Článek

Výpověď očitého svědka teroristického útoku v Paříži: "Byla to krvavá lázeň!"

 
Rozhlasový reportér Julien Pearce byl jedním ze svědků nepochopitelného masakru v Paříži. Zrovna byl na koncertě v pařížské hale Bataclan, kterou si teroristé pro svůj útok vybrali. Naštěstí byl v době tohoto běsnění v jiné části sálu. To mu zachránilo život.
14.11.2015 13:56 |

podobné články

Podobné články

Premiér Sobotka a ministr Zaorálek uctili pochodem v Paříži oběti teroristického útoku

 
Předseda vlády Bohuslav Sobotka a ministr zahraničních věcí Lubomír Zaorálek se v neděli 11. ledna 2015 v Paříži zúčastnili Pochodu za národní jednotu. Vyjádřili tak úctu obětem teroristického útoku, který se odehrál v minulých dnech ve francouzské metropoli.
12.01.2015 09:04 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2402 článků) , Bohuslav Sobotka (9472 článků)

VÍME PRVNÍ: Krampolová opět kradla!

 
Manželka Jiřího Krampola (72) Hana (49) byla dnes v jednom pražském obchodním centru opět přistižena při krádeži. Tentokrát si bez zaplacení chtěla odnést dekorativní kosmetiku - rtěnku a řasenku v hodnotě 528 korun. Blesk.cz získal výpověď očitého svědka, který viděl, jak si věci strká do kabely, kde nosí svou fenečku Žanetku.
02.06.2011 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (619 článků)

Očité svědectví: Únosci kroužili u nemocnice dvě hodiny!

 
Co předcházelo šokujícímu únosu teprve 3měsíčního chlapečka přímo z kočárku v motolské nemocnici? Únosci si vše předem velmi dobře naplánovali. Důkazem je i výpověď očitého svědka, který popsal, že auto únosců se v okolí nemocnice nacházelo už dvě hodiny před únosem.
01.08.2014 11:20 |

podobné články

Vyšetřovatel teroristického útoku v Paříži spáchal sebevraždu!

 
Byl jedním z těch, kteří měli důkladně vyšetřit útok na pařížský satirický týdeník Charlie Hebdo, ale zřejmě toho na něj bylo moc. Vyšetřovatel teroristického útoku Helric Fredou se zastřelil služební pistolí na policejní stanici v Limoges.
12.01.2015 13:21 |

podobné články

Odtud byli vrazi z Paříže: Za 500 eur bez problémů seženete zbraň. Horší než v Americe. Až 80 % muslimů, nezaměstnanost

 
Brusel by podle mnohých mohl být po Paříži dalším terčem teroristického útoku. Dva z teroristů podílejících se na pátečním masakru v Paříži bydleli právě v Belgii. Bruselská čtvrť Molenbeek je považována přímo za „semeniště“ islamistů. Zdaleka ne poprvé tam dnes dopoledne zasahovala policie. Údajně mělo dojít k zatčení spolupachatele střelby v Paříži.
16.11.2015 13:31 |

podobné články

Hušák dostal v Sazce výpověď

 
Předseda představenstva Sazky a její bývalý generální ředitel Aleš Hušák ve čtvrtek dostal výpověď z pracovního poměru v loterijní společnosti. Podle mluvčí insolvenčního správce Josefa Cupky Lenky Tiché byl Hušák v sídle společnosti, ale výpověď do vlastních rukou nepřevzal. Cupka považuje výpověď za platnou, Hušák ne. Sazka je od předminulého pondělí v konkurzu, proti němuž se ale odvolal.
16.06.2011 19:40 |

podobné články

Zaměstnanec dal šéfovi výpověď dortem

 
Když dát výpověď, tak stylově. Než v afektu házet výpověď nadřízenému na stůl, můžete odejít ze svého zaměstnání s grácií, jakou předvedl 31letý Brit Chris Holmes. Ten pracoval jako imigrační úředník na londýnském letišti Stansted. Svou výpověď totiž kromě papíru umístil i na krásný dort, který předal svému nadřízenému.
17.04.2013 15:10 |

podobné články

Že během nemocenské nehrozí vyhazov? Omyl. Víme, kdy můžete výpověď dostat

 
Jste zrovna na nemocenské a myslíte si, že jste v bezpečí před vyhazovem? Obecně sice platí, že v době, kdy je zaměstnanec nemocný, by neměl dostat výpověď, existují však výjimky, kdy tak zaměstnavatel učinit může. Zaměstnanci by si však v každém případě měli dát pozor, zda výpověď z pracovního poměru v době nemocenské byla skutečně oprávněná a zda je platná. Někteří zaměstnavatelé totiž využívají neznalosti práva svých podřízených a výpověď v době nemocenské dají i v případech, kdy jim to zakazuje zákon.
11.04.2018 06:25 |

podobné články

Češi prý začínají vybírat dovolenou i podle rizika teroristického útoku

 
Dvě třetiny Čechů (67 procent) berou při výběru dovolené v úvahu riziko teroristického útoku v dané destinaci. Větší obavy mají hlavně starší lidé. Češi se bojí teroristů více než zbytek Evropy, v průměru se toto číslo v Evropě pohybuje kolem 48 procent lidí. Vyplývá to z průzkumu Europ Assistance Holiday Barometr 2017, který přitom zahrnul i země, kde v posledních letech k některému útoku došlo.
18.06.2017 12:15 |

podobné články

V kauze přípravy teroristického útoku na vlak žalobce navrhl 12 let vězení

 
Petr Sova a Martin Ignačák, které obžaloba považuje za hlavní organizátory přípravy teroristického útoku na vlak, by měli jít podle státního zástupce na 12 let do vězení. Mírnější nepodmíněné i podmíněné tresty státní zástupce Vladimír Pazourek navrhl pro tři ženy, které čelí obžalobě kvůli tomu, že se na přípravě útoku podílely nebo plánování nepřekazily. Zprávu přinesla ČTK.
06.09.2017 16:45 |

podobné články

Dala se Jennifer Aniston znovu dohromady s Johnem Mayerem ???

 
Vše nasvědčuje tomu, že se páreček znovu  rozhodl oživit svoji romanci. Podle očitého svědka Jennifer Aniston opět začala nosit hodinky značky Rolex, které jí John Mayer věnoval v době, kdy tvořili pár, aby mu ukázala, že jí na něm stále záleží. Zdroj dále tvrdí, že mezi oběma dochází k výměně velmi „pikantních“ e-mailů. Pokud je to [...]
03.09.2009 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (712 článků) , John Mayer (42 článků)

Jacksonův lékař čelí dalšímu obvinění, prý schovával důkazy

 
Doktor Conrad Murray, který je obviněn z neúmyslného zabití popového zpěváka Michaela Jacksona, podle očitého svědka během pokusů o oživení popové hvězdy zastavil resuscitační zařízení a odložil volání záchranné služby, aby stihl na místě posbírat ampule s léky.
23.03.2010 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1626 článků) , Michael Murray (101 článků)

Z rakve Heydrichova syna jsou popelníky

 
Kdyby počátkem dubna věděl badatel Jaroslav Čvančara (63), co všechno se semele kolem toho, že do Česka pozval jistého Heidera Heydricha (76), možná by si všechno rozmyslel. Jenomže dostat přímo do Panenských Břežan, do míst, kde zastupující říšský protektor a generál SS Heydrich za války s rodinou žil, jeho syna a očitého svědka tehdejších událostí, bylo víc než lákavé.
17.04.2011 09:30 |

podobné články

Huml: Z poslanecké kanceláře

 
Včera jsem při poslaneckém dni ve své kanceláři vyslechl neuvěřitelný příběh. Ať mám k Radku Johnovi výhrady, zdráhám se uvěřit, že to, co Vám nyní převyprávím je možné. Předesílám, že jde o vyprávění očitého svědka o událostech kolem roku 1995.
04.10.2011 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků)

Neznámý zvuk vycházející ze země byl zaznamenán už i v České republice

 
Tajemné zvuky vycházející z nitra Země se objevily i v České republice, a to už dokonce na začátku listopadu. Podle svědků byly slyšet například ve Svitavách na Pardubicku nebo v okolí Brna. Česko se po Mexiku, Kanadě, Polsku či Maďarsku stalo dalším místem, kde lidé tyto zvuky zaznamenali. Novinkám se podařilo získat nahrávku s výpovědí očitého svědka a zároveň i názor odborníka z ústavu Akademie věd.
22.01.2012 07:20 |

podobné články

Neznámý zvuk vycházející ze země byl zaznamenán už i v České republice

 
Tajemné zvuky vycházející z nitra Země se objevily i v České republice, a to už dokonce na začátku listopadu. Podle svědků byly slyšet například ve Svitavách na Pardubicku nebo v okolí Brna. Česko se po Mexiku, Kanadě, Polsku či Maďarsku stalo dalším místem, kde lidé tyto zvuky zaznamenali. Novinkám se podařilo získat nahrávku s výpovědí očitého svědka a zároveň i názor odborníka z ústavu Akademie věd.
24.01.2012 17:22 |

podobné články

Brutální rvačka v Praze: Skupina Romů zmlátila čtyřčlennou rodinu!

 
Rvačka, nadávky, křik a zranění. Takhle skončil nákup v supermarketu v Rajské Zahradě na Černém Mostě. Podle očitého svědka tam početná skupinka Romů napadla rodinu, která si chtěla nakoupit.
14.07.2013 23:20 |

podobné články

To jsou ty hodné holky: Studentka katolické školy dováděla se svým učitelem během rodičovské schůzky

 
Anglickým Rotherhamem otřásá pořádný skandál. Učitel místní "katolické školy":http://www.extra.cz/byvala-studentka-natocila-porno-na-pude-sve-katolicke-skoly-aby-se-ji-pomstila byl přistižen při dovádění s jednou ze svých studentek. Podle výpovědi očitého svědka se pár "svíjel na podlaze hudební třídy v milostném objetí". Jen o několik místností dál přitom právě probíhala rodičovská schůzka.
30.08.2013 10:15 |

podobné články

Drsné svědectví! Voják vypadl z vrtulníku a zemřel: Velitel mu uřízl lano!

 
Tři děti už nikdy neobejme, manželku nikdy nevezme do kina. Čtyřicetiletý voják zemřel při vojenském výcviku! A podle očitého svědka ho má na svědomí jeho velitel. Prý ho odřezal z lana, když se slaňoval, aby se s ostatními nezřítil vrtulník.
13.09.2013 17:20 |

podobné články