Článek

Vystupoval z auta, aby pomohl jiné řidičce: Mladíka smetla na Přerovsku dodávka

 
Chtěl pomoci druhému a stálo ho to život. U Hustopečí nad Bečvou na Přerovsku srazila ve středu večer dodávka dvacetiletého mladíka ve chvíli, kdy vystupoval ze svého vozu. Mladík utrpěl těžká zranění, kterým na místě podlehl. Policisté o rok staršího řidiče podezírají z trestného činu usmrcení z nedbalosti.
12.05.2016 09:55 |

podobné články

Podobné články

Při nehodě na Přerovsku zemřela řidička (†71): Smetla ji dodávka v protisměru

 
Smrtí jednasedmdesátileté řidičky skončila dnešní srážka osobního automobilu a dodávky u obce Olšovec na Přerovsku. ČTK to řekla policejní mluvčí Miluše Zajícová. Další čtyři lidé byli zraněni, na místě zasahoval také vrtulník záchranářů. Silnice je v místě nehody uzavřená, policie dopravu odklání.
07.08.2016 15:10 |

podobné články

Dvě "prostřelené" lidské lebky nalezené na Přerovsku: Výsledky zkoumání jsou překvapivé!

 
Případ nalezené lebky s otvorem na čele u hrádku Kunzov na Přerovsku policisté zřejmě odloží. Podle výsledku expertiz nebyly na lebce zjištěny znaky násilného trestného činu. Se stejnými výsledky skončilo i zkoumání další nalezené lebky, kterou zhruba ve stejné době našli lidé u Tovačova na Přerovsku. ČTK to dnes řekla krajská policejní mluvčí Irena Urbánková.
23.07.2014 12:05 |

podobné články

Pozor, na Přerovsku nebezpečný muž láká děti do auta!

 
Na Přerovsku se pohybuje muž, který láká děti do svého auta. V posledním týdnu bylo zaznamenáno hned několik takových případů a policisté varují děti a jejich rodiče, aby dávali pozor.
20.10.2012 18:30 |

podobné články

Dodávka srazila chodce: Řidič se spolujezdcem ho naložili a vyhodili o 70 km dále!

 
Takový hnus. Poté, co černá dodávka srazila na Přerovsku muže (44), ho zraněného naložil její řidič a spolujezdec dovnitř. Následovala nepochopitelně krutá jízda s vážně zraněným. Toho vyhodila posádka dodávky o 70 km dále v poli!
07.07.2014 20:00 |

podobné články

Na Přerovsku shořela čtyři auta: Zapálil je někdo úmyslně?

 
Čtyři auta lehla popelem! Obří požár vozidel likvidovali hasiči v noci na neděli v obci Měrovice nad Hanou na Přerovsku. Podle vyšetřovatele hasičů mohl být požár založen úmyslně. Policisté nyní zjišťují příčiny a okolnosti vzniku požáru.
17.04.2016 12:15 |

podobné články

Muž, kterého strhla tramvaj, zemřel. Řidičce hrozí trest

 
Důchodce, kterého ve čtvrtek vlekla v Ostravě tramvaj, v nemocnici zemřel. Podlehl vážným zraněním. Řekla to v pátek odpoledne policejní mluvčí Gabriela Holčáková. Řidičce hrozí trestní stíhání.
22.04.2011 17:50 |

podobné články

Policisté řidičce umazali body! Jsou mimo službu!

 
Jihomoravská policie postavila mimo službu 3 policisty, kteří prý pomohli umazat body řidičce ze Znojma. Mělo jít o manželku bývalého starosty. Ten však popírá, že by policisty o pomoc žádal.
02.05.2011 20:40 |

podobné články

Pirát silnic ukázal řidičce prostředník, vzápětí skončil v pangejtu! VIDEO

 
Tomu se říká doplatit na vlastní blbost. Frajer za volantem se lepil řidičce na zadek, choval se jako pirát silnic a když ženu předjížděl, vítězně na ni tasil prostředníček. A hned nato naboural.
28.03.2014 16:35 |

podobné články

Dodávka smetla chodce, ten na místě zemřel!

 
Smrtelná zranění utrpěl ve středu večer u Staňkovic na Lounsku chodec, kterého srazila dodávka. Informace Mediafaxu potvrdil operační důstojník lounské policie.
28.12.2011 21:20 |

podobné články

Na Přerovsku našli zavražděný starší pár: Podezřelý je jejich vnuk!

 
Zavraždil své prarodiče? Policie ve čtvrtek dopadla čtyřiadvacetiletého mladíka, který je podezřelý, že v domě v Tovačově na Přerovsku zabil svého čtyřiasedmdesátiletého dědečka a o dva roky mladší babičku. Těla manželů objevili policisté v místní části obce ve čtvrtek večer.
19.06.2015 11:20 |

podobné články

Dívenku (2) srazila dodávka! LIDÉ JI BEZ ZÁJMU OBCHÁZELI! Pomohla až uklízečka!

 
Neuvěřitelný případ lidské lhostejnosti pobouřil Čínu. Ve městě Fuo- šan v provincii Kuang-tung srazila dodávka dvouletou holčičku. Kolem holčičky prošlo 18 lidí a nepomoli jí. Dokonce ji přejela ještě jedna dodávka.
17.10.2011 18:10 |

podobné články

TO JE HRDINA: Soused zachránil matku s dětmi z hořícího domu na Přerovsku

 
Všímavý soused dnes v Bochoři na Přerovsku zachránil ženu a dvě děti. Dům, ve kterém spaly, totiž začal nad ránem hořet. Muž je probudil a pomohl dostat z ničivých plamenů.
06.11.2013 18:20 |

podobné články

Neskutečné drama: Mladík se rozběhl do kolejí tramvaje, ta ho smetla

 
Opravdové drama se odehrálo zhruba před měsícem. Mladík v Brně přebíhal silnici a zkrátil si cestu přes tramvajové koleje. Bohužel ve stejnou dobu jela po kolejích tramvaj, která mladíka smetla. Policie zveřejnila video události, aby ostatní lidi varovala před nebezpečným a ukvapeným jednáním.
11.12.2017 21:50 |

podobné články

Děsivá nehoda: Dodávka plná dělníků smetla na Kladensku Fabii!

 
Několik zraněných ošetřovali záchranáři u nehody osobního auta a dodávky nedaleko Buštěhradu. Auta se srazila u nájezdu na R7. Na místě musel zasahovat záchranářský vrtulník.
30.09.2014 20:30 |

podobné články

HRA OSUDU: Pomohl řidičce, vzápětí mu zachránila život!

 
Motorista pomohl dvěma ženám vyměnit pneumatiku. O dva kilometry dál dostal srdeční záchvat. První pomoc mu poskytly právě ony dvě ženy a zachránily mu tak život.
09.11.2011 15:55 |

podobné články

Řádil na Chodově žhář? Na parkovišti se v noci vznítila dodávka, požár zničil další auta

 
Na Chodově v ulici Radimovická necelou hodinu po úterní půlnoci začala hořet dodávka. Požár se rozšířil na další dvě auta kolem.
07.06.2017 10:35 |

podobné články

Dodávka v Londýně najela u mešity do lidí: Řidiče zadrželi. Jeden mrtvý

 
Do skupiny lidí vycházejících z mešity na severu Londýna vjela dnes v noci dodávka. Podle svědků řidič následně z auta vystoupil, původně se hovořilo o tom, že měl následně útočit nožem. To policie vyvrátila. Na místě zůstalo 8 vážně zraněných, jedna osoba zemřela. Policie ale zatím nepotvrdila, zda oběť skonala bezprostředně v důsledku zásahu dodávkou. Muž totiž zkolaboval již před útokem a kolemjdoucí mu v okamžiku nárazu auta dávali první pomoc.
19.06.2017 05:25 |

podobné články

Skutečná tvář policie: Roderik pomáhal řidiči v nesnázích a srazila ho dodávka

 
Smutné Vánoce si prožívá rodina policisty Roderika ze Slovenska. Den před Štědrým večerem zastavil na dálnici, aby pomohl řidiči v nesnázích, když do nich narazila dodávka. Roderik skončil v kritickém stavu v nemocnici, druhý řidič zemřel...
27.12.2017 06:40 |

podobné články

Boj o život: Petera (16) smetla při koledě rozbouřená řeka!

 
Jako každé Velikonoce vyrazili bratři Peter (16) a Michal (14) ze slovenské Čaty pro koledu za babičkou. Letos se jejich cesta změnila v boj o holý život. Staršího z chlapců smetla rozbouřená řeka. Vysíleného mladíka se záchranářům podařilo vytáhnout z pětistupňové vody až po dvou hodinách.
02.04.2013 15:10 |

podobné články