Článek

Vyhozený Gottův tajemník: Jak byl Mistr nepříjemný a k čemu ho vyprovokoval

 
Kolem Karla Gotta (75) se v poslední době odehrávají velké změny. Po mnoha letech ukončil spolupráci s účetní a manažerkou Janou Herzerů. Propustil i tajemníka Jana Adama, který následně o mnohaleté spolupráci promluvil v rozhovoru pro slovenský časopis Plus 7 dní.
07.05.2015 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (3839 článků) , Jan Adam (63 článků)
Podobné články

Gottův tajemník Pruner (†94): Mandlová žadonila o sex, on jí však "nedal"!

 
Určitě vzpomínáte na zbohatlickém septimána Pošustu z filmu Cesta do hlubin študákovy duše, který se popral se spolužákem Čuřilem. Se slavnějším Ladislavem Peškem se tenkrát popasoval Vilém Pruner, který mnohem později dva roky pracoval pro Karla Gotta. Jak se vystudovaný právník z bohaté vídeňské rodiny dostal k filmu, a proč se nevyspal s Adinou Mandlovou? A co na to Mistr?
13.07.2014 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (3839 článků) , Ladislav Pešek (11 článků) , Adina Mandlová (88 článků) , Vilém Pruner (1 článek) , Karel Pešek (53 článků)

Nevídané! Hokejový útočník Hartnell skóroval, hned poté vyprovokoval bitku

 
Kanadský útočník Scott Hartnell z Philadelphie v utkání proti Torontu vstřelil první gól zápasu, radovat se z nej ale nestihl. Hned poté, co skóroval, sekl jemnou sekyrou bránícího Diona Phaneufa, který si nenechal nic líbit a ihned vyprovokoval šarvátku. Z ní však vyšel vítězně jeho krajan Hartnell.
16.02.2012 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Dion Phaneuf (5 článků)

Může za to LAVIČKA, má jasno Slavia! Prý vyprovokoval fanoušky

 
Vedení fotbalové Slavie nakonec nepodá protest proti výkonu sudího Libora Kovaříka v sobotním derby proti Spartě, i když je přesvědčeno, že svými verdikty červenobílé poškodil. Kritizuje ale kouče Sparty Vítězslava Lavičku, svým chováním podle nich vyprovokoval fanoušky, aby po skočení duelu vnikli na hřiště.
30.09.2013 18:20 |

podobné články

Povstalci sice měli Buk, ale sestřelení vyprovokoval Kyjev, tvrdí velitel rebelů

 
Jeden z velitelů povstalců na východě Ukrajiny Alexandr Chodakovskij připustil, že proruští separatisté v době sestřelení malajsijského boeingu disponovali protiletadlovým systémem Buk (v kódu NATO SA-11). Zároveň dodal, že raketový systém mohl být z Ruska a po pádu letadla mohl být do Ruska zase odvezen, aby byly zameteny stopy. Tak či onak však podle Chodakovského sestřel úmyslně vyprovokoval Kyjev.
23.07.2014 21:20 |

podobné články

Gottův osobní řidič je už z nemocnice doma: Slavík ale řídí sám!

 
Gottův osobní řidič Olda Havránek (74) je konečně z nemocnice doma. Tři zlomená žebra mu sice nedovolují žádný pohyb, ale rekonvalescence na chalupě mu jde k duhu. Tím spíš, když ho víkendu na celé odpoledne navštívil jeho »šéf« Karel Gott (73).
21.05.2013 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (3839 článků)

Vyhozený úředník bude za čtvrt milionu radit, jak stavět silnice. Máme smlouvy

 
DOKUMENT UVNITŘ Vyhozený úředník se do státní firmy vrací za velké peníze. ParlamentníListy.cz už několikrát upozornily na podivné praktiky spojené s lidmi kolem Ředitelství silnic a dálnic. Nyní vyšel najevo další zajímavý případ, jak to v této Ministerstvem dopravy zřizované organizaci chodí.
22.05.2013 17:20 |

podobné články

Gottův mistr v učení: Jako elektrikář by se neuživil!

 
Jak by dopadl Karel Gott (73), kdyby neměl zlato v hrdle? Ještě než se stal úspěšným zpěvákem, učil se na elektrikáře. Jeho bývalý mistr na něj ovšem prásknul, že dobrý elektrikář rozhodně nebyl.
05.10.2012 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (3839 článků)

VIDEA - Gottův večírek: Mistr poslal 'své holky' domů, sám pařil až do půl třetí

 
Na Gottovu narozeninovou megaparty měli přístup jen pečlivě vybraní VIP hosté. Pět minut před půlnocí Mistr vyprovodil svou manželku Ivanu s malou Charlottkou domů a sám se zdržel až do půl třetí.
14.07.2009 12:05 |

podobné články

HRŮZA V OAKLANDU: Vyhozený student se rozhodl vyvraždit spolužáky!

 
Křesťanská korejská univerzita Oikos v kalifornském Oaklandu se stala dějištěm řádění šíleného ozbrojeného maniaka. Před pár měsíci vyhozený student korejského původu One L. Goh (43) vtrhl do školy v pondělí v 10.30 tamního času.
04.04.2012 12:11 |

podobné články

Vyhozený ruský historik Zubov odmítl nabídku práce z Brna. Zůstane v Moskvě

 
Ruský historik Andrej Zubov vyhozený z moskevské diplomatické akademie kvůli kritice ruské anexe Krymu chce zůstat v Moskvě, i když mu práci nabídlo několik zahraničních univerzit včetně Masarykovy univerzity v Brně. Řekl to dnes z Moskvy České televizi v Otázkách Václava Moravce s tím, že nechce utíkat z boje. 
30.03.2014 15:55 |

podobné články

Vyhozený Jafar poslal Evě dopis a prosil ji, ať ho utají. Zveřejnila ho! Tady je...

 
Po včerejším Duelu odešel domů obr Jafar, kterého mnozí šacovali na favorita (samozřejmě až po Vladkovi). Byť byl pruďas a nebral si servítky, byl rozhodně ve vile oživením. S Evou měl nicméně nepříjemný konflikt. Poté, co vypadl, právě blonďaté „slávomance“ přinesl Honza dopis, který jí měl dát v případě, že Jafar vypadne.
03.11.2013 15:55 |

podobné články

Vyhozený Jafar poslal Evě dopis a prosil ji, ať ho utají. Zveřejnila ho! Tady je...

 
Po včerejším Duelu odešel domů obr Jafar, kterého mnozí šacovali na favorita (samozřejmě až po Vladkovi). Byť byl pruďas a nebral si servítky, byl rozhodně ve vile oživením. S Evou měl nicméně nepříjemný konflikt. Poté, co vypadl, právě blonďaté „slávomance“ přinesl Honza dopis, který jí měl dát v případě, že Jafar vypadne.
03.11.2013 20:20 |

podobné články

Tajemník OECD pochválil vládní reformy!

 
Generální tajemník OECD Gurría premiéra Petra Nečase ujistil, že jeho vláda je na dobré cestě a jde správným směrem. "Podporuji váš reformní program, o který usilujete," uvedl v pátek v Praze generální tajemník OECD Angel Gurría směrem k Nečasovi.
18.11.2011 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9162 článků)

Ve Strakonicích se občan ke slovu nedostane

 
Jednací řád strakonického zastupitelstva je podle ministerstva vnitra v určitém bodě protiprávní. Znemožňuje prý totiž, aby se ke konkrétním projednávaným bodům vyjádřila přítomná veřejnost. Lidé tak musí dopředu nahlásit, k čemu se chtějí vyjadřovat, a až pak zastupitelé odsouhlasí, k čemu mohou mluvit a k čemu naopak nikoli.
12.05.2011 11:00 |

podobné články

Karel Gott: Rande s úhlavním nepřítelem!

 
Není to tak dlouho, co o zastupování největšího českého pěveckého esa Karla Gotta (70) svedli bitvu dva muži! František Janeček (65), Gottův letitý kamarád a manažer, a Janečkův bývalý zaměstnanec z GoJi Jaroslav Topercer (42). Teď se Gott objevil společně s Topercerem na křtu knihy Vlasy v Siddharta café. Zradil Mistr kamaráda Janečka, kterého léta oslovuje Franzi?
29.01.2010 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (3839 článků) , František Janeček (256 článků) , Karel Janeček (216 článků)

Gottův dům se rozpadá! Po uzavření Gottlandu prvorepubliková vila v Jevanech chátrá...

 
Bydleli tu rodiče Karla Gotta (72) i sám Mistr. Když pak zpěvák prvorepublikovou vilu v Jevanech u Prahy prodal podnikateli Janu Moťovskému (†41), stalo se z ní muzeum Gottland. Sám mu věnoval řadu svých cen a soukromých věcí, na které se jezdili dívat jeho fanoušci z celé Evropy.
18.04.2012 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (3839 článků)

Co zamýšlí Mistr s pozemkem? Tajný Gottův plán na nové sídlo!

 
Mám rozprávkový dom… Zpíval přesně před 50 lety Karel Gott (77). A jeden takový si teď nechá postavit na pozemku v Doubici, který je napsaný na jeho tchyni Blanku (60). Blesk odhalil Mistrovy tajné plány.
21.07.2016 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (3839 článků)

Nepříjemný karambol Nissanu Deltawing

 
Podívejte se na nepříjemný střet futuristického závodního prototypu Deltawing, do kterého při závodě v Atlantě bokem silně vrazilo Porsche 911 RSR. Údajně vzniklo při nehodě i velmi vysoké přetížení, i když to tak možná na videu nevypadá. Pilot ale naštěstí vyváznul bez zranění. Krátce předtím dokázal Deltawing zajet i nejrychlejší kola.
20.10.2012 11:45 |

podobné články

Daniela Šinkorová (41) zhubla 12 kg: Je za tím nepříjemný zážitek!

 
Herečka z Ordinace Daniela Šinkorová (41) šla od vánoc tvrdě do sebe. Zhubla přes 10 kilogramů a impulsem k této změně se stal nepříjemný zážitek během natáčení seriálu Gympl. Co se stalo?
05.09.2014 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Šinkorová (215 článků)