Článek

Vyhýbáte se některým jídlům jako čert kříži? Možná máte novou nemoc

 
Pokud vaše díte zarputile odmítá jíst třeba houby (nebo brokolici, maso či cokoli jiného) a tvrdí, že mu připadají odporné, vůbec nemusí jít jen o rozmar, ale nový druh choroby. Restriktivní porucha příjmu potravy (ARFID) se nejčastěji projevuje právě v dětství a dospívání.
16.07.2016 18:05 |

podobné články

Podobné články

KOMENTÁŘ: Konspirační teorie o prasečí chřipce

 
Také jste zrušili cestu do Mexika a vyhýbáte se letištím jako čert kříži? Také vás zaujaly fešácké módní roušky na tvářích ztepilých manekýnů?
13.05.2009 14:20 |

podobné články

Nejčastěji tělo reaguje na roztoče, prach a pyly... Alergii nepodceňujte!

 
Je pro vás období, kdy všechno kvete, jednou velkou noční můrou? Nebo se vyhýbáte burským oříškům jako čert kříži? Případně si můžete nechat jen zdát o tom, že by s vámi společnou domácnost sdílelo chlupaté zvíře? Zřejmě trpíte některou z nejčastějších alergií. Nejste v tom sami. Nějakým typem alergie trpí v České republice dva a půl miliónů lidí!
17.04.2015 06:10 |

podobné články

Zaměřeno na svůdné prádlo: Ve kterém budete vypadat nejlépe?

 
Svůdnému prádlu se vyhýbáte jako čert kříži? Necítíte se v takovém prádle dobře či sebejistě? Tak to jste nejspíš ještě neoblékla to pravé!
30.10.2015 09:05 |

podobné články

Čokoláda se může mlsat i bez výčitek: Tyhle 3 důvody vás o tom zaručeně přesvědčí!

 
Patříte k milovníkům čokolády, ale čistě ze zdravotního hlediska se jí vyhýbáte jako čert kříži? Zapomeňte na předsudky o tom, že je nezdravá a že se po ní tloustne. Mlsat čokoládku je totiž povoleno. Tohle jsou tři pádné důvody!
30.05.2016 07:00 |

podobné články

Kerekes: Je dobře, když muži zlobí. Ženy touží ty „čerty“ napravovat

 
Ač se herečka Vica Kerekes (35) cítí být spíše Maďarkou, Vánoce v rodině mívali slovenské. „Babička byla Slovenka, maminka si vzala syna Slovenky, takže jsme měli blíž ke slovenským jídlům i tradicím,“ říká Kerekes, která se proslavila rolemi svůdných krásek. Nyní si ale v pohádce Anděl Páně 2 zahrála roli mladé vdovy, kterou okouzlí čert Uriáš v podání Jiřího Dvořáka.
25.12.2016 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Dvořák (176 článků) , Vica Kerekes (127 článků)

Zavařování od A do Z: Jak na ty nejlepší sterilované okurky

 
Sladkokyselé, křupavé, dochucené přesně tak, jak to máme rádi. Zkrátka není nad to zakousnout se do pikantní nakládané okurčičky. Třeba takový řízek nebo sekanou či čočku si bez nich ani neumíme představit. K některým jídlům prostě patří. A nejlepší jsou samozřejmě ty domácí. Připravit je není žádná věda, stačí jen dodržet pár důležitých pravidel.
01.08.2016 06:10 |

podobné články

Sex podle znamení! Jste náruživí, nebo je vám sex na obtíž?

 
Za tím, jestli bez sexu nemůžete žít, nebo se mu vyhýbáte a je vám spíš na obtíž, stojí především hvězdy! Podle svého znamení máte totiž dané i to, jak vám to bude fungovat v partnerských vztazích. A protože je máj, lásky čas, máme pro vás malý přehled, jací jste podle svého znamení v posteli, od známého astrologa Milana Gelnara (59).
21.05.2016 12:05 |

podobné články

Banány a jejich zázračné účinky: Rozhodně nemáte ani páru, jak moc jsou zdravé!

 
Jestli se rádi stravujete zdravě a zjišťujete si nejrůznější informace o potravinách, určitě vám uděláme radost. Podívejme se na zázračné účinky banánů. Máte je rádi, nebo se jim vyhýbáte? Poté, co zjistíte, jak jsou zdravé, určitě si je nakoupíte do zásoby.
13.06.2016 16:40 |

podobné články

Hokejista jako ČERT! Proti ostrému světlu prý pomáhá krém na boty

 
New York Islanders trénovali na Yankee stadium před středečním zápasem pod otevřeným nebem. Bylo to ve dne a ostré sluneční paprsky šlehaly hokejisty do očí. Cul Clutterbuck to vyřešil po svém a vypadal jako divoký válečník. Nebo jako čert!
29.01.2014 15:30 |

podobné články

Stresující jidlo: Chcete být v pohodě? Tohle nejezte!

 
Je to záhada. Snažíte se jíst, odpočívat, sportovat, vyhýbáte se stresu, a přesto jste neustále vynervovaná. Možná je to tím, že jíte špatné potraviny.
04.07.2011 06:10 |

podobné články

Marešová po operaci: Bolí to jako čert!

 
Manželku Leoše Mareše (35) Moniku (36) ve čtvrtek propustili po operaci kolene a Blesk ji zastihl belhající se o berlích z nemocnice. „Hojí se to dobře, ale bolí to jako čert a sotva můžu chodit,“ postěžovala si Marešová s nateklým kolenem. Přijela pro ni její maminka. „Nejsem schopná být sama doma, mamka se teď o mě bude starat a se vším mi pomáhat,“ vysvětlila.
13.05.2011 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2764 článků)

ODS se bojí referenda jak čert kříže, napsal senátor. A přidal něco o vlastizradě

 
Jako vlastizradu označil senátor Jaroslav Doubrava schválení církevních restitucí Poslaneckou sněmovnou. O otázce mělo být podle jeho názoru vyhlášeno referendum, jenže těm se v této zemi nedaří, protože se jich prý vládní ODS bojí jako čert kříže.
14.11.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Doubrava (191 článků)

Obdařená česká houslistka se po příšerném porodu dočkala syna: Bolelo to jako čert!

 
Slavná česká houslistka Markéta Muzikářová, členka tria Inflagranti, se dočkala! Rajcovní zrzka v úterý ve 3:45 ráno porodila syna Nicolase. „Tři dny jsem byla na rizikovém, nakonec jsem rodila bez epiduralu. Bolelo to jako čert,“ prozradila Super.cz sympatická maminka.
17.07.2013 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Muzikářová (6 článků)

Koalice mluví o zveřejňování smluv, ale ve skutečnosti se ho bojí jako čert kříže. Aktivista popisuje, co všechno už s nimi zažil

 
ROZHOVOR Před volbami většina poslanců slíbila mimo jiné podporu zákonu o registru smluv. Nyní však v Poslanecké sněmovně předvádějí zdržovací taktiku, což dělali i minulý týden. „Hlavním důvodem je podle mého názoru to, že se koaliční poslanci bojí tohoto zákona jako čert kříže,“ sdělil v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Pavel Felgr, ambasador Rekonstrukce státu z Liberce.
31.05.2015 11:06 |

podobné články

Bolí vás záda jako čert? Podívejte se na 4 cviky, které pomohou vaší páteři!

 
Nehnete se v práci takřka ze židle a z neustálého sezení vás bolí záda jako čert? Podívejte se, jaké cviky byste měly dělat, abyste uvolnily vašim zádům.
04.05.2016 14:10 |

podobné články

Příběhy pejsků z útulků: Čert se stále tulí

 
Kříženec špice Čert, kterého jeho pán odvedl zanedbaného do děčínského útulku, protože se o něj nechtěl starat, se už má v novém domově u Prahy jako v ráji...
24.03.2011 12:10 |

podobné články

Byl natočen vzácný tasmánský čert, druh na pokraji vyhynutí

 
Australští vědci bijí na poplach, dalšímu zvířecímu druhu hrozí vyhynutí. Ďáblovi medvědovitému (známému také jako tasmánský čert) přibyl další existenční problém. Jsou jím tři nově navržené doly v poslední oblasti, kde se "čerti" volně vyskytují.
24.07.2012 11:30 |

podobné články

Troškův nadržený čert: Osahával ženy!

 
Jako nadržený čert se chová herec Karel Zima (43) z Troškovy pohádky Čertova nevěsta. Na akci osahával hned tři ženy najednou! Mezi nimi i manželku Lukáše Langmajera (34).
08.02.2015 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Zima (9 článků) , Lukáš Langmajer (55 článků)

Jiří Dvořák alias čert Uriáš jako dítě nesnášel svátky! Kvůli válce rodičů

 
Špatné vzpomínky z dětství na Štědrý večer má Jiří Dvořák (49) neboli čert Uriáš z pohádky Anděl Páně 2. Vyrůstal pouze s tatínkem a mnohdy ani neměli na dárky, které si lidi na konci roku dávají.
30.12.2016 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Dvořák (176 článků)