Článek

Výbuch ve vile byl pojistný podvod: Pohřbil 2 mafiány!

 
Potvrzeno! Mrtvoly nalezené minulý týden ve vybuchlé luxusní vile v Šenově u Nového Jičína patří obávaným chorvatským mafiánům Brankovi K. (†50) a Brankovi M. (†51)! Policie uvedla, že zřejmě pomáhali majiteli objektu Goranovi B. (53) s pojistným podvodem.
15.05.2015 12:20 |

podobné články

Podobné články

Agent STB Minařík jde na 5 let za mříže! Za pojistný podvod

 
Brněnský krajský soud v pátek odsoudil za podvod k pětiletému pobytu ve věznici s ostrahou bývalého agenta StB Pavla Minaříka, ten musí navíc uhradit pojišťovně Kooperativa škodu 6,5 milionu korun. Proces s někdejším prominentním komunistickým špionem se táhl 15 let.
09.09.2011 13:35 |

podobné články

Při pojistném podvodu zemřeli dva členové podsvětí: Chorvata poslal soud do vězení

 
Chorvatský podnikatel Goran B. (55) dle ostravského soudu může za explozi své vily u Nového Jičína. Mělo totiž jít o pojistný podvod. Výbuch v lednu 2015 nepřežili dva členové chorvatského podsvětí (†51 a †50). Goran jejich přítomnost v domě navíc zatajil záchranářům. Vyfasoval za to čtyři roky vězení. Odvolal se.
21.09.2017 16:50 |

podobné články

Drsná ekonomka označila politiky za mafiány, teď tvrdě účtuje s Kuberou

 
Ekonomka Ilona Švihlíková si servítky nebere. České politické špičky označuje za mafiány a nebojí se používat ani silné výrazy. Na tvářích pravicových politiků sice může vyloudit stín, Češi jí prý ale za její upřímnost děkují.
19.11.2012 17:30 |

podobné články

Svoboda: Mafiány jsem vyhodil, teď jim TOP 09 rozvinula červený koberec

 
Odvolaný a rozzlobený primátor Prahy Bohuslav Svoboda se rázně ohradil proti TOP 09, která jeho pád zinscenovala, a řekl, že zatímco on mafiány z radnice vyhodil, oni je teď přivítají s otevřenou náručí.
23.05.2013 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Svoboda (697 článků)

Kazma miláčkem národa: Za podvod se šíleným Karlem sklidil neskutečnou pochvalu od lidí!

 
Je to podvod! Ale velmi dobře udělaný podvod. Určitě si pamatujete na Karla s Tourettovým syndromem, který bavil diváky Prostřena. Web eXtra.cz jako první upozornil, že je to jen najatý herec z filmové školy. Nyní už víme, že za celým podvodem skutečně stojí bavič Kazma. A odezvy lidí jsou naprosto geniální. Všichni si jeho nový podvod pochvalují a dokonce zaujal i mnohem starší věkovou kategorii lidí, kteří doteď neměli o nějakém Kazmovi ani ponětí.
17.05.2017 21:00 |

podobné články

Indián z Farmáře je v šoku: Psychopat chtěl zavraždit jeho dceru s přítelem

 
To je tedy síla! Minulou sobotu nad ránem lehl popelem ranč Jana Pokorného alias Indiána z druhé řady Farmář hledá ženu. Nevědělo se ale, zda šlo o nešťastnou náhodu, či úmysl. Kontroverzní muž, který zásadně popírá, že by mohlo jít o pojistný podvod, neboť neměl majetek pojištěný, nyní přišel s odvážným tvrzením. „Ve vypálené budově spala dcera Terezka s přítelem. Sotva si zachránili holý život. Na policii mi oznámili, že to byl úmysl a že pokud někoho chytí, obviní ho z dvojnásobného pokusu o vraždu,“ říká Pokorný.
06.04.2013 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pokorný (126 článků)

Atentát na Radovana Krejčíře! Prostříleli mu auto zbraní na dálkové ovládání!

 
Na Českého podnikatele Krejčíře byl v Jihoafrické republice spáchán atentát. Tvrdí to tamější tisk. Podnikatel vyvázl. Radovan Krejčíř je v Česku stíhaný za daňové úniky, v JAR pak mimo jiné pro pojistný podvod.
24.07.2013 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (695 článků)

Policejní technička: Práce je víc než rodina

 
Většina žhářů, pyromanů či zoufalců, kteří se pokoušejí o pojistný podvod, věří tomu, že oheň či exploze spolehlivě zahladí všechny stopy. O tom, jak moc se mýlí, se zpravidla přesvědčí díky práci expertů, kteří ohledávají místa činu. Takové povolání si zvolila i Tereza Hradecká (28) z Kladna.
22.11.2009 23:20 |

podobné články

LHALA o autonehodě! Jde po ní policie

 
Pojistný podvod za téměř půl milionu korun vyšetřují kriminalisté ze Strakonic. Agenturu Mediafax o tom ve středu informoval mluvčí policie Milan Bajcura s tím, že stíhanou je mladá řidička.
08.06.2011 09:15 |

podobné články

Agent StB Minařík odešel od soudu s nižším trestem

 
Olomoucký vrchní soud v úterý snížil bývalému agentovi StB Pavlu Minaříkovi trest za pojistný podvod z pěti na čtyři roky. Vyhověl tak odvolání obžalovaného. Minařík podle obžaloby v roce 1996 fingoval na Ukrajině dopravní nehodu, při níž shořel náklad optických vláken. Od pojišťovny pak chtěl na pojistném téměř 41 milionů korun.
24.01.2012 15:15 |

podobné články

Průšová zaútočila na exmanžela v kriminále: Naval mi tři milióny, nebo…

 
Zatímco král vrakovišť a bývalý manžel Kateřiny Průšové  (28) Vladimír Konvalinka (33) si vychutnává pro něj nové prostředí kriminálu, kam se dostal na dva roky za pojistný podvod , jeho bývalá choť si brousí drápky na jeho tučné konto! Průšová požaduje v rámci majetkového vypořádání tři milióny korun.
20.03.2012 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Průšová (328 článků)

Modelka Průšová: Chce od zavřeného exmanžela Konvalinky 3 miliony!

 
Bývalý manžel Kateřiny Průšové (28) Vladimír Konvalinka (34) si odsedí dva roky ve vězení za pokus o pojistný podvod. Soud mu přeměnil pětiletou podmínku kvůli jejímu porušení – Konvalinka totiž nedocházel na nařízený dohled k probačnímu pracovníkovi. Policisté jeho svobodu ukončili koncem února při náhodné silniční kontrole.
20.03.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Průšová (328 článků)

Žalobce stáhl Krejčířovo obvinění z pojistného podvodu

 
Radovan Krejčíř se zatím vyhnul soudu o to, zda spáchal pojistný podvod. Žalobce prozatím jeho obvinění stáhl.
16.04.2012 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (695 článků)

Klikař Krejčíř: Jihoafrický soud odročil jeho případ, obžaloba nemá důkazy

 
Soud s Radovanem Krejčířem začne v JAR v říjnu. Uprchlý český podnikatel se má zodpovídat z účasti na údajném loupežném přepadení, Krejčíř však jakoukoli vinu popírá. Obžaloba mu zatím neprokázala ani pojistný podvod, kterého se Radovan Krejčíř měl podle ní také dopustit.
11.05.2012 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (695 článků)

Krejčíř má údajně rakovinu. Nejspíš ale jde o pojistný podvod

 
Krejčířův lékař Marian Tupy tvrdí, že Radovan Krejčíř má rakovinu močového měchýře. Je to ale už jeho třetí protichůdné tvrzení. Policii předtím přiznal, že vzorky krve zaměnil.
03.06.2012 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (695 článků)

Policie po pěti letech dopadla žháře. Požár měl vydělat na pojišťovně

 
Po pěti letech se podařilo kriminalistům ze Zlína objasnit záhadný požár masokombinátu. Ukázalo se, že za ním je pokus o velký pojistný podvod. Hlavní organizátor podvodu je ale už mrtvý. Spáchal sebevraždu.
26.10.2012 08:40 |

podobné články

Hrůza! Indiánovi z Farmáře vyhořel ranč. Pojistný podvod?

 
Výrazný účastník druhé řady Farmář hledá ženu Jan Pokorný alias Indián přišel o milovaný ranč! Místo, které leží u Kunětické hory a jež mu velmi přirostlo k srdci, totiž v sobotu nad ránem vyhořelo. Podle hasičů mohlo jít jak o nešťastnou náhodu, tak o úmyslné zapálení. Ve hře tak stále, až do případného vyloučení této možnosti, zůstává varianta pojistného podvodu.
30.03.2013 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pokorný (126 článků)

Generali: Pojistné podvody vykazují skokový růst

 
Detektivové Generali odhalili během prvního pololetí více pojistných podvodů než během stejného období loňského roku. Oproti 171 případům v první polovině loňského roku vrostl letos počet pokusů o pojistný podvod na 249.
17.07.2013 10:20 |

podobné články

Opakovaně si zapaloval vlastní dům aby vydělal na pojistce miliony! Už ho mají

 
Sériový žhářský pojistný podvod odhalili mladoboleslavští kriminalisté v obci Bezno. V jednom z rodinných domů tam opakovaně hořelo. Podezření, které měli už od počátku, se jim ovšem dlouho nedařilo dokázat. Žhář se jim dlouho vysmíval. Při svém posledním požáru ale udělal osudovou chybu, po které se kriminalistům přiznal. Kromě 8letého vězení, které mu hrozí, teď bude muset vrátit pojišťovnám i peníze, které mu vyplatily.
31.08.2013 21:15 |

podobné články