Článek

Vystřílet Němčoury! Dusno kolem Škromacha za tato slova. A senátor pobouřeně dodává...

 
Místopředseda Senátu Zdeněk Škromach z ČSSD se v průběhu jediného týdne již podruhé dostal do kontroverze kvůli názorům na poválečný odsun Němců. Tentokrát na Facebooku ocenil „lajkem“ příspěvek litující, že v roce 1945 nebyli „Němčouři“ místo odsunu vystříleni. ParlamentnímListům.cz pak ale vysvětloval, že to v žádném případě neznamená, že by tento názor sdílel.
24.05.2015 14:36 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Škromach (579 článků)
Podobné články

Zeman přijal Škromacha, šlo prý o přátelské neformální setkání

 
Prezident Miloš Zeman dnes na Hradě přijal místopředsedu Senátu a ČSSD Zdeňka Škromacha. Podle Škromacha, který v sociální demokracii platí za Zemanova příznivce, šlo o přátelské a neformální setkání. Hovořili na něm například o rozpuštění Sněmovny, o něž ČSSD usiluje. Prezidentova mluvčí Hana Burianová dnes informovala, že Zeman přijal Škromacha na jeho žádost. Informace o obsahu jednání ale neuvedla.
10.07.2013 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20467 článků)

Psychopat posedlý herečkou ze Stmívání: Chtěl vystřílet kino!

 
Byl samotář a netajil se obdivem k Jamesi Holmesovi (24), který v červenci v kině v Denveru postřílel 12 lidí. Jeho vlastní matka naštěstí v poslední chvíli odhalila, že Blaec Lammers (20) chce podobně vystřílet kino během promítání posledního dílu upírské ságy Stmívání, jehož hrdinka Kristen Stewart (22) mu podle známých učarovala. Hvězdu mít nemohl, tak chtěl alespoň pozabíjet co nejvíc nevinných lidí.
18.11.2012 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Kristen Stewart (321 článků)

Strach z islámu? Jako tvrdit, že když křesťanští Evropané vystříleli Indiány, je křesťanství od ďábla a musíme vystřílet Evropany, říká farář a exsenátor Zdeněk Bárta

 
ROZHOVOR Nelze směšovat islám s islamisty, islám s fundamentalistickým islámem, říká exsenátor, bývalý disident, evangelický farář Zdeněk Bárta. To je podle něj stejné, jako kdybychom řekli, že je potřeba všechny křesťany, tedy všechny Evropany vystřílet, protože pozabíjeli Indiány v Americe. Neměli bychom podle něj zavírat brány uprchlíkům z islámských zemí. „Podstata křesťanství a naší křesťanské civilizace je být stále otevřenější a vlídnější společností,“ řekl člen Rady Ústavu pro studium totalitních režimů. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz vzpomínal na dilemata, která řešil v politice, srovnával polistopadové prezidenty a prozradil, koho by rád viděl na Pražském hradě.
19.01.2015 04:42 |

podobné články

Těžké dusno v ČSSD. Kamery zaznamenaly jízlivou přestřelku Škromacha s Dienstbierem

 
Dusno v Lidovém domě po vyhlášení volebních výsledků asi nejlépe ilustruje výměna názorů mezi dvěma příslušníky obou stranických křídel, která se odehrála před nedělním jednáním stranického předsednictva. Jejími účastníky byl rozčilený místopředseda Zdeněk Škromach a žoviální senátor Jiří Dienstbier. Záběry ze zákulisí ČSSD přinesla ČT v pořadu 168 hodin.
28.10.2013 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Škromach (579 článků) , Jiří Dienstbier st. (754 článků)

Vyhánění z ČSSD kvůli Zemanovi? Kolem Škromacha začíná být dusno

 
Senátor Zdeněk Škromach sám sebe nazývá těžkou váhou sociální demokracie. Teď se však vede slovní přestřelka o to, zdali bude Škromach ve vedení strany pokračovat, nebo úplně skončí. Důvodem je jeho vstřícnost k Miloši Zemanovi a to, jaký bude mít nově zvolený prezident na stranu vliv. Celé věci si všiml server idnes.cz.
19.02.2013 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Škromach (579 článků)

Tachecí týrala Škromacha za tvrdá slova o Kalouskovi a knížeti

 
Redaktorka Barbora Tachecí přiznala, že u Zdeňka Škromacha nikdy neví, zda je to dobrosrdečný, rozdavačný odborář, nebo vypočítavý demagog. Rozhovor, který s ním vedla pro MF Dnes, ji prý v tomto směru leccos odhalil.
18.09.2013 07:55 |

podobné články

70 let po zničení nacismu: Jágrtým - Třetí říše 4:2! Jisté čtvrtfinále, možná s okupanty z Ruska! Podívejte, jaké hrály za Německo krvelačné zrůdy!

 
Češi zvítězili v předposledním utkání ve skupině nad Němčoury, kteří na den přesně před 70 lety prchali v nacistických uniformách před pražským povstáním do náruče Američanů, ale s rukama od krve. Hokejový mač byl stejně úporný jako druhá světová, ale hokejisté nakonec fanoušky potěšili vítězstvím nad suverénně nejošklivějším týmem šampionátu. A všemu tomu velel apoštol Jágr.
10.05.2015 19:21 |

podobné články

eXperimentální kuchyně Ládi Hrušky: Domácí „Bejk Rolls“ (k vodě, pivu, vínu, ženám a zpěvu…)

 
Ahoj! Tak nám vrány chcípají horkem, co? A proč bychom letos jezdili na dovču do Tuniska na nechtěný KURZ PŘEŽITÍ, plný nejistoty a obav vlastně o všechno, když máme stejné tropy doma, že? Pohoda, klídek, žádný stres, hezky pěkně u vody, bazénu, v hospůdce, ve sklepě, nohy v lavoru, český pivko nebo vínko u ruky, prostě jak to má kdo rád. Myslím, že kromě přežíracích závodů Čechů s Němčoury a Poláky o to, kdo si toho nandá víc na talíř a kdo toho ještě víc nechá v hotelových bufetech, jsme na tom alespoň co do bezpečí letos líp doma na zadku, jak by řekla moje babička. A ono už i v tom mým oblíbeným Řecku prý dochází podle aktuálních zpráv v hotelech jídlo, takže turisti aspoň přijedou domů opálení a to hubnutí do plavek tam k nechtěné dokonalosti doženou taky.
07.07.2015 18:26 |

podobné články

Podplukovník Obrtel vyvrací zprávy o spolupráci s Rusy. Novináři prý popletli úplně všechno. Fašismus odmítáme, Konvičku jsme u nás vypískali, dodává

 
„Nespojujeme svoje síly s žádnou politickou stranou. Nejsme extremisté. Bereme si z každé strany to, co je na ní dobrého. Na Národní demokracii je nesporně dobrá myšlenka vytváření domobrany,“ vysvětluje ParlamentnimListům.cz Marek Obrtel z Československých vojáků v záloze za mír. Jinak věc vidí generál Andor Šándor. „Jeden z domobranců v televizi řekne, že první co udělá je, že půjde vystřílet vládu. Proč ještě policie nekonala? Je to selhání státu, že něco takového umožňuje,“ domnívá se.
28.11.2015 17:26 |

podobné články

Ani pánev Škromacha v Liberci před vejcem nezachránila

 
Poslance a místopředsedu ČSSD Zdeňka Škromacha ve čtvrtek v Liberci před vejcem nezachránila ani pánev, kterou se vybavil na obranu.
28.05.2009 17:25 |

podobné články

Exnáměstkyně Škromacha Legierská definitivně osvobozena

 
Bývalá ekonomická náměstkyně někdejšího ministra práce a sociálních věcí Zdeňka Škromacha Yvona Legierská ve čtvrtek vyslechla definitivní osvobozující verdikt v případu souvisejícím se správou paláce v pražské Lannově ulici.
16.09.2010 15:05 |

podobné články

John míří do Škromachova revíru. Zaleze do sklípku, směje se "hajný"

 
V pátek se objeví v Mikulově šéf rezortu vnitra Radek John. A míří do jihomoravského vinařského revíru místopředsedy ČSSD Zdeňka Škromacha. Akce bývalé tváře televize Nova a ministra za Věci veřejné má název „Přátelské setkání s ministrem vnitra u dobrého vínka“. Podle místopředsedy ČSSD Zdeňka Škromacha oblíbeného politika vinařského kraje Johna však zřejmě nečeká příliš vřelé přivítání.
24.09.2010 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků)

Škromach: Odchod Bárty je fajn, ale rezignovat by měl také Nečas

 
Místopředsedu ČSSD Zdeňka Škromacha příliš nepřekvapilo, že ministr dopravy Vít Bárta rezignoval. Podle senátora z Hodonínska neměl jinou možnost, aby si zachoval čest. Podle Škromacha je rozhodně Bártovo jednání serióznější než u ministra obrany Alexandra Vondry.
08.04.2011 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1124 článků) , Vít Bárta (2829 článků)

Informace z večerního jednání ČSSD na Facebooku Zdeňka Škromacha

 
Jakobychom tam byli s nimi, řekne si uživatel sociální sítě Facebook, který má mezi přáteli místopředsedu strany Zdeňka Škromacha. Právě on na svou zeď v pátek večer umístil postřehy z předsednictva partaje.
15.07.2011 20:45 |

podobné články

Obří výdaje Drábkova úřadu za počítačové programy. Nejvíc rostly za Škromacha

 
Ceny státních zakázek a služeb, za které stát platí, jsou již dlouhá léta trnem v oku celé české společnosti. Výjimkou není ani problematika pořizování nového softwarového systému na ministerstvu práce a sociálních věcí pod taktovkou Jaromíra Drábka (TOP 09). Není to ale tak, že Drábek napravuje problémy minulosti? Podle informací deníku Právo totiž k maximálnímu nárůstu výdajů v této oblasti došlo za Zdeňka Škromacha.
26.04.2012 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Drábek (1070 článků)

Gajdůšková: Bez Z. Škromacha si ČSSD nedovedu představit

 
Reakce 1. místopředsedkyně Senátu PČR A. Gajdůškové na dnešní článek MF DNES „Vymítání Škromacha z ČSSD“.
19.02.2013 13:55 |

podobné články

Jandák vzal kolegu Škromacha po jižních Čechách. A pochválil svůj starý nápad

 
Jako turné dvou hvězd vypadala středeční pracovní cesta poslance za Jihočeský kraj Vítězslava Jandáka (ČSSD) a jeho kolegy, senátora za sociální demokracii Zdeňka Škromacha. Oba politikové v doprovodu svých asistentů navštívili několik měst, setkali se s podnikateli i občany a probrali s nimi jejich problémy.
06.03.2013 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (383 článků)

Škromacha rozčílila TOP 09: Tyhle kšefty vám nevyjdou

 
TOP 09 sice podporuje na post premiérky Miroslavu Němcovou z ODS, chce ale nejprve hlasovat o obsazení postu předsedy sněmovny, který tím získá. Tento postup velmi rozzlobil senátora za ČSSD Zdeňka Škromacha.
23.06.2013 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1376 článků)

Syn Petra Nečase syn vesele komentuje Škromacha i rozhovor s mocným Starkou

 
Syn expremiéra Petra Nečase (ODS) Ondřej bedlivě sleduje aktuální dění na politické scéně a také ho čile komentuje a glosuje na svém facebookovém profilu. Jeho nejnovější příspěvky se týkají výroku Zdeňka Škromacha, hnutí Andreje Babiše i rozhovoru příbramského fotbalového bosse Jaroslava Starky.
06.09.2013 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12423 článků) , Petr Nečas (9260 článků) , Jaroslav Starka (45 článků)