Článek

Výbuch bomby v autě na pražském sídlišti vážně zranil ženu

 
Na sídlišti v Praze - Horních Měcholupech dnes dopoledne explodovalo osobní auto Škoda Octavia zaparkované mezi panelovými domy. Výbuch způsobila nastražená bomba. Při explozi byla vážně zraněna čtyřicetiletá žena. Kriminalisté nyní zkoumají, kdo a proč bombu do auta umístil.
22.04.2015 11:25 |

podobné články

Podobné články

Výbuch bomby v autě v Měcholupech policie šetří jako pokus vraždy

 
Středeční výbuch bomby nastražené v osobním autě v Praze - Horních Měcholupech policie vyšetřuje jako pokus o vraždu, obecné ohrožení a poškození cizí věci. ČTK to dnes sdělil mluvčí Jan Daněk. Podle zjištění kriminalistů byl výbušný systém umístěn v přední části vozu, jak byl aktivován, zatím nevědí. Explodoval ale ve chvíli, kdy ve voze seděla čtyřicetiletá žena, která utrpěla vážná zranění.
23.04.2015 12:45 |

podobné články

Pražská policie vyřešila výbuch bomby v autě, více sdělí v pátek

 
Pražští kriminalisté vyřešili případ dubnového výbuchu bomby v autě v Měcholupech. Podrobnosti oznámí na páteční tiskové konferenci, řekl dnes ČTK mluvčí policie Jan Daněk. Podle mluvčí státního zastupitelství se podařilo zadržet muže. Soud bude rozhodovat o jeho vzetí do vazby. Při explozi se vážně zranila čtyřicetiletá žena. Policie případ vyšetřuje jako pokus o vraždu.
28.05.2015 16:20 |

podobné články

Výbuch v New Yorku. Dost podobný tomu na maratonu v Bostonu

 
Čtvrť Chelsea na Manhattanu v New Yorku ochromil v noci na dnešek výbuch bomby. Podle informací agentury Reuters bylo zraněno nejméně 29 lidí. Úřady hovoří o úmyslném trestném činu, ale zatím se zdráhají označit výbuch podomácku vyrobené bomby za teroristický čin.
18.09.2016 10:35 |

podobné články

BOMBOVÝ ÚTOK V AMERICE! Výbuch nálože V AUTĚ zranil muže a DVĚ DĚTI!

 
Americká policie vyšetřuje výbuch bomby nastražené v automobilu ve městě Monroe ve státě Michigan. Exploze vážně zranila jednoho muže a dvě děti, informuje ve středu agentura AFP.
21.09.2011 14:20 |

podobné články

Výbuch bomby v Bagdádu připravil o život osm lidí, dalších 20 zranil

 
Exploze bomby nastražené v autě poblíž obchodu připravila v irácké metropoli Bagdád o život osm lidí a dalších dvacet zranila.
29.04.2010 22:30 |

podobné články

Řidič si zapálil cigaretu v autě na plyn: Výbuch ho těžce zranil!

 
O tom, že kouření škodí zdraví a může i zabít, se přesvědčil 30letý Němec, i když v trochu jiném smyslu, než se upozorňuje na cigaretových krabičkách. Zapálil si ve svém autě s pohonem na zemní plyn. Výbuch, který následoval, mu způsobil vážné zranění, informovala podle agentury DPA policie.
04.11.2016 21:50 |

podobné články

Výbuch auta v Praze: Šlo o vyřizování účtů? Policie pátrá po malém červeném autě

 
Středeční výbuch bomby nastražené v osobním autě v Praze - Horních Měcholupech policie vyšetřuje jako pokus o vraždu, obecné ohrožení a poškození cizí věci. Podle zjištění kriminalistů byl výbušný systém umístěn v přední části vozu, jak byl aktivován, zatím nevědí. Explodoval ale ve chvíli, kdy ve voze seděla čtyřicetiletá žena, která utrpěla vážná zranění.
23.04.2015 15:00 |

podobné články

Výbuch bomby na vaření zranil u Lipna pět skautských vedoucích

 
Výbuch propan-butanové lahve v tábořišti na Jihu Čech zranil pět skautských vedoucích. Všechny děti z tábora jsou v pořádku.
22.07.2009 23:15 |

podobné články

Výbuch bomby zranil ve Španělsku desítky lidí

 
Bomba nastražená v automobilu explodovala ve středu u kasáren četnictva v Burgosu na severu Španělska. Výbuch lehce zranil 46 osob, včetně 22 žen a šesti dětí.
29.07.2009 15:55 |

podobné články

Výbuch bomby v Severním Irsku zranil tři děti

 
Při průvodu protestantů explodovala bomba umístěná v koši na náměstí v severoirském městě Londonderry. Výbuch zranil tři děti, informuje v sobotu s tím, že policie včas zneškodnila další nastraženou nálož.
14.08.2010 17:45 |

podobné články

Dělníka vážně zranil výbuch ve spalovací peci

 
Výbuch ve spalovací peci vážně zranil sedmatřicetiletého muže ze Zlína. Podle lékařů má popáleniny druhého až třetího stupně na přibližně dvaceti procentech těla.
26.05.2010 14:05 |

podobné články

Výbuch vážně zranil na Karlovarsku jednoho člověka

 
Výbuch propan-butanové láhve v pondělí ráno vážně zranil obyvatele rodinného domu v Bošově na Karlovarsku.
09.08.2010 09:45 |

podobné články

Výbuch u sbíječky vážně zranil dělníka, příčina neznámá

 
Výbuch ve středu odpoledne v Letovicích na Blanensku vážně zranil dělníka, když v rodinném domě ve Smetanově ulici pracoval se sbíječkou. Vrtulník ho následně přepravil do nemocnice.
25.05.2011 18:15 |

podobné články

Výbuch na janovském sídlišti v Litvínově: Záhada puštěných hořáků!

 
Na problematickém janovském sídlišti bojovala proti nepřizpůsobivým, kteří ničili jejich dům. Teď ji tito lidé viní, že je chtěla zabít. Podle nich úmyslně iniciovala v bytě výbuch. Vladimíra H. (35) to ale odmítá.
07.07.2015 12:20 |

podobné články

Výbuch propanbutanové bomby zranil důchodkyni

 
Výbuch propanbutanové lahve popálil v pátek odpoledne v rukou a na obličeji šestašedesátiletou ženu v jejím domě v Nemněnicích na Domažlicku.
12.11.2010 20:25 |

podobné články

Atentát v Jeruzalémě: Výbuch zabil ženu a zranil desítky lidí

 
Izraelským Jeruzalémem otřásl ve středu v době odpolední dopravní špičky silný výbuch. Na místě je nejméně třiset zraněných. Jedna žena explozi bomby nepřežila.
23.03.2011 15:15 |

podobné články

Výbuch bomby zabil v Afghánistánu sedm vojáků ISAF

 
Výbuch podomácku vyrobené bomby zabil na jihu Afghánistánu sedm vojáků Mezinárodních sil pro podporu bezpečnosti v Afghánistánu (ISAF). Státní příslušnost mrtvých podle agentury AFP oznámena nebyla.
26.05.2011 18:30 |

podobné články

Výbuch bomby zabil v Afghánistánu pět zahraničních vojáků

 
Výbuch bomby na silnici v jižním Afghánistánu dnes zabil pět příslušníků mezinárodních vojenských jednotek. Informovalo o tom velení Severoatlantické aliance bez dalších podrobností či informaci o národnosti vojáků. V oblasti působí především americké a britské jednotky.
04.05.2013 23:25 |

podobné články

Drama na pražském sídlišti: Muž pořezal nožem manželku a dceru!

 
Drama jak z hororu se odehrálo včera dopoledne na pražském sídlišti Barrandov. Muž tam v jednom z bytů v Brichtově ulici vzal do ruky nůž a pořezal ženu (50) s dcerou (18). Hluboké rány měly na krku a hlavě.
28.12.2016 05:05 |

podobné články