Článek

Vyletíme do luftu? Je to prý mnohem pravděpodobnější

 
Podle bývalého ruského ministra zahraničí Igora Ivanova je nyní riziko vzniku jaderné války nejvyšší od osmdesátých let minulého století. Za hlavní příčinu považuje odlišný pohled Západu a Ruska na ukrajinský konflikt.
21.03.2016 11:55 |

podobné články

Podobné články

Vyletíme také do luftu? Expert začal sčítat nebezpečné muslimy a zbořil velkou lež

 
ROZHOVOR „V Evropské unii dnes žije asi 20 milionů muslimů, a pokud by byl jen každý stý nebezpečný, tak to je 200 tisíc extremistů. Naneštěstí to procento je vyšší, takže můžeme počítat s miliony těch, kteří zastávají názory neslučitelné se západními hodnotami,“ konstatuje známý vojenský a bezpečnostní analytik Lukáš Visingr při hodnocení rizik současného světa. K problematice terorismu pak ještě doplňuje: „Bohužel jsem si jist, že přijdou další útoky, a je úplně jedno, kdo se k nim přihlásí, jestli IS, al-Káida či nějaká nová skupina. Je proto nutné zastavit migrační vlnu a tvrdě chránit evropské hranice, ale také zakázat propagaci islamismu.“
12.12.2016 10:05 |

podobné články

Huml: Zhovadilost a bordel. Dávám EU rok, maximálně dva. Strach. Z Paříže je Istanbul, dvakrát-třikrát do měsíce někdo vyletí do luftu. Každý přistěhovalec vás existenčně ohrožuje...

 
ROZHOVOR „Máme si zvykat, že menšina má větší práva než většina? Máme si zvykat, že dvakrát-třikrát do měsíce někde vyletí do luftu autobus, vlak, vjede náklaďák do davu? Mám se bát o svou rodinu, když jde na nákupy nebo když jedeme na dovolenou k moři?“ ptá se poslanec ČSSD Stanislav Huml.
01.08.2016 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Huml (465 článků)

Německu dochází trpělivost. Bankrot Řecka je čím dál pravděpodobnější

 
Státní bankrot silně zadluženého Řecka je čím dál pravděpodobnější. Nejdůležitější věřitelé, zejména Německo, už nejsou ochotni zemi poskytnout žádnou další podporu kromě dříve slíbených opatření. Informoval o tom německý list Süddeutsche Zeitung.
23.07.2012 09:05 |

podobné články

Bašta: Tragická bilance zahraniční politiky USA. Bída a uprchlická vlna. Připomíná to Trockého vývoz světové revoluce. O 11. září si mohli vymyslet pravděpodobnější historku…

 
15 LET OD 11. ZÁŘÍ Exministr Jaroslav Bašta říká, že intervence USA po 11. září podporované neokonzervativci mu připomínají Trockého vývoz světové revoluce. „Opravdu si mohli vymyslet pravděpodobnější historku, když už nechtěli říci pravdu,“ říká o 11. září. Zásahy USA dle něj přinesly chaos, nové války, bídu, uprchlickou vlnu.
09.09.2016 09:55 |

podobné články

Bojíte se džihádistů z IS? Že se zabijete doma v kuchyni je mnohem pravděpodobnější!

 
Politolog a datový analytik Kamil Gregor zjistil, že pravděpodobnost, že se můžeme zabít třeba doma v kuchyni, je mnohem vyšší než skutečnost, že se staneme obětí teroristického útoku. Zajímavou statistiku publikoval web hlidacipes.org.
19.11.2015 14:16 |

podobné články

Koncert Evy a Vaška 2,5 milionu Kč v luftu!

 
PRAHA – Téměř dva a půl milionu korun ztráty! Takový je podle důvěryhodných informací prodělek po sobotním megalomanském koncertu teleshoppingového dua Evy a Vaška. Přesto se »dechovkáři« chtějí pod Řípem scházet každý rok do doby, než se jim akce povede!
05.06.2009 02:10 |

podobné články

Evropská liga: Blažek vyhořel

 
Ta ostuda! Sparta si dojela do Rumunska pro porážku 0:2 s Vasluí v 1. utkání play off fotbalové Evropské ligy. Hraje se o 30 milionů korun a tyhle peníze za postup do základní skupiny teď lítají v luftu.
19.08.2011 12:05 |

podobné články

Prague Fashion Night podle Františky: Zářivá Němcová, figurína Gottová a spousta peněz v luftu

 
Noc luxusu a nákupů za desetitisíce, po kterou byly otevřeny butiky v nejdražší ulici Česka, přilákala světové topmodelky i menší české hvězdičky. Hlavní hvězdou Prague Fashion Night byla Petra Němcová ( 33), která prošla všechny obchody v Pařížské křížem krážem. „Na nákupy nemám nikdy moc času, takže jsem si to teď vynahradila,“ smála se blonďatá kráska, která pořádně provětrala peněženku.
01.06.2013 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Petra Němcová (543 článků)

V Praze vyletělo do luftu auto s Asiatkou! 50 metrů od školky, 100 metrů od našeho šéfredaktora!

 
Šéfredaktor eXtra měl dnes zajímavé dopoledne. Ráno předával na služebně hostivařské policie podklady k vyšetřování kybermaniaka Petra Horčice, aby ho při opouštění služebny z myšlenek na kyberšikanu vyvedl výbuch nedaleko stojícího auta.
22.04.2015 15:41 |

podobné články

22 tisíc radikálních muslimů se s radostí vyhodí do luftu. 80 z Německa, 128 z Francie...

 
Na veřejnost unikly tajné dokumenty Islámského státu, ze kterých mimo jiné vyplývá, že dvanáct procent džihádistů by se chtělo stát sebevražednými atentátníky. Dokumenty podrobně analyzovali experti z vojenské akademie West Point.
20.04.2016 12:55 |

podobné články

30 000 korun od Hrušínského už je v luftu: Bohdalka je rozdala potřebným!

 
Gesto, jaké se jen tak nevidí! Jubilantka Jiřina Bohdalová, která k nadcházejícím 85. narozeninám obdržela od Jana Hrušínského (60) jako dárek výtěžek z benefičního představení hry Paní plukovníková v Divadle Na Jezerce, věnovala celých 30 tisíc korun na charitu!
30.04.2016 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (807 článků)

VIDEO Mešita plná výbušnin, nemělo cenu ji vyklízet. Rovnou ji vyhodili do luftu

 
Internetem koluje krátké video ze zásahu ruské policie v ilegální mešitě nacházející se v jihoruské Samaře. Mešita byla nakonec vyhozena po obrovské explozi do vzduchu, protože v ní v byly nalezeny výbušniny.
02.05.2016 11:25 |

podobné články

30 000 korun od Hrušínského už je v luftu: Bohdalka je rozdala potřebným!

 
Gesto, jaké se jen tak nevidí! Jubilantka Jiřina Bohdalová, která k nadcházejícím 85. narozeninám obdržela od Jana Hrušínského (60) jako dárek výtěžek z benefičního představení hry Paní plukovníková v Divadle Na Jezerce, věnovala celých 30 tisíc korun na charitu!
02.05.2016 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (807 článků)

Jak vás přesně vyhodit do luftu atomovkou: USA testují revoluční zbraň, která může převrátit svět vzhůru nohama

 
Svět jaderných zbraní přinesl novinku. Spojené státy provedly na poušti v Nevadě test, při němž stíhací bombardér vypustil první samostatně naváděnou „chytrou“ atomovku dějin. Píše o tom dnešní MF Dnes.
30.05.2016 07:00 |

podobné články

Muž ukryl tuny chemikálií!

 
Třináct stovek obyvatel malebné Nedvědice na Brněnsku strnulo v šoku. Tamní lidé se včera dozvěděli, že dlouhá léta nic netušíce seděli na sudu se střelným a radioaktivním prachem. Vylétnout do luftu mohli všichni, kdykoliv!
25.06.2016 12:05 |

podobné články

VIDEO ze Sýrie: Islamista přišel na schůzi... A vyhodil sebe i další do luftu

 
Umírnění povstalci v Sýrii dostali tvrdou ránu. Na jejich setkání v syrském městě Daraa pronikl atentátník Islámského státu s bombou a odpálil se. O život přišlo 20 povstaleckých vůdců. Byl mezi nimi dokonce i jeden z ministrů prozatímní vlády. V angličtině o tom informuje server funker530.com.
06.10.2016 07:10 |

podobné články

Pane Gazdíku, Jiří Čunek může vyhodit do luftu dohodu KDU-ČSL a STAN. Čtěte více

 
Lidovci a Starostové se o víkendu domluvili na společné koalici pro podzimní sněmovní volby. Ve zdánlivě jasném „sňatku“ se však objevuje jedna neznámá. Jiří Čunek (KDU-ČSL), jenž zmínil své ambice kandidovat na předsedu lidovců. Píší o tom Lidové noviny i deník Právo.
20.03.2017 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (634 článků)

216 případů, kdy mohl svět vyletět do luftu. Milan Syruček vážně o KLDR a Ukrajině

 
ROZHOVOR Jakýkoliv válečný konflikt zasáhne v Severní Koreji především obyčejné lidi. Severokorejci budou jíst trávu – jak se vyjádřil Vladimir Putin – ale Kim pořád pečená kuřata. Zkrotí Američané zpupného severokorejského vůdce silou a bude to spravedlivé? Podle novinářského nestora Milana Syručka také dvě Američany svržené atomové bomby na Japonsko nezabily jediného politického vůdce nebo generála, ale statisíce prostých Japonců, kteří se narodili ve špatné době a na špatném místě. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Syruček dále upozorňuje na ostřejší a ostřejší Porošenkovu rétoriku a jde po stopě gruzínského exprezidenta a oděského exprimátora Saakašviliho, pro kterého je jak v jeho původní mateřské zemi, tak v Polsku zatykač…
10.09.2017 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3033 článků) , Kim Kim (1310 článků)

Jiří Macků: Několik vět kolem Několika vět

 
Článek Soudruhu umělče, pročs to podepsal? (PL 2. října) mě nechtěně vrátil hodně daleko do minulosti, do konce osmého decenia XX. století, když už začínalo být cítit něco v ´luftu´.
03.10.2017 21:15 |

podobné články