Článek

Vyostřená debata: Koalice dohadovala úpravy své smlouvy

 
Koaliční smlouva bude nově obsahovat třídenní lhůtu pro svolání koaliční rady či jednání předsedů stran. Novinářům to řekl místopředseda ANO a šéf poslaneckého klubu hnutí Jaroslav Faltýnek. Na dílčích změnách se shodly špičky koalice na jednání rady, jsou však jen technického charakteru, do znění smlouvy se téměř nesáhlo, řekl předseda poslaneckého klubu KDU-ČSL Jiří Mihola. Zprávu přinesla ČTK.
08.07.2016 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Faltýnek (203 článků)
Podobné články

Tom Cruise natočí Mission Impossible 4

 
Třikrát a dost herci Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Mission Impossible . Sám se počtvrté zhostí role neohroženého Ethana Hunta. Do kin by měl snímek vstoupit v květnu 2011 a na produkci se bude podílet také J. J. Abrams .
12.02.2010 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (895 článků)

Vyostřená kampaň byla zbytečná, lidé měli jasno hned po prvním kole

 
Vyostřená kampaň před druhým kolem prezidentských voleb neměla na rozhodování lidí příliš velký vliv. Podle průzkumu agentury ppm factum se zhruba osm z deseti voličů rozhodlo o tom, kterého z postupujících kandidátů podpořit ve druhém kole, již po prvním klání. Miloš Zeman tak přetáhl hlavně voliče Jiřího Dienstbiera a Jana Fischera, zatímco poražený Karel Schwarzenberg se mohl spolehnout na stoupence Vladimíra Franze či Přemysla Sobotky.
11.02.2013 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Franz (179 článků) , Karel Schwarzenberg (3714 článků) , Jiří Dienstbier st. (754 článků) , Jan Fischer (1743 článků) , Miloš Zeman (20465 článků)

Metody úpravy obočí

 
Úprava obočí je něco, nač by se nemělo zapomínat. I když se jinak nelíčíte je vhodné nechat jej správně vytvarovat a udržovat. K běžné úpravě se pak řadí tužky, gely, vosky, sady na obočí, stíny, kartáčky. Každý si najde svůj oblíbený způsob, jak obočí udržovat. V případě, že vás však každodenní upravování nebaví a nechcete pravidelně docházet na barvení, máte dvě možnosti. Jednou je permanentní make-up, který vám zajistí dlouhotrvající pěstěný vzhled, bez nutností další úpravy. Druhá možnost patří mezi nejnovější metody a tím je pérová úprava obočí. V dnšním článku si popíšeme obě uvedené metody. Permanentní makeup Ten se netýká pouze obočí, ale také očních linek či rtů. Jak ulehnete, tak také vstanete bez nutností se nějak výrazně líčit. Navíc stejně poslední dobou letí přirozený make-up, který pouze podtrhne přirozenou krásu. Abyste s permanentním make-upem nešláply vedle, je vhodné se obrátit na profesionály, kteří už mají v tomto ohledu něco za sebou. Nemalou roli hraje správný tvar i zvolená barva. Společenské a pracovní nároky se neustále zvyšují a většina žen, chce vypadat upraveně nejen v soukromém, ale i pracovním životě. V dnešním hektickém životě nezbývá příliš mnoho času na každodenní zkrášlování, zvlášť u velmi zaměstnaných žen. Proto je permanentní make-up řešením, jak vypadat stále upraveně. Do této úpravy patří i zmiňované obočí. Navíc některým ženám z různých důvodů, může obočí v určitých místech i chybět. Barvu je nutné vybrat tak, aby vypadala přirozeně. Přírodní rysy obočí se nemusí vždy optimálně hodit pro daný typ obličeje. U permanentního make-upu se často zvedají koncové chloupky nahoru. Obličej se tak stává více svěží a mladší. Pérová metoda Pérová metoda patří mezi novinky v úpravě obočí. Jedná se o šetrnou a přirozenou aplikaci pigmentu v podobě jednotlivých chloupků, kdy obočí působí nanejvýš přirozeně. Při této metodě může být využita za poplatek anestetická mast. Po zákroku ani během něj vás nic nebolí a úprava trvá... Čtěte více Příspěvek Metody úpravy obočí pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.09.2015 19:56 |

podobné články

Koalice v Brně stále žije, spor o Kratochvíla by mohla vyřešit úprava smlouvy

 
Ani nedělní koaliční jednání nepřineslo žádné dramatické změny do současné velmi křehké koalice (hnutí ANO, Žít Brno, KDU-ČSL a Strany zelených) v Brně. Ta se potýká především s vnitřními problémy v ANO, které by rádo vyřešilo své vnitrostranické různice. Rozpad koalice hrozí kvůli rozdílným názorům na odvolání radního Tomáše Kratochvíla. Primátor Petr Vokřál (ANO) proto navrhl úpravu koaliční smlouvy, která podporu odvolání jiného člena koalice zakazuje.
08.11.2015 18:00 |

podobné články

Mezi prezidentskými kandidáty to při debatě jiskřilo

 
Tři prezidentští kandidáti Jan Fischer, Miloš Zeman a Jiří Dienstbier se v úterý večer sešli na své vůbec první společné debatě. V knihovně Václava Havla diskutovali o lidských právech. Debata byla chvílemi vyostřená nejen mezi nimi, ale i mezi padesátkou pozvaných hostů.
07.08.2012 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4811 článků) , Jiří Dienstbier st. (754 článků) , Jan Fischer (1743 článků) , Miloš Zeman (20465 článků) , Jiří Havel (349 článků) , Jiří Havel (349 článků)

Výbušná témata ve Sněmovně. Hrozí obstrukce

 
Schůze Poslanecké sněmovny pokračuje. Vyostřená debata se dá očekávat u levicových návrhů na zrušení poplatků ve zdravotnictví a vyplacení 13. důchodů.
16.03.2010 06:15 |

podobné články

Nejsme zloději, napsal Duka senátorům ČSSD

 
Senátoři začali ve středu řešit církevní restituce. V napjaté atmosféře, k níž přispěla i billboardová kampaň ČSSD, která restituce označuje za dar církvím, se očekává vyostřená debata. Levice má v horní komoře většinu a předpokládá se, že návrh bude zamítnut a bude o něm znovu rozhodovat Sněmovna. Do debaty vstoupil i kardinál Dominik Duka, který se dopisem obrátil na senátory ČSSD a vyzval je k podpoře návrhu.
15.08.2012 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Duka (817 článků)

Vyostřená debata v ČT: Hádka hned v úvodu rozzuřila Němcovou

 
V předvolebních debatách na České televizi došlo i na hlavní město – Prahu. Lídři devíti nejsilnějších stran podle průzkumu ČT nejprve debatovali o kauze Mostecké uhelné společnosti a následně se věnovali státní správě a zákonu o státních úřednících.
14.10.2013 23:15 |

podobné články

Mynář (ČSSD): Máme se obávat volného obchodu s USA?

 
Již od července 2013 probíhá v evropských institucích vyostřená debata o dohodě upravující vzájemný obchod mezi Evropskou unií a Spojenými státy americkými.
06.05.2014 21:10 |

podobné články

Ať Kalousek dýchne do alkoholtesteru, než bude ve Sněmovně mluvit, žádá Babiš

 
Vyostřená debata o biopalivech nabírá na obrátkách. Poté, co opozice ve čtvrtek oznámila, že bude usilovat o svržení vlády, se vicepremiér Andrej Babiš opřel do svého soka Miroslava Kalouska (TOP 09), který šéfa ANO obvinil ze lži a podvodu. Babiš kontroval tvrzením, že Kalousek byl ve středu v době projednávání biopaliv opilý.
21.05.2015 13:11 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12418 článků) , Miroslav Kalousek (6372 článků)

Europarlament chce manipulovat se záznamy z debat. Kvůli rasistickým urážkám

 
Je lepší krajně vyostřená parlamentní debata, nebo zdánlivě férová, která je ve ale skutečnosti zmanipulovaná? Evropský parlament je zjevně spíše pro druhou možnost a schválil ve vší tichosti příslušnou změnu jednacího řádu. Pokud v řečníkově projevu zazní rasistické či urážlivé výroky, bude moci předseda europarlamentu nově nejen vypnout živý stream, ale dokonce i smazat nahrávku z archivu.
01.03.2017 20:30 |

podobné články

Drsná Výměna manželek má krutou dohru: Nejvíce to odnesly děti sjeté Jany

 
Včerejší Výměna manželek rozlítila lidi snad po celém Česku. Nestává se příliš často, aby reality show vzbuzovala až takové emoce. Jenomže v tomto případě proběhla Výměna u rodin, které měly mezi sebou hodně nevyřešených věcí. Debata mezi osmi očima byla hodně vyostřená, ale to, co následovalo potom, možná nikdo netušil. Spory svých rodičů nejvíce odnesly děti Jany.
31.08.2017 13:40 |

podobné články

Doktor Michaela Jacksona uznán vinným ze zabití!

 
Porota se nad verdiktem údajně dohadovala deset hodin.
08.11.2011 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1626 článků)

Leoš Mareš by mohl závidět. Martin Dejdar dostal za moderování smlouvu na milióny

 
Když se před pár lety česká moderátorská jednička Leoš Mareš  (35) dohadovala s televizí Nova o smlouvě na další pořady, dosáhla nakonec kontraktu na několik let dopředu. Jenže dnes už má hodně odvážného následovníka. Podle našich informací si Prima zase smlouvou na pěknou řádku miliónů pojistila Martina Dejdara  (47) . Ten si nyní přichází na peníze, o kterých by se ani Leošovi nesnilo.
02.04.2012 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2956 článků) , Martin Dejdar (430 článků)

Konec krveprolití na Ukrajině? Janukovyč podepsal dohodu s demonstranty

 
"Domluvili jsme se!", "Tak to ani náhodou, nesouhlasíme s vašimi požadavky!" Tak se od rána dohadovala opozice s ukrajinským prezidentem Viktorem Janukovyčem (63). Nakonec byla ale odpoledne dohoda přeci jen podepsána. Skončí konečně krveprolití?
21.02.2014 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Janukovyč (382 článků)

Zábojník (ČSSD): František Čuba – první tunelář

 
Již v prosinci 1989 v době, kdy se ještě československá společnost dohadovala, zda a kdy padne Gustáv Husák, nechává František Čuba zakládat nové společnosti a vyvádí do nich majetek.
16.10.2014 15:11 |

podobné články

Osobnosti: Gustáv Husák (106 článků) , František Husák (7 článků)

Představitelka Doktorky Quinnové se počtvrté rozvedla: S exmanželem se dva roky dohadovala o rozdělení majetku

 
Herečka Jane Seymour  (64) se může znova vdávat. Soud tento týden ukončil její dvaadvacetileté manželství s Jamesem Keachem. Rozešli se už před dvěma roky, ale do tohoto prosince trvalo právníkům, než vyjednali všechny potřebné podmínky. Nejvíce času zabralo dělení rozsáhlého portfolia nemovitostí.
16.12.2015 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Jane Seymour (39 článků) , James Keach (5 článků) , Jane Seymour (34 článků)

Změnu Lisabonské smlouvy schválí i Klaus

 
Změnu Lisabonské smlouvy o záchranném mechanismu pro státy EU, které se dostanou do hospodářských potíží, bude v ČR předem schvalovat parlament. Úpravy smlouvy bude po jejím schválení muset stvrdit i prezident. Novinářům to po čtvrtečním jednání s prezidentem Václavem Klausem a ministrem zahraničí Karlem Schwarzenbergem (TOP 09) řekl premiér Petr Nečas (ODS). O změně evropských pravidel se chce dohodnout i s opoziční ČSSD.
03.02.2011 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9026 článků) , Karel Schwarzenberg (3714 článků) , Petr Nečas (9260 článků)

Nečas: Úpravu lisabonské smlouvy musí stvrdit Klaus

 
Změnu lisabonské smlouvy o záchranném mechanismu pro státy EU, které se dostanou do hospodářských potíží, bude v ČR předem schvalovat parlament. Úpravy smlouvy bude po jejím podpisu muset stvrdit i prezident. Novinářům to po dnešním jednání s prezidentem Václavem Klausem a ministrem zahraničí Karlem Schwarzenbergem (TOP 09) řekl premiér Petr Nečas (ODS).
03.02.2011 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9026 článků) , Karel Schwarzenberg (3714 článků) , Petr Nečas (9260 článků)