou dcerou. Má ji ve střídavé péči

 
Výživového poradce Petra Havlíčka známe z televizních obrazovek, kde v pořadech o hubnutí radil, co a jak jíst. Sám také pořádně zhubl a na okolí se dívá hodně kritickým okem. Když spolu s dcerkou vyrazil na módní přehlídku spodního prádla, modelky dost zkritizoval.
23.10.2015 11:05 |

podobné články

Podobné články

Výživový poradce Havlíček vzal desetiletou dceru na přehlídku prádla: Usnula mu v náručí!

 
Vůbec poprvé vzal výživový poradce Petr Havlíček (46) do společnosti svou desetiletou dceru Lucii a hned na přehlídku spodního prádla. Jenže Lucinku promenáda polonahých žen unavila, a tak si na chvilku na otcově paži zdřímla.
22.10.2015 16:10 |

podobné články

Neškodila by trocha sportu, kritizoval Havlíček modelky v prádle

 
Výživový poradce Petr Havlíček se byl i se svou desetiletou dcerou vůbec poprvé podívat na přehlídku spodního prádla. Postavy modelek ho příliš nenadchly. Doporučil by jim zpevnit.
21.12.2010 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Sokolová (249 článků) , Robert Hájek (60 článků)

Poradce na výživu Petra Havlíčka rozzuřil sprostý účinkující

 
Výživový poradce Petr Havlíček se pořádně vytočil. Účinkující Jakub Kantor odmítal chodit na natáčení pořadu o hubnutí, dokonce slovně zaútočil na poradce i režisérku. Havlíček by mu za jeho chování nejradši dal "přes držku".
23.05.2011 15:45 |

podobné články

Dietolog Havlíček ze Jste to, co jíte: Jeho o 22 let mladší přítelkyně čeká dítě

 
Mohla by být jeho dcerou, ale věkový rozdíl pro ně není překážkou. Naopak, výživový poradce Petr Havlíček (47), známý z reality show Jste to, co jíte, a jeho partnerka fotbalistka Hana Sloupová (25) spolu čekají miminko.
08.12.2016 11:25 |

podobné články

Staněk (ODS): Debata o střídavé péči pomůže změnit chování soudů

 
Diskuze o střídavé péči a jejích výhodách pro děti z rozvedených rodin přispěje ke změně v rozhodování soudů. Uvedl to poslanec ODS Pavel Staněk po úterním hlasování Poslanecké sněmovny, která zamítla Senátem vrácenou novelu zákona o rodině. Ta směřovala k častějšímu svěřování dětí po rozvodu do střídavé péče rodičů. Novelu předložil Pavel Staněk jako svou poslaneckou iniciativu.
07.09.2011 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Staněk (25 článků)

Když mě honí mlsná, většinou podlehnu, říká Petr Havlíček

 
Jsou spolu tři roky a v dubnu se jim narodí syn. Fotbalistka Hana Sloupová (25) a výživový poradce Petr Havlíček (47) v rozhovoru pro Magazín DNES prozradili, jak to mají s fotbalem i jídlem.
08.12.2016 09:35 |

podobné články

Známý výživový specialista si přivydělává v pekárně!?

 
Ing. Petr Havlíček, výživový specialista a tvář populárního televizního pořadu o hubnutí, skončil u pece na sušenky? Zachytili jsme ho při práci v pekárně společnosti REJ v Plané nad Lužnicí a zeptali se ho, zda pověsil profesi odborníka na výživu na hřebík.
07.03.2016 17:05 |

podobné články

Parmová poprvé na mole v roli modelky! Předváděla s desetiletou dcerou nového přítele!

 
Moderátorka zpráv na Primě Sandra Parmová (30) si poprvé vyzkoušela roli modelky na přehlídkovém mole. V Brně, kde tráví spoustu času kvůli svému partnerovi, šla svoji první módní přehlídku v životě. A ne sama! Na módní show MET se prošla společně s desetiletou dcerou svého přítele Pavla Nellou!
02.12.2016 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Parmová (150 článků)

Cajthamlová a Havlíček: Na tlouštíky mají nový bič!

 
A je to tady zase! Televize Prima připravuje natáčení další řady reality show Jste to, co jíte. Doktorka Kateřina Cajthamlová (49) a výživový specialista Petr Havlíček už mají za sebou castingy, na kterých vybírali tlouštíky, kterým zkusí pomoci. Už brzy se začne natáčet a do vysílání se pořad dostane na jaře příštího roku.
16.10.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Cajthamlová (146 článků)

Dietolog Havlíček se pochlubil krásnou dcerou! A jak zvládá novorozeného syna?

 
Dietolog Petr Havlíček (48) se před osmi měsíci stal dvojnásobným otcem. O 22 let mladší přítelkyně Hana Sloupová mu porodila syna. A tak se jeho dvanáctiletá dcera Lucie, kterou má z předchozího vztahu, dočkala bráchy.
03.11.2017 17:00 |

podobné články

Drama střídavé péče o Vánocích: Ivana Jirešová prozradila, že s dcerou je jen jednou za dva roky

 
Herečka Ivana Jirešová  (34) má dceru Sofii s bývalým partnerem ve střídavé péči a podle jejích pravidel je holčička jeden rok na Vánoce u otce a druhý u matky. "Letošní Vánoce jsou šťastné, Sofinka bude u mne," svěřila Super.cz Ivana. S dcerkou pojede ke svým rodičům do Písku.
24.12.2011 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Jirešová (342 článků)

Skandál ve Jste to, co jíte: Soutěžící napadnul Petra Havlíčka!

 
VIDEO Na toto natáčení výživový poradce Petr Havlíček (41) jen tak nezapomene. Soutěžící Jakub Kantor (20) se do něj namísto vděku za rady, jak zhubnout, ostře pustil a bojkotoval natáčení!
23.05.2011 05:10 |

podobné články

Nevíte, jak zhubnout do plavek? Ptejte se Petra Havlíčka, v úterý bude online!

 
Nepodařilo se vám dodržet novoroční předsevzetí spojená s hubnutím? Děsí vás pomyšlení na léto trávené na pláži? Ještě není nic ztraceno. Výživový poradce Petr Havlíček bude v úterý od 13. hodin hostem chatu na Ahaonline.cz
27.02.2012 15:15 |

podobné články

Nevíte, jak zhubnout do plavek? Ptejte se Petra Havlíčka, ve 13 hodin bude online!

 
Nepodařilo se vám dodržet novoroční předsevzetí spojená s hubnutím? Děsí vás pomyšlení na léto trávené na pláži? Ještě není nic ztraceno. Výživový poradce Petr Havlíček bude v úterý od 13 hodin hostem chatu na Ahaonline.cz
28.02.2012 07:55 |

podobné články

»První slečna« Kateřina Zemanová má problémy s pletí: Bouří se jí hormony, tvrdí odborníci

 
Stres, nepravidelná strava, špatný spánek… To vše teď hrozí Kateřině (19), dceři nově zvoleného prezidenta Miloše Zemana (68). Pokud tedy nechce ztloustnout, k čemuž má zřejmě sklony po otci, bude se muset hlídat. Myslí si to i výživový poradce Petr Havlíček z pořadu Jste to, co jíte. Co radí?
01.02.2013 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20180 článků) , Kateřina Zemanová (268 článků)

Změřte si svoji kondici a vyzrajte na závažné choroby

 
Jak se dnes cítíte po těle? Ověřte si svou životosprávu rychlým Zdravometrem, který pro ING Životní pojišťovnu vytvořil známý výživový poradce Petr Havlíček známý z televizního pořadu „Jste to, co jíte“.
24.10.2014 05:00 |

podobné články

Rolins a Homola se dohodli na střídavé péči o dceru

 
Nejdřív mezi Darou Rolins (38) a Matějem Homolou (37) létaly blesky, teď zavládl klid! Rozhádaní expartneři se umoudřili hlavně kvůli tříleté dceři Lauře. „Už jsem otočila list a pro mě a pro Matěje jako pro rodiče je nejdůležitější naše Laura a každý její úsměv,“ svěřila se Rolins, která se už s Homolou definitivně domluvila na střídavé péči. „Podle mě je všechno na dobré cestě a za to jsem moc rád,“ přitakával slovům expartnerky i Matěj Homola.
20.02.2011 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2147 článků) , Matěj Homola (325 článků)

Děti nebudou po rozchodu rodičů končit tolik ve střídavé péči

 
Novela zákona o rodině, podle níž měly děti po rozchodu rodičů častěji končit ve střídavé péči, platit nebude. Sněmovna dnes nepodpořila svou ani senátní verzi předlohy, který ji dolní komoře vrátil. Ukončila tedy legislativní cestu. Novela poslance ODS Pavla Staňka také měla na základě verdiktu Ústavního soudu změnit lhůtu k popření otcovství.
06.09.2011 19:30 |

podobné články

Jirešová kvůli střídavé péči neví, jestli její dcera chodí do školy

 
Sedmiletá dcera herečky Ivany Jirešové Sofie nastoupila v pondělí do druhé třídy. Její matka ale o ní nemá dosud žádné zprávy. Je to kvůli čtrnáctidenní střídavé péči, kterou má soudem nařízenou s jejím otcem Ondřejem Höppnerem. Další články k tématu: Jirešová přemýšlí o dalším dítěti, stále ale řeší spor o dceru Zvláštní choutky nemám. Sním o zamilovanosti, říká herečka Jirešová Nešťastná Jirešová: radost z premiéry kazil stesk po dceři Zoufalá Jirešová: další boj o dítě, expartner nechce ustoupit
07.09.2012 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Jirešová (342 článků)