Článek

Vyskočilovi přeskočilo: Skoro zabil přítelkyni i sebe!

 
Tahle dovolená v Chorvatsku mohla být pro Ivana Vyskočila (69) i jeho Romanu (28) tou poslední. V zápalu boje o život přítelkyně, totiž herec neváhal riskovat i život vlastní.
07.06.2016 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (157 článků) , Ivan Vyskočil (156 článků)
Podobné články

Manželé Vyskočilovi: Pejska nám našla Martina Navrátilová!

 
Populárního bígla mají manželé Vyskočilovi ze Všenor u Prahy. Celé okolí mluví o tom, že asi půlroční fenku mají díky legendární tenistce Martině Navrátilové (55), držitelce devatenácti wimbledonských titulů, která pochází z nedalekých Řevnic a Růženku našla v lese.
22.06.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Martina Navrátilová (147 článků)

Jak se dali Klus s Farnou dohromady: Přeskočilo nám!

 
Je to láska jako trám. Tak popisuje Tomáš Klus (25) vztah s Ewou Farnou (17). Zalíbení v sobě zpěváci našli při moderování hudebních cen Anděl. „Tam nám přeskočilo, a po pár týdnech i ta jiskra,“ prozradil Blesku Klus, který s Farnou randí necelé tři měsíce.
05.06.2011 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (986 článků) , Tomáš Klus (752 článků)

Šoférovi zřejmě přeskočilo: Fungují mi airbagy? Vyzkoušíme...

 
Vlivem horka asi přeskočilo v hlavě řidiči (39), který se ve vsi na Brněnsku rozhodl nárazem do domu vyzkoušet funkčnost airbagů.
15.08.2015 12:15 |

podobné články

Tady už někomu přeskočilo. Šišlavečci, mňoukavečci, holywoodská pohádka taťky Šmouly. Producent odkrývá, jak uvažují zuřivě protestující umělci

 
Herec, divadelní autor a producent Michal Gulyáš docela nedávno ohlásil kandidaturu na prezidenta. A vážně k tomu tvrdí, že jej politika – i ta světová – velmi zajímá. Co si ale myslí o nástupu Donalda Trumpa na post amerického prezidenta? A jak se mu líbil jeho inaugurační projev, který některé osobnosti české politiky dost sepsuly? „Také jsem zaslechl přirovnání k Hitlerovi. Tak to už asi někomu přeskočilo. Doufám, že si toho blázna, co to řekl, lidé zapamatovali, aby se ho už na nic kvalifikovaného neptali. Protože by se od něho mohli také dozvědět, že žijeme na planetě Garangula,“ vtipkuje k tomu Gulyáš.
28.01.2017 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3158 článků)

Vyskočilová: Nepatřím mezi kikiny, co se zvětšením prsů zviditelňují

 
Anife Vyskočilová si nechala chirurgicky upravit poprsí. Rozčílily ji ale články o silikonu a zvětšování. To prý nemá zapotřebí a nechce patřit do kategorie žen, co si nechávají prsa zvětšit, aby se zviditelnily. Další články k tématu: Rozvedení Vyskočilovi se sešli na jednom pódiu, Anife to tak chtěla Anife Vyskočilová se vrátila k exmanželovi. Zatím jen pracovně Bříšní tanečnice Anife si nechala odsát tuk, aby mohla opět tancovat Anife Hasan Vyskočilová: Na podvody nemám žaludek Anife Vyskočilová našla ve Strašnicích hnízdečko lásky Vyskočil líbal svou novou přítelkyni i exmanželku Anife!
25.01.2013 11:16 |

podobné články

To je ale rodinka: Ivan Vyskočil (69) se pochlubil o 42 let mladší přítelkyní a téměř stejně starou dcerou

 
O herci a režisérovi Ivanu Vyskočilovi (69) je známo, že poslední léta preferuje po svém boku dříve narozené dívky, které by mu mohly říkat tatínku, nebo dokonce dědečku.
23.06.2015 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (157 článků) , Ivan Vyskočil (156 článků)

Hana Mašlíková: Z pokeru jí málem přeskočilo...

 
Hanka Mašlíková patří mezi velké hráčky. V životě i u pokerové stolu. Poker totiž hraje skoro tři roky a zažila i krušné chvíle, kdy ji hra skoro pohltila.
19.04.2011 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (368 článků)

Strašlivá přestřelka v Třinci: Postřelil ženu, zabil jejího syna (†26) a pak i sebe!

 
Měl to být klidný páteční podvečer, změnil se ale v pořádné drama! Šílený střelec (†56) vrazil do bytu v Třinci-Dolní Líštné a začal kolem sebe pálit. Jeho zběsilé řádění nepřežil mladý muž (†26), jeho matka (45), která byla údajně střelcovou bývalou přítelkyní, skončila postřelená v nemocnici. Útočník se nakonec dobře mířenou ranou do hlavy sám zabil.
08.07.2012 12:15 |

podobné články

Synové Honzy(†47), který zabil sebe i Natálku (†4) na tátu nevzpomínají. Natálko R.I.P., mám tě rád, píše jeden!

 
Tragédie, která se udála v týdnu v Rejcharticích na Šumpersku doslova hýbe regionem a rozdmýchává v okolí značné emoce. Honza, táta čtyřleté Natálky se kvůli rozepřím s přítelkyní rozhodl k zoufalému činu. Zabil sebe i dceru v autě, za pomocí hadice a výfukových plynů zavedených do interiéru. Zřejmě nikdo pro jeho čin nemá pochopení. Ani jeho dva synové s předchozího svazku nevěnují svému otci jedinou vzpomínku, zdá se!
31.05.2014 14:45 |

podobné články

Anife Vyskočilová se vrátila k exmanželovi. Zatím jen pracovně

 
Herečka, tanečnice a moderátorka Anife Vyskočilová se opět vrátila ke svému bývalému muži Ivanu Vyskočilovi. Kromě toho, že spolu hrají už nějakou dobu v pražském Divadle Metro, rozhodli se spolu trávit ještě víc času.
07.10.2010 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (157 článků) , Ivan Vyskočil (156 článků)

Rozvedení Vyskočilovi se sešli na jednom pódiu, Anife to tak chtěla

 
Bývalými manžely Vyskočilovými už emoce neotřásají. Důkazem je jejich společné divadelní představení, do něhož se sami obsadili. Šanci dali i pohlednému Miroslavu Šimůnkovi, jenž ve hře Oskar dává na odiv vypracovanou postavu.
05.02.2011 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Šimůnek (112 článků)

Nové Mlýny vydaly kapitální rybu, více než dvoumetrového sumce

 
O uplynulém víkendu se přiklonila na Novomlýnských jezerech štěstěna k sportovnímu rybáři Ludvíku Vyskočilovi z Velkých Hoštic na Opavsku. Ulovil kapitálního sumce o délce 210 centimetrů a váze 76 kilogramů.
24.05.2011 08:40 |

podobné články

Vegetariánka Nesvadbová: Zkritizovala Vyskočilovi partnerku i špagety!

 
Tak se konečně poslední den dočkala. Zapřísáhlá vegetariánka Barbara Nesvadbová poslední den VIP Prostřena dostala speciální vegetariánskou porci jídla jen pro ni. Spokojená ale stejně nebyla…
09.08.2012 05:15 |

podobné články

VIDEO: Anife Vyskočilová zkusila snowboard a hned si střihla slalom

 
Bulharská Turkyně Anife Vyskočilová se lépe cítí u moře než na sněhu, ale chce si vyzkoušet všechno. Přijala proto pozvání na závod osobností, a ačkoli to na snowboardu vůbec neumí, pustila se neohroženě na slalom. Další články k tématu: Rozvedení Vyskočilovi se sešli na jednom pódiu, Anife to tak chtěla Bříšní tanečnice Anife si nechala odsát tuk, aby mohla opět tancovat
18.02.2013 12:40 |

podobné články

Čipera Ivan Vyskočil (67) nechal své romské milence (24) vybělit zuby! A tím ji dostal…

 
Pánové mlsně pokukují, dámy si ťukají na čelo a myslí si něco o starých bláznech. Řeč je Ivanu Vyskočilovi, který nedávno ukázal všem svou novou milenku Kristýnu. Jak tak krásnou mladou dívku Ivan získal?
18.06.2013 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (157 článků) , Ivan Vyskočil (156 článků)

Ivan Vyskočil (67) nechal své romské milence (24) vybělit zuby! A tím ji dostal…

 
Pánové mlsně pokukují, dámy si ťukají na čelo a myslí si něco o starých bláznech. Řeč je Ivanu Vyskočilovi, který nedávno ukázal všem svou novou milenku Kristýnu. Jak tak krásnou mladou dívku Ivan získal?
18.06.2013 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (157 článků) , Ivan Vyskočil (156 článků)

Setkání bývalých manželů Vyskočilových v Krampo volovinách

 
V dalším díle Krampo volovin se setkají bývalí manželé Vyskočilovi. Princezna z Orientu Anife Ismet Vyskočilová Hassa a její exmanžel herec Ivan Vyskočil se celý večer usmívali a nešetřili vtipy a úsměvy na celé hlediště. Hned na úvod Jiří Krampol zčeřil atmosféru vtipem o mladších partnerech a očekával reakci bývalých manželů Vyskočilových, kteří si po rozvodu oba pořídili mladší zajíčky. „Víte, proč je výhodné mít o dost mladší partnerku? Když dáme dohromady její studijní stipendium a můj starobní důchod, tak to hodí docela slušný balík.“ To mu bývalý manželé samozřejmě potvrdili, ale nemusí to přece být vždycky jen o penězích?
08.10.2013 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (157 článků) , Jiří Krampol (594 článků) , Ivan Vyskočil (156 článků)

Stárnoucí »kanec« Ivan Vyskočil: V posteli má tuhle o 40 let mladší kočičku!

 
Herci Ivanu Vyskočilovi chybí něco málo přes rok do sedmdesátých narozenin, ale jak se zdá, pro ženy má stále velké kouzlo. I pro ty výrazně mladší. Jeho současná přítelkyně Romana je o více než 40 let mladší!
29.01.2015 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (157 článků) , Ivan Vyskočil (156 článků)

Herec Vyskočil se cítí jako prase a o svých mladých přítelkyních říká: Jsou lepší milenky než kuchařky!

 
O herci Ivanu Vyskočilovi je známo, že poslední léta preferuje po svém boku o pár generací dříve narozené dívenky, které by mu mohly říkat dědečku. Když tedy šel na křest knížky do jedné restaurace v pražské Dlouhé ulici, nedalo nám to a zeptali jsme se, jak to mají slečny s vařením a zda jsou lepší milenky, než kuchařky? „Jako moje maminka mi neuvaří,“ řekl jasně Vyskočil.
13.05.2015 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (157 článků) , Ivan Vyskočil (156 článků)