Článek

VYSTAVUJÍ SVÁ SEXY TĚLA: Takhle si tenisové krásky užívají zaslouženého odpočinku!

 
Mají za sebou dlouhé, vyčerpávající sezony, a proto musí relaxovat. Krásné tenistky zvolily povětšinou formu dovolené u moře. To samozřejmě znamená příliv fotek v plavkách. Ty jasně ukazují, že i mezi tenistkami se najdou skutečně pořádně žhavé kočičky!
27.11.2016 22:05 |

podobné články

Podobné články

Klaus si užívá zaslouženého odpočinku: Takhle mu to sekne v ležérní košilce nad půllitrem piva

 
Bývalý prezident Václav Klaus dorazil jako každý rok do Karlových Varů na filmový festival. Doprovod mu dělá jeho manželka Livie a vnuk Vojtěch. Klaus zde nemá žádné povinnosti, užívá si zaslouženého odpočinku. Jako prezident skončil letos 8. března. Od té doby má státnických povinností minimum.
01.07.2013 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8442 článků) , Václav Vojtěch (62 článků)

Tenisové krásky Šafářová

 
Řezaly se na kurtu ostošest a svými pohledy v jednom kuse hledaly na tribuně své nové lásky. Ano, české tenisové krásky Lucie Šafářová (24) a Iveta Benešová (28) jsou čerstvě zamilované! Jejich milenci jim drželi palce i při včerejším finále tenisové extraligy.
21.12.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Šafářová (472 článků) , Iveta Benešová (167 článků) , Lucie Benešová (168 článků)

Shakira a LeeAnn Rimes: Krásné zpěvačky ukazují zadečky

 
Pohoda, sluníčko, bikiny a krásná těla. Zatímco nad českem se prohání orkán Andrea, za Atlantikem si zpěvačky užívají během volna sluníčka. A vystavují svá krásná těla. Zadečky ukázaly popová hvězda Shakira (34) i country diva LeeAnn Rimes (29). A že je na co koukat!
09.01.2012 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Shakira (186 článků)

Co děláte, pane Langere? Pozoruji noční oblohu nad Krétou

 
Shodně tvrdí, že dříve pracovali patnáct hodin denně a nyní si užívají zaslouženého odpočinku. Řeč je o Jiřím Paroubkovi a Ivanu Langerovi. Bývalý předseda sociální demokracie míří do Francie, zatímco Ivan Langer tráví poslední prázdninové dny na Krétě.
18.08.2010 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3130 článků) , Ivan Langer (636 článků)

Komunisté vyrazili na dovolenou. Mají ale soudruhy na stráži

 
Stejně jako běžní smrtelníci, i politici si během prázdnin užívají zaslouženého odpočinku. Členové poslaneckého klubu KSČM dostali navíc "přiděleno" období, které mohou využít k relaxaci v tuzemsku či zahraničí. Jeden z nich však vždy musí držet sněmovní pohotovost. V případě nutnosti pak svolá i své kolegy.
27.07.2011 06:25 |

podobné články

Čáslav: Nesmíme zapomínat na seniory

 
Nejen mladí lidé, ale také mnozí z těch, kteří již užívají zaslouženého odpočinku v důchodu, mají zájem neustále si rozšiřovat obzory, získávat nové a nové informace, setkávat se s přáteli a bojovat tak i proti známkám stárnutí.
28.06.2016 16:15 |

podobné články

Na rozchod to nevypadá: Takhle vrkal Jaromír Jágr s krásnou Innou Puhajkovou během tenisové exhibice

 
Nejslavnější český hokejista Jaromír Jágr  (40) patřil v úterý k největším hvězdám pražské tenisové exhibice, ve které sledoval povedené tenisové kousky Petry Kvitové, Lucie Šafářové a ruské krasavice Marie Šarapovové. A sám si na kurtu v rámci exhibice také na chvilku zapinkal.
01.11.2012 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2215 článků) , Maria Šarapovová (162 článků) , Inna Puhajková (281 článků) , Lucie Šafářová (472 článků) , Petra Kvitová (1447 článků)

Agáta s Jakubem Prachařem na svatební cestě: Takhle si užívají v Paříži

 
Modelka Agáta Prachařová  (28) a herec Jakub Prachař  (29) si užívají líbánky v romantické Paříži. I když má Agáta nohu v sádře, romantika je to, jak má být. Už viděli většinu památek a užívají si i horkých letních dnů, i když kvůli Agátině indispozici v pomalejším tempu.
20.06.2013 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (723 článků) , Agáta Prachařová (2277 článků)

Ploché krásky: I s jedničkami jsou sexy

 
Nemám prsa, no a co?! Slavné krásky, kterým příroda nenadělila nadupané dekolty, si s tím těžkou hlavu nedělají. Naopak, hrdě své ploché hrudníky vystavují v rafinovaných modelech.
03.04.2012 12:55 |

podobné články

Když je hezčí zadek než obličej: 13 celebrit, které vydělávají balík svým pozadím!

 
Jaro je tu a hvězdy a hvězdičky se nemohou dočkat, až se budou moct vysvléct do plavek a vystavovat na odiv svá vymazlená tělíčka. Obvykle se krásky chlubí plným výstřihem nebo útlým pasem, tyhle sexy holky ale na odiv vystavují své vypracované zadečky!
25.03.2016 06:10 |

podobné články

Číňany pobuřují mladé hostesky na veletrzích! Prý jsou až moc sexy, a tak jim dávají pokuty! Mají pravdu?

 
Organizátoři čínských veletrhů mají strach, že hostesky jsou příliš přitažlivé a strhávají tak pozornost návštěvníků. Ti se prý místo dívání na to, co vystavují výrobci, dívají na to, co vystavují právě přítomné modelky.
27.05.2015 14:16 |

podobné články

Žhavé léto našich celebrit: Tyhle nespoutané sexy krásky se rozvalily na pláži a ukázaly svá dokonalá tělíčka v bikinách

 
Radovánky u moře, slunění a letní pohodu si kromě tisíce Čechů užívají také naše celebrity. Léto je pokaždé obdobím, kdy se modelky i sličné zpěvačky vyvalí na pláži a potěší své fanoušky nějakou tou sexy fotkou v bikinách.
27.07.2013 12:05 |

podobné články

Herečky z filmů pro dospělé si protahovaly svá sexy těla v parku. Komu bylo nejvíce horko?

 
Pornoherečky Cleo a Carmen Valentina si zašly do jednoho z parků v Miami, aby protáhly svá sexy těla. Musí přece trénovat na natáčení a svoje tělíčka tak hýčkat a udržovat v kondici. A že bylo na co koukat. Kolemjdoucí se pěkně zapotili!
24.04.2016 22:05 |

podobné články

České Miss přilákaly na svá dokonalá těla na Filipínách místní domorodce. Co se dělo?

 
České krásky si pobyt na Filipínách užívají plnými doušky. Ani ve chvílích, kdy mají volno od natáčení, focení a oficiálních reprezentačních akcí, nezahálí.
04.02.2013 06:00 |

podobné články

Někomu začíná víkend v poledne, někomu o půlnoci

 
Konečně je pátek! A celé Česko se už těší na víkend. Na dva dny volna a zaslouženého odpočinku.Než se tak ale stane, musejí všichni ještě pár hodin vydržet. Někteří lidé končí v poledne, druzí čekají, než odbije půlnoc. Proto se Blesk ptal: Kdy pro vás začíná víkend?
26.03.2010 08:20 |

podobné články

Tom Cruise v roli táty: Učí Suri plavat!

 
To je pohodička! Hollywoodský herec Tom Cruise (49) si užívá po filmování snímku Rock of Ages, v němž překvapivě hraje drsného potetovaného rockera, zaslouženého odpočinku v bazénu ve floridském Miami.
19.07.2011 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (850 článků) , Suri Cruise (270 článků)

Josef Zíma v slzách: Manželka mi umírá před očima a já jí nemůžu pomoci

 
Herec, moderátor a zpěvák Josef Zíma  (79) by si měl užívat šťastného a zaslouženého odpočinku. Místo toho ale jezdí po vystoupeních, aby měl na drahé léky pro svou těžce nemocnou manželku Evu Klepáčovou. Představitelka Káči ze slavné pohádky Hrátky s čertem trpí již přes padesát let maniodepresivní psychózou. Ve stáří se k nemoci přidala totální nepohyblivost a těžké astma, při jehož záchvatech k domu manželů v Praze u Vypichu vyjíždí jedna záchranka za druhou. "Za poslední dva roky se její stav velmi zhoršil," posteskl si v rozhovoru se Super.cz Zíma, který ví, že o svou ženu pomalu, ale jistě přichází.
03.08.2011 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Josef Zíma (70 článků) , Eva Klepáčová (21 článků)

VIDEO: Krásná Jitka Čvančarová: Koukněte se, čím trávila dovolenou

 
Herečka Jitka Čvančarová  (33) je kvůli charitě ochotná vzdát se i zaslouženého odpočinku. Dokázala to v rámci akce Šmoulí paráda Nadačního fondu Albert. Čvančarová, která stejně jako devatenáct dalších osobností české a slovenské kultury podpořila tento projekt, se přiznala, že nad zkrášlováním svého šmouly strávila celý týden.
23.08.2011 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (619 článků)

To je figura! Miranda Kerr pózovala pro prestižní časopis Vogue jen v titěrných bikinách

 
Na první pohled by se mohlo zdát, že si modelka Miranda Kerr (28) užívá zaslouženého odpočinku ve své rodné Austrálii, ale opak byl pravdou. I přes občasné slunění a popíjení kávy byla manželka herce Orlanda Blooma v zápalu práce. V pondělí totiž v Sydney pózovala fotografům pro časopis UK Vogue.
31.01.2012 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Miranda Kerr (321 článků)