Článek

Výchova na čínský způsob: Matka držela malé dítě za nohu z balkonu sedmého patra a vyhrožovala mu smrtí!

 
Čínská matka ve videu vyznává velice alternativní způsob výchovy protknutý několika silnými retro prvky. A to konkrétně: vyhrožováním z minulého století, mlácením z předminulého století a vyklepáváním ze skály z dob řecké Sparty předminulého tisíciletí. Zastaví ji čínské úřady?
09.04.2015 12:26 |

podobné články

Podobné články

Zfetovaná matka z Jablonného vyhrožovala, že vyhodí své dvě děti z balkonu

 
Krušnou noc si prožili v neděli policisté z Jablonce nad Nisou. Zjevně rozrušená žena zde vyhrožovala, že vyhodí své dvě děti z balkonu ve 2. patře. Nakonec se podařilo předějít možné tragédii a ženu uklidnit. Policisté později zjistili, že žena byla pod vlivem drog.
21.02.2018 12:55 |

podobné články

Jak zabavit malé dítě při cestování

 
Zdlouhavé cestování bývá mnohdy otrava i pro dospělého natož, pro malého caparta. Proto je vhodné se předem na takovou cestu připravit. Velmi také záleží na tom, jak malé či velké dítě máme. Jestliže je dítě schopno komunikace a hrát s vámi různé hry, jako je slovní fotbal, kolik červených aut uvidíš, máte to snadnější. Mnohem horší je to s úplně malými dětmi. O tom jak zabavit naše nejmenší bude dnešní článek. Naplánujte si předem trasu Při delším cestování je vhodné naplánovat cestu tak, abychom mohli dělat přestávky. Naštěstí kolem cesty existují větší čerpací stanice, kde mají přebalovací pulty, můžete se projít, osvěžit a chvíli oddychnout. Malá změna rozptýlí nejen vás, ale i vaše dítě. Prvním krokem tedy je pořádně naplánovat trasu a přestávky. V případě, že pojedete autobusem, vlakem nebo dokonce poletíte, tento krok samozřejmě přeskočíte. Zjistěte si přepravní podmínky Jestliže budete cestovat jiným způsobem, je vhodné znát své možnosti. Jak a kde přebalit dítě. Kolik prostoru budu mít k dispozici, zda je možné využít vlastní autosedačku a jiné podrobnosti. Na cestu sebou vezměte hračky, které dítě zabaví. Pomoci může i uklidňující hudba, kterou má rádo, pokud již dokáže sledovat pohádky – nezapomeňte na ně. Malé děti zabaví i lízátko Malým dětem přibalte deku, aby byl jejich spánek příjemný, polštářek a oblíbené plyšové zvířátko, budou tak klidnější. Zabavit malé dítko může i obyčejné lízátko, lahvička s pitím a žužlání nějakého jídla (křupky, rohlík). Na tyto věci jsou mrňouskové nenároční a jeho pozornost přitáhnou i obyčejné klíče, zkrátka to, co máte zrovna po ruce. S přepravou jídla až tak velký problém není, ale tekutiny do letadla pouze v uzavíratelných nádobách. Je vhodné mít sebou vlhčené utěrky na utření pusinky a ručiček. Přiberte i barevné knížečky s říkankami, omyvatelné hračky, náhradní dudlíky. Příspěvek Jak zabavit malé dítě při cestování pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
14.08.2015 08:25 |

podobné články

Pohřeb Jaroslava, který po střelbě na exekutory skočil z balkonu: Dohnali ho k tomu, řekla zdrcená matka

 
Rodina a desítky přátel se včera ve zlínském krematoriu naposledy rozloučili s Jaroslavem Janotou (†48) z Napajedel. Soudní verdikt ho dohnal k zoufalému činu. Než aby šel na 12 let do vězení, skočil ze sedmého patra balkonu.
01.03.2017 14:35 |

podobné články

Jak nejlépe vyčistit koberec – 3 tipy na čištění

 
Do většího úklidu se pouštíme několikrát v roce. Jsou to především Vánoce, jarní úklid, a pak různé události, kdy se sejde u nás doma větší počet hostů a chceme mít pěkně čisto. Takový větší úklid se netýká pouze třídění oblečení, mytí oken, utírání prachu, ale i praní koberců. Protože na každý koberec platí jiná technika čištění, společně si je dnes probereme. Suchý způsob čištění koberců Suchý způsob patří patrně k nejvíce používaným a nejoblíbenějším. Pro tento způsob čištění koberců, existují speciální vysavače i přípravky. K nejběžnějším značkám patří například Vorwerk. První krok je společný, jako u čištění na mokro. Nejdříve koberec pořádně vyluxujeme. Zmiňovaný lux má vysokorychlostní rotující kartáče, jež vyluxují i hluboko usazený prach včetně roztočů. Vhodný je také na čištění matrací. Vřele je doporučován alergikům, astmatikům a tam, kde se chovají domácí mazlíčci. Jakmile pořádně vyluxujeme, posypeme koberec suchým čističem bílé barvy. Následně si vyměníme nástavec na vysavači, který „zaklepe“ poprašek hluboko do vláken koberce. Přibližně po hodině působení se znovu nástavec vymění a důkladně vyluxujeme. Barvy na koberci ihned prokouknou. Koberec je oproti mokrému čištění ihned použitelný. Ne všechny typy koberců se totiž mohou čistit na mokrý způsob – je dobré zjistit tyto informace u prodejce. Mokrý způsob čištění koberců Jak jsme již výše zmínili, před praním koberec nejprve pořádně vyluxujme, klidně i vyklepeme. V opačném případě prach nasaje vodu a klesne dolů. Nahoře pak bude koberec působit čistě, ale nečistoty v něm obsažené zůstanou. Na vyklepaný či vyluxovaný koberec se nanese určená chemikálie pro daný typ koberce. Dále pak čistíme vodním vysavačem. Někdy se čistící přípravek dává přímo do nádržky a společně s vodou aplikuje na koberec. Vodní čistič na koberce se dá koupit nebo za poplatek vypůjčit. Mokrý způsob praní koberce patří mezi účinnější, ale vhodný není pro každý typ materiálu. Než koberec pořádně vyschne, budete muset být trpěliví. Je vhodné... Čtěte více Příspěvek Jak nejlépe vyčistit koberec – 3 tipy na čištění pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
11.05.2016 03:15 |

podobné články

„Děti nevědí, jestli utíkat před střelcem.“ Šlechtová chce zpět brannou výchovu

 
Ministryně obrany Karla Šlechtová (za ANO) chce do škol vrátit „brannou výchovu“. O tom, jak by se měl staronový předmět jmenovat, ještě není jasno. V úvahu připadají názvy jako výchova k vlastenectví, výchova k obraně státu nebo výchova ke zvládání krizí. Podle Šlechtové by měl být předmět zařazen do běžné výuky, aby se děti naučily řešit krizové situace, uvedl v úterý deník MF Dnes.
13.02.2018 10:10 |

podobné články

Spadl ze sedmého patra a přežil

 
Pořekadlo o tom, že opilci mají štěstí, si teď asi bude častěji opakovat dvacetiletý mladík, který v pátek večer v Praze spadl ze sedmého patra. Hrůzostrašný pád přežil, teď leží v nemocnici a jeho život není ohrožen.
08.08.2009 22:10 |

podobné články

Chlapec (†15): Zabil se pádem ze sedmého patra

 
Pád ze sedmého patra v Kolíně v sobotu odpoledne nepřežil patnáctiletý chlapec. Při pádu utrpěl vážná mnohočetná poranění a v kritickém stavu byl převezen do nemocnice, kde zraněním podlehl.
29.08.2009 19:55 |

podobné články

SEBEVRAŽDA! Mladík se zabil skokem ze sedmého patra

 
Muž, který skočil ve čtvrtek před devátou hodinou večer ze sedmého patra panelového domuv českých Budějovicích, na místě zemřel.
07.04.2011 22:40 |

podobné články

Zhrzená nevěsta při pokusu o sebevraždu visela ze sedmého patra

 
Odmítnutá nevěsta chtěla v úterý skočit ze sedmého patra obytné budovy ve městě Čchang-čchun v čínské provincii Ťi-lin. Její snoubenec ji totiž pár dní před svatbou opustil a vzal si jinou.
18.05.2011 19:05 |

podobné články

Neuvěřitelné! Holčička (2) přežila pád ze sedmého patra. Zpět domů ji přinesli sousedi

 
Neuvěřitelné štěstí mělo dvouleté děvčátko, které přežilo pád ze sedmého patra. Život jí pravděpodobně zachránila hromada sněhu, která se sesunula ze střechy.
15.04.2012 17:45 |

podobné články

Hasič zachránil ženu v okamžiku, kdy se chystala skočit ze sedmého patra

 
Dramaticky probíhala záchrana ženy, která se v pondělí pokusila skočit ze sedmého patra činžáku v čínském městě Tchung-žen. Hasič ji chytil právě v okamžiku, kdy se zdálo, že už skočí dolů, napsala agentura Reuters.
22.08.2013 04:40 |

podobné články

Kriminál kvůli ukradené base piv: Zabiju se, když ho zavřou, vyhrožovala družka odsouzeného

 
Nešťastná Markéta K. (39) po rozsudku nad svým partnerem u soudu vyhrožovala sebevraždou. Ivo B. (28) byl za krádež basy piv odsouzen na osm měsíců a Markéta se nyní obává, že bez svého partnera, který je pro ni podporou a pomocníkem, život nezvládne. Při svém posledním pokusu o sebevraždu totiž přišla o nohu a skončila v azylovém domě.
02.10.2015 13:30 |

podobné články

Přežil pád z 8. patra! Opilý Australan frajeřil na balkónu

 
Australan v pondělí přežil pád z osmého patra. Spadl z balkónu, když chtěl ohromit přátele na vánočním večírku, informuje v úterý agentura AFP.
20.12.2011 07:50 |

podobné články

Matka šesti chlapců se dovídá pohlaví svého sedmého dítěte. A málem to s ní sekne!

 
Pro netradiční způsob zjišťování pohlaví se u sedmého potomka rozhodl pár ze Severní Karolíny. Verdikt se měl dozvědět po rozkrojení dortu a z jeho následné barvy.
10.04.2015 09:26 |

podobné články

Pamatujete si na rappera, co si uřízl penis a vyskočil z balkonu? Tak už vysvětlil, proč to udělal!

 
Rapper "Andre Johnson":http://www.extra.cz/tema/andre-johnson, který je spřízněn se známou hiphopovou skupinou "Wu-Tang Clan":http://www.extra.cz/tema/wu-tang-clan, se hodně proslavil, když udělal poněkud nečekanou věc. Rozhodl se totiž v menším záchvatu "uříznout penis a vyskočit z balkonu":http://www.extra.cz/znamy-rapper-si-urizl-penis-a-pak-vyskocil-z-balkonu-mel-to-byt-bizarni-pokus-o-sebevrazdu. Nikdo vlastně nechápal, proč to z ničeho nic udělal, co ho k tomu vedlo a proč by někdo chtěl spáchat "sebevraždu":http://www.extra.cz/tema/sebevrazda zrovna takovým zvláštním způsobem.
16.05.2014 13:40 |

podobné články

Těhotnou Romanu s umělou rukou vystrčili z balkonu! Tragická hádka v Karviné skončila smrtí

 
Neskutečná tragédie se odehrála v Karviné. Teprve čtyřiadvacetiletá Romana zemřela po pádu z balkonu v 10. patře! Dokonce byla v šestém měsíci těhotenství! Romana navíc neprožila zrovna nejšťastnější život. Před třemi lety se pokusila o sebevraždu, kterou přežila, ale přišla o ruku a měla elektřinou popálenou a zdeformovanou nohu!
06.02.2015 13:40 |

podobné články

Rodině popálené Natálky vyhrožovala smrtí 81letá žena

 
Policie obvinila autorku anonymu, která vyhrožovala smrtí romské rodině popálené Natálky. Děvčátko utrpělo vážné popáleniny při loňském žhářském útoku na domek ve Vítkově na Opavsku.
13.05.2010 15:30 |

podobné články

Anife Vyskočilová vyhrožovala novinářce smrtí!

 
Divoký temperament předvedla na večírku časopisu Glanc bývalá manželka herce Ivana Vyskočila Anife (38). Pokoušela se totiž uškrtit jednu z přítomných novinářek. A dokonce jí vyhrožovala smrtí.
04.07.2012 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (173 článků) , Ivan Vyskočil (172 článků)

Sokyni v lásce vyhrožovala nezletilá dívka smrtí! Může si za to sama, řekla

 
Policie šetří až neuvěřitelnou míru brutality mezi dvěma nezletilými dívkami z Libereckého kraje. Jedna té druhé vyhrožovala smrtí kvůli mladíkovi, na kterého si očividně dělala nároky.
01.01.2016 13:20 |

podobné články