Článek

Výbuch domu v Kladně: Hasiči našli v sutinách mrtvolu

 
Ach ne! Hasiči v noci ze středy našli v Kladně mrtvého člověka v sutinách domu, který se ve středu zřítil zřejmě po výbuchu plynu. Naděje, že pohřešovaný explozi přežil, nadobro vyhasly. Jeden zraněný je v nemocnici. Dům byl po výbuchu zcela zdemolovaný, hasiči museli zajistit i sousední budovu.
13.10.2016 07:10 |

podobné články

Podobné články

V sutinách panelového domu našli tři mrtvé děti

 
Hasiči našli v noci na pondělí v sutinách zříceného panelového domu ve Frenštátě pod Radhoštěm na Novojičínsku čtyři těla. Tři z nich jsou děti, jedno z nich zřejmě předškolního věku. Výbuch v panelovém domě tak má už pět obětí. Řekl to mluvčí moravskoslezských hasičů Petr Kůdela. Jeden dospělý člověk se ještě pohřešuje.
18.02.2013 06:15 |

podobné články

Jeden výbuch, dvě tragédie: Z trosek vytáhli muže (†68)!

 
Nejčernější obavy se naplnily! Po 14 hodinách od výbuchu domu v Kladně našli v jeho sutinách mrtvého muže (†68). Výbuch zasáhl do života i obyvatelům sousedního domu, budou ho muset zbourat.
14.10.2016 05:05 |

podobné články

Po výbuchu plynu se zřítil dům v Kladně! Vyděšený soused: Ozvalo se žuchnutí a byl pryč

 
Zřejmě výbuch plynu srovnal se zemí rodinný dům v Kladně. Jeden muž (41) byl při explozi zraněn, z trosek vytáhli hasiči psa. Po dalším obyvateli v sutinách do uzávěrky Aha! marně pátrali... Práce komplikovala hrozba zřícení sousedního domku.
13.10.2016 05:20 |

podobné články

Při požárech v Kladně v noci na dnešek zemřeli dva lidé

 
Jednoho muže našli hasiči po uhašení ohně v bytě v Kladně-Kročehlavech. Druhý byl nalezen v sutinách bývalého nádražního domku.
03.06.2010 09:20 |

podobné články

Výbuch bytovky ve Frenštátě se zařadil mezi nejhorší civilní neštěstí v ČR

 
Hasiči našli v noci v sutinách zříceného panelového domu ve Frenštátě pod Radhoštěm na Novojičínsku čtyři těla. Tři z nich jsou děti, jedno z nich zřejmě předškolního věku. Výbuch v panelovém domě tak má už pět obětí. Dnes to řekl mluvčí moravskoslezských hasičů Petr Kůdela. Jeden dospělý člověk se zřejmě ještě pohřešuje.
18.02.2013 08:15 |

podobné články

V sutinách paneláku ve Frenštátě našli hasiči tři mrtvé děti. Obětí je tedy už pět!

 
Ohlušující exploze, křik zoufalých lidí, oheň a dusivý černý kouř probudily v neděli před čtvrtou hodinou ranní centrum Frenštátu pod Radhoštěm. Výbuch doslova roztrhl panelák. Na místě zůstal původně jeden mrtvý a 11 zraněných, včetně tří dětí. V noci pak hasiči našli další čtyři těla, z nich tři byla dětská. Jeden člověk se stále pohřešuje.
18.02.2013 07:05 |

podobné články

V Ostravě se zřítila část domu. V sutinách naštěstí nikdo z bezdomovců nebyl

 
V Ostravě se dnes ráno zřítila část budovy bývalé sodovkárny. V objektu spali bezdomovci, nic se jim ale nestalo. Trosky prohledali hasiči i se služebními psy, ale nikoho v sutinách nenašli, řekli mluvčí moravskoslezských hasičů Petr Kůdela a policie Gabriela Holčáková. 
27.05.2013 16:20 |

podobné články

Hasiči našli v sutinách vybuchlého domu ve Frenštátu těla tří mrtvých dětí

 
Hasiči našli v noci na pondělí při prohledávání sutin čtyři oběti výbuchu panelového domu ve Frenštátu pod Radhoštěm. Tři z mrtvých byly děti.
18.02.2013 02:20 |

podobné články

Miminko trpělo 2 dny v sutinách! Našli ho živé! Video!

 
Počet obětí ničivého zemětřesení, které v neděli udeřilo na východě Turecka, stoupl na 366. Přesto přicházejí i dobré zprávy. Dnes ráno se záchranářům podařilo v sutinách objevit živou čtrnáctidenní holčičku.
25.10.2011 14:05 |

podobné články

Hasiči našli ohořelou mrtvolu u brněnského autodromu

 
Jihomoravští hasiči vyjeli k brněnskému Masarykovu okruhu kvůli ohlášenému požáru porostu, na místě našli také mrtvolu.
22.08.2009 09:55 |

podobné články

Mafiánské praktiky: Hasiči našli v autě ohořelou mrtvolu!

 
Hasiči při zásahu v Havířově v noci ze soboty na neděli našli v kufru vyhořelého osobního auta mrtvolu.  Může jít o vraždu. Případ v současné době na místě vyšetřují krajští kriminalisté. Totožnost mrtvoly zatím není známa.
13.06.2010 10:20 |

podobné články

Horolezci na Bořni našli mrtvolu. Zřejmě jde o týden hledaného Mostečana

 
Na skalnatém kopci Bořeň u Bíliny našli horolezci mrtvolu muže. Kopec a jeho okolí prohledávaly minulý týden desítky policistů, kteří hledali zmizelého jednačtyřicetiletého Mostečana. Zda se jedná o něj, to zatím policie nepotvrdila. Mrtvolu musí ze skalní průrvy vyprostit a identifikovat.
13.02.2012 12:00 |

podobné články

Na Žďársku uhořel člověk. Tělo našli hasiči v troskách domu

 
Hrůzný pohled se naskytl hasičům, kteří v úterý odpoledne zasahovali u požáru neobydleného domu ve Svratce na Žďársku. V sutinách našli ohořelé lidské tělo.
12.04.2011 18:45 |

podobné články

Po požáru na prostějovském nádraží našli hasiči mrtvolu: Jde patrně o bezdomovce

 
Lidské tělo našli v noci na dnešek hasiči v Prostějově, když zasahovali u požáru odpadu v objektu poblíž místního nádraží. „Okolnosti úmrtí vyšetřuje policie,“ řekl mluvčí hasičů Zdeněk Hošák. Podle informací ČTK šlo zřejmě o bezdomovce. V regionu hasiči časně nad ránem zasahovali také u rozsáhlého požáru domu v Tištíně. Podle informací hasičů se v domě nikdo nenacházel a nikdo nebyl zraněn.
30.11.2016 07:55 |

podobné články

Našli ve studně mrtvolu. Vytáhli ji až dnes, nebyli lidi

 
V Hercích na Lounsku našli tělo muže ve studně. Mrtvolu včera hasiči nemohli vytáhnout, technika byla u zříceného domu v Praze.
03.10.2009 11:35 |

podobné články

Centrem Prahy otřásla exploze: Výbuch nemuseli přežít 4 lidé!

 
Jedním z domů u Smetanova nábřeží v Praze otřásl v 9:56 silný výbuch. Na místě je několik zraněných, podle posledních informací zachranáři přiznali, že v sutinách mohou být až čtyři mrtví lidé, kteří stále nebyli nalezeni.
29.04.2013 13:00 |

podobné články

Japonsko: V sutinách nalezena babička s vnukem!

 
AKTUALIZUJEME, FOTO: Situace v Japonsku, kterým před devíti dny otřáslo zemětřesení, což vyvolalo ničivou vlnu tsunami a výbuchy jaderné elektrárny, je minutu po minutě horší. V sutinách se ale devět dní po zemětřesení našla osmdesátiletá babička Sumi Abe a její šestnáctiletý vnuk Jin Abe.
19.03.2011 17:15 |

podobné články

V sutinách zříceného mostu na Vysočině zemřeli čtyři lidé

 
Ze sutin mostu, který se ve čtvrtek odpoledne zřítil ve Vilémově na Havlíčkobrodsku, vyprostili záchranáři v noci na dnešek postupně těla čtyř mrtvých dělníků. V sutinách by už neměl být žádný člověk.
04.09.2014 15:50 |

podobné články

V kufru auta našli v Havířově ohořelou mrtvolu. Vražda?

 
Hasiči v noci našli v Havířově v kufru vyhořelého auta mrtvolu. Může jít o vraždu.
13.06.2010 09:30 |

podobné články